wondering

mmm wondering

New member
wondering

שלום :) יש לי פסיכו של 721 וממוצע בגרות של 11.8 בטכניון וברצוני ללמוד רפואה..יש לי סיכוי להתקבל? למשל בטכניון ובירושלים?

ברוכה הבאה לפורום ../images/Emo140.gif

יש לך סיכוי לא רע בכל האוניברסיטאות, לא רק בטכניון וירושלים. כמובן שהציונים זו רק ההתחלה ותצטרכי גם לעבור ראיון או יום מיונים (תלוי באוניברסיטה), אבל את נמצאת בנקודת התחלה די טובה. את יכולה לבדוק בעצמך את סיכויי הקבלה שלך באתרי האוניברסיטאות. קישורים מתאימים יש בקישורי הפורום. שיהיה בהצלחה, אושרית.

mmm wondering

New member
:)

תודה רבה :) אני כבר בדקתי ב י-ם ומצאתי שאני צריכה פסיכו של 754! בגלל זה נלחצתי קצת..יש סיכוי שזה יירד?

Maias

New member
ירד ירד

תירגעי , לפי הציונים אין לך בעיה בכלל.

Maias

New member
אאאאאאא דיברת על הטכניון

אז קצת שונה נקווה לטוב אבל לא לצפות מתחת ל 730 . כי עכשיו זה 70% פסיכו בהצלחה

mmm wondering

New member
אהה

אז לא לצפות ליותר מדי בירושלים..כי אני לא מתכוונת לעשות את הפסיכו עוד פעם מה בקשר לאת"א?

Maias

New member
יש סיכוי טוב בת"א בטכניון ובאר שבע

הרבה סיבות להיות אופטימית

Maias

New member
אין ממה לחשוש

אני מהאנשים שבלעדי מור לא היו מתקבלים בתל אביב. המבחן הוא ארוך וכולל הרבה דברים חוץ מכתיבה כך שאפשר להשתפר גם כשהתחלת רע מדרגים אותך שם בכמה וכמה קטגוריות כשבסוף הוא מהווה 50% מציון הקבלה בשנה שעברה לכל ערך אפשר לתת ניקוד של 123456 ו8 , לא ברור למה אין 7. כנראה ש 8 זה ממש למבריקים. אל תשכחי שבתל אביב זה 50 - 50 .ולכן לפי סכם אתה בטוח שם. ואפילו ציון לא טוב במור כנראה לא יזיק לך.

האם יודעים כמה מקבלים?

האם בתום מבחן המו"ר יודעים כמה קיבלנו? והאם ניתן "לשפר שנה הבאה" (לגשת שוב) או שכמו בב"ש אחרי 2 דחיות בגלל ראיון האופציה חסומה...

mmm wondering

New member
אני לא יודעת אם יודעים בדיוק כמה

קיבלת במבחן עצמו..אבל לבסוף נותנים לך את הסכם הסופי כלומר מבחן מו"ר+הסכם הראשוני..לגבי שיפור בשנה הבאה אני חושבת שכן אפשר אבל אני לא בטוחה..

את הציון של מו"ר לא אומרים לך

את הסכם הסופי שכולל את השקלול עם מו"ר את יכולה לראות בפרטים שלך באתר של האוניברסיטה. אושרית.

מערכת יחסים עמוקה

התפתחה ביני לבין האתרים האלו. אני חושבת ששווה אולי שיצרו לינק מיוחד להערות הרפואנים :D אולי אפילו נזמין כמה מבוני האתר למפגש הקומונה... וכמובן - תודה על התשובות המהירות והאדיבות.

למעלה