הממשלה סוף סוף תפסה תחת

evglev1

Well-known member
מנהל
מה טוב בזה,זה סתימת פיות.

הערבים ילכו לאינטרנט ויראו משהו יותר קיצוני - בכל מקרה.
הם ממילא מחפשים דברים יותר קיצוניים ומחפשים תרגומים או עושים תרגומים בגוגל של המאין קאמפ ושל ספרי הלימוד של הרייך השלישי. היטלר מודל החיקוי של פלסטיני ממוצע עם אל ג'זירה ובלי ג'זירה. אם הם לא היו תלויים בכסף של המערב ולא היו רוצים לרמות אותנו הם היו מקיימים ימי זיכרון להיטלר שהם ממילא מקיימים בלב.

Harrington

Well-known member
מנהל
העיתוי גרוע ונראה שזה תרגיל נוסף של נתניהו כדי לטרפד את העסקה.
אין שום דבר בעייתי במיוחד בעיתוי. סתם הנפצה של התקשורת הישראלית כדי לתקוף את הממשלה והיא הייתה אומרת את הדברים בכל עיתוי בו זה היה קורה.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא. סתימת ג'ורה.

הבעיה אינה עם השידור לערבים אלא עם השידור לעולם.
הרי ממילא ארה"ב ואירופה משדרים לעולם, אז מה זה עוזר?
העיתוי גרוע ונראה שזה תרגיל נוסף של נתניהו כדי לטרפד את העסקה.
לא שמעת שעכשיו המצרים המתווכים ולא הקטארים?

Cranio

Active member
הרי ממילא ארה"ב ואירופה משדרים לעולם, אז מה זה עוזר?

לא שמעת שעכשיו המצרים המתווכים ולא הקטארים?
תתעדכן

בוואלה דווח כי לדברי בכיר ישראלי, ראש ה-CIA ויליאם ברנס צפוי להגיע מחר לישראל לשיחות בנושא עסקת החטופים.
ברנס יגיע לישראל אחרי שיחות במצרים וקטאר וצפוי להיפגש עם ראש הממשלה נתניהו ועם חברי צוות המו"מ הישראלי.

עוד דווח כי בכיר ישראלי ציין כי האמריקנים יחד עם המתווכים המצרים והקטארים עושים כל מאמץ כדי למנוע את פיצוץ המו"מ על עסקת החטופים ולנסות לקרב בין הצדדים.

Henry0

Well-known member
מה זה משנה אם יסגרו או לא.
האם בגלל זה אל-ג'זירה לא ישדר בעולם?
האם בגלל זה חלק גדול מהעולם לא יקשיב לו?
האם תהיה לזאת איזושהיא השפעה.

זה חסר כל ערך וחשיבות,
ונועד אך ורק כדי למצוא חן בעיני האספסוף הפרימיטיבי.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה זה משנה אם יסגרו או לא.
האם בגלל זה אל-ג'זירה לא ישדר בעולם?
האם בגלל זה חלק גדול מהעולם לא יקשיב לו?
האם תהיה לזאת איזושהיא השפעה.

זה חסר כל ערך וחשיבות,
ונועד אך ורק כדי למצוא חן בעיני האספסוף הפרימיטיבי.
לפעמים מדינה עושה משהו, ודאי בזמן מלחמה, בגלל הסמליות שיש בצעד. אמנם זר לא יבין זאת ועל כן תגובתך מבחינתך הגיונית לחלוטין. אבל אפשר בשקט להניח שאין כמעט ישראלי* אחד שלא מברך על הצעד הזה שיוריד את נציגי האויב מרחובות ישראל בזמן מלחמה.

* במובן המלא של המילה, קרי ישראל שמתגורר בישראל.

Henry0

Well-known member
בגלל הסמליות שיש בצעד
יש בנושא 2 סימלויות:
1. ישראל היא המדינה הדמוקראטית היחידה בעולם, שסותמת פה למדיה בינלאומית.
2. האספסוף הפרימיטיבי הוא כל כך מטומטם, שזה מה שעובד עליו.

Harrington

Well-known member
מנהל
יש בנושא 2 סימלויות:
1. ישראל היא המדינה הדמוקראטית היחידה בעולם, שסותמת פה למדיה בינלאומית.
2. האספסוף הפרימיטיבי הוא כל כך מטומטם, שזה מה שעובד עליו.
כאמור מעלה, זר לא יבין זאת. כל ישראלי (במובנו המפורט לעיל) לעומת זאת, גם אם ייקרא "אספסוף פרימיטיבי" על-ידי כלב מצחין ויהיר מחוץ לארץ, כנראה שכן.

Henry0

Well-known member
כאמור מעלה, זר לא יבין זאת. כל ישראלי (במובנו המפורט לעיל) לעומת זאת, גם אם ייקרא "אספסוף פרימיטיבי" על-ידי כלב מצחין ויהיר מחוץ לארץ, כנראה שכן.
עובדתית.
מי ששמח משטויות שלא משנות כלום, למעט כתם על הדמוקראטיה שלנו,
הוא או אידיוט מוחלט,
או אספסוף פרימיטיבי, שרגש הנקם שלו, גדול מהרבה דרגות מיכולת המחשבה שלו.

כך שכאשר כיניתי אותך "אספסוף פרימיטיבי",
כל מילה לחוד, ושתיהן ביחד, נכונות עובדתית.

ואני מבין שכאשר אספסוף פרימיטיבי מתקרא כך אז הוא נעלב,
כי הוא חסר את היכולת הבינתית לנתח, ולהגיע למסקנה שזה נכון.

Harrington

Well-known member
מנהל
עובדתית.
מי ששמח משטויות שלא משנות כלום, למעט כתם על הדמוקראטיה שלנו,
הוא או אידיוט מוחלט,
או אספסוף פרימיטיבי, שרגש הנקם שלו, גדול מהרבה דרגות מיכולת המחשבה שלו.

כך שכאשר כיניתי אותך "אספסוף פרימיטיבי",
כל מילה לחוד, ושתיהן ביחד, נכונות עובדתית.

ואני מבין שכאשר אספסוף פרימיטיבי מתקרא כך אז הוא נעלב,
כי הוא חסר את היכולת הבינתית לנתח, ולהגיע למסקנה שזה נכון.
כאן הטעות שלך יקירי מחמד ליבי :). מרוב יהירותך אתה עיוור כל כך שאתה אפילו לא קולט היכן אתה נמצא. כי... לא רק שלא ראיתי בכינויי הגנאי שלך משהו שמכוון אלי, גם כעת אני לא רואה בזה משהו שצריך או אפשר בכלל להיעלב ממנו :). תבין, בשביל שאיעלב אתה צריך להיות בעל מעמד מסוים ולעלבון שאתה משמיע צריך להיות הקשר או עניין מסוים. במקרה שלך, לא רק שאינך מתקרב אפילו לקרסוליים של מעמד שנדרש כדי לגרום לי להיעלב מדבריך, אלא שכאשר אתה מכנה את כלל הציבור הישראלי "אספסוף פרימיטיבי", מבחינתי כבוד ייחשב לי להיות חלק מה"אספסוף" הזה. אעדיף את זה כל יום בשבוע ופעמיים בימי שלישי ושישי, על פני להשתייך לקבוצה שלך, זאת של המתגוררים בחו"ל ומשם חושבים שהם יודעים הכל ו/או הקבוצה המתנשאת שמסתכלת על כל העולם מלמטה, בלי לקלוט עד כמה היא יוצאת מפגרת בכל אמירה ואמירה שלה.

אז הנרי חמוד, אשריך שאתה מנסה שוב ושוב. זה בהחלט ראוי לציון. אפשר אפילו לומר שבמידה מסוימת זה מעלה אותך לרמה של נקודה אחת מתוך 100, מרמת האפס בה ראיתי אותך עד כה. אבל חסרות לך עוד משהו כמו 98 נקודות כדי להצליח להעליב אותי, או את הציבור הישראלי. בהצלחה עם להשיג אותן (טיפ קטן: רוב הפוסטים שלך מורידים לך ניקוד, כך שעל אף שאינני נוהג בדרך לדרג מתחת ל1-1, אמץ חזק את הנקודה האחת שקיבלת, כי יהיה לך כנראה הרבה יותר קל לאבד אותה מאשר לצבור עוד).

הרבה בהצלחה חמוד שלי.

למעלה