במקומה לא הייתי מתרברב. להתחבא בבית משוגעים זו לא סיבה לגאווה

• פותח הנושא ai27
  • פורסם בתאריך
ואם לסבתא יהיו גלגלים... אל תהיו מגוחכת. אילו היה לך מה להציג לא היית שואלת "אילו"...
שאלתי שאלה רטורית, כי הבנתי עם מי יש לי עסק, רציתי להתעלם מהמוניטין שלך שצברת בפורום וראיתי שקיבלת אותו ביושר רב.
את עושה צחוק מעצמך. יואב יצחק הוא ודאי לא היסטוריון, והוא נסמך רק על מילשטיין.
ואגב לא די שהיסטוריון יגיד משהו. הוא צריך להביא סימוכין, שזה בדיוק מה שדמילשטיין לא עשה אף פעם...
שום צחוק, הוא העורך.
והלינק שאת מביאה לספר, הוא Surprise! לספר של מילשטיין...
והמנעות מתביעת דיבה אינה מהווה הוכחה לכלום. לכל היותר היא רומזת לזלזול במוציא הדיבה.
באמת? המשפחה שלו הייתה מוותרת ככה סתם?
עזוב, תעשה טובה לעצמך ואל תעשה מעצמך צחוק יותר מכפי שכבר עשית.

The Real Big Joe

Well-known member
שום צחוק, הוא העורך.
נו... ו...?

באמת? המשפחה שלו הייתה מוותרת ככה סתם?
את חוזרת על השטות. המשפחה לא שמה קצוץ על מילשטיין. למרבה המזל נזקו קטן, כי מלהד מתלהמים ובורים איש לא מתיחס ל"מחקריו". ובכל מקרה המנעות מתביעה אינה הוכחה לכלום. (בתחום אחר לגמרי, המנעות מתביעה על אונס היא הוכחה שלא היה אונס?).

מדובר בעניין קל מבחינה היסטורית. סיפור שמביא "היסטוריון" אחד ויחיד ללא כל ראיות הוא בדותה.

זה אומר שהוא שותף לדברים.
את חוזרת על השטות. המשפחה לא שמה קצוץ על מילשטיין. למרבה המזל נזקו קטן, כי מלהד מתלהמים ובורים איש לא מתיחס ל"מחקריו". ובכל מקרה המנעות מתביעה אינה הוכחה לכלום. (בתחום אחר לגמרי, המנעות מתביעה על אונס היא הוכחה שלא היה אונס?).

מדובר בעניין קל מבחינה היסטורית. סיפור שמביא "היסטוריון" אחד ויחיד ללא כל ראיות הוא בדותה.
ממש לא, עובדה שאפילו אחד כמוך יודע עליו.

The Real Big Joe

Well-known member
זה אומר שהוא שותף לדברים.
אני לא מבין מה את טוענת. אם העורך מפרסם מאמר אז זה אומר שהוא חקר את העניין בעצמו? ואם הוא מסכים את הכותב, זה "מאשר" את הכתוב? מדובר במחקר. לא במידע עתונאי.
ממש לא, עובדה שאפילו אחד כמוך יודע עליו.
את מבינה מה את אומרת? - אני לא.

אני לא מבין מה את טוענת. אם העורך מפרסם מאמר אז זה אומר שהוא חקר את העניין בעצמו? ואם הוא מסכים את הכותב, זה "מאשר" את הכתוב? מדובר במחקר. לא במידע עתונאי.
בוודאי, אף אחד לא יצרף את שמו לדבר של ווידא בעצמו את נכונותו, זה נכון באקדמיה וזה נכון גם במדיה כתובה אחרת כגון: ספר או עיתון.
את מבינה מה את אומרת? - אני לא.
מה לא הבנת? אם המידע הגיע לאחד כמוך, למה שלא יגיע לאחרים?
יש כאן תפוצה אדירה ואם היו כתובים שם דיברי שקר, היו נתבעים על הנזק שנגרם.

The Real Big Joe

Well-known member
בוודאי, אף אחד לא יצרף את שמו לדבר של ווידא בעצמו את נכונותו, זה נכון באקדמיה וזה נכון גם במדיה כתובה אחרת כגון: ספר או עיתון.
אני לא יודע אם את תמימה או מתממת. שום עורך לא חוקר מחדש מאמר שהוא מקבל. ואני נמנע מלהביא את דעתי על מהמנותו של יואב יצחק, ומדבר רק על הפונקציה של עורך.

מה לא הבנת? אם המידע הגיע לאחד כמוך, למה שלא יגיע לאחרים?
יש כאן תפוצה אדירה ואם היו כתובים שם דיברי שקר, היו נתבעים על הנזק שנגרם.
את חוזרת לטימטום של "הוכחה" בגלל שלא הוגשה תביעת דיבה. את מגלה חוסר הבנה למחקר היסטורי (וכנראה לכל מחקר). אני לא יודע מה את יודעת על "אחד כמוני", אבל זה לא רלוונטי לדיון. העובדה הפשוטה היא שאדם אחד, שמתיימר להיות היסטוריון, הוא היחיד שמביא את העלילה על רבין, וגם הוא לא הביא שמץ של ראייה. את יכולה לברבר את עצמך לדעת, אבל כיוון שלא קראת את ה"מחקר" לכאורה של מילשטיין, ולא קראת שום דבר על הנושא, כל מה שאת מצליחה לעשות הוא צחוק מעצמך.

אני לא יודע אם את תמימה או מתממת. שום עורך לא חוקר מחדש מאמר שהוא מקבל. ואני נמנע מלהביא את דעתי על מהמנותו של יואב יצחק, ומדבר רק על הפונקציה של עורך.
ברגע שיש דבר כזה גדול, אף אחד לא ייקח סיכון למוניטין שלו ולתביעת דיבה במיוחד בנושא רגיש כמו זה.
את חוזרת לטימטום של "הוכחה" בגלל שלא הוגשה תביעת דיבה. את מגלה חוסר הבנה למחקר היסטורי (וכנראה לכל מחקר). אני לא יודע מה את יודעת על "אחד כמוני", אבל זה לא רלוונטי לדיון. העובדה הפשוטה היא שאדם אחד, שמתיימר להיות היסטוריון, הוא היחיד שמביא את העלילה על רבין, וגם הוא לא הביא שמץ של ראייה. את יכולה לברבר את עצמך לדעת, אבל כיוון שלא קראת את ה"מחקר" לכאורה של מילשטיין, ולא קראת שום דבר על הנושא, כל מה שאת מצליחה לעשות הוא צחוק מעצמך.
טוב, אני לא מבינה במחקר, מה שתגיד, שייעשה לך טוב, זה שתנסה להקטין אותי, לא יהפוך את טיעונך לנכונים במיוחד שאתה לא העיפרון הכי חד בקלמר.
בינתיים, מי שעושה מעצמו צחוק ולא בפעם הראשונה זה אך ורק אתה, כפי שכתבתי קודם, ניסיתי להתעלם מהמוניטין שלך אבל הוא כ"כ נכון שאני בעצמי הופתעתי.

The Real Big Joe

Well-known member
טוב, אני לא מבינה במחקר, מה שתגיד, שייעשה לך טוב, זה שתנסה להקטין אותי, לא יהפוך את טיעונך לנכונים במיוחד שאתה לא העיפרון הכי חד בקלמר.
בינתיים, מי שעושה מעצמו צחוק ולא בפעם הראשונה זה אך ורק אתה, כפי שכתבתי קודם, ניסיתי להתעלם מהמוניטין שלך אבל הוא כ"כ נכון שאני בעצמי הופתעתי.
מוניטין התחת שלי. התיחסות לעניין זה מה שחשוב. את ממשיכה להתווכח על נושא שלא קראת עליו מילה חוץ מההשמצות כאן בפורום. לא יעזור כלום. מילשטיין לא הוכיח דבר. ואת תוקעת את האף משיקולים זרים.

מוניטין התחת שלי. התיחסות לעניין זה מה שחשוב. את ממשיכה להתווכח על נושא שלא קראת עליו מילה חוץ מההשמצות כאן בפורום. לא יעזור כלום. מילשטיין לא הוכיח דבר. ואת תוקעת את האף משיקולים זרים.
זה שתחזור על עצמך 8888 פעמים לא יהפוך את זה לנכון, גם לא כאשר תתבלן את טיעונך בשפת שוק.
הוא הוכיח מעל ומעבר במסגרת חיסיון רפואי שיש ואם היה כותב השמצה שלא הייתה, היה נתבע בסכום עתק.
תמשיך להתחפר ולהתבלבל מהמציאות!

The Real Big Joe

Well-known member
הוא הוכיח מעל ומעבר במסגרת חיסיון רפואי שיש
את ממציאה שטויות. איך יש לך חוצפה לברבר בלי לקרוא שום דבר? הבה נראה אותך מצטטת את ההוכחה של מילשטיין.
ואת כמובן גך לא יודעת שיש עדות ראיה ממקור ראשון של עזר וייצמן - שסותרת את השקר לחלוטין.

אם היה כותב השמצה שלא הייתה, היה נתבע בסכום עתק
ואם תעלה גירה עם האוולת הזאת זה ישנה משהו. העדרה של תביעת דיבה אינו מוכיח שום דבר. לא משפטית, לא מדעית ולא מוסרית.

את יוצאת קטנה כמו גמד מהויכוח הנואל הזה.

את ממציאה שטויות. איך יש לך חוצפה לברבר בלי לקרוא שום דבר? הבה נראה אותך מצטטת את ההוכחה של מילשטיין.
ואת כמובן גך לא יודעת שיש עדות ראיה ממקור ראשון של עזר וייצמן - שסותרת את השקר לחלוטין.
אתה מוזמן להציג קישור לעדותו של עזר.
ואם תעלה גירה עם האוולת הזאת זה ישנה משהו. העדרה של תביעת דיבה אינו מוכיח שום דבר. לא משפטית, לא מדעית ולא מוסרית.

את יוצאת קטנה כמו גמד מהויכוח הנואל הזה.
תמשיך עם שפת הביבים שחונכת ולנסות ללמד אותי איך המדע עובד, איך עושים מחקר ועוד ...
נראה לי שחסר לך k לפני האות האחרונה שבכינוי שלך כי אתה לא מבין פרט פשוט שהעדר תביעת דיבה מראה שהמשפחה לא רוצה שהסיפור יתגלה ורוצים לקבור את העבר מבלי שיחפרו ויגלו הכול.
בצורה זאת, לפחות הם מצליחים לגרום לכאלו כמוך ליפול ב-|פח| ולהאמין למה שפורסם, מה שהמדינה רצתה שתבין.

את מעלה גירה. תביעת דיבה נועדה להזים ולפצות על נזק מפני שקר. מילשטיין הוא גורנישט, והוא לא מספיק חשוב כדי לתבוע אותו.
ממש לא, בן גביר תבע הרבה פעמים וזכה בשקל אחד בלבד ועשה זאת למטרה אחת לרמוס את השקר.
אלו שמפחדים שמשפט יגרום לחפירת העבר ולגילוי האמת, בדיוק כפי שמילשטיין הציג, לא יעזו לתבוע,
תתמודד עם המציאות למרות שקשה לך מאוד :)

The Real Big Joe

Well-known member
ממש לא, בן גביר תבע הרבה פעמים וזכה בשקל אחד בלבד ועשה זאת למטרה אחת לרמוס את השקר.
בן גביר מהווה מודל רק לפלג מאוד מסוים של האוכלוסיה. משפחת רבין אינה נמנית עליו... ואם את רואה כבוד גדול בכך שבית המשפט מעריך שכבודך שנפגע השקר שווה שקל אחד - אז גם בזה את מעוררת גיחוך. זה נחשב סטירת לחי לתובע.

אלו שמפחדים שמשפט יגרום לחפירת העבר ולגילוי האמת,
את טוענת, על דעת עצמך שהם מפחדים. לדעתך אין בסיס, ולכן היא לא ראויה לדיון. ואגב, איזו אמת יכול בית המשפט לגלות ששום היסטוריון לא גילה? בית משפט אינו הפלטפורמה למחקר היסטורי.

תתמודד עם המציאות למרות שקשה לך מאוד
את עפה על עצמך, אם את קוראת לרעיונות חסרי השחר שלך מציאות.

בן גביר מהווה מודל רק לפלג מאוד מסוים של האוכלוסיה. משפחת רבין אינה נמנית עליו... ואם את רואה כבוד גדול בכך שבית המשפט מעריך שכבודך שנפגע השקר שווה שקל אחד - אז גם בזה את מעוררת גיחוך. זה נחשב סטירת לחי לתובע.
כל דבר שמראה שאתה מדבר שטויות, אתה הופך אותו לגיחוך.
תתבגר ותודה שאתה עיוור.
את טוענת, על דעת עצמך שהם מפחדים. לדעתך אין בסיס, ולכן היא לא ראויה לדיון. ואגב, איזו אמת יכול בית המשפט לגלות ששום היסטוריון לא גילה? בית משפט אינו הפלטפורמה למחקר היסטורי.
באמת?
עו"ד ממנים מומחים וביהמ"ש מאפשר להם לגשת לכל מידע, לרבות חיסיון רפואי.
את עפה על עצמך, אם את קוראת לרעיונות חסרי השחר שלך מציאות.
לא, אני קוראת לעובדות - מציאות.
תתמודד ...

The Real Big Joe

Well-known member
כל דבר שמראה שאתה מדבר שטויות, אתה הופך אותו לגיחוך.
תתבגר ותודה שאתה עיוור.

באמת?
עו"ד ממנים מומחים וביהמ"ש מאפשר להם לגשת לכל מידע, לרבות חיסיון רפואי.

לא, אני קוראת לעובדות - מציאות.
תתמודד ...
אחרי שראיתי את תגובתך על העדות מכלי ראשון של וייצמן, זה לא לכבודי להתווכח עם רפת שכל כמוך.

jackie111

Well-known member
למה בכלל עושים השואות בין המנהיגות המטורללת היום
לארועים שקרו לפני 70 שנה?

כל פעם שתוקפים את נתניהו על מחדל שעשה מתעוררים
הטוקבקיסטים ומוצאים ארוע מהעבר הרחוק. כל כך רחוק
שאי אפשר לאמת אותו.

למעלה