לדעתי סמוטריץ מוביל את הציונות הדתית מתחת ל % החסימה בבחירות הקרובות

קודם כל אבהיר שאין לי צל של ספק קל שבקלים שאם הממשלה הנוכחית תמשיך להתנהל כך מדינית וצבאית הבחירות הבאות קרובות מאוד.
ובכן מה ההבדל בין בן גביר לסמוטריץ. הם הסמנים הימנים היחידים בממשלה הזאת. הליכוד חבורה של אפסים עלובים עציצים אני מכנה אותם מפלגה מתה שעברה לשרת את השמאל הפרוגרסיבי הישראלי והאמריקאי ממנה לא תהייה תקומה לעם היהודי בארץ ישראל.
מפלגת ש"ס היא אותה המפלגה של 1993 מפלגת אסון חרבון אוסלו שהמיטה על מדינת ישראל בתמורה לשוחד פוליטי של 3 מיליארד ש"ח בתמורה להימנעותה בהצבעה בכנסת שהביאה להסכם הנוראי הזה. מפלגה של פרזיטים צבועים שימכרו את האמא שלהם תמורת בצע כסף. אין לסמוך על הרב דרעי הנוכל שישמור על גחלת המלחמה בחמאס. והחרדים הליטאים השותפים הם לא ימין ולא בטיח ואי אפשר לסמוך עליהם.
לכן בן גביר וסמוטריץ הם הימנים היחידים בקואלציה העלובה הזאת.
אבל בן גביר מאתגר את נתניהו ומודיע לו אם תיסוג ממטרות המלחמה עוצמה יהודית תפרק לך את הממשלה.
לעומת בן גביר סמוטריץ רק מאיים ומפרשן מה יהיו תוצאות ההתקפלות וסיום המלחמה עכשיו כשהחמאס חי ונושם. זה לא מספיק סמוטריץ.
אנחנו לא צריכים את הפרשנות שלך. אנחנו יודעים לפרשן טוב טוב את המצב לאשורו לכן בבחירות הבאות לא נבחר בך.
בבחירות הבאות נבחר במי שלקח החלטה ופירק את הממשלה העלובה הזאת.

מוטי חוף

Well-known member
אבל בן גביר מאתגר את נתניהו ומודיע לו אם תיסוג ממטרות המלחמה עוצמה יהודית תפרק לך את הממשלה.
אני לא סתם רשמתי כבר מליון פעם -:
ישראל צריכה 100 בן גבירים תותחים בכנסת שמדברים ערבית/בן גבירית/מזרח תיכונית
הליכוד חבורה של אפסים עלובים עציצים אני מכנה אותם מפלגה מתה שעברה לשרת את השמאל הפרוגרסיבי הישראלי והאמריקאי ממנה לא תהייה תקומה לעם היהודי בארץ ישראל.
לכן אני לא מצביע עבורם כבר 15 שנים .

אני לא סתם רשמתי כבר מליון פעם -:
ישראל צריכה 100 בן גבירים תותחים בכנסת שמדברים ערבית/בן גבירית/מזרח תיכונית

לכן אני לא מצביע עבורם כבר 15 שנים .
אני לא יכול להצביע אבל אני תומך בהם .
אני מניח שאתה מתכוון שאתה לא מצביע עבור הליכוד כ 15 שנים ומצביע בעד עוצמה יהודית.

מוטי חוף

Well-known member
אני מניח שאתה מתכוון שאתה לא מצביע עבור הליכוד כ 15 שנים ומצביע בעד עוצמה יהודית.
נכון
אני לא מצביע עבור הליכוד/ביבי , בגלל הבלגה שלהם בכל הגזרות , כבר 15 שנה , אני מצביע לעוצמה יהודית .
כאמור רשמתי פעמים רבות בהתאם לכך ,
# ישראל צריכה 100 בן גבירים תותחים בכנסת שמדברים ערבית/בן גבירית/מזרח תיכונית #

נכון
אני לא מצביע עבור הליכוד/ביבי , בגלל הבלגה שלהם בכל הגזרות , כבר 15 שנה , אני מצביע לעוצמה יהודית .

לצערי שום דבר לא השתנה בהתנהלות של הדרג המדיני והדרג הצבאי מאז ה 7.10.
ממשיכים עם התבוסתנות האוסלואידית מול האויב. מאפשרים למצרים ולארה"ב ולקטאר ולמדינות אירופה לנהל את המדיניות של ישראל. זה מחריד עד כמה השלטון שלכם תבוסתני רופס האמריקאים אומרים למצרים ולקטארים ולחמאס בואו ננהל משא ומתן על שחרור החטופים וסיום המלחמה בלי ישראל ואם נגיע להסכם אנחנו הממשל נכפה אוו על ממשלת ישראל וצה"ל.
במקום לשבת בקבינט הבטחוני עם סמוטריץ ובן גביר נתניהו העדיף את הגנץ והאייזנקוט ואז כבר הבנתי שהשפן הקטן מפחד ממלחמה אמיתית כמו גירוש כל תושבי הרצועה המוסלמים למצרים גם במחיר מלחמה עם מצרים .
האמריקאים עצרו אותו . שפן קטן. היה צריך לומר לממשל ביידן אתם תשלחו לנו את כל מה שצה"ל צריך ואל תנהלו לנו את המלחמה. ואם תאיימו עלינו באמברגו נשק אנחנו נשתמש בפרחי השלום של דימונה על מצרים לבנון איראן וכל מי שירים יד עלינו.
עכשיו השפן הקטן מתרץ שבגלל גנץ ואייזנקוט והרצי הלוי המלחמה נעצרה.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
רק בן גביר אחד אמר לנתניהו תפטר את היועמש"ית ואת הרמטכ"ל השתול של גנץ ותעיף את גלנט ממשרד הביטחון. אתה לא רואה שגלנט הפנה לך עורף? נתניהו ידע ויודע שבן גביר צדק אבל הפחד ממלחמה עם מצרים והשימוש בפרחי השלום על מעברי התעלה סכר אסואן שהיה גומר את מצרים ל100 שנים לאחור בגלל ההצפות של הניילס והנשורת התרמו הגרעינית שהייתה מוצפת בתוך המעברים של הארמיות המצריות בתעלה.
ועכשיו הם מפטרים את עופר וינטר מהצבא.
בושה. אני מאמשים את השפן הקטן שפתח את הדלת (לשמאל הבוגדני) וחטף נזלת.

DANIAVNI

Well-known member
קודם כל אבהיר שאין לי צל של ספק קל שבקלים שאם הממשלה הנוכחית תמשיך להתנהל כך מדינית וצבאית הבחירות הבאות קרובות מאוד.
ובכן מה ההבדל בין בן גביר לסמוטריץ. הם הסמנים הימנים היחידים בממשלה הזאת. הליכוד חבורה של אפסים עלובים עציצים אני מכנה אותם מפלגה מתה שעברה לשרת את השמאל הפרוגרסיבי הישראלי והאמריקאי ממנה לא תהייה תקומה לעם היהודי בארץ ישראל.
מפלגת ש"ס היא אותה המפלגה של 1993 מפלגת אסון חרבון אוסלו שהמיטה על מדינת ישראל בתמורה לשוחד פוליטי של 3 מיליארד ש"ח בתמורה להימנעותה בהצבעה בכנסת שהביאה להסכם הנוראי הזה. מפלגה של פרזיטים צבועים שימכרו את האמא שלהם תמורת בצע כסף. אין לסמוך על הרב דרעי הנוכל שישמור על גחלת המלחמה בחמאס. והחרדים הליטאים השותפים הם לא ימין ולא בטיח ואי אפשר לסמוך עליהם.
לעומת בן גביר סמוטריץ רק מאיים ומפרשן מה יהיו תוצאות ההתקפלות וסיום המלחמה עכשיו כשהחמאס חי ונושם. זה לא מספיק סמוטריץ.
אנחנו לא צריכים את הפרשנות שלך. אנחנו יודעים לפרשן טוב טוב את המצב לאשורו לכן בבחירות הבאות לא נבחר בך.
חבל, חייבים חולייה ימנית שפוייה והגונה בין הליכוד לבן גביר
אצלי למשל, הליכוד זה סדין אדום
לא סובל את הליכוד כמפלגה, לי הם נראים כמו משפחת פשע ורשע ולא כימין .
עכשיו אם אין סמוטריץ
ובן גביר לדעתי לא אפוי ואימפולסיבי מדיי, גם כשהוא צודק הוא לא מספיק מתוכנן ורגוע
לא יהיה למי להצביע בימין וזו בעייה .( פעם חשבנו שבנט ושקד זו הכתובת - היו זמנים )

עכשיו אם אין סמוטריץ
ובן גביר לדעתי לא אפוי ואימפולסיבי מדיי, גם כשהוא צודק הוא לא מספיק מתוכנן ורגוע
לא יהיה למי להצביע בימין וזו בעייה .( פעם חשבנו שבנט ושקד זו הכתובת - היו זמנים )
היחידים שהייתי מצביע עבורם בבחירות הבאות אפויים או חצי אפויים הם עוצמה יהודית.
אין חלופה אחרת. הליכוד בבחירות הבאות לדעתי תרד במספר המנדטים אל פחות מ20. היא כבר לא תרכיב את הממשלה הבאה. את הקואליציה הבאה.
לכן עוצמה יהודית אם הציבור הימני חכם יתן להם אפילו 20 מנדטים.
אנחנו בעוצמה יהודית מעדיפים דיקטטורה תיאוקרטית הנשענת על חוקי היהדות ולא דיקטטורה אקטיביסטית מערבית הנשענת על מיטוט מדינת ישראל כמדינה יהודית והפיכתה למדינת כל אזרחיה.

מעדיפים דיקטטורה תיאוקרטית הנשענת על חוקי היהדות ולא דיקטטורה אקטיביסטית מערבית הנשענת על מיטוט מדינת ישראל כמדינה יהודית והפיכתה למדינת כל אזרחיה.
תראה לאן הדרדרת בשביל לשמור על השטחים.

ס'תכל על עצמך במראה,בושה.

תראה לאן הדרדרת בשביל לשמור על השטחים.

ס'תכל על עצמך במראה,בושה.
אתם בשמאל דרדרתם את מדינת ישראל אל עברי פי פחת.
ראה הסכם אוסלו בו ישראל נכנעה לטרור והוציאה דגל לבן והזמינה א עראפתץ הרוצח להור ההר.
רבין האמין שעראפתץ ילחם בטרור בלי בג"ץ ובצלם.
מלחמה בטרור בעצימות נמוכה כדי לא לפגוע בערבים חפים מפשע.
זוהי מהות התבוסתנות אותה השמאל הנחיל על מדיניות הממשלה והצבא.
אז אתה מאשים אותי בלאן התדרדרתי?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
כמה שאתם לא מכוונים.
בשנה האחרונה לפני ה 7.10 מדינת ישראל התדרדרה להפיכה צבאית נגד ממשלה חוקית מכהנת .
ולא רק להפיכה צבאית אלא גם לדיקטטורה משפטית אקטיביסטית אנטישמית ואנטי ציונית שלקחה מהכנסת את כל הכוח האלקטורלי שלה וזאת פגיעה חמורה בדמוקרטיה ,למעשה חיסול רצון הבוחר וחיסול האיזונים בין המשפט למחוקק.

אז אם ישראל היא דיקטטורה אנחנו בעוצמה יהודית מעדיפים דיקטטורה תיאוקרטית יהודית ולא דיקטטורה אקטיביסטית מערבית.
זאת לא התדרדרות. זאת הצלת מדינת ישראל מפני חיסולה כמדינת העם היהודי.

מוטי חוף

Well-known member
נכון
היחידים שהייתי מצביע עבורם בבחירות הבאות אפויים או חצי אפויים הם עוצמה יהודית.
אין חלופה אחרת
(y)

evglev1

Well-known member
מנהל
עכשיו אם אין סמוטריץ
בנט ושקד זאת אכן הכתובת למרות שביבי וסמוטריץ' הרעילו אותך נגדם וסמוטריץ' ממש לא בין ביבי לבן גביר אולי המפלגה של סמוטריץ' יותר מתונה מהמפלגה של בן גביר, אבל סמוטריץ' עצמו יותר קיצוני מבן גביר.

DANIAVNI

Well-known member
סמוטריץ' עצמו יותר קיצוני מבן גביר
השאלה למה אתה קורא "קיצוני"

אצלי קיצוניות זה גם ילדותיות, חוסר תכנון ופארטצ'יות ואימפולסיביות
הבעייה שלי לא עם ההשקפה שלהם
הבעייה שלי כששר מתחיל לחלק נשקים מתחת לאף של הנהלת המשרד
תקשיב, בן גביר לא התבגר
הוא חושב כמו ילד

כמו שיש אינפנטיל שמאלני הוא אינפנטיל ימני .

evglev1

Well-known member
מנהל
בן גביר ייקח את סמוטריץ' על גבו כדי שהימין לא יפסיד קולות ומנדטים.

סמוטריץ' מעביר כסף למתנחלים,זה המטרה העיקרית שלו.

ולכן סיכוי סביר שישאר.

עד כמה שאני יודע קבוצת המתנחלים גדלה מהר יותר מהממוצע.

כל עוד שארה"ב לא מצליחה לחסום בניה חדשה בהתנחלויות עתידו מובטח.

Harrington

Well-known member
מנהל

לדעתי סמוטריץ מוביל את הציונות הדתית מתחת ל % החסימה בבחירות הקרובות​

הסר דאגה מליבך. בניגוד לסקרים רבים (צ"ל סוקרים רבים) שסבורים כמוך (ומן הסתם משם למדת את הרעיון), מפלגת הציונות הדתית לפחות נכון לעת הזאת (בו אין מפלגות נוספות על אותה משבצת) לגמרי צפויה לעבור את אחוז החסימה. הטעות שבסקרים נובעת מאותה סברה של עורכי מכוני הסקרים שאתה מחזיק בה, אך היא נובעת בעיקרה מאי-הבנת המגזר עליו מדובר ושכחת העובדה שעוד לא המציאו את שר האוצר שהייתה התלהבות רבה מפועלה בבחירות שלאחר הקדנציה.

הסר דאגה מליבך. בניגוד לסקרים רבים (צ"ל סוקרים רבים) שסבורים כמוך (ומן הסתם משם למדת את הרעיון), מפלגת הציונות הדתית לפחות נכון לעת הזאת (בו אין מפלגות נוספות על אותה משבצת) לגמרי צפויה לעבור את אחוז החסימה. הטעות שבסקרים נובעת מאותה סברה של עורכי מכוני הסקרים שאתה מחזיק בה, אך היא נובעת בעיקרה מאי-הבנת המגזר עליו מדובר ושכחת העובדה שעוד לא המציאו את שר האוצר שהייתה התלהבות רבה מפועלה בבחירות שלאחר הקדנציה.

אני לא מתעניין בסקרים של חברות ישראליות.
אני מביט בסקרים של סקטור 5 חברה אמריקאית עם משרד בישראל שאני יסדתי שעושה מחקרי שוק בעיקר בעסקים בארצות הברית בכלל ובישראל יש לנו משרד קטן עם שני עובדים המתמחים בסקרים וכשסקטור 5 מבצע סקר המשרד שוכר את שירותיהם של סטודנטים שיושבים על הטלפון במשך 24 72 שעות ושואלים את הנסקרים השאלות ששני המומחים שלנו לסקרים מחברים לציבור.
על הסקרים האלה אני מסתמך.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא מתעניין בסקרים של חברות ישראליות.
אני מביט בסקרים של סקטור 5 חברה אמריקאית עם משרד בישראל שאני יסדתי שעושה מחקרי שוק בעיקר בעסקים בארצות הברית בכלל ובישראל יש לנו משרד קטן עם שני עובדים המתמחים בסקרים וכשסקטור 5 מבצע סקר המשרד שוכר את שירותיהם של סטודנטים שיושבים על הטלפון במשך 24 72 שעות ושואלים את הנסקרים השאלות ששני המומחים שלנו לסקרים מחברים לציבור.
על הסקרים האלה אני מסתמך.
אה כן. כי בארצות הברית יודעים לפענח את הציונות הדתית. ללא ספק :).

אה כן. כי בארצות הברית יודעים לפענח את הציונות הדתית. ללא ספק :).

לא הבנת אותי. הסקר נערך שם בישראל. פתחתי משרד בתל אביב שיש בו שני מומחים לסקרים ופענוח מגמות בסקרים. כשכל סטודנט מקבל רשימות של אנשים בכל רחבי מדינת ישראל. מתקשרים ומציגים להם השאלה או השאלות וכשמבצעים סקר משתמשים בשירותיהם של סטודנטים שמקבלים תשלום על עבודתם. הסקרים הם סקרים טלפוניים .

למעלה