לא נגעתי

Harrington

Well-known member
מנהל
אשרי הבוחר הישראלי (אפילו השמאלני) שידע לשלוח את הגברת אל מחוץ לבית הנבחרים הישראלי.

Cranio

Active member

Harrington

Well-known member
מנהל
כן, אתם יוצאים מהכלל . זוג חראים .:giggle:
ויאללה הפעם באמת סיימתי להאכיל אותך.
חמוד שלי, אני יודע שאתה מגיע ממקום בו אתם מאכילים אחד את השני אבל, לא יודע איך לספר לך את זה, אצלנו אוכלים לבד יקירי. אז... אם בשעות האחרונות דחפת את אצבעותיך לפה של מישהו, זה לא הייתי אני. עמך הסליחה אם קיווית אחרת, אך אוותר ברשותך גם בעתיד על הרעיון.

המשך אכילת והאכלת לוקשים נחמדה בין החברה'.

Cranio

Active member
חמוד שלי, אני יודע שאתה מגיע ממקום בו אתם מאכילים אחד את השני אבל, לא יודע איך לספר לך את זה, אצלנו אוכלים לבד יקירי. אז... אם בשעות האחרונות דחפת את אצבעותיך לפה של מישהו, זה לא הייתי אני. עמך הסליחה אם קיווית אחרת, אך אוותר ברשותך גם בעתיד על הרעיון.

המשך אכילת והאכלת לוקשים נחמדה בין החברה'.
חרא, אני לא אחראי על הפנטזיות שלך.

Harrington

Well-known member
מנהל
נעים מאוד, הרינגטון.
אני לא אחראי על הפנטזיות שלך.
ברוך ה' שלא. בהן מטפלת רעייתך. הרי כבר סיכמנו את הקטע הזה למעלה למקרה שאינך זוכר :).

מיצינו יקירי. תצטרך להמשיך את המשחק החביב הזה בלעדי, או עם חבריך לעולם המשועממים. הרבה בריאות.

Cranio

Active member
נעים מאוד, הרינגטון.

ברוך ה' שלא. בהן מטפלת רעייתך. הרי כבר סיכמנו את הקטע הזה למעלה למקרה שאינך זוכר :).

מיצינו יקירי. תצטרך להמשיך את המשחק החביב הזה בלעדי, או עם חבריך לעולם המשועממים. הרבה בריאות.
מהיום שמך חרא

תיסלם

Harrington

Well-known member
מנהל
מהיום שמך חרא
כל אחד ומה שראשו מלא בו שמעסיק אותו 24/7. אין לי אלא לרחם ולהתפלל על אנשים כאלו.

הרבה בריאות יקירי, מיצינו (מזמן אמנם, אבל אשתך ביקשה שאעסיק אותך עד עכשיו ונעניתי לבקשתה).

Cranio

Active member
כל אחד ומה שראשו מלא בו שמעסיק אותו 24/7. אין לי אלא לרחם ולהתפלל על אנשים כאלו.

הרבה בריאות יקירי, מיצינו (מזמן אמנם, אבל אשתך ביקשה שאעסיק אותך עד עכשיו ונעניתי לבקשתה).
:ROFLMAO:
אתה מעדיף חרא שיקראו לך או חריון ?

דפי 64

Active member

אדוני מנהל בכמה פורומים בתפוז, מה משמעות הכתיבה הזאת?

Harrington

Well-known member
מנהל
אדוני מנהל בכמה פורומים בתפוז, מה משמעות הכתיבה הזאת?
אדוני גולש מן המנין בפורום זה. אם כתיבתי לא מוצאת חן בעיני גברתי, זה לגיטימי לחלוטין כמובן, אך אל נא תקשור זאת לדברים שאין להם כל קשר לכך. לגופו של עניין, תואיל נא גברתי לעיין מי הכניס את המושג הבעייתי (ככל הנראה) לשיח ותמשיך משם לראות מי בס"ה מגיב על דברי 'חברו'.

שמחתי לעזור. לכל שאלה נוספת, אנא הרגישי חופשיה.

Cranio

Active member
אדוני גולש מן המנין בפורום זה. אם כתיבתי לא מוצאת חן בעיני גברתי, זה לגיטימי לחלוטין כמובן, אך אל נא תקשור זאת לדברים שאין להם כל קשר לכך. לגופו של עניין, תואיל נא גברתי לעיין מי הכניס את המושג הבעייתי (ככל הנראה) לשיח ותמשיך משם לראות מי בס"ה מגיב על דברי 'חברו'.

שמחתי לעזור. לכל שאלה נוספת, אנא הרגישי חופשיה.

תזכורת לגידוף של החרא (לשעבר הריגטון)

Harrington

Well-known member​

מנהל
נכתב ע"י Cranio:
היא החמיאה לו.
הוא הרבה יותר גרוע מחרא
נו, אם חרא כותב זאת זה מן הסתם נכון :).

Cranio

Active member
דומני שהדברים של הנ"ל מדברים בעד עצמם, כמו גם תמיכתו במחבל נתניהו ובחבורת הפשע שלו.
זה לא מעניין אותי במי הוא תומך וגם לא מעניין אותי שהוא מגיב לי למרות שאני מתעלם ממנו
אבל
הוא לא יגדף גולשים ! ובכל פעם שהוא יגדף הוא יגודף בחזרה.

למעלה