אני אוהב את איך שקים ג'ונג און מתלבש.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
Kim-Jong-un.jpg
הורדה.jpg
הורדה (1).jpg

הוא מתלבש כמו האנשים בסרט "שיווי משקל". גם הם מתלבשים נורא יפה.

e72856228e18ce5c7eaccbfe07a200ff.jpg
a0e552acf6b0270459ac982d29599a96.jpg
caa3d788a3adf3fad7566ebb1a4d790b.jpg

כשאני אהיה עשיר, גם אני אתלבש ככה :D

טוב, לא בדיוק ככה, אבל דומה :)

Harrington

Well-known member
מנהל
צפה בקובץ המצורף 103813
צפה בקובץ המצורף 103814
צפה בקובץ המצורף 103815

הוא מתלבש כמו האנשים בסרט "שיווי משקל". גם הם מתלבשים נורא יפה.

צפה בקובץ המצורף 103816
צפה בקובץ המצורף 103819
צפה בקובץ המצורף 103820

כשאני אהיה עשיר, גם אני אתלבש ככה :D

טוב, לא בדיוק ככה, אבל דומה :)
נראה לי באסה לא נורמלית להצטרך לבחור לבוש יומי כשאתה יודע שכל דקה ביממה אתה מצולם ונצפה על-ידי מליוני בני אדם :). עם זאת, מן הסתם לאון כמו לכל מנהיג יש מי שמחליט עבורו מה ילבש בבוקר או לכל הפחות ממליץ לו (במקרה הספציפי הזה לא נראה לי שיש מישהו שיעז לקבל ממש החלטות מחייבות עבורו :)). אישית אני מתלבש בדרך כלל, זולת במקרים חריגים, על-פי שאלה אחת ואחת בלבד והיא מה נוח לי ללבוש באותו יום/אירוע/מקום שאליו אני הולך. כל שאלה אחרת לא רלוונטית מבחינתי, לרבות כיצד איראה בעיני מי שאפגוש או במקרה יסתכל עלי בדרך.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
נראה לי באסה לא נורמלית להצטרך לבחור לבוש יומי כשאתה יודע שכל דקה ביממה אתה מצולם ונצפה על-ידי מליוני בני אדם :). עם זאת, מן הסתם לאון כמו לכל מנהיג יש מי שמחליט עבורו מה ילבש בבוקר או לכל הפחות ממליץ לו (במקרה הספציפי הזה לא נראה לי שיש מישהו שיעז לקבל ממש החלטות מחייבות עבורו :)). אישית אני מתלבש בדרך כלל, זולת במקרים חריגים, על-פי שאלה אחת ואחת בלבד והיא מה נוח לי ללבוש באותו יום/אירוע/מקום שאליו אני הולך. כל שאלה אחרת לא רלוונטית מבחינתי, לרבות כיצד איראה בעיני מי שאפגוש או במקרה יסתכל עלי בדרך.
אני זה אחרת. אני מקדיש הרבה מחשבה לאיך הבגדים נראים. אבל זה לא אומר שצריך בהכרח להתפשר על הנוחות. לפחות לא כשאתה גבר. אישה לדוגמה, הרבה פעמים באמת תצטרך לבחור בין בגדים יפים לנוחים. לגברים מנגד יש יותר אפשרויות של להתלבש גם יפה וגם נוח.

Harrington

Well-known member
מנהל
זה לא אומר שצריך בהכרח להתפשר על הנוחות.
זה בוודאי שלא אעשה בשום שלב או מצב :). כלומר אני מתלבש כאמור מעלה בד"כ על-פי נוחות בעיקר. אבל לא זכור לי שקרה לי אי-פעם שביכרתי שיקול אחר על פני הנוחות. גם אם אני צריך להופיע באיזשהו מקום בלבוש שהייתי מעדיף להימנע ממנו, אם אותו מלבוש לא יהיה נוח לי לא אלבש אותו ולא משנה מה המקום או האירוע.
אישה לדוגמה, הרבה פעמים באמת תצטרך לבחור...
כאן יכולת לעצור את המשפט :). אכן אשה תצטרך הרבה פעמים לבחור, ולבחור, ולבחור, ולבחור, ולבחור, עד שמתישהו (כשעה ורבע אחרי זמן היציאה המקורי המתוכנן) היא תחליט, כמובן שמיד לאחר מכן תשנה בכל זאת את דעתה ותתחיל הכל מחדש.

למעלה