אילון מאסק מציע חוק חדש למפגינים שאני חושב שגם בישראל צריך לאמץ ולחוקק אותו

סטילהוק1

Well-known member

כל מי שמחליף את דגל המדינה בדגל של מדינה אחרת צריך לשלול את אזרחותו ולשלוח אותו למדינת הדגל שהוא שם במקום הדגל של מדינתו.

קרי כל מי שמחליף את דגל ארה"ב בדגל פלסטין או איראן צריך להישלח לעזה או איראן בהתאם.

יש רק בעיה אחת קטנטנה עם זה: מה יעשו כל הקווירס והגייז למען החמאס אם יישלחו לעזה או איראן וכמה זמן לדעתכם הם יישרדו שם?...

כל מי שמחליף את דגל המדינה בדגל של מדינה אחרת צריך לשלול את אזרחותו ולשלוח אותו למדינת הדגל שהוא שם במקום הדגל של מדינתו.

קרי כל מי שמחליף את דגל ארה"ב בדגל פלסטין או איראן צריך להישלח לעזה או איראן בהתאם.

יש רק בעיה אחת קטנטנה עם זה: מה יעשו כל הקווירס והגייז למען החמאס אם יישלחו לעזה או איראן וכמה זמן לדעתכם הם יישרדו שם?...
אז יפגינו בלי דגלים,זה הבעיה שלך?

The Real Big Joe

Well-known member

ולאן ישלחו את מניפי דגל "הגאווה"? ;)

סטילהוק1

Well-known member
לעזה. אבל לא ראיתי עד היום מישהו קורע מהתורן את דגל מדינתו ומניף במקומו את דגל הגאווה. למעשה חוץ מדגלי פלסטין, חמאס, חיזבאללה ואיראן אף אחד לא החליף את דגלי מדינתו באף דגל אחר שאינו מוסלמי רדיקלי.

evglev1

Well-known member
מנהל
אז יפגינו בלי דגלים,זה הבעיה שלך?
עדיף בלי דגלים מאשר דגל פלסטיני או ערבי כלשהו. מבחינתי הדגל הפלסטיני הוא דגם מוקטן של צלב קרס, הפלסטינים לא הפעילו את תאי גזים, ונראה שגם היטלר חשב על הרעיון הסופי גם לפני ההתייעצות עם המופתי, אבל בהתנגדות שלהם עלייה יהודית ערביי ארץ ישראל כקולקטיב אשמים בדיוק כמו המלשינים שהסגירו את חסידי אומות העולם ואת היהודים שהם הסתירו. לכן לגיטימציה לדגל הרשות בתחומי מדינת ישראל זה מדרון חלקלק שיכול להוביל לצלב קרס כדבר שלגיטימי להפגין איתו. ובכלל זה דגל בשמו
דגל הגאווה הוא לא דגל של מדינה אחרת וגם לא של תנועה גלובלית שנגד המדינות כמו הקומוניזם המקורי. השאלה לאן ילכו אלה שמפגינים יחד עם דגל הגאווה והדגל של הרשות? ואיך הם בכלל שורדים בהפגנות משותפות של יהודים וערבים?

אם הייתה להם תרבות אנושית במובן המודרני אפשר היה לשקול זאת. אבל במציאות זה כמו להקים שם שמורות טבע לחיות טרף.
חינכת אותם עם ביבי, שבעצם קיים מדיניות ימנית,שהם לא יקבלו כלום וצריכים בשקט עם מה שקיבלו.

מה אתה חושב שהם עבדים שלך?

Cranio

Active member

אילון מאסק התגלה בחודשים האחרונים מאז השבעה באוקטובר השחור כנגוע באנטישמיות .
השערורייה החלה כשמאסק הגדיר פוסט אנטישמי כ"אמת לאמיתה" והקפיד לבקר את הליגה נגד השמצה (ADL), ארגון יהודי שהמיליארד האמריקאי תיאר בעבר ככזה שפוגע בחופש הביטוי.
ונשאלת השאלה
מדוע הימנים בישראל מעריצים אנטישמים ובו זמנית מייללים על כך שיש אנטישמיות ?!
אתה למשל (מתחשב בדעתו ההזויה) וגם הילדז שברח הוא דוגמא נוספת לימני המוערך ע"י מפלגה ניאו נאצית בגלל ציוציו.

evglev1

Well-known member
מנהל
אילון מאסק התגלה בחודשים האחרונים מאז השבעה באוקטובר השחור כנגוע באנטישמיות .
השערורייה החלה כשמאסק הגדיר פוסט אנטישמי כ"אמת לאמיתה" והקפיד לבקר את הליגה נגד השמצה (ADL), ארגון יהודי שהמיליארד האמריקאי תיאר בעבר ככזה שפוגע בחופש הביטוי.
ונשאלת השאלה
מדוע הימנים בישראל מעריצים אנטישמים ובו זמנית מייללים על כך שיש אנטישמיות ?!
אתה למשל (מתחשב בדעתו ההזויה) וגם הילדז שברח הוא דוגמא נוספת לימני המוערך ע"י מפלגה ניאו נאצית בגלל ציוציו.
אומר מי שמציין כראוי את יום הזיכרון לשואה ולגבורה אבל תומך בזכותה של מפלגה ניאו-נאצית כמו בל"ד להתמודד לכנסת.

Cranio

Active member
אומר מי שמציין כראוי את יום הזיכרון לשואה ולגבורה אבל תומך בזכותה של מפלגה ניאו-נאצית כמו בל"ד להתמודד לכנסת.
למה להסיט את הדיון אליי ?
אם יש לך תשובה לגבי האנטישמיות של מאסק והתמיכה שלכם בו - תענה ואל תחזיר לי בשאלה לא לעניין.

evglev1

Well-known member
מנהל

יש בעיה נוספת אם ישראלים יניפו דגל אמריקאי אז לפי חוק כזה צריך לשלוח אותם לארה"ב ואז:

1. ארה"ב לא מסכימה.
2. ארה"ב נעלבת על כפיות הטובה שאחרי כל הכסף שהיא משקיעה בנו אנחנו רואים בדגל שלה אקט בוגדני.
3. המפגינים עצמם יטענו שלא בוגדים כי הנשק של צה"ל הוא אמריקאי ואנחנו לא חיים בתקופת צנע בזכות מענקים וערבויות של האמריקאים.

אז צריך להגביל את זה לדגלי מדינות עוינות. ובאמת מי שמפגין עם דגל הרשות צריך לשלוח אותו לרשות הפלסטינית לרמאללה או לג'נין, מי שמפגין עם דגל החמאס צריך לשלוח אותו לעזה ומי שמפגין עם דגל החיזבאללה צריך לשלוח אותו ללבנון.

ואז לא ברור מה צריך לעשות למניפי דגלי מצרים וירדן, שמצרים וירדן פועלות נגדינו בכל הצבעה באו"ם ולא רק מצביעות נגדינו אלא משכנעות מדינות אחרות להצביע נגדינו אבל לפי החוק היבש הן מדינות ידידותיות.

Cranio

Active member
יש בעיה נוספת אם ישראלים יניפו דגל אמריקאי אז לפי חוק כזה צריך לשלוח אותם לארה"ב ואז:

1. ארה"ב לא מסכימה.
2. ארה"ב נעלבת על כפיות הטובה שאחרי כל הכסף שהיא משקיעה בנו אנחנו רואים בדגל שלה אקט בוגדני.
3. המפגינים עצמם יטענו שלא בוגדים כי הנשק של צה"ל הוא אמריקאי ואנחנו לא חיים בתקופת צנע בזכות מענקים וערבויות של האמריקאים.

אז צריך להגביל את זה לדגלי מדינות עוינות. ובאמת מי שמפגין עם דגל הרשות צריך לשלוח אותו לרשות הפלסטינית לרמאללה או לג'נין, מי שמפגין עם דגל החמאס צריך לשלוח אותו לעזה ומי שמפגין עם דגל החיזבאללה צריך לשלוח אותו ללבנון.

ואז לא ברור מה צריך לעשות למניפי דגלי מצרים וירדן, שמצרים וירדן פועלות נגדינו בכל הצבעה באו"ם ולא רק מצביעות נגדינו אלא משכנעות מדינות אחרות להצביע נגדינו אבל לפי החוק היבש הן מדינות ידידותיות.
זה מה שמעניין אתכם , סמלים?
לא יאמן !

איציק5111

Well-known member

אני בעד.

וגם בעד לאסור על חסימת כבישים, וזה לא משנה אם חוסמי הכבישים הם מפגיני קפלן או חרדים או ימניים, את המנהג הזה שפוגע באזרחים תמימים צריך להפסיק

Cranio

Active member
אם הייתה להם תרבות אנושית במובן המודרני אפשר היה לשקול זאת. אבל במציאות זה כמו להקים שם שמורות טבע לחיות טרף.
מה הכוונה שלך באמירה "אם הייתה להם תרבות אנושית במובן המודרני "?

למעלה