יפה דרעי מתפרעת בלי השגחה ואמרה למשפחות החטופים ש"השם יחזיר את החטופים", זה מה שהיא בטח שמעה מבעלה שכנראה יודע שאין מצב שביבי מחזיר אותם

marabo

Well-known member
ה' מנהל את העולם
גם את ביבי, אפילו את פושעי קפלן
שמחתי לעדכן

Harrington

Well-known member
מנהל

יפה דרעי מתפרעת בלי השגחה ואמרה למשפחות החטופים ש"השם יחזיר את החטופים", זה מה שהיא בטח שמעה מבעלה שכנראה יודע שאין מצב שביבי מחזיר אותם​

אשריה הצדיקה על אמונתה התמימה והמלאה ונסיונה לנחם ולעודד את המשפחות האומללות. תודה על הבאת הדברים החשובים!

marabo

Well-known member
אבא שלו עיבר את אמא שלו. (בדיוק כמו אצל 99% מהאוכלוסיה)
כרגיל אצלך, אתה לא עונה לעניין, הוריו ערבבו נוזלים ויצא אוסף תאים, חתיכת בשר.
לא על זה שאלתי. שאלתי אותו איך הוא הגיע לשם.

The Real Big Joe

Well-known member
כרגיל אצלך, אתה לא עונה לעניין, הוריו ערבבו נוזלים ויצא אוסף תאים, חתיכת בשר.
לא על זה שאלתי. שאלתי אותו איך הוא הגיע לשם.
אני עייף מהליצנים שרואים רק בהסכמה אתם "תשובה לעניין".
וכמובן הבורות אינה מפתיעה. עיבור אינו "ערבוב נוזלים" אלא הפרריה של ביצית ע"י זרע, והליך מרתק של איחוד כרומוזומלי. התוצאה רחוקה מ"חתיכת בשר". אלא מדובר במערכת מתוחכמת של התחלקויות תאים לפי הוראות מדויקות של שרשרות DNA.

Harrington

Well-known member
מנהל
אדם אמוני המשוכנע שהכל בידי סבא על הענן.

GO FIGURE......
זאת האמונה (מלבד התיאור הציורי שמגיע דווקא מעולם הנצרות ופחות מהיהדות). כלומר, תיארת את האמונה. נזכיר למעוניינים שיש מצב שיש יותר מאמינים (מכלל הדתות) באלוקים מכאלה שלא מאמינים בו. אז כמובן שאפשר לומר שכולם (זולתי) מפגרים וכו'. אבל אפשר גם להפעיל את המוח ולהבין שאם כל כך הרבה אנשים מאמינים במשהו, יתכן שיש דברים בגו (כשאין לי דרך אחרת להסביר את עמדתם).

אלפיני

Well-known member
זאת האמונה
אמרתי דבר אחר? הכחשתי שהיא אדם מאמין באיזה שהוא אופן? הייתי ציני לגבי העניין. זה עדיין במסגרת החוק האזרחי.
מלבד התיאור הציורי שמגיע דווקא מעולם הנצרות ופחות מהיהדות
יהודים לא אומרים אבינו שבשמיים? אז אם אתה ממש מתעקש לדקדק בפרטים "אבא על ענן" ולא סבא. עכשיו גם הקונטקסט יהודי.

נזכיר למעוניינים שיש מצב שיש יותר מאמינים (מכלל הדתות) באלוקים מכאלה שלא מאמינים בו.
מה הקשר לדברי. חוץ מזה רוב יכול לקבוע את מי הוא בוחר לראש ממשלה. אבל אם הרוב יחליט לקפוץ ממגדל עזריאלי ללא מצנח אין פירושו של דבר שמדובר בפעולה נכונה והגיונית. לפחות לא עבורי. אני אסרב במקרה זה אם תהית.

אז כמובן שאפשר לומר שכולם (זולתי) מפגרים וכו'.
למה אתה מכליל?
כולם לא יכולים להיות מפגרים. מפגר זו אבחנה קלינית.
חוץ מזה, יש יחידי סגולה גם בקרב המאמינים שהם גם בעלי קורטוב בינה בתחומים אחרים למרות ההתעקשות על האמונה.

הייתי מגדיר אותם מאותגרים קונספטואלית.

אבל אפשר גם להפעיל את המוח ולהבין שאם כל כך הרבה אנשים מאמינים במשהו, יתכן שיש דברים בגו (כשאין לי דרך אחרת להסביר את עמדתם).
שוב חיזקת את כשל הלוגי אד פופולום כפי שעשית וכבר עניתי למעלה בדוגמת מגדל עזריאלי.

זו בדיוק הנקודה , אני מפעיל את המוח לתפיסתי , לגבי העניין הספציפי הזה מאוד מסוכן לחשוב כחלק מעדר במקום לפתח חשיבה ביקורתית.

Harrington

Well-known member
מנהל
אמרתי דבר אחר? הכחשתי שהיא אדם מאמין באיזה שהוא אופן? הייתי ציני לגבי העניין. זה עדיין במסגרת החוק האזרחי.

יהודים לא אומרים אבינו שבשמיים? אז אם אתה ממש מתעקש לדקדק בפרטים "אבא על ענן" ולא סבא. עכשיו גם הקונטקסט יהודי.

מה הקשר לדברי. חוץ מזה רוב יכול לקבוע את מי הוא בוחר לראש ממשלה. אבל אם הרוב יחליט לקפוץ ממגדל עזריאלי ללא מצנח אין פירושו של דבר שמדובר בפעולה נכונה והגיונית. לפחות לא עבורי. אני אסרב במקרה זה אם תהית.

למה אתה מכליל?
כולם לא יכולים להיות מפגרים. מפגר זו אבחנה קלינית.
חוץ מזה, יש יחידי סגולה גם בקרב המאמינים שהם גם בעלי קורטוב בינה בתחומים אחרים למרות ההתעקשות על האמונה.

הייתי מגדיר אותם מאותגרים קונספטואלית.

שוב חיזקת את כשל הלוגי אד פופולום כפי שעשית וכבר עניתי למעלה בדוגמת מגדל עזריאלי.

זו בדיוק הנקודה , אני מפעיל את המוח לתפיסתי , לגבי העניין הספציפי הזה מאוד מסוכן לחשוב כחלק מעדר במקום לפתח חשיבה ביקורתית.
סורי, ארוך, מעייף וטרחני מדי עבורי. עמך הסליחה ושבת שלום.

Cranio

Well-known member
היא גם אמרה
"שהכל זה מלמעלה".

עוד פרימיטיבית מטומטמת שמייחסת את האסון של השבעה באוקטובר לעונש אלוהי ולא למחדל אנושי מופקר.

marabo

Well-known member
היא גם אמרה
"שהכל זה מלמעלה".

עוד פרימיטיבית מטומטמת שמייחסת את האסון של השבעה באוקטובר לעונש אלוהי ולא למחדל אנושי מופקר.
צרות מחשבה שמאלנית טיפוסית
אלוקים מנהל את העולם והוא זה שגורם לאנשים לעשות מחדלים.

למעלה