You need to restart your computer..

Ligeiro

New member
You need to restart your computer..

שלום לכולם
אני לא בא מתחום של מק, ואין לי גם לא חצי מושג, אבל נתקלתי בבעיה עם PowerBook ומערכת הפעלה MacOS X 10.3.9: המחשב נתקע בעלייה: האנימציה של הטעינה מופיעה (המעגל המסתובב), אבל נתקעת בשלב כלשהו, ומכאן המחשב לא מגיב. לעיתים מופיעה גם השגיאה:
You need to restart your computer. Hold down the Power button for several seconds or press the Restart button​
לפי התמיכה באתר של מק, מדובר כנראה בפגם במערכת הפעלה.. ניסיתי להעלות את המחשב עם לחיצה ממושכת על Option, וזה אכן מביא אותי למסך שניתן כביכול לבחור את הדיסק של המערכת, אבל יש רק אחד כזה, ככה שזה לא רלוונטי. מעבר לזה, אין לי דיסק זמין של מערכת ההפעלה. השאלה היא: האם יש מה לעשות בנידון? האם ניתן להוריד משהו שיאפשר העלאה של המחשב בצורה כלשהי ותיקון המערכת? תודה רבה מראש

ogross74

New member
כמה אפשרויות

1. תעלה את המחשב עם Command+Option+P+R לחוצים. חכה שתשמע את הצליל ה-Reboot (מאין פסנתר) 4 פעמים ואז שחרר. זה עוזר ברוב הפעמים. אם לא... 2. תעלה את המחשב כאשר Shift לחוץ. זה מעלה אותך ב-Safe Mode. אחרי ה-Reboot הנ"ל תעשה Restart רגיל. אגב היות וכתבת שאתה לא מכיר מק אז Command זה הלחצן עם התפוח. אני מקווה שזה יעזור לך. מחכה לעידכון שלך

Ligeiro

New member
תודה רבה רבה!

עזרת לי מאוד! הפיתרון השני בהחלט עבד (זה הביא לכך שאנימציית הסיבוב לא מפסיקה, ואמנם לקח למחשב כמה דקות טובות לעלות, אבל הוא עלה בסופו של דבר). תבורך

ogross74

New member
יאללה... לעבוא גרסה

מקווה שמעכשיו יעלה כמו שצריך (ןלא יקח הרבה זמן). כמו כן אני מקווה שאתה לא מתכוון להשאר על 10.3 הרבה זמן... שבת שלום

למעלה