YELLOW 65CLUB יפה ולבבי

YELLOW 65CLUB יפה ולבבי

תודה לארגון המסודר והקפדני. צדה את עיני הNSU RO 80 ועל כך בהמשך.......

ala40

New member
מכונית נהדרת ששמה הוא אוטו זבל

אך הסיפור שלה כל כך מיוחד ,שזבל אומר אוטו זבל זה לא בהכרח זבל פשוט לא מוצלח בעייתי ויקר נכון להיום . וזוג האחיות שחנו שם הטאונוס קופה ומולה הקפרי זה ממש מרגש לראות זוג אחיות וכמובן הבסיס לזוג האחיות הקורטינה והזאטוט הקטן .

ה דרומי

New member
ארוע נחמד ומיוחד היה שם ../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif

האם למעדון 65 ישנו גם אתר כאן בנט
יש תמונות למי שולחים אותם??

yellow65

New member
מועדון Yellow65Club

יש אתר: http://israblog.nana10.co.il/tblogread.asp?blog=443989&blogcode=7362957 כמוכן תוכל לשלוח תמונות למייל שלנו : [email protected] שנה טובה !

נא להכיר זהו מר רוזנפלד

האיש האמון על פרוייקט שיקום הNSU . בעל מקצוע עם ידי זהב,שמכיר כל בורג ברכב. ןמי שצפה ברכב הבין מיד שיש כאן אישיות מקצועית. ולמי שעדיין לא קלט בתא המנוע רובץ לו מנוע 1800 של סובארו.מה שאומר שהיה צריך לשינויים פה ושם,מאדפטור מתאים,ועד מפלג מתאים,ואפילו חריטת גלגל שיניים הפוך למד הסל"ד..... המשך יבוא...אני יוצא למסע מרתק,אשוב בערב. למי שיש להוסיף פרטים או חוויות עבר מהרכב הנ"ל מוזמן להוסיף.

ala40

New member
דיברתי איתו אישית וגם צילם אותי עם הרכב

יש למישהו את הטלפון שלו ? התמונות עוברות לDVD אחרי החגים כך שיוצא שבקרו יהיו התמונות תלוי במעבדה כמה זמן יקח לילה טוב שנה טובה לכולם

DJANGEL18

New member
חלפים ל-ro80

שלום יש ברשותי סמלים של ro-80 וכן פנסים אחוריים אורגנליים. בזמנו היו לי 2 ro-80 מכונית יפיופה רק חבל שמנוע הויקל שלהם הלכו...... אני בזמנו הכנסתי מנוע פורד v4 המנוע היה כבד מדי והרכב איבד את זריזותו דרור מהדרום

למעלה