אח אחד הקריב את חייו כדי לשחרר חטופים, אט אט מסתבר שהאח השני מקריב את החטופים כדי לשמור על רמת חייו והנהנתנות (על חשבונינו?)

• פותח הנושא ayb1
  • פורסם בתאריך
אם בעוד שעה, לאחר מאמץ אינטלקטואלי ממוקד לא תדע את התשובה, תגיד לי ואפתור לך...
ביבי גם היה בסבנה.

The Real Big Joe

Well-known member
ביבי גם היה בסבנה.

ועל כן זקנתו מביישת את צעירותו.

והאמת היא שגם על סבנה יש אי אלו עננים באופק.

ביבי השמיץ את ברק בספרו, וזה לא ענה לו מעולם. עד שהוא קץ בשתיקה.
"סבנה זה המבצע האחרון שנתניהו ראוי שהוא ישמיע בו איזושהי ביקורת מסיבות שידועות היטב לו ולחלק ממשתתפי המבצע, פחות לציבור", אמר ב"פגוש את העיתונות" בסוף השבוע האחרון.

אש גדולה התחילה לפשוט בשדות המדיה החברתית: למה בדיוק רמז ברק? היה את הסיפור הידוע על האקדח שנתניהו לא הסתיר מספיק טוב שהתגלה על ידי נציג הצלב האדום, מה שסיכן לרגע את הפעולה - אבל בעיקר דיברו על מרי הולצברג, ההרוגה היחידה, ומהר מאוד התחילה לרוץ הספקולציה שנתניהו הוא שהרג אותה בשוגג.

The Real Big Joe

Well-known member
ביבי גם היה בסבנה.

"סבנה זה המבצע האחרון שנתניהו ראוי שהוא ישמיע בו איזושהי ביקורת מסיבות שידועות היטב לו ולחלק ממשתתפי המבצע, פחות לציבור", אמר ב"פגוש את העיתונות" בסוף השבוע האחרון.

אש גדולה התחילה לפשוט בשדות המדיה החברתית: למה בדיוק רמז ברק? היה את הסיפור הידוע על האקדח שנתניהו לא הסתיר מספיק טוב שהתגלה על ידי נציג הצלב האדום, מה שסיכן לרגע את הפעולה - אבל בעיקר דיברו על מרי הולצברג, ההרוגה היחידה, ומהר מאוד התחילה לרוץ הספקולציה שנתניהו הוא שהרג אותה בשוגג.

Harrington

Well-known member
מנהל

נו באמת. ברק הזקן שכבר שנים משקיע מליונים כמו גם את 'שמו הטוב' כדי להפיל את נתניהו מהשלטון ואשר זכה לאבד את תואר 'ראש הממשלה שסולק תוך הזמן הקצר ביותר מהתפקיד' רק בגלל שאלו שניצחו אותו בהחזקת התואר היו צעירים נמהרים שהקשר בינם להנהגה התברר כדמיוני לחלוטין, ממנו נלמד, כמובן רק ברזמים ולחשושים, משהו על נתניהו :).

סורי, אבל במלוא הרצינות. כל אדם שקונה את הלוקשים שברק מבקש למכור, מתנהג בפתטיות. הרל"ביות אצל אדם כזה גבר על ההגיון גם שלו עצמו. אמנם זה בהחלט קרה וקורה אצל חלק מהמחנה הזה ודוגמאות יש (גם) כאן בפורום לרוב. אבל בכל זאת.

הוא גם היה ב"חרבות ברזל".
השאלה איפה ומה עשה...

דגלמנגל

Well-known member
כתבתי "חרבות ברזל", לא "מטוס סבנה"!
חוצמזה, בזיכרון המדהים של ביבי, הוא ראה חיילים בריטיים בירושלים ...שנתיים לפני שנולד,
אז את מה שהוא "זוכר" היום, על "מטוס סבנה" - כדאי לקחת בערבון מוגבל.

חוצמזה, בזיכרון המדהים של ביבי, הוא ראה חיילים בריטיים בירושלים ...שנתיים לפני שנולד,
אפילו אם נניח שהזיכרון שלו נכון אין כאן שום דבר מיוחד.

יותר קומדיה,תפס לאישה בפיאה...

שחר 676

Well-known member
מנהל

הרי נתניהו מעולם לא אמר שהוא ראה חיילים בריטים בירושלים אבל אני לא מתפלא שיש שמאלנים לא הגונים אשר נוהגים להדהד שקר.

אני אתן לך להנות מן הספק שבאמת לא ידעת את השתלשלות הסיפור השקרי על נתניהו בנושא החיילים הבריטים אבל החל מהיום תצטרך לומר את האמת.

הרי לך השתלשלות הטעות ואף ההתנצלות של העיתון שפרסם את האגדה הזאת. אנא ממך הקשב היטב ולאחר מכן אני מצפה להתנצלות.

דגלמנגל

Well-known member
הרי נתניהו מעולם לא אמר שהוא ראה חיילים בריטים בירושלים אבל אני לא מתפלא שיש שמאלנים לא הגונים אשר נוהגים להדהד שקר.
אני אתן לך להנות מן הספק שבאמת לא ידעת את השתלשלות הסיפור השקרי על נתניהו בנושא החיילים הבריטים אבל החל מהיום תצטרך לומר את האמת.
הרי לך השתלשלות הטעות ואף ההתנצלות של העיתון שפרסם את האגדה הזאת. אנא ממך הקשב היטב ולאחר מכן אני מצפה להתנצלות.
אני תמיד אומר אמת, רק שאת ראשית הסיפור הזה באמת שלא ידעתי.
עכשו, אם אתה כזה מוצלח בתיקון טעויות, נסה נא ליישר את ההדורים,
לטובת ביבי, גם כאן:

ואח"כ, אם ישאר לך כוח, אז אולי גם כאן:

הקטע הוא שביבי כל כך מרבה לשקר, לעוות ו"להיזכר" בדברים שלא קרו,
עד שהפייק הזה התלבש עליו באופן מושלם, כמו חלק בפאזל שנופל למקומו.

evglev1

Well-known member
מנהל
איזה ניגוד מוחלט בין 2 האחים.
המשפחות של החטופים אז לא רצו מבצע אלא כניעה לעיסקה ושחרור מחבלים ואולי חלקם גם היו מעדיפים שהאח יישאר בחיים ומחבלים ישוחררו בתמורה לחטופים. אם הייתה אפשרות למבצע צבאי לחילוץ החטוף גם האח השני היה פועל כך, אבל מאז נחסון ווקסמן ז"ל אפילו לא מנסים פעולות צבאיות לחילוץ החטופים.

1ספי11

Well-known member
המשפחות של החטופים אז לא רצו מבצע אלא כניעה לעיסקה ושחרור מחבלים ואולי חלקם גם היו מעדיפים שהאח יישאר בחיים ומחבלים ישוחררו בתמורה לחטופים. אם הייתה אפשרות למבצע צבאי לחילוץ החטוף גם האח השני היה פועל כך, אבל מאז נחסון ווקסמן ז"ל אפילו לא מנסים פעולות צבאיות לחילוץ החטופים.
מאיפה ולמה אתה ממציא דברים כשאין לך מושג ירוק מה היה ומי רצה מה.
כל פעם שיש סיכוי סביר לחילוץ בני ערובה מנסים לחלץ כולל שני חטופים במלחמה הזאת.

evglev1

Well-known member
מנהל
מאיפה ולמה אתה ממציא דברים כשאין לך מושג ירוק מה היה ומי רצה מה.
כל פעם שיש סיכוי סביר לחילוץ בני ערובה מנסים לחלץ כולל שני חטופים במלחמה הזאת.
אני יודע אם מהזיכרונות שפרס ז"ל כתב לפני מותו איך גם המשפחות וגם רבין ז"ל עצמו דרשו להיכנע ורבין ז"ל החלש נכנע והוא ברגע האחרון ראה סיכוי של מבצע חילוץ מוצלח שרבין ז"ל לא האמין בו ובוודאי שמשפחות החטופים לא העלו בדעתם שיש אופציה כזאת.

1ספי11

Well-known member
אני יודע אם מהזיכרונות שפרס ז"ל כתב לפני מותו איך גם המשפחות וגם רבין ז"ל עצמו דרשו להיכנע ורבין ז"ל החלש נכנע והוא ברגע האחרון ראה סיכוי של מבצע חילוץ מוצלח שרבין ז"ל לא האמין בו ובוודאי שמשפחות החטופים לא העלו בדעתם שיש אופציה כזאת.
שקר כהרגלך. רבין רצה לראות תוכנית ישימה לשחרור החטופים. אם רבין לא היה מאמין בהיתכנות של המבצע הוא לא היה יוצא לפועל.
אף אחד לא "דרש להיכנע"

שחר 676

Well-known member
מנהל
איזה ניגוד מוחלט בין 2 האחים.
איזו פרשנות רעת לב ומוטה פוליטית.

הרי נתניהו היה יכול להיות מיליארדר אילו היה פורש מראשות ממשלת ישראל. בשביל מה הוא צריך את המשרה והאחריות הכי קשים בעולם ועוד עבור משכורת של עובד מדינה ? ועוד לשלם מכיסו מיליונים על הגנה משפטית שלא לדבר על ביזוי תקשורתי משפחתי תמידי מצד התקשורת ?

נהנתנות , הא ? חחחח

וזה ככה על קצה המזלג בכדי לסתור את טענותיך ההזויות הנובעות מעצם היותך רלביסט קיצוני.

הפגנתם נגד נתניהו לפני עסקת שליט בה תמכתם בכל מאודכם ולאחר שנתניהו הסכים לעסקה המופקרת בה תמכתם העזתם לתקוף אותו על שהעז להכנע למחבלים .....איזו צביעות מחליאה. והנה עכשיו אתם דוחפים את נתניהו להכנע לחמאס רק בכדי שלאחר מכן תוכלו לטעון שנתניהו הפקיר את בטחון ישראל חחחח

וואלאכ אין לכם גבולות. כמה רוע , כמה נבזות , כמה צביעות , כמה כזבנות... ..לפעמים אני שואל את עצמי איך הקדוש ברוך נסך בנשמתכם כל כך הרבה שיטנה ?

כנראה בכדי שנוכל להבדיל באמת בין טוב לרע.

1ספי11

Well-known member
איזו פרשנות רעת לב ומוטה פוליטית.

הרי נתניהו היה יכול להיות מיליארדר אילו היה פורש מראשות ממשלת ישראל. בשביל מה הוא צריך את המשרה והאחריות הכי קשים בעולם ועוד עבור משכורת של עובד מדינה ? ועוד לשלם מכיסו מיליונים על הגנה משפטית שלא לדבר על ביזוי תקשורתי משפחתי תמידי מצד התקשורת ?

נהנתנות , הא ? חחחח

וזה ככה על קצה המזלג בכדי לסתור את טענותיך ההזויות הנובעות מעצם היותך רלביסט קיצוני.

הפגנתם נגד נתניהו לפני עסקת שליט בה תמכתם בכל מאודכם ולאחר שנתניהו הסכים לעסקה המופקרת בה תמכתם העזתם לתקוף אותו על שהעז להכנע למחבלים .....איזו צביעות מחליאה. והנה עכשיו אתם דוחפים את נתניהו להכנע לחמאס רק בכדי שלאחר מכן תוכלו לטעון שנתניהו הפקיר את בטחון ישראל חחחח

וואלאכ אין לכם גבולות. כמה רוע , כמה נבזות , כמה צביעות , כמה כזבנות... ..לפעמים אני שואל את עצמי איך הקדוש ברוך נסך בנשמתכם כל כך הרבה שיטנה ?

כנראה בכדי שנוכל להבדיל באמת בין טוב לרע.
נתניהו הבין שהכסף יגיע אליו יותר בטוח כשהוא ראש ממשלה.

evglev1

Well-known member
מנהל
נתניהו הבין שהכסף יגיע אליו יותר בטוח כשהוא ראש ממשלה.
אולי הוא הבין שרק כראש ממשלה לא ישתלם לאישתו להתאלמן ולא צריך לעלות לרף הפלילי, היא מסוגלת להוציא לו את הנשמה ולקצר משמעותית את חייו גם בלי לעשות אפילו את העבירה הקלה ביותר על החוק.

למעלה