גולן מסתבך בכוונה?

שמלת תחרה1

Well-known member

נאורס אל חנין נבחרה על ידי גולן ללוות אותו בכל הופעותיו בקיסריה, היא אורחת הכבוד היחידה שלו במסע ההופעות השנתי שלו. אממה, כעת מתגלה כי אל חנין הופיעה בטוריקה עם דגל פלסטין​

פולגאר

Well-known member

נאורס אל חנין נבחרה על ידי גולן ללוות אותו בכל הופעותיו בקיסריה, היא אורחת הכבוד היחידה שלו במסע ההופעות השנתי שלו. אממה, כעת מתגלה כי אל חנין הופיעה בטוריקה עם דגל פלסטין​

רצה למצוא חן בעיניי החונטה בכדי שיירפו ממנו מכל מסע הציד שלהם כנגדו.
זאת הפתעה עבורי שהוא לא ימני, אבל מה לא עושים בשביל כסף, מוכרים את הנשמה והזהות |לא|
מצאתי את החזרה שלו בשאלה לכיוון השמאל:

כעת, הוא כבר שמאל למהדרין |לא|

שמלת תחרה1

Well-known member
רצה למצוא חן בעיניי החונטה בכדי שיירפו ממנו מכל מסע הציד שלהם כנגדו.
זאת הפתעה עבורי שהוא לא ימני, אבל מה לא עושים בשביל כסף, מוכרים את הנשמה והזהות |לא|
מצאתי את החזרה שלו בשאלה לכיוון השמאל:

כעת, הוא כבר שמאל למהדרין |לא|
נראה מה המהלך הבא שלו.

Harrington

Well-known member
מנהל

אישית אין לי בעיה מיוחדת עם התומכים ב'פלסטין' (מה שזה לא יהיה). יש לי בעיה עם אלו שמתנגדים לישראל. זה לא (בהכרח) אותו דבר. אמנם אצל מפגינים רבים בחו"ל הדברים הולכים הלכה למעשה יד ביד (ולא סתם האנטי-ישראליות מכונה האנטישמיות החדשה). אבל הלכה למעשה אדם יכול לתמוך בהקמת מדינה פלסטינית אך לסבור שזאת צריכה לקום לצד ישראל ולא במקומה, כפי שהצווחנים בחו"ל אוחזים. זה שדעתי אולי שונה, לא פוסל את אותו בן אדם כאדם מבחינתו ואני לא מרגיש שום צורך מיוחד להחרים אותו בשל דעותיו.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
בטח עכשיו ישכחו לו הכל
הוא ממלא את קסריה כמו שתית מים.

למעלה