בערב יום זיכרון זה, הרמטכ"ל מטיח בנתניהו שצה"ל נאלץ להילחם שוב ושוב באותם מקומות, תוך סיכון חיילינו, משום שאין הכרעות מדיניות על היום שאחרי.

• פותח הנושא ayb1
  • פורסם בתאריך

איציק5111

Well-known member
ראשית, אני מבין שרועי ברזילי חבר במפלגת העבודה ולכן זה טבעי שהן יתמכו בו
ושנית, לפי הכתבה הזו הוא דואג לר"ג ומנסה לשפר אותה.

האמת שזה מפליא שחבר במפלגת העבודה מונע פתיחת אזורי בילוי בשבת.
זה מתאים יותר לנציג ימני שהחרדים הם שותפיו .

אבל מפגיני קפלן אמיתיים וטובים ולא זבלות כמו רועי ברזילי.

כעסתי על לזימי ורייטן, הם לא מכירות את ר"ג בכלל, ותומכות בו על סמך שטויות

נערך לאחרונה ב:

Cranio

Well-known member
אני הייתי מזוהה עם מפלגה שאת היו"ר בארצי שלה אני מרבה פה לגדף.....ומי שהייתי מבלה איתו יום יום הם מפגיני קפלן, החברים הכי טובים שלי.

אבל מפגיני קפלן אמיתיים וטובים ולא זבלות כמו רועי ברזילי.

כעסתי על לזימי ורייטן, הם לא מכירות את ר"ג בכלל, ותומכות בו על סמך שטויות
לא אכפת לי מרועי , לזימי או רייטן וגם לא מרמת גן חחהה
העיקר שאתה אוהב את הקפלניסטים.

איציק5111

Well-known member
לא אכפת לי מרועי , לזימי או רייטן וגם לא מרמת גן חחהה
העיקר שאתה אוהב את הקפלניסטים.
את חלקם, ולגבי הבורסה הוא לא מונע....הוא פשוט אדיוט שלא יודע לתכנן ולהפריח כלום. אז הבורסה נראת בשבת כמו באיראן הכל סגור ושומם.

בזמן שעד שהוא הגיע היא היתה איזור בילויים.

אפשר לתכנן להפוך אותה לאיזור בילויים בשבת, אבל האדיוט הזה לא יודע לבנות לתכנן ולעשות כלום במרחב הציבורי

Cranio

Well-known member
את חלקם, ולגבי הבורסה הוא לא מונע....הוא פשוט אדיוט שלא יודע לתכנן ולהפריח כלום. אז הבורסה נראת בשבת כמו באיראן הכל סגור ושומם.

בזמן שעד שהוא הגיע היא היתה איזור בילויים.

אפשר לתכנן להפוך אותה לאיזור בילויים בשבת, אבל האדיוט הזה לא יודע לבנות לתכנן ולעשות כלום במרחב הציבורי
אבל אני חושב שהוא צריך אישור של ראש העיר.

ayb1

Well-known member
מעניין הבטחון והידע שלך באיך הדברים יקרו או שצריכים לקרות.
ותודה על העצה המיותרת שלך שלא התקבלה בברכה.
הידע מגיע מהעתונות, ויתר כלי התקשורת. הוא זמין לכל אחד.
זה לא כל כך מסובך.

הפרבולה1

Well-known member
הרמטכ"ל מדבר שטויות, לא תהיה שום הכרעה מדינית אין פרטנר ואף אחד לא יסכים לשמור עלינו מהנאצים בעזה חוץ מהחמאס וגדודי אל אקצא שזה אותו דבר.
לכן צה"ל נידון לחזור לשטחים האלו שוב ושוב כמו שהוא עושה בשכם ובגנין ובקלקיליה ובקרוב גם בלבנון. זה המצב נמשיך לחיות על חרבינו .
ואולי המסקנה המתבקשת היא פשוט לא לעזוב את השטחים האלו בצפון עזה ולגרש משם את הערבים, זה "ההכרעה המדינית" ההגיונית.

Cranio

Well-known member
הרמטכ"ל מדבר שטויות, לא תהיה שום הכרעה מדינית אין פרטנר ואף אחד לא יסכים לשמור עלינו מהנאצים בעזה חוץ מהחמאס וגדודי אל אקצא שזה אותו דבר.
לכן צה"ל נידון לחזור לשטחים האלו שוב ושוב כמו שהוא עושה בשכם ובגנין ובקלקיליה ובקרוב גם בלבנון. זה המצב נמשיך לחיות על חרבינו .
ואולי המסקנה המתבקשת היא פשוט לא לעזוב את השטחים האלו בצפון עזה ולגרש משם את הערבים, זה "ההכרעה המדינית" ההגיונית.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחההההההההההההההההההה
אוי אתה מצחיק :ROFLMAO:

למעלה