WIPים

Bell J

New member
WIPים

WIP - Work In Progress. משמע פאנפיקים/פאנארטים שבתהליך עבודה.

הרי ברור שלכולנו יש דברים שעוד לא גמרנו, יושבים באיזו תיקייה, שהיא בעצמה בתוך תיקייה של עבודות שלך מכיתה ג', מעלים אבק ובוכים. אז כמו הפאנפיקים/פאנארטים שבוכים, היוצרות אוהבות עוד יותר לבכות על העובדה פשוטה שזה פשוט מסרב לסיים את עצמו...

אז ספרו לנו מה אתן מציירות/כותבות כרגע, איפה נתקעתן, איך המוזה מתעללת בכן וכמה באמת רע לכן בגלל זה, כי אנחנו פה להקשיב, לבכות איתכן ולעזור תמיד!

אם באמת בא לכן, תעלו חלק מהדברים כדי שנוכל לעזור לכן.

תזכרו, זה לא מקום לחיפוש בטא, בשביל זה יש את הלוח.

Grim Sister

New member
מתוך "שיחה שחיכיתי לה מזמן"

אין לזה תעודת זהות, אז נגדיר את זה כ-PG13, כי יש קללות
פאנדום: דת' נוט
שיפ: מלו/מאט

"אני מודה, היו לך רגעים מטומטמים בחיים. אבל זה בהחלט מנצח כל אחד ואחד מהם," הוא הטיף למלו שלושה ימים אחרי שיצאו מבית החולים. הפרצוף של מלו היה חבוש כמו מומיה ענקית, והעין הכחולה שלו מזכירה למאט את הכלבה ההיא מ-'קיל ביל'.
במקום להשיב לו, מלו נועץ את העין השימושית היחידה שיש לו ובוהה דרך החלון. "אני לא מבין מה עבר לך בראש," מאט הרשה לעצמו להמשיך. "כלומר, לפוצץ בניין שלם? למה זה היה טוב, לעזאזל? זה רק פוצץ לך חצי מהפרצוף!" הוא גישש בתא הכפפות. "זין," מלמל. "אני צריך סיגריה."
העין הכחולה ננעצה בו באופן מתגרה שאמר 'שלא תעז'.
מאט התעלם, הוציא סיגריה והדליק.
מלו חזר להתקבע על החלון. "גילית לניר?"
נחירה. "לא."
שתיקה קצרה נפלה ביניהם.
"אתה חתיכת חייל מזדיין, אני מודה," מאט סינן כשנהג בכיוון התנועה. "אני לא מכיר אף אחד אחר שהיה מצליח בכלל ללכת אחרי פציעה כזאת. באמת, כל הכבוד על המאמץ. אבל לפעמים אתה פשוט מטומטם בצורה שלא תיאמן."
"אין לך מושג מה עברתי בחמש השנים האחרונות," מלו מלמל בשיניים חשופות, הראש בוהה בתקרה והגב דבוק למשענת הכיסא. לרגע הוא נראה למאט מסטול, כאילו קיבל קצת יותר מדי מורפיום כדי להרגיע את הכאב. "בניגוד אלייך ואל ניר, שלא עשיתם שום דבר מועיל במשך כל הזמן הזה."
מאט נעץ בו מבט רושף.
"לידיעתך, אני וניר, יחד עם כל שאר ילדי וואמי האוס, נאלצנו לפתור את המקרים שאל לא הספיק לסיים." הוא סוטה מהדרך של אופנוען משוגע לפני שזה מתנגש במכונית היקרה שלו. "וגם את המקרים שתודות לקירא, הוא לעולם לא יוכל להתחיל. והיו לילות שלמים שבהם לא ישנתי, רק כדי לפתור את התעלומה. למעשה," הוא הוציא את הסיגריה מהפה ונשף עשן בחלל המכונית. מלו השתעל ופתח חלון. "סיימתי את המקרה האחרון שלי בדיוק יום לפני שהתקשרת."

rakefet666

New member
יש לי תיקייה שלמה של דברים שלא גמרתי...

הנה אוואטר קורה שיום אחד אותי אני אסיים (אולי... אם יהיה לי כוח... מתישהו...)

rakefet666

New member
וגם את זה אני צריכה לצבוע...

שמישהו יתן לי כוח לצבוע.... מה הסיכוים שאני לא אעשה איזה טעות מינורית בדיוק בקו האחרון שאני אצבע וכל הציור יהרס?

Bell J

New member
הקורה שלך מדהימה

יש קצת דברים שיש לתקן, אבל היא באמת טובה.

WIP!HG

ובכן, הפיק הזה נכתב כמראה לנחשי מי הרג אותך. הוא מתרחש במחוז 2 וכבר כולל משהו כמו 10K.
יושב אצלי במחשב כבר בערך חצי שנה. אבל מי סופר? (אני
)
אני יודעת שכאן זה לא לוח, אבל אם מישהי רוצה להיות הבטא שלי היא מוזמנת
- אנא, שלחי לי מסר!.

פאנדום: משחקי הרעב (
לכל הסדרה)
מארס/קלייר (OFC\OMC), פלאף ואנגסט, PG-13.
וויתור זכויות לקולינס שהביאני עד הלום.

*

הוא מתעורר לצד קלייר כשהשמיים מתחילים לדהות בתקרת האגוז. מארס נושא זוג עיניים ירוקות אל מחוץ לחלון – צבע תכלת בהיר, כמו בד שכובס ויובש עשרות פעמים, נשקף מתוכם – והוא מאמץ את קלייר אל תוך חזהו. צרצרים עדיין מצייצים בתוך אדנית הפרחים, ובית מספר 434 שקט כמו קבר. זהו בוקר האסיף וקלייר, ישנה שינה עמוקה כמו בכל יום אחר, מתקפלת אל חזהו בהתאם לתנוחה החדשה.

מארס מניח את לחיו כנגד שיערה, שואף עמוק את ריח השמפו שלה, ונאנח. מחוץ לחלון מתחילה משמרת הניקיון הראשונה באגוז לתת את אותותיה. טרטור משאית נשמע מהשלב התחתון של ההר, וציוץ ציפור מסתנן פנימה מהגג הפתוח, מהדהד בחלל הענק.

"בית, מפעל וגאווה לאומית" מכריז השלט בכניסה, אבל כולם קוראים למבנה הענק פשוט האגוז. בשביל קלייר, ההר החלול הוא הבית, ומארס לא עתיד לחזור לכאן בזמן הקרוב כדי להעריך את השקט של הבוקר.

קלייר, אפה טמון בחזהו, נושמת חרישית.

הוא חושב על הלילה שעבר (שהיה היום האחרון באקדמיה, והיום האחרון לפני טקס ההתנדבות השנתי), על החגיגות שנמשכו אל תוך הלילה ועל קלייר, צונחת אל המזרן, מותשת מהמוזיקה ומההמולה שבחוץ. עדיין היה לה קונפטי בשיער כשנפלה על חזהו, ומארס שלה את החתיכה האדומה משיערה ונתן לה לצנוח על השטיח, למרגלות המיטה.

היא נראתה מהוססת כשהביטה בו, וסירבה להתכרבל מתחת לשמיכה ללא עידוד.

"מה הבעיה?" לחש.

"כלום."

מארס נאנח עמוקות ומשך אותה אליו בכוח (היא לא התנגדה, קלייר אף פעם לא מתנגדת לו). "קלייר..."

הוא הצליח לדובב אותה בעזרת מבט עייף וחצי חיוך. קלייר בלעה את רוקה, ולא השיבה משך רגע ארוך, עד לרגע בו אזרה מספיק אומץ על מנת לדבר. כשענייה התחמקו משלו, מצא את עצמו מארס מחייך, ואז, צוחק בקול רם – כשהעזה לשתף אותו בפחדים שלה. "את לא סומכת עלי?" שאל בחיוך.

קלייר הזעיפה את פניה, ונעצה בו מבט מוכיח. מארס הפסיק לצחוק, אבל לא הצליח להסתיר את העובדה כי הוא משועשע. הבעת פניה של קלייר התרככה בסופו של דבר, ואז מצאה כף ידה את ידו.

"אל תהיה מצחיק," היא לחשה בסופו של דבר. מארס חשב שהיא נשמעת כמו קלייר מגיל שמונה, זו שמקבלת ממארס (תלמיד אקדמיה מזה שנתיים) הערות בנוגע להסוואה וטקטיקות קרב ביראה עמוקה. הוא חייך אליה חיוך עקום. "אני לא אומרת שאני לא סומכת עלייך," ממשיכה קלייר, "אני רק אומרת שתהיה זהיר."

קלייר ידעה מה הסיכונים הכרוכים בהתנדבות באסיף. גם מארס ידע, מאז ומתמיד, ועדיין – הוא רצה להתנדב. המוות לא שינה שום דבר. אלו היו החיים.

"את דואגת לי?" שאל מארס בעוקצנות.

קלייר דחפה אותו ממנה בכוח ומשכה את ידה בכעס.

"לכי לישון, קלייר," צחק בשקט ותפס שוב את ידה בידו, "את מתחילה לדבר שטויות."

קלייר נרדמה תוך דקות, מכורבלת לצידו. הוא חייך כשהבחין כיצד גם מתוך שינה, אפה נלחץ לכתפו (כמו חתלתול המחפש מקלט מהגשם, כמו קלייר בת ארבע – מסתתרת מפני הטציות הטורפות שמתחת למיטה).

פרפר לבן מתעופף בחוץ ומטיל צל על חלון החדר שלה. מארס תוהה כיצד חמק פנימה, האם הפלורוסנטים של הלילה מעוורים את החרקים בתעלות כמו שהם מעוורים אותו; האם גם הם מחפשים מקלט מן הגשם.

הוא רוצה להתנדב. הוא רוצה מים זורמים בכיור ואוכל על שולחן ארוחת הערב. הוא רוצה חשמל גם בשעות היום ומחסה אמיתי מפני איימת הנחלים. הוא רוצה מקום להביא אליו את קלייר ולומר "ברוכה הבאה לבית שלי, קלייר," כמו שהיא עושה כשהיא פותחת את שמשת החלון שלה.

הוא רוצה את כל הדברים האלו – אבל מבלי לבקש טובות, ויש רק שתי דרכים להשיג את כל הדברים האלו אצלם במחוז: התנדבות – או מגורים באגוז.

הוא נאנח.

האגוז הוא המקום שאליו שייכם קלייר ובני המשפחה שלה, היכן שהקירות מוצקים והרצפה יבשה תמיד. הצנרת לא קורסת אף פעם, והכבשן בקומה התחתונה פועל עשרים וארבע שעות ביממה – מחמם את המים בדודים. בשביל אנשי העיר התחתית המפעל הגדול הוא התגשמות כל החלומות, היכן שאנשים קרובים יותר לעושר והילדים הולכים לבית ספר טוב. בשביל מארס, שבילה את רוב לילותיו בשנים האחרונות בהסתננות לתוך המבנה, האגוז הוא פשוט המקום בו קלייר נמצאת. הוא לא משלה את עצמו שיוכל להתקבל פנימה – אין לו שום כישורים מיוחדים ("להוציא את החיוך היפה שלך,") או את הקשרים לאנשים הנכונים.

היו לו תוכניות שונות לעתיד, מהסוג הכרוך בכבוד ותהילה, וחיים באגוז עם קלייר, בתור עובד מפעל פשוט... ובכן, הם לא כלולים בתוכניות שלו.

הוא מביט בה נושמת, ומסיט מעינה קצוות שיער סוררת. הוא יודע שעוד מעט היא תתחיל להתעורר, ושבשעה שש וחצי הוא צריך להסתלק. עיניים מעורפלות נפקחות אחרי זמן מה, ואז נעצמות שוב באיטיות. זו קלייר, שמתרפקת כנגד הזרוע שלו, משלבת את אצבעות ידיו בשלה.

צליל שעון מעורר בוקע מהחדר הסמוך (אבא שלה, בדרך עוד ליום עבודה במסגרת מצומצמת – כיאה לשבוע האסיף, מקיץ משנתו). מארס פוקח את עיניו בחוסר חשק. קלייר עדיין ישנה, עמוק ויציב, כנגד חזהו.

זה הזמן שלו לקום.

mayalice

New member
משהו קצר והארי פוטרי

היי, אני חדשה כאן, לפני שנה בערך חזרתי לעולם הפאנפיקים אחרי היעדרות ארוכה ואני כל כך מאושרת למצוא פורום פאנפיקים פעיל (!), אחרי שנתקלתי בעיקר בבלוגים נטושים.

הפיקצר המסויים הזה אמור לעסוק בלילה הראשון שהקונדסאים מבלים עם רמוס אדם הזאב בצורת האנימאגוס שלהם. אבל חלק לא קטן ממנו נמחק לי בדרך ואיתו גם ההשראה, אז אני אשמח אם תעזרו לי להחזיר אותה.

פאנדום: הארי פוטר
דירוג: לא יותר מPG

דיירי הוגסמיד הוותיקים ידעו היטב להתרחק מצריף העץ הרעוע שניצב בקצה העיירה, שהקולות המשונים שבקעו ממנו מפעם לפעם זיכו אותו בשם "הצריף המצווח" והפכו אותו למוקדם עליה לרגל של תיירים סקרניים. אלה אומנם הקיפו את המקום רוב ימות השנה יחד עם תלמידי הוגוורטס שובבים (והגריפינדורים שבהם במיוחד) שנהגו להתחרות על תואר האמיץ שבחבורה, כשהתגנבו פנימה בזה אחר זה, מביאים כרית קרועה מחדר השינה שבקומה השנייה או פינג'ן מחליד מהמטבח כעדות לכך שבאמת ביקרו שם. אך איש מעולם לא התמודד פנים מול פנים מול מה שזה לא יהיה ששכן שם בפנים. רוחות אומנם, לא היו מזיקות, אם כי לעיתים יכלו להיות מטרד לא קטן (כפי שמי שהזדמן לו להכיר את מירטל המייללת יכול להעיד) אך לא רחוק משם ביער האסור שכנו כמה יצורים לא סימפתיים, והסיכוי שמדובר במשהו מסוכן יותר מנע מתושבי המקום להיכנס פנימה ולגרש את המטרד אחת ולתמיד. זו הייתה שעת לילה מוקדמת והירח המלא זהר במלוא הדרו, כשהיצור שהיה נורא יותר מכול מה שתושבי המקום העלו בדעתם ובו זמנית עלוב יותר הוציא מבין מלתעותיו יללה מעוררת רחמים. אדם הזאב שכב באיברים פסוקים על רצפת הצריף ורעד בעווית של כאב כשציפורניים ארוכות ומטונפות פרצו מתוך העור, פרווה מעקצצת כיסתה את איבריו החשופים, ואת זנבו, ושיניים אנושיות פינו את מקומן למלתעות זאב מאיימות. כשהשינוי הסתיים, הרים הזאב את ראשו בבלבול. רגע קודם לכן הוא היה רמוס לופין, הוא ישב מכווץ על כריות הספה הקרועות, טרוד במחשבות על המבחן בהתגוננות מפני כוחות האופל שהוא עומד להחמיץ ומקווה שהירח לא יופיע לעולם. ואילו עכשיו, הוא היה זאב בגודל מלא, מעט המום וישנוני אבל מלבד זאת לא פחות מסוכן מכול זאב אחר. הוא התמתח, משחרר את האיברים שהיו רדומים במשך חודש שלם ורחרח את האוויר בציפייה.

mayalice

New member
אני צריכה עזרה בכמה דברים

בעיקרון זה כבר היה כתוב עד הסוף (אבל לא בצורה טובה במיוחד) לפני שזה נמחק לי

אני צריכה קודם כול רעיון לסיום חזק, אולי משהו בנוסף לסיום הקודם שהיה קצת חלש (סיריוס הכלב נשכב ליד רמוס הזאב ומביט בו במבט סיריוסי שכזה ורמוס מסתכל עליו בתערובת של הכרת תודה ושל "גריפינדורים אידיוטים שכמותכם")
ואני גם צריכה עזרה עם הדמות של רמוס בתור זאב. רציתי שתהיה מלחמה פנימית בין רמוס לבין הזאב ובסוף רמוס מנצח כמובן. אבל אני לא בטוחה כמה זאבי אפשר לעשות אותו (הוא תוקף את הקונדסאים? הוא מרגיש מאוים?) ולחלופין כמה אנושי הוא יכול להיות (הוא יכול לזהות אותם? הוא יכול לחשוב מחשבות אנושיות?) .
אז אם יש לך רעיונות אני אשמח

Bell J

New member
אוי כמה כאלו יש לי...

כל מה שעוד לא סיימתי פשוט יושב על על הdt, בערך איזה 11 פאנפיקים.
ושאני לא אתחיל לדבר בכלל מה קורה לי בפאנפיקים של פרסבת'...

יש איזה פאנפיק אחד של סאסקה/נארוטו שהייתי קרובה לסיים, ממש בשורות האחרונות ואימא שלי המשיכה לקרוא לי מהסלון, אז פשוט הגברתי את המוסיקה וכתבתי. דקה אחרי זה היא פותחת את הדלת ואומרת לי שחבל שלא באתי כי היה משהו על כנס אנימה. וככה, בנות יקרות, קוטעים מוזה. הדבר הזה יושב לי על המחשב יותר משנה ומסרב לסיים את עצמו.

זה משהו שאולי מישהו יוכל לעזור לי: כותבת עוד לדראבליית לימודים בפאנדום קינגדום הארטס ונשארו לי רק 2 נושאים. היסטוריה וספרות. גם מתמטיקה בתכלס, כי זה יצא לי דיי גרוע.
זה פשוט לקחת את המקצועות בבית הספר ולזרוק אותם על החיים, אבל לא ממש. משהו כזה בערך:

אזרחות
"אוקי, אז אלו החוקים!" קורא ריקו לעברם, "לכל אחד יש את האי הפרטי שלו, בין אם זה ליד הים או על הספינה, והוא צריך לקבוע חוק אחד פשוט. המטרה היא לכבוש את כל האיים על ידי הסרת הדגל של מישהו אחר ולשים את שלך ולהיות מלך-"
"או מלכה!" קוראת סלפי וריקו מחייך.
"-או מלכת האיים. אפשר ליצור בריתות אחד עם השני, אבל בשביל לעשות את זה צריך לעזוב את האי שלכם ולשלב את הדגלים, אז תחשבו היטב. אתם יכולים להיות אי שוכן שלום ועוזר או אי מלחמה," ריקו מביט אל טידוס שמחייך חיוך שובב, "אז תבחרו היטב."

אין לי מושג איך אני עושה היסטוריה וספרות מסרב לסיים את עצמו. יש לי גם ספורט שזה קל וחינוך מיני שעוד בסימן שאלה.

Bell J

New member
אני אשמח :)

אני מבססת את הסרטון של טיילר סוויפט you belong with me עליהם.

למעלה