"You could be my unintended "

"You could be my unintended "

בזמן שהשמש צובעת לך את העיניים בירוק, מיוז שרים ברקע את כל מה שבטח תבקשי ממני ברגע שהשמש תפסיק להשוויץ בכוחותיה הקוסמייים להפיץ בך שלווה ורוגע. הם עושים את זה בפשטות מעוררת קנאה. וזה לא סתם שאני יושבת באוטובוס בשעת השקיעה והיא נמצאת שם מעליי, צובעת את השמיים במשיכות מכחול ורודות. והחבר'ה באוזניות שרים ישר לתוך הלב שלי את כל מה שהיית יכולה להיות. משהו בעיניים שלי משתנה גם, כי פתאום קשה לי קצת לראות ככל שהשיר מתנגן. ויצירת השמיים שמחדדת כל ירוק בעמק, מחדדת גם משהו עמוק בתוכי. וכל דבר הוא לחוד כשהוא איתך, וכל דבר מתערבב עם השני. איו משהו מיוחד שרציתי לומר לך, מלבד מילים שנאמרו שוב ושוב, נערמות בתוך פחיות קולה זירו חצי ריקות. שורטות פצעים בלשון מנשיכות שהזהירו לא להוציא מילה. גם לא בלחש. גם לא לעצמי. עכשיו כבר מאוחר מדי ונדמה שהקסם חלף. אורות המכוניות שבאות מולי, תפסו את מקומה של השמש. צובעות את הנוף בצבעים כהים של לילה. נקודות אדומות עומדות במקום, מסמנות שאולי הגיע הזמן לעצור ולחכות למחר, כשיהיה בטוח שוב ללכת לבד. אני לא רואה אותך כשהדבר היחידי שאת עושה טוב הוא- להסתתר ולא מפניי. Muse - Unintended

למעלה