WINDOWS 10 במחיר מצחיק ....

hagrisha61

New member
ראיתי פרסום של רכישת WINDOWS 10 במחיר טוב(מצרף לינק של הפרסום)
רכשתי רישיון ל 2 מחשבים של WINDOWS 10 PROFF במחיר מצחיק של 12.4$. כבר בדקתי את הרישיון באחד המחשבים והכול נראה טוב.
אם תחליטו לרכוש שם לא לשכוח להשתמש בקוד הנחה EGD50-בשביל 50% הנחה. האתר נראה אמין.

דיברגנט חדש

Well-known member
רכשתי רישיון ל 2 מחשבים של WINDOWS 10 PROFF במחיר מצחיק של 12.4$. כבר בדקתי את הרישיון באחד המחשבים והכול נראה טוב.
אם תחליטו לרכוש שם לא לשכוח להשתמש בקוד הנחה EGD50-בשביל 50% הנחה. האתר נראה אמין.
כמה מציעים על אופיס?

GoldenEyes

Well-known member
יש לך קישור להיכן שרשום על אופיס?
בבקשה

דיברגנט חדש

Well-known member
בבקשה
$78.81 זה מחיר רגיל ואפשר למצוא בארץ בחצי מזה.

SupermanZW

Well-known member
עהצלחה.עזוב את Windows ועבור לLinux. זה חינם.

em28

Well-known member
איך משלמים ?
מה זה אמצעי התשלום Cwalletco ?

hagrisha61

New member
לוחצים על המוצר שרוצים (רישיון של WINDOWS 10 HOME לדוגמה ) תתבקש להירשם לאתר , בסוף בוחרים איך לשלם (PAY PALL או כרטיס אשראי ...), ולאחר כמה דקות לאחר תשלום מקבלים מפתח מוצר לדואר אלקטרוני (בינתיים אני רכשתי 2 רישיונות ל WINDOWS 10 PROFF לשני מחשבים כול אחד ברישיון אחד השתמשתי ב שני מחשבים וברישיון שני במחשב אחד בינתיים-הכול היה טוב)

em28

Well-known member
לוחצים על המוצר שרוצים (רישיון של WINDOWS 10 HOME לדוגמה ) תתבקש להירשם לאתר , בסוף בוחרים איך לשלם (PAY PALL או כרטיס אשראי ...), ולאחר כמה דקות לאחר תשלום מקבלים מפתח מוצר לדואר אלקטרוני (בינתיים אני רכשתי 2 רישיונות ל WINDOWS 10 PROFF לשני מחשבים כול אחד ברישיון אחד השתמשתי ב שני מחשבים וברישיון שני במחשב אחד בינתיים-הכול היה טוב)
לי נתן לשלם רק באמצעות Cwalletco שלא ברור לי מה זה

hagrisha61

New member
כן לוחצים על המשך והוא אחר כך מאפשר לך איך לשלם (לפי GOOGLE ) זה שיטת תשלום-Cwalletco

למעלה