אני לא מבין למה קשה להאמין שביבי נתן להם להיכנס ב 7.10

הבן אדם אגואיסט מוחלט ורק דואג מה שטוב לו בצורה כמעט מושלמת.

מבייש אפילו את אייל גולן בנושא.

האמריקאים שמו לו אלטרנטיבה או שאתה מסכים לזה או שנפיל אותך מלהיות ראש ממשלה.

וכידוע זה הדבר האהוב עליו ביותר.

בנוסף המנטור שלו קיסינג'ר עשה אותו דבר ביום כיפור והוא ממש העריך אותו...

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא מבין למה קשה להאמין שביבי נתן להם להיכנס ב 7.10
זה בסדר גמור כמובן לא להבין את זה, אבל אני תמה ברצינות, האם אתה באמת חושב שפתיחת שני שרשורים בעניין בשבוע (מבלי אתה מוסיף משהו חדש כלשהו, לא כל שכן ראיה כלשהי לעמדתך) ישכנע מישהו?
לא, אילו היה חושב רק על טובתו שלו מזמן היה יושב בבית ועושה מליונים מהרצאות ברחבי העולם. הוא חושב דווקא (ואף מקריב את עצמו ומשפחתו על מזבח זה) רק על טובת המדינה והעם היושב בציון. זה שדף המסרים של הרל"ב טוען אחרת (אך מעולם לא התקדם להוכחה כלשהי מעבר לסיסמאות ;-)), לא משנה מציאות כידוע :).
לא יודע איך לספר לך את זה, במיוחד בהתחשב בכך שהאמריקאים בעצמם אולי לא לגמרי מבינים וקולטים את העניין, אבל לא "האמריקאים" הם אלה שקובעים מי יהיה ראש ממשלת ישראל :). אמנם הם מתערבים בבחירות כאן בישראל דרך קבע, מזה עשרות בשנים. אבל כמעט אף פעם לא הצליחו להביא לבחירת המועמד המועדף עליהם. אז, עבור ובשם האמריקאים ככל שאתה מתיימר לדבר בשמם, קצת צניעות לא תזיק :).

אילו היה חושב רק על טובתו שלו מזמן היה יושב בבית ועושה מליונים מהרצאות ברחבי העולם.
אני חולק עלייך,

קודם כל אלדד יניב אמר עליו שהוא מאוד אוהב שליטה וזה כבר נותן הסבר למה דווקא רשות

ממשלה ולא הרצאות.

דבר שני הרצאות מקבלים הרבה כסף רק שאתה "חם" אחרי תפקיד פוליטי.

אח"כ זה יורד המחיר.

דבר שלישי אי אפשר לשבת בבית ולעשות הרצאות בכל העולם - או שאתה נוסע בכל העולם

או יושב בבית.

נשמע קטנוני אבל ההבדל חשוב - לטוס בכל בכל העולם בגיל מבוגר זה מאוד מעייף.

זה בסדר גמור כמובן לא להבין את זה
לא נכון,השרשורים שפתחתי הם הוכחות והאשמות כלפי ביבי שעשה את זה.

בפוסט זה נדרשתי לשאלת האמונה.

ז"א מעבר להאם עשה את זה או לא,האם מאמינים שזה אפשרי.

לא "האמריקאים" הם אלה שקובעים מי יהיה ראש ממשלת ישראל
מי רצח את רבין - תימני שהשב"כ ידע מראש שאולי יעשה את זה או...

evglev1

Well-known member
מנהל
אני חולק עלייך,

קודם כל אלדד יניב אמר עליו שהוא מאוד אוהב שליטה וזה כבר נותן הסבר למה דווקא רשות

ממשלה ולא הרצאות.

אח"כ זה יורד המחיר.

או יושב בבית.

בפוסט זה נדרשתי לשאלת האמונה.

ז"א מעבר להאם עשה את זה או לא,האם מאמינים שזה אפשרי.

אבל גם כראש ממשלה ביבי מתעקש לנסוע בעולם וגם בעניין האג, אחת הדאגות שלו הוא שלא יוכל להתארח במדינות האיחוד האירופי כי עלול להיעצר.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני חולק עלייך
זכותך. על אף טענות הרל"ב ודף המסרים, מדינה דמוקרטית לחלוטין :).
כשדבריו של אלדד יניב יעניינו אותי, אני מבטיח לך שאעלה מולו לדון בעניין. כרגע אני מתדיין מולך.
בוא, לא צריך להיות ביביסט דגול כדי לדעת שנתניהו יהיה מרצה מבוקש ברוב מדינות העולם לאחר שיפרוש מהחיים הפוליטיים. בכל מקרה, להזכירך אנחנו מדברים על טובתו כביכול. גם לשבת בבית עם המשפחה, בגינה עם סיגר טוב ולעשות על האש, זה פי כמה "טובתו" מאשר להמשיך בתפקיד.

או יושב בבית.
לענייננו זה לא משנה. בשני המקרים זאת טובתו יחסית להחלטתו להמשיך בתפקיד לפי שעה ולתרום למדינה. להזכירך, זה הנושא :). לא השאלה מה כיף יותר, להסתובב עולם או לשבת בבית.
ולכן טובתו, אילו אותה היה מחפש האיש, היא כנראה לשבת בבית ולנוח קצת, ליהנות מהמשפחה והנכדים וכיו"ב (אגב לא ניסיתי, אבל אני מניח שפחות מעייף לטוס במחלקה ראשונה מאשר במחלקת תיירים ;-)). בשום צורה, איך שלא תהפוך את זה, "טובתו" היא לא להמשיך בתפקיד. הוא השיג שם את כל מה שניתן היה להשיג החל מהאישיות שנבחרה הכי הרבה פעמים למשרה, דרך הכהונה הארוכה ביותר בישראל ובלי שיש צפי סביר שמישהו ישיג אותו בנושא בעתיד הנראה לעין, וכלה בסדרה של הישגים שהמדינה תחתיו הגיע אליהן, כן, גם אם בדף המסרים הרל"בי כתוב משהו אחר.
אז זה בדיוק מה שאני אומר, השרשורים שפתחת כשלעצמם אינם הוכחה לשום דבר. הם הוכחה לאובססיביות שלך בנושא ולקושי שלך להתמודד עם העובדה (על פניו) שבודדים אם בכלל מישהו קונה את מה שאתה מנסה למכור. הנה למשל קח את השרשור הנוכחי. בפוסט הפותח אין שום הוכחה, משום סוג שהוא, לשום דבר (זולת האמור). בהחלט השרשורים שלך מהווים האשמות. עם זה אני מסכים לגמרי. אבל מה החידוש הגדול בזה? כאמור קודם, אתה פותח שרשורים כאלה חדשות לבקרים, כאשר כולם ללא יוצא מן הכלל עם 0 מידע חדש, 0 הוכחות שמאשרות אפילו בדוחק את טענותיך, וכמובן שכאמור, בניגוד לדבריך, עצם פתיחת סדרה של שרשורים לא מהווה ראיה לטענות המושמעות בהם.
אוקיי. וזה קשור איכשהו לדברי עליהם התיימרת להגיב, כיצד בדיוק?

גם לשבת בבית עם המשפחה, בגינה עם סיגר טוב ולעשות על האש, זה פי כמה "טובתו" מאשר להמשיך בתפקיד.
הרופא אסר עליו לעשן כבר לפני שנים.

כמה הוא יכול לאכול לפני שיקבל התקף לב...

אתה לא מבין זה איש העולם הגדול,כל החיים שלו הוא מסתובב ועושה דברים

פוליטיים,הוא לא ישב פתאום בגינה שלו וילך לים זה אנשים מבוגרים רגילים עושים.

הוא השיג שם את כל מה שניתן היה להשיג החל מהאישיות שנבחרה הכי הרבה פעמים למשרה, דרך הכהונה הארוכה ביותר בישראל ובלי שיש צפי סביר שמישהו ישיג אותו בנושא בעתיד הנראה לעין, וכלה בסדרה של הישגים שהמדינה תחתיו הגיע אליהן, כן, גם אם בדף המסרים הרל"בי כתוב משהו אחר.
זה כי אתה מאמין שאין קנוניה,

אבל אם יש הקשורים נותנים לו בונוס על הישגים שלהם - חיסונים ועוד.

הוא לא מתעניין בהישגים שאתה חושב שהם חשובים :LOL:

Harrington

Well-known member
מנהל

כאמור קודם, השאלה מה הוא יכול בדיוק לעשות בזמנו הפנוי, מרתקת (למשועממים חסרי חיים), אבל ממש לא קשורה לדיון. שאלה אחת עומדת לפנינו והיא: האם נתניהו פועל נטו לטובתו האישית, כפי שטענת, תוך התעלמות מטובת המדינה, או האם הוא מתעלם מטובתו האישית, כפי שאני טוען, ומרוכז כל כולו בטובת המדינה.

לעניין זה השאלה אם לאחר פרישתו הוא יישב בגינה או יטוס בעולם, חסרת כל רלוונטיות.

בינתיים לא שכנעת אותי בצדקת טענותיך. למעשה, נראה שאפילו לא ניסית. התבזרת ל1001 דברים חסרי כל רלוונטיות ממשית לשאלה זו וחזרת כמה פעמים על הסיסמה שהשמעת בתחילת הדרך, זו שפתחה את הדיון.

אוקיי, אז הוספת עוד כמה סיסמאות. אשריך. קשר בינן לענייננו? לשאלת הדיון רחמנא לצלן? אין כמובן.

יקירי, אני בכיף דן בכל קנוניה שתרצה להמציא, בוודאי אם תצליח להוכיח אחת מכולנה. אבל בינתיים אנחנו לא שם. נראה שאתה מתעקש שלא לדון באמת, לעומק, בטענה שלך הנ"ל. ללכת סחור סחור ולדון בשלל דברים אחרים? בכיף אעביר איתך את הזמן. אבל אם תואיל בטובך בכל זאת להציג משהו שיתמוך בטענתך וסותר את טענתי (שבניגוד לדבריך, הוסברה בהגיון פשוט ועובדות מהמציאות)? יעני לקיים דיון ענייני ר"ל? אשמח.

evglev1

Well-known member
מנהל

אז בשביל מילצ'ין שלח את הסיגרים הקובניים, משפחת נתניהו מכרה אותם בשוק השחור?

evglev1

Well-known member
מנהל
זה בסדר גמור כמובן לא להבין את זה, אבל אני תמה ברצינות, האם אתה באמת חושב שפתיחת שני שרשורים בעניין בשבוע (מבלי אתה מוסיף משהו חדש כלשהו, לא כל שכן ראיה כלשהי לעמדתך) ישכנע מישהו?

לא, אילו היה חושב רק על טובתו שלו מזמן היה יושב בבית ועושה מליונים מהרצאות ברחבי העולם. הוא חושב דווקא (ואף מקריב את עצמו ומשפחתו על מזבח זה) רק על טובת המדינה והעם היושב בציון. זה שדף המסרים של הרל"ב טוען אחרת (אך מעולם לא התקדם להוכחה כלשהי מעבר לסיסמאות ;-)), לא משנה מציאות כידוע :).

לא יודע איך לספר לך את זה, במיוחד בהתחשב בכך שהאמריקאים בעצמם אולי לא לגמרי מבינים וקולטים את העניין, אבל לא "האמריקאים" הם אלה שקובעים מי יהיה ראש ממשלת ישראל :). אמנם הם מתערבים בבחירות כאן בישראל דרך קבע, מזה עשרות בשנים. אבל כמעט אף פעם לא הצליחו להביא לבחירת המועמד המועדף עליהם. אז, עבור ובשם האמריקאים ככל שאתה מתיימר לדבר בשמם, קצת צניעות לא תזיק :).
מי יודע אולי גם השופטים במשפט של ביבי מקבלים הנחיות מהאמריקאים והם יכולים לקבוע הרשעה עם קלון לא מסיבות ענייניות אלא מפקודה מלמעלה ומלמעלה לא מישראל אלא דווקא בארה"ב.

Harrington

Well-known member
מנהל
מי יודע אולי גם השופטים במשפט של ביבי מקבלים הנחיות מהאמריקאים והם יכולים לקבוע הרשעה עם קלון לא מסיבות ענייניות אלא מפקודה מלמעלה ומלמעלה לא מישראל אלא דווקא בארה"ב.
נהיה גם אתה קונספירטור :)?

evglev1

Well-known member
מנהל

העניין הוא לא ביבי אלא האחרים בשרשרת הפיקוד שמילאו את הפקודות. על ביבי אפשר להאמין, אבל במדינה דמוקרטית בין אם במציאות או רק על נייר, זה עובר בתפקידים נמוכים יותר וקשה להאמין שבצבא צייתנו לפקודה להשאיר את הגבול פרוץ ולפרוס שטיח אדום למחבלים.

העניין הוא לא ביבי אלא האחרים בשרשרת הפיקוד שמילאו את הפקודות. על ביבי אפשר להאמין, אבל במדינה דמוקרטית בין אם במציאות או רק על נייר, זה עובר בתפקידים נמוכים יותר וקשה להאמין שבצבא צייתנו לפקודה להשאיר את הגבול פרוץ ולפרוס שטיח אדום למחבלים.
לא צריך את כל הצבא,מספיק לאיים על הרב אלוף והאלופים.

מוטי חוף

Well-known member

אני לא מבין למה קשה להאמין שביבי נתן להם להיכנס ב 7.10​

אני מבקר את ביבי כבר 15 שנה , בגלל אי כבוש רצועת עזה והבלגה בכל הגזרות ,
לכן אני לא מצביע עבורו שנים רבות.
אבל לדעתי צריך לאשפז את מי שטוען שהוא נתן לפלסטינאצים להכנס בכוונה בשואת עוטף עזה .
אם תצפיתנית הייתה מרימה אליו טלפון הוא היה שולח מיד את כל צה"ל לבלום את המתקפה .

Harrington

Well-known member
מנהל
אני מבקר את ביבי כבר 15 שנה , בגלל אי כבוש רצועת עזה והבלגה בכל הגזרות ,
לכן אני לא מצביע עבורו שנים רבות.
אבל לדעתי צריך לאשפז את מי שטוען שהוא נתן לפלסטינאצים להכנס בכוונה בשואת עוטף עזה .
אם תצפיתנית הייתה מרימה אליו טלפון הוא היה שולח מיד את כל צה"ל לבלום את המתקפה .
מה שאני אף פעם לא יודע אצל החברה' האלה, זה עד כמה הם מאמינים בעצמם בשטויות שהם מנסים למכור. מן הסתם יש כאלו שמאמינים לדברים האלה בעצמם, על אף שהם (או המחנה שלהם, משתנה פר סוגיה) הוא הממציא של הדברים והם כולם עד האחרון שבהם פרי מוחם הקודח של כותבי דפי המסרים ומנהיגי המחנה. מן הסתם יש אחרים שמודעים היטב לכך שמדובר בהמצאות, אבל הם מתעקשים להמשיך ולהפיץ אותן כי זה מהות הרל"בניק בימינו ולדעתו זה יכול לסייע ביצירת אווירה שבסופו של דבר אולי תפיל את שלטון המחנה הלאומי.

אבל איך מבדילים בין אלה לאלה? את זה אני עדיין לא יודע :).

כאמור, השאלה רלוונטית לא רק לקונספירטור שרואה עצמו מומחה לקנוניות. יש שלל דוגמאות. כמו למשל דיון במקום אחר שנתניהו פועל רק לטובתו עצמו ולא חושב על טובת המדינה, טענה שאפשר להפריך בכזאת קלות שפשוט מדהים אותי שהיא בכלל נכנסה לדפי המסרים הרל"ביים. או הטענה שנתניהו מעוניין בהארכת המלחמה (ומתוך כך, סיכון מוגבר לפגיעה בחיילי צה"ל) כי זה ידחה כביכול את ועדת החקירה שצפויה לקום לאחר המלחמה (גם טיעון שאפשר להפריך אותו בקלות רבה, באמצעות חשיבה רציונלית פשוטה ועובדות יבשות).

מי? מי מתוך כל הטוענים הללו, כולם כמובן רל"בניקים מקצועיים, מי מהם מאמין באמת למה שהוא מספר וטוען, מי מהם יודע שהוא מדבר שטויות אבל מתעקש להמשיך מטעמי אג'נדה, ומי מהם פשוט זורם עם דף המסרים וכלל לא מתעמק בשאלת נכונות הדברים שהוא מוציא מהפה?

למעלה