בן גביר בדרך ל "קידום"

צביקה5311

Active member
הוא כנראה יפיל את הממשלה אם זו תלך לשיחרור חטופים לפני רפיח.
כל הסקרים מראים שעוצמה יהודית גודלת במנדטים.
על חשבון הליכוד בעיקר.
הם צודקים אלה שתומכים בו.
הליכוד הקצין ימינה לאחרונה. זו כבר לא תנועת main stream כמו שהיתה פעם. חברים כמו טלי גוטליב ושלמה קרעי ועוד כל מיני קולניים, גורמים לליכוד תדמית של הקצנה.
אני תמיד אומר שאני מעדיף מקור על חיקוי.
ליכוד נראה כמו חיקוי של עוצמה יהודית.
בן גביר יפיל את הממשלה, נלך לבחירות. בן גביר יעשה לביבי את מה שביבי הפך לאומנות, "ישתה" לו את המנדטים בקשית.
בן גביר אחרי הבחירות יהיה הרשימה הגדולה באופוזיציה
ולכן הוא יהפוך לראש האופוזיציה.
אני מניח שכמחווה ז'נטלמנית, יאיר לפיד יעשה לו חפיפה😀

evglev1

Well-known member
מנהל
הוא כנראה יפיל את הממשלה אם זו תלך לשיחרור חטופים לפני רפיח.
כל הסקרים מראים שעוצמה יהודית גודלת במנדטים.
על חשבון הליכוד בעיקר.
הם צודקים אלה שתומכים בו.
הליכוד הקצין ימינה לאחרונה. זו כבר לא תנועת main stream כמו שהיתה פעם. חברים כמו טלי גוטליב ושלמה קרעי ועוד כל מיני קולניים, גורמים לליכוד תדמית של הקצנה.
אני תמיד אומר שאני מעדיף מקור על חיקוי.
ליכוד נראה כמו חיקוי של עוצמה יהודית.
בן גביר יפיל את הממשלה, נלך לבחירות. בן גביר יעשה לביבי את מה שביבי הפך לאומנות, "ישתה" לו את המנדטים בקשית.
בן גביר אחרי הבחירות יהיה הרשימה הגדולה באופוזיציה
ולכן הוא יהפוך לראש האופוזיציה.
אני מניח שכמחווה ז'נטלמנית, יאיר לפיד יעשה לו חפיפה😀
וואלה נראה את גנץ מכבד את חוק יו"ר האופוזיציה כשבן גביר ראש האופוזיציה אחרי שבתקופת בנט ולפיד ביבי כיו"ר אופוזיציה נתן דוגמא שאפשר לצפצף על החוק ואף אחד לא עטר לבג"צ על יו"ר אופוזיציה שלא מקיים את החוק, אז גנץ/לפיד ילך כנראה לפי הדוגמא הזאת ולא יעדכן את בן גביר כפי שמחויב בחוק. מצד שני הם דווקא ילכו בדרך המלך ופשוט יבטלו את חוק יו"ר האופוזיציה.

dory30

Well-known member
כמו שבגין המנוח אמר, בהצלחה לרבה לשני הצדדים.

צביקה5311

Active member
באמת תשמח לראות 12 מנדטים לליכוד כמו בתקופת אולמרט לצד 20-25 מנדט לעוצמה יהודית?
אשמח? בעיני זה יהיה שפל.
נראה לי שביבי כבר ויתר. לא איכפת לו מהמחר.
כל כניעה לבן גביר מעלה לבן גביר את הריטינג ע"ח הליכוד. ביבי לא מתאמץ לסתום את הג'ורה לגוטליב ועוד כמה בליכוד שכבר לא סופרים אותו.
כמו שאמרתי בתחילת השירשור, ליכוד מקצין ימינה
ודומה יותר ויותר לעוצמה יהודית. אני מעדיף מקור על חיקוי. ברגע שבן גביר "תופש תחת" ומצלם מסר אזהרה לביבי מלשכתו של האחרון בלי שתהיה תגובה...
זה אומר הרבה. ביבי לא הגיב.
בימים טובים יותר של ביבי, בן גביר היה אף לשורות האחוריות של מליאת הכנסת. ביבי היה משתמש בו בתור שטיח לנגב רגליים. זה כבר לא אותו ביבי.
נשאר לו רק דבר אחד. להחליט איך הוא רוצה שיזכרו את המורשת שלו. אחר הכל זה ראש ממשלה שכיהן תקופה הכי ארוכה בתולדות המדינה.
האם הוא רוצה להזכר כמי שהביא את סעודיה למעגל נורמליזציה והגשים את חזונו של פרס ז"ל (מזרח תיכון חדש) או שיזכרו לו את ה 7/10.

dory30

Well-known member
באמת תשמח לראות 12 מנדטים לליכוד כמו בתקופת אולמרט לצד 20-25 מנדט לעוצמה יהודית?
הסיכוי לגייר את סינוואר ומחבלי הנוח'בה גבוה פי כמה מהמספר שיהיה למפלגת בן-גביר ע"פ תרחיש האימה שלך.

למעלה