מחריב מדינת ישראל

Harrington

Well-known member
מנהל
לא יודע מדוע דעתו של הלה צריכה להיחשב מעניינת יותר מדעת השכנים, אבל כמובן שאני חולק עליו. אין שום "הרס המפעל הציוני במעשי הממשלה". להיפך, יש שמירה על המפעל הציוני. זה שעולם הרל"ב רואה את זה אחרת, חלקו באמת ובתמים וחלקו במגמתיות דמגוגית, לא באמת משהו חדש :). אבל זה לא הופך את ראש הממשלה ל"מחריב המדינה", צר לי לאכזבך.

חנן44

Well-known member
זה מתוכנת אצלכם? כל פעם שמזכירים לכם את כשלונותיו של מחריב האומה אתם שולפים את לפיד?

ai27

Well-known member
זה מתוכנת אצלכם? כל פעם שמזכירים לכם את כשלונותיו של מחריב האומה אתם שולפים את לפיד?
למה אתה מתפלא?
הרי מחריב האומה זה לפיד
שתמורת שוחד - עושה את העבודה עבור חמאס - בשמחה.

palmony1951

Well-known member

הפרבולה1

Well-known member
אתה אשם בזה , כל פעם לעגת לביבי על ההבטחה שלו מ 2009 "למוטט את החמאס" והוא נעלב מזה אבל עדין לא עשה כלום למימושה בגלל שהיה שבוי בקונספציה כמו כמעט כולנו ( למעט הימין האמיתי ).
כעת יש לו הזדמנות לממש את זה ולמחוק את החרפה של אי קיום ההבטחה מ 2009 "למוטט את החמאס" בעיקר שהוא מקבל תמיכה לזה מרוב העם .

Cranio

Active member
אתה אשם בזה , כל פעם לעגת לביבי על ההבטחה שלו מ 2009 "למוטט את החמאס" והוא נעלב מזה אבל עדין לא עשה כלום למימושה בגלל שהיה שבוי בקונספציה כמו כמעט כולנו ( למעט הימין האמיתי ).
כעת יש לו הזדמנות לממש את זה ולמחוק את החרפה של אי קיום ההבטחה מ 2009 "למוטט את החמאס" בעיקר שהוא מקבל תמיכה לזה מרוב העם .
חחחחחחחחחחחחחחחחחחההההההההההה

palmony1951

Well-known member
בהתאם לטענתך, אני זורם איתך- אם לבן גביר יש אומץ-שיפרק את הממשלה, אולי בבחירות יקבל הצבעה של רוב העם כטענתך :ROFLMAO:

למעלה