בערב יום זיכרון זה, הרמטכ"ל מטיח בנתניהו שצה"ל נאלץ להילחם שוב ושוב באותם מקומות, תוך סיכון חיילינו, משום שאין הכרעות מדיניות על היום שאחרי.

• פותח הנושא ayb1
  • פורסם בתאריך

Harrington

Well-known member
מנהל
בערב יום זיכרון זה, הרמטכ"ל מטיח בנתניהו שצה"ל נאלץ להילחם שוב ושוב באותם מקומות, תוך סיכון חיילינו, משום שאין הכרעות מדיניות על היום שאחרי.
ראשית זה לא מה שהרמטכ"ל אמר.
שנית אין כל קשר בין הצורך להילחם באותם מקומות לפתרון המדיני בהמשך הדרך. הצורך להילחם באותם מקומות, זולת באירועים בהם זה נעשה בכוונת מכוון (כמו ביה"ח שיפא למשל), נובע מהתנהלות לא נכונה של הצבא. לא משום דבר אחר. נחמד כמובן להאשים את ראש הממשלה גם בזה, וזה בהחלט מתיישב עם שיטת הרל"ב בעניין. אבל אין לזה כל אחיזה במציאות וכאמור, גם הרמטכ"ל לא אמר את זה בשום צורה או דרך.

חנן44

Well-known member
ראשית זה לא מה שהרמטכ"ל אמר.
שנית אין כל קשר בין הצורך להילחם באותם מקומות לפתרון המדיני בהמשך הדרך. הצורך להילחם באותם מקומות, זולת באירועים בהם זה נעשה בכוונת מכוון (כמו ביה"ח שיפא למשל), נובע מהתנהלות לא נכונה של הצבא. לא משום דבר אחר. נחמד כמובן להאשים את ראש הממשלה גם בזה, וזה בהחלט מתיישב עם שיטת הרל"ב בעניין. אבל אין לזה כל אחיזה במציאות וכאמור, גם הרמטכ"ל לא אמר את זה בשום צורה או דרך.
ראש בממשלה לא ידע הוא לא מעורב, ובכלל איך אמר השר גולדנקוף? מה הקשר של הממשלה למלחמה?
ממשלת 64 הפושעים! יהיה צריך להוציא את כולם להורג במשפט צבאי

Harrington

Well-known member
מנהל
ראש בממשלה לא ידע הוא לא מעורב, ובכלל איך אמר השר גולדנקוף? מה הקשר של הממשלה למלחמה?
ממשלת 64 הפושעים! יהיה צריך להוציא את כולם להורג במשפט צבאי
אוקיי, זאת אפשרות אחת. לנסות להגחיך בכח ובכך להנדס אווירה של אי-נכונות וכו'.
אפשרות אחרת היא לבחון את הנושא אופן הגיוני, רציונלי, לנתח אותו, ולהגיע למסקנות השונות האפשריות ולבחור מתוכן את הלוגית ביותר.

איש איש ושיטתו ומה שתואם את האג'נדה שלו כנראה.

איציק5111

Well-known member

Merav Michaeli מרב מיכאלי

15 שעות ·

ערב יום הזיכרון.
20,040 חללי מערכות ישראל.

1,539 חללי ונרצחי המלחמה.

בערב יום זיכרון זה,
- הרמטכ"ל מטיח בנתניהו שצה"ל נאלץ להילחם שוב ושוב באותם מקומות, תוך סיכון חיילינו, משום שאין הכרעות מדיניות על היום שאחרי.
- שר הבטחון מטיח בנתניהו שהוא לא מקיים שום דיון אסטרטגי על היום שאחרי.

ההבנה שהיעדר קבלת החלטות מסכן את חיילינו מותירה ציווי ברור - חובה עלינו לעשות כל שאפשר על מנת למנוע את מותם. אסור שחיילינו הגיבורות והגיבורים, האמיצים והאמיצות, יפלו לשווא.

השכול מעולם לא היה כואב וקרוב כל כך כפי שהוא היום. הכאב מעולם לא היה צורב כל כך.
נזכור את כולם וכולן, ונעשה הכל כדי שמותם לא יהיה לשווא.
ייתכן שזו תמונה של ‏אדם אחד‏

כל הרגשות:
9595
חשבתי שוב רינת ענתי הסתומה.

Cranio

Well-known member
הגיע הזמן שמירב מיכאלי תלך הבייתה בלי קשר לדברים הנכונים והידועים שאמרה.

ayb1

Well-known member
אז לנו נגמרה הסבלנות ושתעוף כבר.
ממש לא תעוף , היא תעביר את התפקיד בצורה מסודרת לידי המחליף/ה להערכתי אם תתבקש גם תמשיך לעזור.
אם נגמרה לך הסבלנות, קפוץ לסופר קנה איזה קילו או יותר.

Cranio

Well-known member
ממש לא תעוף , היא תעביר את התפקיד בצורה מסודרת לידי המחליף/ה להערכתי אם תתבקש גם תמשיך לעזור.
אם נגמרה לך הסבלנות, קפוץ לסופר קנה איזה קילו או יותר.
מעניין הבטחון והידע שלך באיך הדברים יקרו או שצריכים לקרות.
ותודה על העצה המיותרת שלך שלא התקבלה בברכה.

איציק5111

Well-known member
מעניין הבטחון והידע שלך באיך הדברים יקרו או שצריכים לקרות.
ותודה על העצה המיותרת שלך שלא התקבלה בברכה.
נראה לי שהוא איש מפלגת העבודה, הכי שנואות עלי הם רייטן ולזימי,זוג צבועות,מצד אחד תומכות בדמוקרטיה ומתנגדות לשחיתות מצד שני מתנגדות לדמוקרטיה ותומכות בשחיתות

Cranio

Well-known member
נראה לי שהוא איש מפלגת העבודה, הכי שנואות עלי הם רייטן ולזימי,זוג צבועות,מצד אחד תומכות בדמוקרטיה ומתנגדות לשחיתות מצד שני מתנגדות לדמוקרטיה ותומכות בשחיתות
לא יודע לאיזו מפלגה הוא שייך .
ואני לא מסכים איתך לגבי אפרת רייטן. היא שפויה, מכובדת וראויה ועולה על כל אחד משרי הממשלה הנוכחית שמקומם בביוב בבני ברק.

איציק5111

Well-known member
לא יודע לאיזו מפלגה הוא שייך .
ואני לא מסכים איתך לגבי אפרת רייטן. היא שפויה, מכובדת וראויה ועולה על כל אחד משרי הממשלה הנוכחית שמקומם בביוב בבני ברק.
רייטן ולזימי מגעילות אני מכיר את זה אישית ולא מהתקשורת. אם תרצה אני יכול לפרט

Cranio

Well-known member
רייטן ולזימי מגעילות אני מכיר את זה אישית ולא מהתקשורת. אם תרצה אני יכול לפרט
אני לא מכיר אישית את אפרת רייטן כל ההתרשמות שלי ממנה מסתמכת על דעותיה ומהדברים שאמרה בראיונות כאלה ואחרים .
על לזימי אין לי מה לומר כי אני לא מכיר אותה.

איציק5111

Well-known member
אני לא מכיר אישית את אפרת רייטן כל ההתרשמות שלי ממנה מסתמכת על דעותיה ומהדברים שאמרה בראיונות כאלה ואחרים .
על לזימי אין לי מה לומר כי אני לא מכיר אותה.
גם אני חלילה לא מכיר אותם אישית, פשוט היתה לי חוויה פוליטית גרועה איתם,

איציק5111

Well-known member
חוויה פוליטית?
מה זה?
רמת גן נשלטת ע"י דיקטטור שפל כרמל שאמה חשוד בפלילים מתנקם בהמון מתושבי רמת גן וגם באופוזיציה ולא ממש בעד דמוקרטיה,

השותף שלו רועי ברזילי הוא יו"ר ועדת תכנון ובניה, הוא לא תכנן כלום למרחב הציבורי מנגד הוא קשור לקבלנים ומאשר להם בלי הפסקה, הוא יצור עלוב בקושי סיים תיכון עשה תואר עלוב במשפטים והוא עורך דין נדלן. ככה שהוא יצור די מפוקפק לדעתי הוא יגמור בכלא.

ברזילי במשך שנים נדבק למפלגת העבודה ומתחנן להיות חלק ממנה בשנים האחרונות הצליח,בנוסף מדי פעם הולך להפגנות,
מה שהכעיס אותי זה סירטונים של רייטן ולזימי שמחמיאות לברזילי ותומכות בו מבלי שהם מכירות את ר"ג או את העשיה האמיתית שלו.

הוא יו"ר ועדת תכנון ובניה ופה העשיה שלו דלה בלשון המעטה וזה שהוא הולך להפגנות לא ממש תורם למרחב הציבורי בר"ג שהוזנח

Cranio

Well-known member
רמת גן נשלטת ע"י דיקטטור שפל כרמל שאמה חשוד בפלילים מתנקם בהמון מתושבי רמת גן וגם באופוזיציה ולא ממש בעד דמוקרטיה,

השותף שלו רועי ברזילי הוא יו"ר ועדת תכנון ובניה, הוא לא תכנן כלום למרחב הציבורי מנגד הוא קשור לקבלנים ומאשר להם בלי הפסקה, הוא יצור עלוב בקושי סיים תיכון עשה תואר עלוב במשפטים והוא עורך דין נדלן. ככה שהוא יצור די מפוקפק לדעתי הוא יגמור בכלא.

ברזילי במשך שנים נדבק למפלגת העבודה ומתחנן להיות חלק ממנה בשנים האחרונות הצליח,בנוסף מדי פעם הולך להפגנות,
מה שהכעיס אותי זה סירטונים של רייטן ולזימי שמחמיאות לברזילי ותומכות בו מבלי שהם מכירות את ר"ג או את העשיה האמיתית שלו.

הוא יו"ר ועדת תכנון ובניה ופה העשיה שלו דלה בלשון המעטה וזה שהוא הולך להפגנות לא ממש תורם למרחב הציבורי בר"ג שהוזנח

ראשית, אני מבין שרועי ברזילי חבר במפלגת העבודה ולכן זה טבעי שהן יתמכו בו
ושנית, לפי הכתבה הזו הוא דואג לר"ג ומנסה לשפר אותה.

איציק5111

Well-known member
ראשית, אני מבין שרועי ברזילי חבר במפלגת העבודה ולכן זה טבעי שהן יתמכו בו
ושנית, לפי הכתבה הזו הוא דואג לר"ג ומנסה לשפר אותה.

הוא תת רמה איש שפל ונוכל,יכולים להציג אותו איך שרוצים אבל מי שמכיר יודע.

ואגב תפקידו יו"ר ועדת תכנון ובניה,הוא אמור לתכנן לבנות לדאוג למרחב הציבורי.

ולגבי עיר ליברלית , ר"ג היתה ליברלית לפניו , הוא לא שיפר כלום, רמת גן תמיד היתה חילונית וליברלית.

תיקח לדוגמא את איזור הבורסה בר"ג,פעם הוא היה אזור בילויים בשישי ושבת והיו בו המון מועדונים, היום הכל סגור שם בשבת, מבין מאז ברזילי הכל סגור.

אבל שוב זה לא תפקידו לדאוג לחילוניות של ר"ג, שהיא גם ככה חילונית

תפקידו יו"ר ועדת תכנון ובניה והוא כישלון

Cranio

Well-known member
הוא תת רמה איש שפל ונוכל,יכולים להציג אותו איך שרוצים אבל מי שמכיר יודע.

ואגב תפקידו יו"ר ועדת תכנון ובניה,הוא אמור לתכנן לבנות לדאוג למרחב הציבורי.

ולגבי עיר ליברלית , ר"ג היתה ליברלית לפניו , הוא לא שיפר כלום, רמת גן תמיד היתה חילונית וליברלית.

תיקח לדוגמא את איזור הבורסה בר"ג,פעם הוא היה אזור בילויים בשישי ושבת והיו בו המון מועדונים, היום הכל סגור שם בשבת, מבין מאז ברזילי הכל סגור.

אבל שוב זה לא תפקידו לדאוג לחילוניות של ר"ג, שהיא גם ככה חילונית

תפקידו יו"ר ועדת תכנון ובניה והוא כישלון

האמת שזה מפליא שחבר במפלגת העבודה מונע פתיחת אזורי בילוי בשבת.
זה מתאים יותר לנציג ימני שהחרדים הם שותפיו .

למעלה