חלמתי את החלום הכי מדהים אי-פעם.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
נכנסתי לאפליקציה של הבנק והיה לי בעובר ושב סכום של שמונה ספרות. נראה לי זה היה 12 מיליון שקל או אולי 12.5 מיליון שקל בערך. כנראה חלום נבואי 🤷‍♂️

13.jpg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
נכנסתי לאפליקציה של הבנק והיה לי בעובר ושב סכום של שמונה ספרות. נראה לי זה היה 12 מיליון שקל או אולי 12.5 מיליון שקל בערך. כנראה חלום נבואי 🤷‍♂️

צפה בקובץ המצורף 101706
אם אתה חושב שהכסף יגיע אליך רק מחלום.. אז תשכח מזה.
בשביל להרוויח כסף צריך לעבוד.
איך שאתה מסתובב בבית עם חלוקים בבוקר זה לא מנבא מי יודע מה. ;-)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
זה מנבא לו עתיד בתור ג'יגולו
זה מצחיק שאתה אומר את זה, כי יש לי את כל הנתונים המתאימים 😅

עם יד על הלב? אם הייתי ג'יגולו, הייתי יכול לגבות סכום של ארבע ספרות לשעה בדולרים אמריקאים והבחורות היו משלמות את זה, אבל בתור מישהו שמגיע משושלת ארוכה של רופאים, חברים של קיסרים, מולטי מיליונרים בדולרים, גיבורי מלחמה, זוכי עשרות פרסים שכתבו עליהם בעיתונים בכל העולם, ואנשי החברה הגבוהה שמקורבים לאנשי חברה גבוהה נוספים ופוליטיקאים בכירים, אז מן הסתם ולמרות שאני מתאים לעבודה הזאת כמו כפפה ליד וזאת מכיוון שאני עונה על כל הפרמטרים הנדרשים, מן הסתם אני מכובד מידי בשביל עבודה כזאת, ועם היסטוריה משפחתית כמו שלי, הציפיות ממני הן כמובן גם אחרות לחלוטין, אז תודה, כי במובנים רבים זאת מחמאה ענקית שחושבים שאתה מתאים לזנות, מה גם שכאמור, ובמובנים רבים, אתה צודק לחלוטין, אבל בהתחשב בכל האמור לעיל, לא תודה.

992a6a233979481f98be0aa50c6a6279.jpeg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אם אתה חושב שהכסף יגיע אליך רק מחלום.. אז תשכח מזה.
נכון. הכסף יגיע מההורים. סתם 😂

למרות שבעצם לא באמת כזה סתם :confused:

אבל יהיה לי גם כסף שאני ארוויח בעצמי.
בשביל להרוויח כסף צריך לעבוד.
אני אהיה יועץ :D
איך שאתה מסתובב בבית עם חלוקים בבוקר זה לא מנבא מי יודע מה. ;-)
רוב הבקרים שלי לא כאלו.

תפנים-לא משנה מה סיפרתי, ומה אתה חושב שאתה יודע, בסוף, אתה לא יודע כלום, כי כל מה שאני מספר הוא רק חלק מתוך התמונה הכוללת.

הרגלי החיים שלי רבים ושונים, סותרים זה את זה, עולים אחד על גבי השני, ומשתנים תדיר, וכל זה מהסיבה הפשוטה, שאני אלף אנשים בבן-אדם אחד. לא כי יש לי פיצול אישיות כפי מה שטוען דיברגנט חדש, אלא כי אני אחד מהאנשים האלו, שהם גדולים מהחיים.

האישיות שלי והחיים שלי הם גדולים, רחבים ועשירים. לא משנה מה סיפרתי לך, אי-אפשר להבין מזה כלום וזאת לא התמונה הכוללת, אז שלא תחשוב, וזה דווקא לא יהיה נבון מצידך, להסתכל על כמה דברים שסיפרתי, ולחשוב שאתה מכיר אותי, כי אתה לא. אף-אחד לא מכיר אותי. יש יותר מידי מה להכיר. אני אדיר מימדים.

אני:

autokollhto-toixou-hlios-diafora-400x400.png

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
נכון. הכסף יגיע מההורים. סתם 😂

למרות שבעצם לא באמת כזה סתם :confused:

אבל יהיה לי גם כסף שאני ארוויח בעצמי.

אני אהיה יועץ :D

רוב הבקרים שלי לא כאלו.

תפנים-לא משנה מה סיפרתי, ומה אתה חושב שאתה יודע, בסוף, אתה לא יודע כלום, כי כל מה שאני מספר הוא רק חלק מתוך התמונה הכוללת.

הרגלי החיים שלי רבים ושונים, סותרים זה את זה, עולים אחד על גבי השני, ומשתנים תדיר, וכל זה מהסיבה הפשוטה, שאני אלף אנשים בבן-אדם אחד. לא כי יש לי פיצול אישיות כפי מה שטוען דיברגנט חדש, אלא כי אני אחד מהאנשים האלו, שהם גדולים מהחיים.

האישיות שלי והחיים שלי הם גדולים, רחבים ועשירים. לא משנה מה סיפרתי לך, אי-אפשר להבין מזה כלום וזאת לא התמונה הכוללת, אז שלא תחשוב, וזה דווקא לא יהיה נבון מצידך, להסתכל על כמה דברים שסיפרתי, ולחשוב שאתה מכיר אותי, כי אתה לא. אף-אחד לא מכיר אותי. יש יותר מידי מה להכיר. אני אדיר מימדים.

אני:

צפה בקובץ המצורף 102252
זה מעשה איוולות להגיד לנו שאתה השמש והירח ואחרי זה להגיד שאנחנו לא מכירים אותך.
יש דבר יותר ברור מהשמש?
אז תחליט.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
זה מעשה איוולות להגיד לנו שאתה השמש והירח ואחרי זה להגיד שאנחנו לא מכירים אותך.
יש דבר יותר ברור מהשמש?
אז תחליט.
בנוגע לירח:

1714367778360.png

בנוגע לשמש, דווקא בגלל גודלה העצום, קשה להכיר אותה באמת. אולי בגלל גודלה, קל להבחין בה, אבל עוד בגלל גודלה, קשה באמת להכיר אותה, ולהבחין ולהכיר, אלו שני דברים שונים :)

autokollhto-toixou-hlios-diafora-400x400.png

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
זה מנבא לו עתיד בתור ג'יגולו
לדעתי ג'יגולו זאת העבודה הכי מבישה שגבר יכול לעסוק בה.
אז מילא פה ושם הוא נתקל בנשים צעירות אבל הרוב הן בגיל של אמא שלו.
אם מזה הוא עושה את הכסף שלו?
אז שיהיה בריא.
תראה, אני יודע שמאידך יבואו כאלה שיגידו שבסך הכל הוא עושה לכמה נשים טוב על הנשמה
אני לא אומר שלא.. זה גם נכון, אבל קוראים למקצוע הזה "זונה ממין זכר"
מצטער, אבל אני לא מוצא שם יותר מתאים למקצוע הזה.

ai27

Well-known member
לדעתי ג'יגולו זאת העבודה הכי מבישה שגבר יכול לעסוק בה.
אז מילא פה ושם הוא נתקל בנשים צעירות אבל הרוב הן בגיל של אמא שלו.
אם מזה הוא עושה את הכסף שלו?
אז שיהיה בריא.
תראה, אני יודע שמאידך יבואו כאלה שיגידו שבסך הכל הוא עושה לכמה נשים טוב על הנשמה
אני לא אומר שלא.. זה גם נכון, אבל קוראים למקצוע הזה "זונה ממין זכר"
מצטער, אבל אני לא מוצא שם יותר מתאים למקצוע הזה.
אז תקרא לזה "מעסה עם הפי אנד" אם אתה מעדיף

למעלה