ZZZZZZZ

לאורך הים ....

לאורך הים - עופרה חזה תגיד לי איך לעצור את הדמעות תגיד לי איפה יש עולם אחרת לחיות תגיד למה אין אמת רק הזיות אז למה לנסות ולהמשיך אפשר לבכות .. לאורך הים אין גלים יש עולם שנשבר לרסיסים על המזח .... תגיד איך לעצור את הדמעות ? תגיד איפה יש עולם אחר לחיות ? כשאנשים רצים אל תופת כמו אל ים אני ירוץ אל תוך האש אם יחזרו משם לאורך הים אין גלים יש עולם שנשבר לרסיסים על המזח ... תגיד לי איך אם המוות את החי מסתיר את הדמעות כל לילה, תגיד לי עד מתי האש שקוראת לי לא נמצאת שם באמת וזה שנעלם האם יחזור עוד פעם מת .. לאורך הים אין גלים יש עולם שנשבר לרסיסים על המזח .... תגיד לי איך לעצור את הדמעות .... תגיד לי איך ... {אני יודעת שזה לא קשור , אבל רציתי לשתף אותך עם שיר שאני אוהבת ומזדהה...}

ZzZzZz

New member
אצלי על הכתף :)

בדיוק הורדתי אותו ביום שבת למחשב :)

זה כל הקסם ...

זה כל הקסם - נמרוד לב ואורלי פרל .... מסתכלים עלי כל הזמן מה הם רוצים ,מה אכפת לי בעצם אומרים לי שאני חצי בן אדם והיא חצי משוגעת אבל זה כל הקסם..... כשאני רואה אותך אני רואה את מה שבא לי לראות אותך... כמו שאת, שאת פורשת כנפיים אני צייר ואת זמרת ברים אדומה. אני מוכן ואת רוקדת בתוך הנשמה ואין דבר יותר נכון מאותה נשימה...... כמה זמן אני חולמת בהקיץ מסתכלת להציץ אבל אין כלום בעינים גם מילים ריקות כמו אויר שאני נושמת כל הלילה נושמת ונושפת מתאדה לשמיים כשאני רואה אותך אני רואה את מה שבא לי לראות ח אותך...... כמו שאת פורשת כנפיים אתה צייר אני זמרת ברים אדומה אני מוכן ואת רוקדת בתוך הנשמה ואין דבר יותר נכון מאותה הנשימה.....

ZzZzZz

New member
unintended

You could be my unintended Choice to live my life extended You could be the one I`ll always love You could be the one who listens to my deepest inquisitions You could be the one I`ll always love I`ll be there as soon as I can But I`m busy mending broken pieces of the life I had beforeFirst there was the one who challenged All my dreams and all my balance She could never be as good as you You could be my unintended Choice to live my life extended You should be the one I`ll always love I`ll be there as soon as I can But I`m busy mending broken pieces of the life I had beforeI`ll be there as soon as I can But I`m busy mending broken pieces of the life I had before Before you

Fields of Gold - StING

ou`ll remember me when the west wind moves Upon the fields of barley You`ll forget the sun in his jealous sky As we walk in fields of gold So she took her love For to gaze awhile Upon the fields of barley In his arms she fell as her hair came down Among the fields of gold Will you stay with me, will you be my love Among the fields of barley We`ll forget the sun in his jealous sky As we lie in fields of gold See the west wind move like a lover so Upon the fields of barley Feel her body rise when you kiss her mouth Among the fields of gold I never made promises lightly And there have been some that I`ve broken But I swear in the days still left We`ll walk in fields of gold We`ll walk in fields of gold Many years have passed since those summer days Among the fields of barley See the children run as the sun goes down Among the fields of gold You`ll remember me when the west wind moves Upon the fields of barley You can tell the sun in his jealous sky When we walked in fields of gold When we walked in fields of gold When we walked in fields of gold

ZzZzZz

New member
מתי שתרצי :)

You set my soul at ease Chased darkness out of view Left your desperate spell on me Say you feel it too I know you do I`ve got so much more to give This can`t die, I yearn to live Pour yourself all over me And I`ll cherish every drop here on my knees I wanna love you forever And this is all I`m asking of you 10,000 lifetimes together Is that so much for you to do Cuz from the moment that I saw your face and felt the fire of your sweet embrace I swear I knew I wanna love you forever My mind fails to understand What my heart tells me to do And I`d give up all I have just to be with you And that would do I`ve always been taught to win And I never thought I`d fail Be at the mercy of a man, I`ve never been Now I only want to be right where you are In my life I`ve learned that heaven never waits Let`s take this now before it`s gone like yesterday Cuz when I`m with you there`s nowhere else That I would ever wanna be no I`m breathing for the next second I can feel you Loving me..I`m gonna Love

להתאהב כל פעם מחדש ...

בכל פעם שאני מתאהב .. בך מחדש - יזהר אשדות כל הערב שתינו כבד ודברנו על אושר ישן עד שלא היה אור והייתי שיכור אז אמרת תישאר לישון כאן חתולים משגעים את הלילה כוכבים מתרסקים באוזון המותש והפעם אני מתאהב בך מחדש מסתמם מתערבב בך מחדש כן אני מתאהב בך מחדש במראות ירוקות ורעות ראיתי אותי משתקף צל של חולשה וריח אישה גנבו אותי שוב לתוכך מתעורר לגופך לאור בוקר משתחרר משנה כמו מנשל נחש ושוב פעם אני מתאהב בך מחדש מתרסק מתחרב בך מחדש כן אני מתאהב בך מחדש וכתבנו שירים על עצמנו ונגמרנו מרעל ודבש כשהחושך ירד רקדנו לבד בעולם שכבר אין בו ממש אחר כך אני מתאהב כן, אני מתאהב כך אני מתאהב, בך מחדש אך הפעם, אני מתאהב, בך מחדש, כן, אני מתאהב בך מחדש, כך אני מתאהב, בך מחדש בך מחדש כן, אני מתאהב בך מחדש כן, אני מתאהב בך מחדש

ZzZzZz

New member
משוררת שלי }{

Everytime our eyes meet, This feelin` inside me, Is almost more than I can take, Baby when you touch me, I can feel how much you love me, And it just blows me away, I`ve never been this close to anyone or anything, I can hear your thoughts, I can see your dreams, I don`t know how you do what you do, I`m so in love with you, It just keeps gettin` better, I want to spend the rest of my life, With you by my side, forever and ever, Every little thing that you do, Baby I`m amazed by you. The smell of your skin, The taste of your kiss, The way you whisper in the dark, Your hair all around me, Baby you surround me, You touch every place in my heart, You know it feels like the first time, Everytime, I want to spend the whole night in your eyes, I don`t know how you do what you do I`m so in love with you, It just keeps gettin` better, I want to spend the rest of my life, With you by my side, forever and ever, Every little thing that you do, Baby I`m amazed by you.

הפעם ..

רוצה לכתוב לך משהו שלי ..... אתה , כן אתה הופעת לי ככה פתאום באמצע היום לא מכירה אותך לא יודעת מי אתה .. וככה מושך אותי לשיחה שכולה על אהבה .. מי אתה ??? ולמה תסתיר את פניך ממני ??? רוצה אני לראות עם מי אנוכי מדברת פה שעות רוצה לראות למי יש את מה שבדיוק צריך לשמוע אפילו אם זה בלי לראות .. אתה משגע אותי כאן במילים .. מילים שלא יודעת אם הם אמיתיות או סתם אשליות??? סקרנית לדעת מי אתה ולא יודעת מה עשית .. כי מוצאת את עצמי חושבת מי אתה ... ? כן אתה , אתה זה שמשגע אותי אתה זה שמוציא ממני את אנרגית האהבה אתה זה שגורם לי להרגיש כמו ילדה קטנה אתה זה שנותן לי לחשוף את כולי בשבילך .. כל אתה....

ZzZzZz

New member
אני ????

הממממ... אני לא נוהג לדבר על עצמי ב``כללי`` קשה לי לחשוף את נבכי נשמתי אך בכל זאת חשקה נפשך לדעת במי מודבר הרי את יודעת כבר היכן מקומי נסתר ואולי עם תתנהגי יפה תקבלי עוד זר של שירים שנכתבו מעמקי הלב... :))

כן ...

חלק מהמסותרין שבך הוא שאתה לא נודע .. אני יודעת שאתה נסתר יודעת שהרצון לדעת מי אתה יגנז בתוך ארון ... אבל שתדע כי יש רצון ..ותקווה שאולי יום אחד אני עוד אדע במי מדובר .. ואני מתנהגת נפלא , לא ??? רוצה ממך זר של שירים שנכתבים על אהבה שירים ממך ..

ODED99AA

New member
שינית תמילים הנה השיר המקורי

השיר הולך לפי מילות השיר של נמרוד לב ואורלי פלר זה כל הקסם וזה השיר המקורי סתכלים עליי כל הזמן מה הם רוצים בטח תשוקו....אומרים לי שאני פרנואיד והיא לא גנבת אבל זה כל הקסם כשאני רואה אותך אני רואה את השוקו ניגמר שתוי כמו שאת מזמרת אני בדחן ואת זמרת ברים שיכורה (משוקו ) אני חוטף עגבנית בקצב מכולם... ואת שותה עוד שקית בקצב שוקו יאםםםםם

דיוויד

New member
שרון סטון,

נו כולי מתח, התגברת על ההססנות פנית אליו??? ומי המאושר שהדבקת לו כזו נשיקה עסיסית???

למעלה