מה הסיבה שהשמאלנים לא רוצים את אוהב ישראל טראמפ?

marabo

Well-known member
כי כמו שאמרתי, מרגע שאבדו את השלטון לא אכפת להם שהמדינה תשרף.

איציק5111

Well-known member
כי כמו שאמרתי, מרגע שאבדו את השלטון לא אכפת להם שהמדינה תשרף.
היה אוהב ישראל בזמן כהונתו, אז גם אני לא הבנתי מה יש להם נגדו? כי הוא היה ממש פרו ישראלי.

היום הוא עדיין אוהב ישראל?

evglev1

Well-known member
מנהל
היה אוהב ישראל בזמן כהונתו, אז גם אני לא הבנתי מה יש להם נגדו? כי הוא היה ממש פרו ישראלי.

היום הוא עדיין אוהב ישראל?
את זה אי אפשר לדעת כי הוא נעלב שלא בצדק מנתניהו כי הוא ציפה מנתניהו להתערב בצורה בוטה וחצופה בפוליטיקה האמריקאית בניגוד לכל נורמה דיפלומטית.

The Real Big Joe

Well-known member
תסביר, למה מסוכן לישראל?
כי הוא לא יציב, כי הוא מתבדל (רוצה לצאת מנאטו) , כי הוא לא רוצה להוציא כספים על תמיכה, כי הוא מכנה את קים ז'ונג איל כחברו, כי הוא ניתן ל"קניה" על ידי חנופה, כי הוא לא אדם ישר.

marabo

Well-known member
כי הוא לא יציב, כי הוא מתבדל (רוצה לצאת מנאטו) , כי הוא לא רוצה להוציא כספים על תמיכה, כי הוא מכנה את קים ז'ונג איל כחברו, כי הוא ניתן ל"קניה" על ידי חנופה, כי הוא לא אדם ישר.
לא יציב - הסנילי שלכם יציב יותר? מספר לנו כמה הוא ציוני ודופק לנו את המלחמה בעזה.
מתבדל - האירופאים האנטישמים לא כאלה מציאה גדולה, שיתמודדו
תמיכה - הוא תומך ישראל הכי גדול שהיה.
מכנה את קים ג'ונג און - סתם פוליטיקה
ניתן לקניה על ידי חנופה - היכן?
הוא לא אדם ישר - בפוליטקה אף אחד לא ישר

כעת אני מצפה לתשובה עניינית ולא הטרלה
אתה מסוגל פעם להתעלות על עצמך?

The Real Big Joe

Well-known member
לא יציב - הסנילי שלכם יציב יותר? מספר לנו כמה הוא ציוני ודופק לנו את המלחמה בעזה
הטפשות שלך מתחרה ברשעות. למרות הקושי במפלגתו האיש עומד כחומה בצורה לצד ישראל (כולל הווטו אתמול נגד הכרה בפלשתינים) הוא הקצה לנו 15 מיליארד דולר נוספים כסיוע (שמעוכבים על ידי מפלגתו של טראמפ). בלי עזרתו, המלחמה בעזה הייתה מגיעה לסופה לפני חדשים אחדים בהעדר תחמושת. הוא לא יותר סנילי ממך. הוא חד וממוקד מטרה.

מתבדל - האירופאים האנטישמים לא כאלה מציאה גדולה, שיתמודדו
אתה ממש מטומטם. אתה רוצה שפוטין ישלוט באירופה, עם תמיכה איראנית-קוראנית-סינית? אז זאת תהיה "מציאה"?

מכנה את קים ג'ונג און - סתם פוליטיקה
לא. זה טימטום. גם מפוטין הוא מלא התפעלות. אלה מחניפים לאגו החולני שלו והוא נמס...

ניתן לקניה על ידי חנופה - היכן?
בכל מקום. כפי שפרטתי לעיל.

הוא לא אדם ישר - בפוליטקה אף אחד לא ישר
לכן אתה ביביסט. כי אתה מראש סולח לפוליטיקאי נוכל. אז לא, אני חולק עליך שאף אחד לא ישר, ובוודאי שיש דרגות של חוסר יושר. תראה בכמה משפטים טראמפ מסובך.

איציק5111

Well-known member
רוצה לצאת מנאטו כאיום? כי את רוב נאטו ארה"ב מתקצבת? ומבקש מהשאר לתרום יותר?איפה שמת לב שהוא לא ישר?
גם אני שמתי לב שהוא סוג של מלקק לדיקטטורים אלימים ולא רק קים,גם לפוטין.

אבל בכל זאת בזמן כהונתו הוא היה ממש טוב אלינו, עכשיו אני לא יודע. כי מדי פעם יש לו יציאות נגדנו.

The Real Big Joe

Well-known member
אני מודה שעם ההטרלות שלך עוד לא מצאתי את הדרך הכי טובה להתמודד אבל אני מנסה
אתה קומיקאי אמיתי. האיש שפותח כל יום לפחות חמישה שירשורי הטרלה נטו, קורא לפוסטים שלי הטרלה... זה כמו עיוור שיגיד לי שאני לא רואה, או כמו ביבי שהיה קורא לי נהנתן...

jackie111

Well-known member
התכונה הגרועה באופיו של טראמפ זה חוסר יציבות.
הוא מחליט מהבטן ומייד ללא בדיקה וללא התחשבות.

אנחנו לא יודעים כיצד יגיב במקרים בהם המדינה תיתקל
בבעיה קשה.

אני למשל לא בטוח שגם הוא היה מטיל אתמול וטו במועצת הבטחון
אם היה היום נשיא. אי הטלת וטו היה מאפשר מדינה לפלסטינים.

בעבר טראמפ אהב אותנו (כמו שגבר אוהב את המאהבת) ואז שפך
עלינו מתנות. היום זה נגמר. הוא שכח אותנו. כבר לא אוהב.

אותנו זה צריך להפחיד.

רוב הזמן נח

Well-known member
כי טראמפ התייחס לפלשתינים כמו שצריך להתייחס אלהם. בגלל זה השמאלנים שונאים אותו.

Topale1

Active member
אוהב ישראל הוא לא
רק את עצמו
הבנאדם טיפש הכחיש את הקורונה
בלי שכל
שילם לכוכבת פורנו כי הוא סתם מכוער
דרדר את העולם לפייק ניוז
ולימד את ביביהו
שניהם הרסו את העולם כפי שהכרנו
רמת טראמפ בגולן זה מקום שמקווה שישנו את שמו

למעלה