ימין ממלכתי = פוליטיקה בזמן מלחמה?

evglev1

Well-known member
מנהל
גדעון סער פשוט תת רמה
זה לא פוליטיקה אלא רצון להשפיע, המבחן האמיתי שלו אם ינהג כמו לפיד וייבקר כל מה שביבי עושה ללא הבחנה או באמת יהיה אופוזיציה עניינית שתיתן רשת ביטחון לממשלה בדברים שגם הימין הממלכתי תומך בהם. והוא גם חושף שאין באמת מגוון דעות בקבינט המצומצם כי למעשה אין באמת הבדל ביטחוני בין ביבי לגנלנט לגנץ ואייזנקוט.

איציק5111

Well-known member
זה לא פוליטיקה אלא רצון להשפיע, המבחן האמיתי שלו אם ינהג כמו לפיד וייבקר כל מה שביבי עושה ללא הבחנה או באמת יהיה אופוזיציה עניינית שתיתן רשת ביטחון לממשלה בדברים שגם הימין הממלכתי תומך בהם. והוא גם חושף שאין באמת מגוון דעות בקבינט המצומצם כי למעשה אין באמת הבדל ביטחוני בין ביבי לגנלנט לגנץ ואייזנקוט.
אה כן ויש הבדל בינהם לבין סער? והוא באמת יכול להועיל? די עם השטויות. הם כולם אותו הדבר.

רוצה להשפיע? שב בממשלה בשקט בלי דרישות ותעשה מה שמבקשים ממך, שיהיה צנוע,תשרת את ישראל איפה שהיא מבקשת ממך ולא להידחף במקומות שאתה לא רצוי וכנראה לא תתרום, אגב ולא אכפת לי שיהיה בקבינט ואני לא מבין למה גנץ מתנגד אבל הם כולם זבלים

evglev1

Well-known member
מנהל
אה כן ויש הבדל בינהם לבין סער? והוא באמת יכול להועיל? די עם השטויות. הם כולם אותו הדבר.

רוצה להשפיע? שב בממשלה בשקט בלי דרישות ותעשה מה שמבקשים ממך, שיהיה צנוע,תשרת את ישראל איפה שהיא מבקשת ממך ולא להידחף במקומות שאתה לא רצוי וכנראה לא תתרום, אגב ולא אכפת לי שיהיה בקבינט ואני לא מבין למה גנץ מתנגד אבל הם כולם זבלים
העניין הוא שפוחדים שאם ייתנו לסער, יצטרכו להכניס גם את בן גביר וסמוטריץ', זאת הסיבה היחידה גם של ביבי וגם של גנץ. הם לא יודעים איך להכניס את סער ולהשאיר את בן גביר וסמוטריץ' בחוץ.

איציק5111

Well-known member
העניין הוא שפוחדים שאם ייתנו לסער, יצטרכו להכניס גם את בן גביר וסמוטריץ', זאת הסיבה היחידה גם של ביבי וגם של גנץ. הם לא יודעים איך להכניס את סער ולהשאיר את בן גביר וסמוטריץ' בחוץ.
גדעון סער זבל אנושי נבחר ציבור מלוכלך שעושה פוליטיקה ומקשה בזמן מלחמה.

הייתי מצפה מהם לעזור ולתרום מבלי להידחף במקומות שהם לא רצויים ולגלות צניעות.

יש מספיק זבל בקביט ולא צריך עוד אחד

איציק5111

Well-known member
דווקא שמעתי שהציעו לו את מה שהוא דורש אבל בתמורה שיתחייב להצביע בעד החוק של ביבי להסדרת גיוס חרדים והוא לא הסכים.
הכל רכילות של תקשורת מלוכלכת שקרנית, אבל אם הציעו לו את זה הם זבלים לא פחות ממנו

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
דווקא שמעתי שהציעו לו את מה שהוא דורש אבל בתמורה שיתחייב להצביע בעד החוק של ביבי להסדרת גיוס חרדים והוא לא הסכים.
אכן..
כי הוא נכווה כבר פעם אחת מנתניהו
אתה הרי יודע שכל הנכווה ברותחין...
לעולם לא יסכים ללעוס צנונים. |חיוךרחב|

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן..
כי הוא נכווה כבר פעם אחת מנתניהו
אתה הרי יודע שכל הנכווה ברותחין...
לעולם לא יסכים ללעוס צנונים. |חיוךרחב|
אז מדוע אתה מתפלא שהוא העדיף להקים ממשלה עם העבודה, מר"צ ורע"מ ועם רוטציה ללפיד מאשר לחתום על דברים על הקרח עם ביבי?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אז מדוע אתה מתפלא שהוא העדיף להקים ממשלה עם העבודה, מר"צ ורע"מ ועם רוטציה ללפיד מאשר לחתום על דברים על הקרח עם ביבי?
בזמנו הוא עשה את הצעדים האלה אך ורק בכדי לפגוע בנתניהו
שהעליב אותו קשות עת סער חזר לפוליטיקה
נתניהו התייחס אליו כמו שמתייחסים לכלב אכול פרעושים.
ואת זה סער לעולם לא ישכח לנתניהו.

למעלה