בשביל לפיד ה7.10 כנראה לא היה,הוא מה7.10 לא הפסיק עם הפוליטיקה

איציק5111

Well-known member
הוא אכזבת ישראל, במקום להתגייס למען ישראל מה7.10 ללכת להסביר להילחם בתקשורת ברחבי העולם מבלי שיבקשו ממנו.

במקום זה הוא לא הפסיק עם פוליטיקה והמלחמה היחידה שהוא ניהל היא נגד ממשלת ישראל וגם בחו"ל, הוא בארה"ב במקום לדאוג לאינטרס ישראל בזמן מלחמה הוא דאג לאינטרס הפוליטי שלו והשמיץ והכשיל את הממשלה.

האיש והמפלגה המגעילה שלו חייבים להימחק פוליטית ולא לעבור את אחוז החסימה, אין לו מה להציע מלבד פוליטיקה מקומית ואין לו שום רצון לתרום לישראל, הוא מחפש רק לקחת ולא לתת

איציק5111

Well-known member
הוא אכזבת ישראל, במקום להתגייס למען ישראל מה7.10 ללכת להסביר להילחם בתקשורת ברחבי העולם מבלי שיבקשו ממנו.

במקום זה הוא לא הפסיק עם פוליטיקה והמלחמה היחידה שהוא ניהל היא נגד ממשלת ישראל וגם בחו"ל, הוא בארה"ב במקום לדאוג לאינטרס ישראל בזמן מלחמה הוא דאג לאינטרס הפוליטי שלו והשמיץ והכשיל את הממשלה.

האיש והמפלגה המגעילה שלו חייבים להימחק פוליטית ולא לעבור את אחוז החסימה, אין לו מה להציע מלבד פוליטיקה מקומית ואין לו שום רצון לתרום לישראל, הוא מחפש רק לקחת ולא לתת
היום פורסם לפיד נפגש עם בלינקן, ואז כולם מבינים במקום שלפיד ידאג לאינטרסים הישראלים וישכנע את בלינקן לטובת ישראל הוא יושב ומסית אותו נגד ממשלת ישראל.

פורסם שלפיד מחר יוצא לאיזה מדינה ערבית (שכחתי איזה) ואותו הדבר, ברור שלפיד יוצא להסית נגד ממשלת ישראל ובעצם נגד ישראל. ובטוח שהוא לא יפעל שם לטובת ישראל.

במקום מתחילת המלחמה לרוץ מאולפן לאולפן בתקשורת הזרה ולהסביר את ישראל הוא מסית נגד ממשלת ישראל ושאתה מסית בחו"ל נגד ממשלת ישראל אתה בעצם מסית נגד ישראל

איציק5111

Well-known member
ומה אתה עושה כאן כל היום? לא עוסק בפוליטיקה?
ההבדל הוא שאתה עושה את זה במקום לעבוד, ואצלו זאת העבודה שלו.
העבודה שלו הוא משרת ציבור מסריח ולא להתעסק כל הזמן בפוליטיקה.

זה שאתה ודבילים כמוך לא מבינים את זה,זאת בעיה של כולנו.

בגלל אנשים כמוך המדינה מתרסקת.

לפיד מקבל כסף מהציבור אז שיעבוד בשבילו,יכל להתמקד בתקשורת העולמית בהסברה יום יום במקום זה הוא מתעסק בפוליטיקה בגלל אנשים כמוך שמאפשרים את זה

The Real Big Joe

Well-known member
העבודה שלו הוא משרת ציבור מסריח ולא להתעסק כל הזמן בפוליטיקה.
אם הוא מתרחץ (והוא נראה לי מקפיד על כך) הוא לא מסריח. והוא בהחלט משרת את הציבור בכך שעוסק בפוליטיקה ומנסה לשפר את השלטון. מעניין מאיפה עולה הצחנה בסביבת המקלדת שלך, שהביאה אותך לכתוב "מסריח".

בגלל אנשים כמוך המדינה מתרסקת.
אתה כבר מלהג דברים מטורפים לגמרי. איך לדעתך אני תורם לריסוק המדינה?

לפיד מקבל כסף מהציבור אז שיעבוד בשבילו
זה בדיוק מה שהוא עושה כל היום.

כל להתמקד בתקשורת העולמית בהסברה
עכשו אתה מחלק משימות? למה מי אתה? (אגב הוא משקיע הרבה בהסברה)

הוא מתעסק בפוליטיקה בגלל אנשים כמוך שמאפשרים את זה
אחרי שהסברתי לך שזה תפקידו, יש לי הרגשה שלא הצלחת להפנים. במה מתבטאת העובדה שאני מאפשר לו זאת? יש דרך למנוע ממנו? אם כן, למה אתה לא נוקט בה?

איציק5111

Well-known member
אם הוא מתרחץ (והוא נראה לי מקפיד על כך) הוא לא מסריח. והוא בהחלט משרת את הציבור בכך שעוסק בפוליטיקה ומנסה לשפר את השלטון. מעניין מאיפה עולה הצחנה בסביבת המקלדת שלך, שהביאה אותך לכתוב "מסריח".

אתה כבר מלהג דברים מטורפים לגמרי. איך לדעתך אני תורם לריסוק המדינה?

זה בדיוק מה שהוא עושה כל היום.

עכשו אתה מחלק משימות? למה מי אתה? (אגב הוא משקיע הרבה בהסברה)

אחרי שהסברתי לך שזה תפקידו, יש לי הרגשה שלא הצלחת להפנים. במה מתבטאת העובדה שאני מאפשר לו זאת? יש דרך למנוע ממנו? אם כן, למה אתה לא נוקט בה?
מצביעים הם לא תמימים ומי שבוחר בפוליטיקאי שלא תורם הוא אשם כמו הפוליטיקאי להרס.

אני כבר מזמן אמרתי שצריך ליבא שרים מחו"ל שיעבדו ואת הפוליטיקאים שלנו נשאיר בכנסת שיתעסקו רק בםוליטיקה כמו שהם אוהבים

אצל לפיד בולט חוסר רצונו לתרום למדינה

The Real Big Joe

Well-known member
מצביעים הם לא תמימים ומי שבוחר בפוליטיקאי שלא תורם הוא אשם כמו הפוליטיקאי להרס.
מה הוא יכל לתרום ולא תרם?
אני כבר מזמן אמרתי שצריך ליבא שרים מחו"ל
אתה נורמלי? :D
אצל לפיד בולט חוסר רצונו לתרום למדינה
חוזר על השאלה - מה היית מצפה ממנו? איזה תפקידים אתה מקצה לאנשי אופוזיציה?

איציק5111

Well-known member
מה הוא יכל לתרום ולא תרם?

אתה נורמלי? :D

חוזר על השאלה - מה היית מצפה ממנו? איזה תפקידים אתה מקצה לאנשי אופוזיציה?
אם הייתי איש אופוזיציה מקבל משכורת מהציבור ומהמדינה שאני כ"כ אוהב , הייתי זונח את הפוליטיקה המקומית ונותן את כל כולי רק למען ישראל.

הייתי טס ממדינה למדינה והייתי רץ בין ערוצי התקשורת הזרים וכל היום מסביר את ישראל ומתווכח עם שונאיה, לפיד לא עשה את זה, בנט עשה את זה קצת בתחילת המלחמה ונעלם

The Real Big Joe

Well-known member
אם הייתי איש אופוזיציה מקבל משכורת מהציבור ומהמדינה שאני כ"כ אוהב , הייתי זונח את הפוליטיקה המקומית ונותן את כל כולי רק למען ישראל.

הייתי טס ממדינה למדינה והייתי רץ בין ערוצי התקשורת הזרים וכל היום מסביר את ישראל ומתווכח עם שונאיה, לפיד לא עשה את זה, בנט עשה את זה קצת בתחילת המלחמה ונעלם
זה לא תלוי בו. כל נסיעה שלו כפופה לאישור הכנסת ובקואליציה.
וכאשר הוא עושה זאת, אז הטרולים כמו מר עבו ושות' זועקים שהוא יצא לחופשה בזמן מלחמה...

למעלה