מה דעתכם על דרך הגולשים

שמלת תחרה1

Well-known member
לנסות להקטין גולש / לדבר לגופו של גולש,
כאשר אינם מסוגלים להתמודד עם דבריו?

Harrington

Well-known member
מנהל
שיטה ידועה (ודי נלוזה) של אנשים פתטיים חסרי חיים בעלי תוכן :). האובססיביות בה זה נעשה (לעתים ;-)) כמו גם השיטה עצמה והתוכן, מלמדות פי כמה וכמה על אלו הנוהגים כך מאשר על מושאי כתיבתם. אבל ואת זאת אומר במלוא הרצינות ובלי טיפת ציניות... בתכל'ס אפשר רק לרחם על אנשים כאלו. הם מקטינים את עצמם בעיקר כאמור, וברי שהם עושים זאת מתוך מצוקה כזאת או אחרת, אם פורומית אם אישית. על כן הדבר הנכון הוא לאפשר להם את זה במסגרת חופש הביטוי (על אף שאני נגד כל שרשור ייעודי שנוגע לגולש אחר, יהא שמו אשר יהא, אלא אם נפתח בהסכמתו ובהסכמה מוקדמת של הנהלת הפורום), לרחם עליהם ולהתפלל לרפואתם השלמה והמהירה.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
שיטה ידועה (ודי נלוזה) של אנשים פתטיים חסרי חיים בעלי תוכן :). האובססיביות בה זה נעשה (לעתים ;-)) כמו גם השיטה עצמה והתוכן, מלמדות פי כמה וכמה על אלו הנוהגים כך מאשר על מושאי כתיבתם. אבל ואת זאת אומר במלוא הרצינות ובלי טיפת ציניות... בתכל'ס אפשר רק לרחם על אנשים כאלו. הם מקטינים את עצמם בעיקר כאמור, וברי שהם עושים זאת מתוך מצוקה כזאת או אחרת, אם פורומית אם אישית. על כן הדבר הנכון הוא לאפשר להם את זה במסגרת חופש הביטוי (על אף שאני נגד כל שרשור ייעודי שנוגע לגולש אחר, יהא שמו אשר יהא, אלא אם נפתח בהסכמתו ובהסכמה מוקדמת של הנהלת הפורום), לרחם עליהם ולהתפלל לרפואתם השלמה והמהירה.
הזוי🥵 לקרוא כאן, לקחת מכאן כותרת של נושא
ולפתוח שירשורים בפורומים אחרים 🤣🤣🤣🤣🤣.

Harrington

Well-known member
מנהל
כמובן שהזוי :). אבל כאמור, זה מלמד בעיקר על אלו שנוהגים כך, על אופיים, על רמת השעמום שלהם בחיים (קרי היעדר חיי התוכן והמהות) וכו'. מה שיפה הוא שאפשר ללמוד מהמבצעים והמגיבים להם במה בדיוק מדובר :). הרי אלו אותם אנשים שניסו בכל מאודם לפרק את פורום חורזים וכותבים ולהביא כאן ל'מלחמת אחים' בסוגיה האיזוטרית הזאת. משנכשלו, הם מנסים את דרך ההשמצה וההקטנה בפורום אחר, כאילו שזה עובד על מישהו :cool:.

דיברגנט חדש

Well-known member
למה הזוי ולמה את כועסת?
ילד הגן רצה לשחק ושיחקו עמו ואפילו הוציאו את המשחק לפורום אחר בכדי לעשות חשיפה למשחק שלו.
האין זה מצווה לשמח ילד?

Harrington

Well-known member
מנהל
כעת מסתבר שחזרנו לימים בהם 'נשמות טובות' מנסות לבלבל יהודים תמימים שמסתמכים על שרשורי ספירת העומר, על-ידי הקפצת שרשורים ישנים של אותו יום בשבוע. אפשר לפתור את זה בקלות על-ידי הוספת תאריך ואם המעשים הנלוזים האלו יימשכו נעשה זאת כמובן, אבל בהמשך לשאלתך, עד כמה אדם צריך להיות אומלל (ואני עדין, מאוד) כדי לנסות לבלבל יהודים תמימים ולפגוע באמונתם ובקיום המצוות שלהם, רק בגלל שיש לו השקפת עולם אחרת. כל כך עצוב.

שמלת תחרה1

Well-known member
כעת מסתבר שחזרנו לימים בהם 'נשמות טובות' מנסות לבלבל יהודים תמימים שמסתמכים על שרשורי ספירת העומר, על-ידי הקפצת שרשורים ישנים של אותו יום בשבוע. אפשר לפתור את זה בקלות על-ידי הוספת תאריך ואם המעשים הנלוזים האלו יימשכו נעשה זאת כמובן, אבל בהמשך לשאלתך, עד כמה אדם צריך להיות אומלל (ואני עדין, מאוד) כדי לנסות לבלבל יהודים תמימים ולפגוע באמונתם ובקיום המצוות שלהם, רק בגלל שיש לו השקפת עולם אחרת. כל כך עצוב.
ראתי, והתפלאתי מדוע לא חיכו לספירה של הערב, כדי לאחל שבוע טוב, ומסקנתי, מתביישים להודות באהבתם לנושא.

Harrington

Well-known member
מנהל
ראתי, והתפלאתי מדוע לא חיכו לספירה של הערב, כדי לאחל שבוע טוב, ומסקנתי, מתביישים להודות באהבתם לנושא.
קצת מזכיר את שרשורי ביבי (בכלל הפורומים באתר). נתניהו מעסיק את שונאיו פי כמה וכמה משהוא מעסיק את תומכיו. אנשים שהאיש נמצא במוחם 24/7 מרגישים צורך לפתוח עליו שרשורים אינספור. הם טוענים באותם שרשורים שהתומכים עוסקים בו ללא הרף, אבל כמובן שאין לדברים כל שחר (שיטת ההשלכה הידועה מהמחנה הזה). אותו כנ"ל כנראה כאן, לפחות לפי דברייך. אהבת אותם גולשים למצוות ולנושא הספירה, גורמת להם לחפש בדווקנות שרשורים ישנים שבכותרתם מופיע אותו יום בשבוע להתעסק עם הנושא באובססיביות.

אולי את צודקת וזה נובע מאהבה סמויה. אולי אני צודק. כך או כך אנחנו יכולים להסכים שזה מלמד לא מעט על הגולשים שמרגישים את הצורך לנהוג כך.

פולגאר

Well-known member
אתם הזויים, למעט 2-3 גולשים אף אחד לא נכנס לשרשורי ביזוי הדת שלכם, בטח לא אני שמאוד כעסתי שאדם שמתיימר להיות דתי/חרדי מבזה את הדת.
עצוב לי שהם ישנם בדיוק כפי שעצוב לי שאנשים עושים דווקא ונוסעים ביום כיפור.
אילולא ההתנהלות הפסולה שלכם, לא היה כל צורך לנהוג כפי שגולשים בחרו לנהוג בפורומים אחרים על פי טענתכם (אין לי שמץ במה מדובר, זה קרה בשבת?).

שמלת תחרה1

Well-known member
אתם הזויים, למעט 2-3 גולשים אף אחד לא נכנס לשרשורי ביזוי הדת שלכם, בטח לא אני שמאוד כעסתי שאדם שמתיימר להיות דתי/חרדי מבזה את הדת.
אילולא ההתנהלות הפסולה שלכם, לא היה כל צורך לנהוג כפי שגולשים בחרו לנהוג בפורומים אחרים על פי טענתכם (אין לי שמץ במה מדובר, זה קרה בשבת?).
כמה כעס? ועל מה?!

פולגאר

Well-known member
כמה כעס? ועל מה?!
ביזוי הדת ופירטתי בהרחבה:

שמלת תחרה1

Well-known member
ביזוי הדת ופירטתי בהרחבה:
כנראה שלא הבנת את נושא השירשור.
אשלח לך בפרטי.

Harrington

Well-known member
מנהל
מעבר לכך שאין כמובן שום "ביזוי הדת" בשרשורים המדוברים, השאלה אם מדובר ב2-3 אנשים או ביותר ממש לא משנה מאומה ממה שנכתב ואתה מכנה דברים "הזויים". מה שנכתב זאת המציאות, המצערת מאוד לטעמי, אבל עדיין המציאות. אמנם הערב טעתה גולשת כזאת (שתקפה גם כאן וניסתה להביא למלחמה בפורום, הגם שתחת ניק אחר ומין אחר) והקפיצה שרשור שכותרתו היא על יום אחר בשבוע, אבל זה כנראה נובע מכך שאחד השונאים המדוברים לא העלה שרשור בפורום 'אטואליה' עם היום המעודכן :).
אילולא ההתהלות הפסולה שלכם, לא היה כל צורך לנהוג כפי שגולשים בחרו לנהוג בפורומים אחרים על פי טענתכם (אין לי שמץ במה מדובר, זה קרה בשבת?).
"צורך לנהוג" כך? תגיד אתה עושה צחוק? מרוב אטרף שלך לתקוף אותי (ללא כל קשר לנושא ומנהג שבחרת לקיים מאז שחלקתי עליך ועל דבריך באיזשהו שרשור) אתה מצדיק את זה שאנשים מנסים להטעות יהודים תמימים? טוב, אמנע מלומר את דעתי על דעה כזאת מפאת כבוד האכסניה ואשאיר לך לנחש אותה לבד. רמז: משהו טוב אין בדברים וקבס היא בהחלט מעלה (סיבה נוספת מדוע לא ארחיב).

לגבי שאלתך, נסה בפעם הבאה לשאול במה מדובר לפני שאתה מחליט שהדברים "הזויים". זה יוסיף מעט אמינות לדבריך. משבחרת שלא לעשות כן, איני רואה טעם מיוחד לענות לשאלתך.

בריאות.

פולגאר

Well-known member
מעבר לכך שאין כמובן שום "ביזוי הדת" בשרשורים המדוברים, השאלה אם מדובר ב2-3 אנשים או ביותר ממש לא משנה מאומה ממה שנכתב ואתה מכנה דברים "הזויים". מה שנכתב זאת המציאות, המצערת מאוד לטעמי, אבל עדיין המציאות. אמנם הערב טעתה גולשת כזאת (שתקפה גם כאן וניסתה להביא למלחמה בפורום, הגם שתחת ניק אחר ומין אחר) והקפיצה שרשור שכותרתו היא על יום אחר בשבוע, אבל זה כנראה נובע מכך שאחד השונאים המדוברים לא העלה שרשור בפורום 'אטואליה' עם היום המעודכן :).
אחרוג ממנהגי ואשיב לך, כנראה שרק לתגובה זאת, סורי, קריאת מחשבות אינה תחום התמחותי ולכן אין לי שמץ על המלל הרב שטרחת להשיב מבלי להשיב.
"צורך לנהוג" כך? תגיד אתה עושה צחוק? מרוב אטרף שלך לתקוף אותי (ללא כל קשר לנושא ומנהג שבחרת לקיים מאז שחלקתי עליך ועל דבריך באיזשהו שרשור) אתה מצדיק את זה שאנשים מנסים להטעות יהודים תמימים? טוב, אמנע מלומר את דעתי על דעה כזאת מפאת כבוד האכסניה ואשאיר לך לנחש אותה לבד. רמז: משהו טוב אין בדברים וקבס היא בהחלט מעלה (סיבה נוספת מדוע לא ארחיב).
גרמת לגולשים לכעוס על מנהג יפה של ספירת העומר, גרמת להם לנסות לבזות את הדת כאשר אם לא היי נוהג כפי שנהגת, לא היו עושים זאת.
לגבי שאלתך, נסה בפעם הבאה לשאול במה מדובר לפני שאתה מחליט שהדברים "הזויים". זה יוסיף מעט אמינות לדבריך. משבחרת שלא לעשות כן, איני רואה טעם מיוחד לענות לשאלתך.
התייחסתי לשרשורי ביזוי הדת שלך ואין לי שמץ על הדברים האחרים שמילאת מלל רב על לא כלום.
אין קשר לשרשור ותמיד אאחל בריאות לכל יהודי באשר הוא.

Harrington

Well-known member
מנהל
אחרוג ממנהגי ואשיב לך, כנראה שרק לתגובה זאת, סורי, קריאת מחשבות אינה תחום התמחותי ולכן אין לי שמץ על המלל הרב שטרחת להשיב מבלי להשיב.
אם אתה הבנת את המשפט הזה, דיינו. אני רק קראתי כאן שאתה עומד להשיב על תשובה שאיננה תשובה, כאשר בפועל אינך משיב על מאומה אבל רק מספר לעולם את עמדתך (לפיה אינך מגיב לי על אף שאתה כמובן כן עושה זאת, עמדה שאתה נוקט כידוע ללא כל קשר לנושא, מאז העזתי לחלוק על דבריך באיזשהו שרשור :)).
גרמת לגולשים לכעוס על מנהג יפה של ספירת העומר,
לא, אינני סבור כך. ראשית השרשורים האלה מועלים על-פי בקשת חלק מהגולשים (לי אישית אין שום עניין בהם ואם הם עולים או לא, היינו הך לדידי). יש קבוצת תוקפים קבועה שזה מפריע להם. תמיד היה כך וכנראה שתמיד יהיה כך. שוין. דרכו של עולם, לטוב ולמוטב. אינני לוקח אחריות על מה שמכעיס גולשים, בוודאי לא אם זה אותם גולשים דרך קבע ובעיקר לא כשאינם פונים בדרך המלך בבקשה לשנות משהו, אלא מעדיפים להעכיר את האווירה בכוחנות, לשבש את ספירת היהודים התמימים בדווקנות, ושאר מרעין בישין.
גרמת להם לנסות לבזות את הדת כאשר אם לא היי נוהג כפי שנהגת, לא היו עושים זאת.
לא שאני מרגיש קורבן בדרך כלשהי, אבל בעברית מה שאתה כותב כאן נקרא האשמת הקורבן :). יעני, אני פותח שרשורים לבקשת גולשים, יש מי שמרגיש צורך עקב כך לצאת בפעולות טרור לפגיעה בפורום בכל כוח, ואני אשם בטרור שהם מפעילים. צר לי מר פולגאר היקר, אך תהא דעתך עלי אשר תהא ותהיה ברוגז בעקבות עמדתי על דבריך באותו שרשור אשר תהא, אינני מקבל דעה זאת. מאודי לא נכנעתי לטרור ואין לי שום כוונה להתחיל עם זה עכשיו, לכבוד הפעלתה על-ידי קבוצה פבלובית של שונאים. כל שאעשה למענם ובעקבות פועלם זה להתפלל עליהם ולרחם על נשמתם העלובה והאומללה.
התייחסתי לשרשורי ביזוי הדת שלך ואין לי שמץ על הדברים האחרים שמילאת מלל רב על לא כלום.
אז כתבת על דברים שאין לך מושג לגביהם. שוין, זה כבר עלה מתגובתך הקודמת אבל אשריך שאתה מציין זאת במפורש ובריש גלי.
אין קשר לשרשור ותמיד אאחל בריאות לכל יהודי באשר הוא.
גם לך ולכל עם ישראל הרבה בריאות.

פולגאר

Well-known member
אם אתה הבנת את המשפט הזה, דיינו. אני רק קראתי כאן שאתה עומד להשיב על תשובה שאיננה תשובה, כאשר בפועל אינך משיב על מאומה אבל רק מספר לעולם את עמדתך (לפיה אינך מגיב לי על אף שאתה כמובן כן עושה זאת, עמדה שאתה נוקט כידוע ללא כל קשר לנושא, מאז העזתי לחלוק על דבריך באיזשהו שרשור :)).
אם אתה הבנת את המשפט הזה, דיינו.
לא, אינני סבור כך. ראשית השרשורים האלה מועלים על-פי בקשת חלק מהגולשים (לי אישית אין שום עניין בהם ואם הם עולים או לא, היינו הך לדידי). יש קבוצת תוקפים קבועה שזה מפריע להם. תמיד היה כך וכנראה שתמיד יהיה כך. שוין. דרכו של עולם, לטוב ולמוטב. אינני לוקח אחריות על מה שמכעיס גולשים, בוודאי לא אם זה אותם גולשים דרך קבע ובעיקר לא כשאינם פונים בדרך המלך בבקשה לשנות משהו, אלא מעדיפים להעכיר את האווירה בכוחנות, לשבש את ספירת היהודים התמימים בדווקנות, ושאר מרעין בישין.
תילמד את החלק השני של עשרת הדברות ואולי אז תפסיק לשקר.
היה סקר והוא הראה שאין רצון מצד הגולשים.
לרענון זכרונך:
לא שאני מרגיש קורבן בדרך כלשהי, אבל בעברית מה שאתה כותב כאן נקרא האשמת הקורבן :). יעני, אני פותח שרשורים לבקשת גולשים, יש מי שמרגיש צורך עקב כך לצאת בפעולות טרור לפגיעה בפורום בכל כוח, ואני אשם בטרור שהם מפעילים. צר לי מר פולגאר היקר, אך תהא דעתך עלי אשר תהא ותהיה ברוגז בעקבות עמדתי על דבריך באותו שרשור אשר תהא, אינני מקבל דעה זאת. מאודי לא נכנעתי לטרור ואין לי שום כוונה להתחיל עם זה עכשיו, לכבוד הפעלתה על-ידי קבוצה פבלובית של שונאים. כל שאעשה למענם ובעקבות פועלם זה להתפלל עליהם ולרחם על נשמתם העלובה והאומללה.
רק מוח מעוות יכול לראות את בקשתם כטרור ולידיעתך, העושה טרור הוא אך וק אתה!
אז כתבת על דברים שאין לך מושג לגביהם. שוין, זה כבר עלה מתגובתך הקודמת אבל אשריך שאתה מציין זאת במפורש ובריש גלי.
אתה מוזמן להסביר, כי לי נראה שאין בעיה של הבנה לגבי ביזוי הדת שלך.
גם לך ולכל עם ישראל הרבה בריאות.
לפחות בדבר אחד אנו מסכימים.

Harrington

Well-known member
מנהל
אם אתה הבנת את המשפט הזה, דיינו.
לא מקורי אבל אם כך תרצה להתחמק מהתייחסות עניינית, שיבושם לך.
תילמד את החלק השני של עשרת הדברות ואולי אז תפסיק לשקר.
יקירי, אינני משקר. לעשרת הדיברות לא אתייחס כאן ברשותך. אין לי כוונה מיוחדת לרדת לרמה בה אתה מתעקש להתדיין ואלמלא המשפט הבא שלך היה נופל תחת עיני, כבר כאן הייתי מסיים את הדיון.
היה סקר והוא הראה שאין רצון מצד הגולשים.
ראשית, תלמד את ההיסטוריה. היה סקר ראשון שקבע שהגולשים רוצים/מוכנים. היה סקר נוסף שנה לאחר מכן, בו השתתפו רבים שאינם מחברי הפורום, שקבע אחרת. כמובן שפעלנו בהתאם לסקר. השנה לא בוצע שום סקר על-ידינו. מישהו פתח סקר עם שאלה שנוסחה באופן כזה שגם אני הייתי מצביע נגד אילו הייתי טורח להשתתף בו. הודענו עוד לפני שהייתה שם הצבעה אחת שמבחינתנו הסקר הזה לא מחייב במאומה. מי שבכל זאת בחר להצביע, שיבושם לו.

בכל מקרה אם כבר נגעת ב"סקר" הזה, כמה הערות:
א. התוצאה שם היא 6-7. יעני אם הייתי מצביע ובכל זאת מצביע לחיוב, היה שוויון.
ב. הסקר הזה אינו סקר מבחינתנו והודענו על כך מראש.
ג. ברי מתוצאות הסקר שכשאתה מכנה אותי שקרן, אתה זה שמשקר במצח נחושה. זאת מהטעם הפשוט שברור לגמרי מהסקר (זה שאתה מפנה אליו) שלא מעט גולשים מעוניינים לחלוטין בשרשורי התזכורת.
אז נכון, יש גם קבוצה שלא וכבר דיברנו עליה. גם ציינו שאם היא הייתה פונה בצורה מסודרת, ההתייחסות הייתה בהתאם. במקום זאת הקבוצה העדיפה להפעיל טרורר, לעשות כל שלאל ידה לפגוע בפורום ולהעכיר בו את האווירה (כמובן תוך שימוש בשיטת ההשלכה הידועה והמוכרת) ומעדיפה גם היום לפגוע בגולשים התמימים שמה לעשות, גם אם תתעלם מהם, מעוניינים בתזכורות הללו.

אז פולגאר ידידי, זה בסדר גמור שאתה כועס עלי ומשחק אותה ברוגז בגלל שהעזתי פעם לומר משהו שלא אהבת על דברים שכתבת. אבל בחייאת זומזום, נסה לשמור על רמה מינימלית של כבוד עצמי. האמן לי, זה יעשה לך רק טוב. במקום להפנות אלי את עשרת הדיברות ושאר המצאות בלתי רלוונטיות, פשוט קבל את העובדה שיש מי שמעוניינים בתזכורות הללו (אני לא אחד מהם כאמור מעלה) ושעבורם זה נעשה. וכאמור, דעתי בעניין לא תשתנה בעקבות הפעלת טרור או המצאת סקרים בלתי רלוונטיים.

בזאת יקירי, מיצינו. לכשתצליח להתגבר ולהתבגר ולהתדיין עניינית במקום לכנות אותי שקרן, אשקול לקרוא את המשך תגובתך זו. עד אז, די לי במה שקראתי כדי לדעת שהסיכוי שאמצא שם משהו ענייני ובוגר נמוך מכדי שאשקיע בכך זמן ואנרגיה וכנ"ל כך לגבי תגובות נוספות שלך בתת-השרשור הזה, אם וכאשר תחליט לכתוב כאלו.

הרבה בריאות, מיצינו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
"צורך לנהוג" כך? תגיד אתה עושה צחוק? מרוב אטרף שלך לתקוף אותי (ללא כל קשר לנושא ומנהג שבחרת לקיים מאז שחלקתי עליך ועל דבריך באיזשהו שרשור) אתה מצדיק את זה שאנשים מנסים להטעות יהודים תמימים?
אופסי.... האם כל היהודים התמימים נעזרים (לדעתך) רק בדברים לא מדויקים שמתפרסמים חדשות לבקרים בפורום שאיש לא סופר אותו בתפוז? חחחחחח אשליות!

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לכן, לא ברור מדוע כל כך מפריע הספירה התפוז?
א. כי היא מטעה ודי בטעות אחת כדי לקבוע זאת.
ב. כי היא מיותרת. כשאני רוצה לבדוק מתי כניסת או יציאת השבת, איני מסתמך על מה שמישהו כתב בתפוז. זה רשום בכל כותרת של כל עיתון וזה נמצא גם בגוגל.
לכן, מי שחשובה לו הספירה, ימצא את היום הנכון במקומות אמינים והוא לא יסתמך על מה שאיזה מנהל מאד רגיש כתב ושגה בפורום הרוקמים של תפוח.

למעלה