באירופה עדיין יש אנטשימים🥵

שמלת תחרה1

Well-known member
זוג ישראלים נכנס לאתר בוקינג לפני כשבועיים והזמין חדר צימר בעיירת הנופש סייניצה (SJENICA) שבסרביה. כשבעל הדירה, ששאל אותן מהיכן הם, גילה שהם מישראל, תגובתו לא איחרה להגיע: "סליחה, יהודים לא רצויים בדירה שלנו, בבקשה תבטל את ההזמנה שלך, תודה", כתב להם.

שמלת תחרה1

Well-known member
זוג ישראלים נכנס לאתר בוקינג לפני כשבועיים והזמין חדר צימר בעיירת הנופש סייניצה (SJENICA) שבסרביה. כשבעל הדירה, ששאל אותן מהיכן הם, גילה שהם מישראל, תגובתו לא איחרה להגיע: "סליחה, יהודים לא רצויים בדירה שלנו, בבקשה תבטל את ההזמנה שלך, תודה", כתב להם.

אבי בן 1231

Well-known member
מעז יצא מתוק!!
חב' הבוקינג הסירה מהרשימה שלה את אותו הצימר!!

אפרת10512

Well-known member
היה כבר מי שאמר- האנטישמיות לא זקוקה לסיבה רק להזדמנות.
תפסיקו לחפש סיבות מדוע שונאים אותנו, תדאגו שלא תהיה להם הזדמנות לפגוע בנו.

אבי בן 1231

Well-known member
אומר את האמת ולא אבוש, כאשר גרתי בספרד אמרתי לא פעם לאישתי שלו הייתי ספרדי הייתי ללא ספק אנטישמי ואנטי ישראלי.
זאת למה!!??
אם שמאלנים מלכלכים ומחפישים את ישראל
ונטורי קרתא שורפים ודורכים על דגל ישראל כיצד אני כספרדי לא אהיה אנטי ישראלי ואנטישמי.

למעלה