יש לי הצעה למחוקקים ורשויות החוק האמריקאים והאירופאים

סטילהוק1

Well-known member
במקומם הייתי שולח כל סטודנט ואדם קווירי שתומך בחמאס לאיראן או לאפגניסטן ומודיע להם שהוא קוויר, בוא נראה כמה זמן הם יישארו בחיים... :unsure:

במקום לגמגם את עצמם במבוכה למוות.

אלפיני

Well-known member
אז סע תציע את זה שם. למה לבלבל בשכל באתרים ישראלים?

evglev1

Well-known member
מנהל
אז סע תציע את זה שם. למה לבלבל בשכל באתרים ישראלים?
גם בישראל צריך לשלוח את הישראלים שתומכים בעזתים לעזה. אפילו אחרי המלחמה שלא יהיו חשופים להפצצות ולהרס, אבל שיחיו עם אהובי נפשם ועם החמאס יישאר אז תחת שלטון ה"מפלגה" שהם מעריצים.

גם בישראל צריך לשלוח את הישראלים שתומכים בעזתים לעזה. אפילו אחרי המלחמה שלא יהיו חשופים להפצצות ולהרס, אבל שיחיו עם אהובי נפשם ועם החמאס יישאר אז תחת שלטון ה"מפלגה" שהם מעריצים.
הם נמצאים שם לא? מרוב אהבה הם לקחו אותם לעזה. נוכבה אחד אפילו הציע נישואים לחטופה ישראלית וביקש מאמא שלה את ידה.

evglev1

Well-known member
מנהל
הם נמצאים שם לא? מרוב אהבה הם לקחו אותם לעזה. נוכבה אחד אפילו הציע נישואים לחטופה ישראלית וביקש מאמא שלה את ידה.
אני מתכוון בעיקר לערבים עם התעודות הכחולים שבוכים על העזתים שאנחנו הורגים ומארגנים התרמות למען האויב. באמת הם היו עושים טובה לכולנו אם היו פולשים לאום אל פחם וחוטפים את המעריצים שלהם.

אלפיני

Well-known member
אתה לא מסוגל להגיב ללא הסטת הנושא? אמריקה רצה הסטילהוק, תגיב לגופו של עניין.

סטילהוק1

Well-known member
חלאות כמו אלפיני שמזדהים עם האוייב בהחלט צריכים להישלח לחיות איתם במנהרות הטרור בעזה. בואו נראה כמה זמן ישאירו אותם בחיים לפני שיהפכו לברביקיו...

אלפיני

Well-known member
חלאות כמו אלפיני שמזדהים עם האוייב בהחלט צריכים להישלח לחיות איתם במנהרות הטרור בעזה. בואו נראה כמה זמן ישאירו אותם בחיים לפני שיהפכו לברביקיו...
אני מזדהה עם האויב? אתה הימנון הטיפוסי צר המוחין ששוב ושוב מנסה לשכנע אותנו לאמץ את הטקטיקות של האויב הזה . פרט להתמסכנות אין לך ממש מה למכור. אז מה אמרתי בסה"כ : שתלך לבלבל ת'שכל קצת לאמריקנים ותעזוב אותנו במנוחה , שכן במידה וגם ננסה להקשיב וליישם את השטויות של שכמותך נמית על עצמנו חורבן.

סטילהוק1

Well-known member
אני מזדהה עם האויב? אתה הימנון הטיפוסי צר המוחין ששוב ושוב מנסה לשכנע אותנו לאמץ את הטקטיקות של האויב הזה . פרט להתמסכנות אין לך ממש מה למכור. אז מה אמרתי בסה"כ : שתלך לבלבל ת'שכל קצת לאמריקנים ותעזוב אותנו במנוחה , שכן במידה וגם ננסה להקשיב וליישם את השטויות של שכמותך נמית על עצמנו חורבן.
ועוד איך מזדהה.

אלפיני

Well-known member

ועוד איך מזדהה.
לא טיפשון שלי. טעוני איש קש לא יעזרו לך. העבודה שאני שכמותי סולדים מההתנהלות המטופשת של הימין אין פרושה שאנו מזדהים עם האויב . הביקורת מתמקדת לגמרי בכך שאתם אפסים כולכם.

למעלה