בת ישראל

Harrington

Well-known member
מנהל
לא עזרת בכלום.
אולי חלמת שמישהו זקוק לעזרתך, אבל להד"ם. הכל פרי דימיונך.
טענות אנא הפנה לעצמך. אתה זה שטענת שגיחכת (בעקבות דברי, מה לעשות). אם שיקרת, זה בינך לבין עצמך. לא מענייני ולא משהו שמעניין אותי במיוחד.

בהצלחה בהמשך הדיון עם עצמך.

דגלמנגל

Well-known member
טענות אנא הפנה לעצמך. אתה זה שטענת שגיחכת (בעקבות דברי, מה לעשות). אם שיקרת, זה בינך לבין עצמך. לא מענייני ולא משהו שמעניין אותי במיוחד.

בהצלחה בהמשך הדיון עם עצמך.
אני מתדיין אתך. אתה בורח. תברח, תברח, לא ארדוף אחריך.
יאללה, תן ת'מילה האחרונה ותרגיש גדול העיני עצמך.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני מתדיין אתך. אתה בורח. תברח, תברח, לא ארדוף אחריך.
יאללה, תן ת'מילה האחרונה ותרגיש גדול העיני עצמך.
לא ברחתי בחיי מדיון ולא אתחיל זאת לכבודך יקירי :). אבל אם חשוב לך להציג זאת כך, בהחלט חשוב שתעשה זאת ותהנה :).

כשל לוגי קליל. מרוב ריצת אמוק לנסות להגחיך את העולם הדתי הכותבים לא שמו לב לנקודה קטנה. הרי אם בת ישראל אכן תתקבל לקורס טיס, היא צפויה לגלות שהיא ממש לא תוכל "להתלבש איך שבא לה". במקום זאת היא תצטרך לקבל שבמרחבים ציבוריים מסוימים, הדבר נקבע עבורה. גם אם חו"ח ל"ע טט'ט לא תעבור את קורס הטיס בהצלחה ותפרוש לאזרחות בהמשך, היא תגלה שגם במקום העבודה אליה תתקבל בזכות לימודי הליבה (שאגב רובם ככולם לא נחוצים לקורס טיס, אבל זה בקטנה ;-)) יש מצב שיש קוד לבוש ורחמנא לצלן, אפילו במרחבים ציבוריים מסוימים שאינם מקומות עבודה עבורה זה המצב.
בלל של שטויות, בלי פיזיקה ברמה של 5 יח"ל לא תוכל לעבור את קורס הטיס.
הלימודים של הפיזיקה במסגרת קורס הטיס ומי שלמד 5 יח"ל פטור.

Harrington

Well-known member
מנהל
בלל של שטויות, בלי פיזיקה ברמה של 5 יח"ל לא תוכל לעבור את קורס הטיס.
הלימודים של הפיזיקה במסגרת קורס הטיס ומי שלמד 5 יח"ל פטור.
תודה על אישור דברי.
ראשית אם תשים לב, דיברתי על חלק מלימודי הליבה שאינם נחוצים לקורס טיס. מה לעשות, זאת פשוט המציאות.
שנית אין פיזיקה בלימודי ליבה ובטח שלא פיזיקה ברמת 5 יחידות לימוד. כך שכל שעשית עם נסיון ההגחכה הפתטי שאין בו אלא השמצות ברמת גן, זה כאמור, לאשר את דברי מילה במילה.

לא שנזקקתי לכך, אבל תודה.

תודה על אישור דברי.
ראשית אם תשים לב, דיברתי על חלק מלימודי הליבה שאינם נחוצים לקורס טיס. מה לעשות, זאת פשוט המציאות.
שנית אין פיזיקה בלימודי ליבה ובטח שלא פיזיקה ברמת 5 יחידות לימוד. כך שכל שעשית עם נסיון ההגחכה הפתטי שאין בו אלא השמצות ברמת גן, זה כאמור, לאשר את דברי מילה במילה.

לא שנזקקתי לכך, אבל תודה.
גברתי, אם פיזיקה לא נחשב אצלך ללימודי ליבה, מצבך עגום יותר ממה שחשבתי.
גם ביסודי שלא משתמשים במילה פיזיקה, לומדים פיזיקה, לעתים קוראים לזה מדעים ולעתים שם אחר.

Harrington

Well-known member
מנהל
גברתי, אם פיזיקה לא נחשב אצלך ללימודי ליבה, מצבך עגום יותר ממה שחשבתי.
גם ביסודי שלא משתמשים במילה פיזיקה, לומדים פיזיקה, לעתים קוראים לזה מדעים ולעתים שם אחר.
רק בריאות.
כשתנסי לעבור לפסי התדיינות נורמלית, אשקול להתייחס לדברייך (שאינם תואמים את עולם המציאות, אבל באמת שאין לי חשק להיכנס לדיון מול אדם שכותב בדווקנות המטופשת הזאת של ילדי כיתה ג-ד').

מיצינו.

רק בריאות.
כשתנסי לעבור לפסי התדיינות נורמלית, אשקול להתייחס לדברייך (שאינם תואמים את עולם המציאות, אבל באמת שאין לי חשק להיכנס לדיון מול אדם שכותב בדווקנות המטופשת הזאת של ילדי כיתה ג-ד').

מיצינו.
מתאימה את עצמי אלייך, זה מאוד קשה ואני זוקפת לעצמי את ההצלחה לעמוד במשימה כה מאתגרת.
להבא, תילמד לא לכתוב בנושאים שאין לך שמץ בהם!
|המלצה| תימצא את האפיקומן ותבקש קורס גמילה מהגרפומניה שלך ומחוסר הבגרות האינפנטילי |הלוואי|

in bal1

Well-known member
"ולהתלבש איך שבא לך" ארצה להתייחס למשפט הזה בשני מישורים.
1) המישור ההורי.האם אתה תאפשר לבת שלך להתלבש ממש איך שבא לה? לא תעיר לה אולי הערה קטנה? לא קצת תדאג לה?
2) המישור הגברי.כשאתה רואה בחורה בלבוש חשוף ברחוב,איך תתיחס לזה? בתור גבר אני שואלת.הרי אתה גבר זה יכול לעורר אצלך משהו לא?
או שייתכן ותאמר לעצמך איך היא מתלבשת מה זה?
בחורות צעירות לא תמיד יידעו להתמודד עם כל מיני גברים שינסו להתחיל איתן. ומה לעשות גברים עדין מתחילים עם בחורות.
כל מה שכתבתי כאן לא נותן לגיטמיציה לאף גבר להטריד אשה.

אלפיני

Well-known member
"ולהתלבש איך שבא לך" ארצה להתייחס למשפט הזה בשני מישורים.
1) המישור ההורי.האם אתה תאפשר לבת שלך להתלבש ממש איך שבא לה? לא תעיר לה אולי הערה קטנה? לא קצת תדאג לה?
2) המישור הגברי.כשאתה רואה בחורה בלבוש חשוף ברחוב,איך תתיחס לזה? בתור גבר אני שואלת.הרי אתה גבר זה יכול לעורר אצלך משהו לא?
או שייתכן ותאמר לעצמך איך היא מתלבשת מה זה?
בחורות צעירות לא תמיד יידעו להתמודד עם כל מיני גברים שינסו להתחיל איתן. ומה לעשות גברים עדין מתחילים עם בחורות.
כל מה שכתבתי כאן לא נותן לגיטמיציה לאף גבר להטריד אשה.
מי שבגיל גיוס לבטח לא צריכה הנחיות לבוש ממני. מבחינת החוק כבר יש לה שיקול דעת.
וגם מתחת לגיל זה אינני מתייחס לרמת הפרט. לכל בת יש הורים.
כמו כן, עם נשים מתחילים ללא קשר. גם כשהלבוש בסטנדרט מקובל פחות או יותר.
המחאה היא כנגד כל מני פשקווילים הדורשים להתלבש בצניעות על פי קודים מחמירים.

ולשאלתך, האם לבוש חושפני מעורר אצלי מחשבות כגבר. באופן חד משמעי כן. האם זה גורם לי לנעוץ מבט מדי פעם. בחלט. לא תמיד זה בשליטה. אבל בפי וידי אני לבטח שולט בכל מצב.

אז יחד עם זאת לעולם לא הערתי למשהי זרה בענייני לבוש. ואין אני רואה את הדבר כענייני.
כמו כן, לעולם לא דחפתי ידיים ללא אישור וללא הסכמה.

אלפיני

Well-known member
דיברתי על חלק מלימודי הליבה שאינם נחוצים לקורס טיס.

הנה מה שאמרת:
היא תגלה שגם במקום העבודה אליה תתקבל בזכות לימודי הליבה (שאגב רובם ככולם לא נחוצים לקורס טיס, אבל זה בקטנה ;-))
למעלה ירדת לחלק. בתחילה השתחצנת ברובם ככולם. אז קודם כל אתה סותר את עצמך.

שנית, אתה טועה. להלן לינק כולל פירוט אשכולות:

אשכול שפות וספרות לפחות חצי ממנו נחוץ לקורס טיס גם ידיעת העברית, גם ידיעת שפה זרה.
אשכול מתמטיקה, טבע, מדע וטכנולוגיה כולו נחוץ על מנת להגיע פוטנציאלית לקורס טיס יום אחד אף צריך להגביר בנושאים הללו בתיכון על מנת להיות כשיר. לגבי השוק האזרחי, לכל הפחות מקצועות דורשים ידע ברמת ללימודי ליבה.

אז נכון,
אין פיזיקה בלימודי ליבה ובטח שלא פיזיקה ברמת 5 יחידות לימוד.
מצד שני, אי אפשר בכלל להתקבל לפיזיקה ברמת 5 יחידות ללא אשכול מדעי הטבע , מדע , וטכנולוגיה ביסודי. דבר ההופך את התירוץ שלך לפארש.

אשכול מיומנויות הגוף נחוץ על מנת להשתלב בקורס טיס. לא מחייב לשוק העבודה.

אשכול מורשת, רוח וחברה - חלקו מחייב לקורס טיס. לא מחייב לשוק העבודה. לקורס טיס נחוץ ידע בסיסי בהיסטוריה , וידע באזרחות.

בקיצור, מר הרינגטון , - שוב קשקשת את עצמך לדעת. מסתבר שרובם של לימודי הליבה הם כן בסיס עליו צריך להישען על מנת להגיע לקורס טייס

כמו גם לשוק העבודה. ובנות ישראל מגלות זאת בניגוד הערת הבורות השחצנית שהפגנת. יותר מכך, האבסורד הוא שבחברה החרדית הנטייה היא דווקא כן להעניק לבנות ישראל חינוך העונה על חלק ממקצועות הליבה , כי בכל זאת גם שם הגיעו למסקנה שהחצי השני של בטלני הישיבות צריך גם לעבוד מחוץ לבית על מנת לאפשר קיום משפחות. הבעיה הרצינית יותר אצלם היא בקרב הבנים, שהרבנים השחצניים שלהם רוצים שילמדו תורה בלבד מתוך פרנציפ מטופש. חלק מהטימטום שלהם להתנגד למודרנה שהכל עוד בתקופת האמנצפציה של המאה ה19.

Harrington

Well-known member
מנהל
הנה מה שאמרת:

למעלה ירדת לחלק. בתחילה השתחצנת ברובם ככולם. אז קודם כל אתה סותר את עצמך.

שנית, אתה טועה. להלן לינק כולל פירוט אשכולות:

אשכול שפות וספרות לפחות חצי ממנו נחוץ לקורס טיס גם ידיעת העברית, גם ידיעת שפה זרה.
אשכול מתמטיקה, טבע, מדע וטכנולוגיה כולו נחוץ על מנת להגיע פוטנציאלית לקורס טיס יום אחד אף צריך להגביר בנושאים הללו בתיכון על מנת להיות כשיר. לגבי השוק האזרחי, לכל הפחות מקצועות דורשים ידע ברמת ללימודי ליבה.

אז נכון,

מצד שני, אי אפשר בכלל להתקבל לפיזיקה ברמת 5 יחידות ללא אשכול מדעי הטבע , מדע , וטכנולוגיה ביסודי. דבר ההופך את התירוץ שלך לפארש.

אשכול מיומנויות הגוף נחוץ על מנת להשתלב בקורס טיס. לא מחייב לשוק העבודה.

אשכול מורשת, רוח וחברה - חלקו מחייב לקורס טיס. לא מחייב לשוק העבודה. לקורס טיס נחוץ ידע בסיסי בהיסטוריה , וידע באזרחות.

בקיצור, מר הרינגטון , - שוב קשקשת את עצמך לדעת. מסתבר שרובם של לימודי הליבה הם כן בסיס עליו צריך להישען על מנת להגיע לקורס טייס

כמו גם לשוק העבודה. ובנות ישראל מגלות זאת בניגוד הערת הבורות השחצנית שהפגנת. יותר מכך, האבסורד הוא שבחברה החרדית הנטייה היא דווקא כן להעניק לבנות ישראל חינוך העונה על חלק ממקצועות הליבה , כי בכל זאת גם שם הגיעו למסקנה שהחצי השני של בטלני הישיבות צריך גם לעבוד מחוץ לבית על מנת לאפשר קיום משפחות. הבעיה הרצינית יותר אצלם היא בקרב הבנים, שהרבנים השחצניים שלהם רוצים שילמדו תורה בלבד מתוך פרנציפ מטופש. חלק מהטימטום שלהם להתנגד למודרנה שהכל עוד בתקופת האמנצפציה של המאה ה19.
כל זה בנסיון הפבלובי להוכיח שטעיתי? ובכן צר לי לאכזבך פתט יקר, אך אתה יכול להיות רגוע. אמנם לא קראתי את דבריך מעבר למשפט הראשון וכמה מילים בהמשך, אך ההתחלה הייתה מיותרת (אני יודע מצוין מה כתבתי גם בלי שתספר לי זאת כמוצא שלל רב) וההמשך לימד על מהות תגובתך (צורך שלך לומר שכביכול קשקשתי או משהו כזה) באופן שייתר את קריאתך.

כך או כך, דברי למעלה עליהם עשית את עצמך מגיב נכונים ומדויקים. זאת פשוט המציאות. אם וכאשר יתעורר כאן מתדיין נורמלי שלא סובל מהבעיות שאתה מציג כאן, אשמח לדון איתו בעניין. לגביך, מלוא הרחמים מעומק הלב (ולמען הסר ספק, ללא טיפת ציניות).

המשך יום שקט ונעים.

אלפיני

Well-known member
כל זה בנסיון הפבלובי להוכיח שטעיתי? ובכן צר לי לאכזבך פתט יקר, אך אתה יכול להיות רגוע. אמנם לא קראתי את דבריך מעבר למשפט הראשון וכמה מילים בהמשך, אך ההתחלה הייתה מיותרת (אני יודע מצוין מה כתבתי גם בלי שתספר לי זאת כמוצא שלל רב) וההמשך לימד על מהות תגובתך (צורך שלך לומר שכביכול קשקשתי או משהו כזה) באופן שייתר את קריאתך.

כך או כך, דברי למעלה עליהם עשית את עצמך מגיב נכונים ומדויקים. זאת פשוט המציאות. אם וכאשר יתעורר כאן מתדיין נורמלי שלא סובל מהבעיות שאתה מציג כאן, אשמח לדון איתו בעניין. לגביך, מלוא הרחמים מעומק הלב (ולמען הסר ספק, ללא טיפת ציניות).

המשך יום שקט ונעים.
אתה ממשיך להתדרדר במדרון בעודך מנסה לשמור על פוזה. לא תלמד מתי שהוא שהדבר לא מטיב עמך?

מילא הבעיה הייתה אישית בינינו, זה היה סימן מבחינתי אולי לבדוק גם את עצמי, אבל אני רואה שאתה נתקע באותו אופן עם עוד ועוד כותבים בעלי שלל דעות.

כנראה שיש דברים לגבי שאינם משתנים, אחד מהם שאתה מעלה את "המציאות" על מנת להגן על עצמך בעודך מתעלם מהמתרחש סביבך. אז או שרובנו פה משוגעים, או שאתה זה שבבעיה עם המציאות סביבו.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה ממשיך להתדרדר במדרון בעודך מנסה לשמור על פוזה. לא תלמד מתי שהוא שהדבר לא מטיב עמך?

מילא הבעיה הייתה אישית בינינו, זה היה סימן מבחינתי אולי לבדוק גם את עצמי, אבל אני רואה שאתה נתקע באותו אופן עם עוד ועוד כותבים בעלי שלל דעות.

כנראה שיש דברים לגבי שאינם משתנים, אחד מהם שאתה מעלה את "המציאות" על מנת להגן על עצמך בעודך מתעלם מהמתרחש סביבך. אז או שרובנו פה משוגעים, או שאתה זה שבבעיה עם המציאות סביבו.
טוב מתוק. מקווה שיעשה לך טוב ששחררת גם אם לא קראתי אפילו מילה.

בריאות.

כל מילה שנייה שלו היא מציאות, כאשר הבן אדם לא יודע להתמודד מולה, מגרפן ומסיים עם המיצי שלו.
הוא לא מבין שרומס את עצמו, אין לו עקומת למידה, גם כאשר בזמנו ראה איזה פרצוף היה לו שחילל את השבת והכחיש זאת עד שבסוף נישבר וסיפר סיפור קורע לב על עצמו שבגינו חילל את השבת.

למעלה