הרפתקאות ותעלולים בשוק ההון הישראלי

deltaZer0

Member
1715985055179.png

נערך לאחרונה ב:

deltaZer0

Member
deltazero - כ"חובב נתניהו" יתכן שמניית DOX תעניין אותך יותר מאשר עניינה קודם... :p
אמירה לא טריביאלית לנושא מישרה. יתכן ותעשה גלים.

יו"ר אמדוקס - "חבל שנתניהו לא היה על המסוק. תאונה אחת יכולה לסגור הרבה בעיות" | ביזפורטל (bizportal.co.il)
אדוני, אתה מבלבל אותי עם מישהו אחר/אחרת בפורום שלך.

כפי שאתה אמור לזכור, כאשר הנך כותב את דבריי סרק הנ"ל -- אינני יליד הארץ, וטוב שכך!
אינני ישראלי(אני יהודי, יליד רוסיה גאה ממוסקבה, אשכנזי, חילוני, הגרתי לארה"ב בקיץ 2023, אחרי כמעט 30 שנות הוותק בארץ "חלב ודבש" וקריירה יפה[מבחינתי], הספיק לי עד...) -- לכן, זאת לא הרמה שלי בכלל, אינני מזדהה עם המנטליות וטבע הישראלית המודרנית-- לאחל ליהודים מוות, מחלות קשות ולשלוח אותם שוב, להישרף בתאי הגז ובתנורי השואה...

אינני ישראלי מבחירתי האישית -- אתם כשלתם כישלון חרוץ, גמרתם במו ידיכם את ה"פרויקט" של הרצל, בן-גוריון, ז'בוטינסקי, גולדה ושאר היהודים הנאורים שתכננו ובנו את הפרויקט בשם "ישראל" עבורכם,-- רק הפחד, רק החוסר ברירה בגלל הבורות הפיננסית וחברתית שלכם מחזיקים אתכם בינתיים "ביחד" בגטו עם דלתות הנסגרות כול יום יותר ויותר...

נ.ב.
לידיעתך הכללית:

נערך לאחרונה ב:

deltaZer0

Member

יועץ במועצה לביטחון לאומי של ביידן מדבר(הוקלט במצלמה נסתרת): "אנחנו לא יכולים לצאת נגד ישראל עד לבחירות; ישראל -- ''משקרת, מפציצה והורגת את כל הילדים האלה''...

ההשלכות ברורות???

deltaZer0

Member
1716402315617.png

העלות למדינה: 240,000 ש"ח, לכול הפחות, לחודש.
לא כולל הטבות המגוונות והמשך הפיתוח של נפוטיזם מפגלתי-משפחתי הישראלי.
אלה המיסים שלכם.

הם עולים לכם 2,880,000 ש"ח כל שנה, ללא "חישוב" הנזק לדורותיכם שנגרם עקב מעשיהם.

למעלה