מינסוטה-דנבר גיים 1

FrecCo

Active member
7 דקות לתוך המשחק ואני מרגיש כזה אפס שלא הלכתי עם ההימור שבאמת רציתי, מיני ב6
מצד שני עד עכשיו זה נראה כמו מיני ב4...... לא ראיתם 7 דקות אומללות כלכך של דנבר מאז שיוקיץ' הוא חלק מהקבוצה
אין תשובה לאנט, אין תשובה להגנה ולסייז של מיני, לא רוצה להיות מייק מאלון כרגע אבל אני במקום דנבר מתחיל להעיף 60 שלשות למשחק מעכשיו (כמו שבוסטון בוודאות תשחק מול מיני בגמר פוטנציאלי).

יוקיץ' יודע עד סוף הרבע הראשון שהוא נכנס לסדרה המתאגרת בחייו, דנבר מגיבה בחלק השני של הרבע עם urgency של אלופה (אשכרה הגיבה עם 21-3 ל18-4 של הפתיחה) אבל אנט משחק עם urgency של מישהו שמנסה לקחת 7 טבעות ולהדיח את הגואט.
רג'י נכנס למשחק בסערה וכמה הוא חשוב מהספסל הבינוני של דנבר. סוף רבע 1.
איזה סדרה מטורפת זו עומדת להיות.

קייל אנדרסון באמת נחוץ לרוטציה של מיני? הוא לא מרגיש מתאים לקבוצה הזו, שומר טוב והכל אבל הוא לא מאצ'ינג את האינטנסיטי של קבוצה כזו. אבל אני גיליתי שמיני *באמת* טובה רק בפלייאוף אז אתם תגידו.
לדנבר יש כלכך DNA של אלופה, המלחמה והמחוייבות על המגרש של כולם כולל כל מי שעולה מהספסל היא חצי לבל מעל הקבוצות הכי נלחמות בליגה. הארט אוף ש צ'אמפ וזה, ואני רואה את זה גם במיני כי יש את האש הזו באנט והם לא יכולים שלא לעקוב אחריו.

בצד של מיני קאט לא ממש נכנס למשחק נכון לאמצע רבע 2 והם חייבים אותו טוב, כמו גם את שאר הסגל שאינו אנט, המומנטום לאט לאט עובר צד ויוקיץ' יכול להתמודד עם כל שומר בודד גם אם קוראים לו גובר, מצפה לראות יותר את קאט או נאז על יוק עם עזרה מגובר שאמור לוודא שגורדון לא מתפנה ללוב, כמו שהיה בתחילת המשחק.

מתקרבים לסוף מחצית עם סקור של רבע, הגנות מלחיצות אבל גם משחק מפוזר מאוד ו- sloppy בעיקר של מיני.

מחצית 2-
קאט מקבל פפ טוק במחצית ופותח את השניה עם 4 סלים רצופים
עריכה נוספת:
MAKE IT 5
התגמול שלו הוא שמירה על ג'וקר שמכניס אותו לבעיית עבירות קלה.
מארי ממש מתקשה לא להיות השחקן עם הסלים הכי מטורפים על המגרש אז את 5 הנקודות הראשונות שלו במשחק הוא קולע עם שלשה על הבאזר ואז ליי אפ בהשהייה של 15 שניות באוויר.

מפה לשם נכנסים לרבע אחרון צמוד לגמרי, שוט מייקינג לא מהעולם הזה של אנט ומארי, אולי שני השוט מייקרס (פלייאוף מארי) הכי משוגעים בליגה יחד עם קיירי? סתם מחשבה.
צריכים לציין שזה לא משחק גדול של ג'וקר בסטנדרטים של עצמו, 6 איבודים כרגע. מצד שני הבעיית עבירות של קאט התפתחה ל5 ואם המשחק יוכרע על פוזשנים אחרונים קאט עלול להיות חסר מאוד.

שמעו איזה משחק של סטרצ'ים אישיים, בתחילת המחצית קונלי קלע איזה 200 ועמוק לתוך רבע 4 נאז ריד עושה אנרכיה בשני הצדדים.
אלה שתי הקבוצות הטובות בעולם כרגע, בוסטון יכולה לקפוץ לי 1000 פעם. רמות חדשות של אינטנסיביות.
גובר נותן את הפינאלה עם הגנה מטורפת כולל בלוק של לוב לגורדון ושני סלי קלאץ' לנגר הכי VALUEABLE בליגה.

יובל הימר על נצחונות דחוקים של דנבר בזכות רמת ביצוע גבוהה יותר בסיום, במשחק הזה קרה הפוך. בואו נראה מה יהיה בהמשך. דנבר תגיב בוודאות אבל אני מרגיש שזה קרב MMA, ודנבר פשוט נראית מותשת מכל הפיזיות והאינטנסיביות הזאת.

נערך לאחרונה ב:

Krit123

Well-known member
אני תכננתי לשים וולבס לפני שהם הפסידו את הביתיות. כמוך רציתי בכל זאת והשתפנתי. עם איך שמורי נראה הסדרה לא תצפין מעבר ל6.
סיכמת יפה את המשחק ובעיקר את החוזקות של מיני. תכננתי להגיד "כולם ידברו על נאז ריד ואף אחד לא יציין את מייק קונלי" וזה הסיפור בעצם.
רבע ראשון אנט |שמאל| רבע שני טאונס |שמאל| רבע שלישי קונלי |שמאל| רבע רביעי ריד. במשחק הבא זה יהיה רבע ראשון מקדניאלס, שני מיקל וכן הלאה.
נאז קלע והשפיע יותר מכל הספסל שלנו, במשחק מדהים של הספסל שלנו. דווקא החמישייה נרמסה בעקבות המצ'אפ, הדקות של אחד הכוכבים (בעיקר יוקיץ) עם הספסל היו מוצלחות מאוד.

נשים דגש על בניית הסגל בתחילת העונה
דאנדרה ג'ורדן - לא שותף בפלייאוף הקודם, יצא מרוטציה של מספר קבוצות לפני כן
רג'י ג'קסון - לא שותף בפלייאוף הקודם, נזרק לפני כן מהקליפרס
ולאטקו - לא שותף בפלייאוף הקודם, נפצע בפגרה והחמיץ את העונה כולה.
נאג'י - לא שותף בפלייאוף הקודם, לא לקח חלק פעיל ברוטציה בשום שלב בקריירה
ג'יילן פיקט - אתם לא אמורים להכיר. רוקי שנבחר בסיבוב השני, לא הרשים או הוכיח התאמה
האנטר טייסון - אתם לא אמורים להכיר. רוקי שנבחר בסיבוב השני, לא הרשים או הוכיח התאמה
סת'רות'ר - רוקי, הרשים והוכיח התאמה רק שהוא נפצע ונדחק מהרוטציה
ג'סטין הולידיי - יצא מהרוטציה של מספר קבוצות לפני כן
פייטון ווטסון - לא שותף בפלייאוף הקודם, שחקן שנה שנייה
בראון הלבן - שותף בפלייאוף הקודם בתור שחקן שמיני

להוציא את החמישייה, סגל שלם של חוזים מובטים שמבטיחים בערך כלום. ככה לא שומרים על תואר.

החולשה של קאט הייתה להתחיל התקפות רחוק מדי מהסל והקושי לכדרר את עצמו לאזור הצבע מול שומרי פרימטר, ובכן, הוא השתפר מאוד בנושא. בדומה לסדרה מול הלייקרס, בה לא ניתן היה להסיט את גורדון לאיידי מכיוון שקייסיפי לא התסדר עם לברון, כאן גורדון נאלץ לקחת את אנט (לברון) ולכן האחרים נתקעו עם קאט. הרוויחו את הכינוי קאנט.
כן היה מצחיק לשמוע מסנן לאדוארדס "אנחנו צריכים להכין את עצמו לשחק המון דקות" ואנט בטח חושב לעצמו כן אחי רק אתה והפאולים בג'אמפ בול שלך.
במחצית השנייה העייפות הפכה לפקטור וזה משהו שמשנה/מאזן את יחסי הכוחות בקלאץ' (ואת מטוטלת האיבודים). קבוצה אחת מגיעה טרייה ומחוזקת בווילד קארד (שחקן ספסל), האחרת חצי גמורה.
אדוארדס לא מוערך מספיק מאזור המידריינג' וזה מייעל אותם במשחקים צמודים, מכיוון שהוא מסוגל להתביית שם מבלי להגריל שלשות או להיכנס ליער בצבע שיכריח אותו להוציא כדור. משאיר את ההכרעה בידיים שלו.

עשו שימוש יפה בכך שAG מחנה את גובר בצבע. לאחר ההפסקה הם לחצו את ג'וקר וכמעט פיתו אותו לחדור לסל לכיוון קו הבסיס (רגיל למצוא משם את גורדון) בידיעה שהעזרה של גובר תקשה על ביצוע המסירה ו/או הסיום. בחלקים אחרים, לאחר פיקאנדרול הגבוה נשאר צמוד ליוק בניסיון למנוע את הרול והשאיר לג'מאל נתיב לסל בידיעה שגובר נמצא שם (הלייקרס עשו דבר דומה רק שלברון היה בעמדת עזרה).
חלק מהצ'יט קוד של ג'וקר בפלייאוף הוא אחוזי השלשות (עולה מ35 ל41 אחוז). עד כה הוא עומד על 8-27.

מה שכן אפשר לקחת להמשך - הם מסוגלים לאבד סתם ככה ולהסתרבל בהתקפה. שמרנו את הפיקאנדרול די בסדר וחלק מהשוט מייק של אנט אמור להתיישר מעט. אם נצליח להתחזק בריבאונד אפשר יהיה לרוץ. דבר נוסף הוא הספסל שלפחות סיפק אנרגיות. קואץ' מאלון העילוי ההתקפי הבחין רק עכשיו שבראון הלבן ופייטון תוקעים את הריווח ומנסה להפריד בניהם. הרוטציה מסתרבלת ובעיקר כוללת לא מעט ג'סטין הולידיי ורג'י ג'קסון.

Rapgamer

Well-known member
ילדים, נא לא להיסחף. גם בסיבוב הראשון ראינו שההערכות שלנו מלפני הסדרה יותר מדויקות מאשר התוצאות של גיים 1.

הרגיש כמו משחק שמינסוטה חייבת לנצח, כי אם לא ניקח את זה בחוץ אז מה כן. פתחנו באינטנסיביות הרבה יותר גבוהה ויצאנו פראיירים שיתרון השיא הגיע רק ל14, היו שם כמה לייאפים קלים שפוספסו בטבעת. ובכל זאת דנבר הצליחה לצופף לנו את הצבע (השלשות לא נכנסו במחצית הראשונה), MPJ נכנס לנעליים של הסקורר השני בדנבר והם חצבו את דרכם ליתרון בהפסקה.
ברבע השלישי קונלי וטאונס פתחו את המגרש וזה היה קריטי כי אנט נאלץ לשחק יותר מדי בבוץ. אני חושב שהסדרה תוכרע על רמת הביצוע שלנו בהתקפה- לדנבר יש את הכלים להביא עזרה על אנט (שהיה סנסציוני במשחק הזה) ועדיין להקשות על נתיבי מסירה. שיחקנו מאוד ממושמע במחצית השנייה, אם אקשן אחד לא מצליח אז יש זמן להתחיל משהו אחר מבלי לנסות מהלכי הום ראן. וכמובן זה עוזר שאדוארדס מחלץ אותנו בסוף שעון עם מיד ריינג' קטלני כפי שטל ציין.
כמה נקודות לחיוב בשני הצדדים:
- הגנות ממושמעות וחכמות. דנבר סגרה את הלוב לגובר על פני כל אקשן אחר, מינסוטה עשתה אותו דבר עם גורדון (וגובר השיג כמה חטיפות, בכלל ניצח את יוקיץ' בכמה משחקי חתול-עכבר).
- רמת פיזיות גבוהה בטירוף. הפרימטר של דנבר קשוח וזו תהיה משימה של טאונס וריד להמשיך לנצל בכל זאת מיסמאצ'ים.

לגבי הדקות של סלואו מו- היתרון שהוא שחקן שיחסית מוסיף סדר בקבוצה שעלולה ליפול לבלגאן בהתקפה. אדוארדס בינתיים בקפיצה מדהימה מבחינת פליימייקינג כי עד לאחרונה היה יכול ללכת ראש בקיר ולא למצוא את היתרון מול שמירות כפולות. לכן סלואו מו שחקן שיכול לקבל החלטות אחראיות כשקונלי נח, הוא טוב בלשבור הגנות איזוריות וכמובן טוב מאוד בהגנה. עכשיו כשמונטה מוריס רכז מחליף וכשאין פצועים בסגל טבעי שאנדרסון נדחק אחורה.

כבר אמרתי שהסדרה תוכרע על רמת הביצוע ההתקפית שלנו אבל אני אוסיף נקודה קריטית שזה היכולת האישית של מורי. סלי הניצחון שלו מול הלייקרס טשטשו סדרה בינונית. הוא פוגש בסדרה הרבה שומרים שמקשים עליו, אם לא יצליח להיות הכוכב שאנחנו מכירים מעונה שעברה זה בהחלט שם את מינסוטה בעמדה טובה לנצח את הסדרה.

Krit123

Well-known member
בסדר אחי הבנו שאתה עושה דאונפליי לקבוצה שלך. אחרי שרמסו את פיניקס בגיים 1 אמרת בגיים 2 הם יעשו התאמות אחרי זה גיים 3 וואי וואי הנה התחילה הסדרה וגיים 4 הם יבואו להילחם עוד לא גמור. זה רק לבל אחד מעל זה שסיננתי לעצמי 'הנה קיילב מרטין קלע שלשה עכשיו הם חוזרים מפיגור 30' 5 דקות לסיום מול בוסטון.
לא ניסינו לומר שהסדרה הוכרעה אלא שהקונצנזוס סביב מיני בבחירות היה מוטעה ואתם בכלל אמרתם דנבר ב6 שזה נשמע כמעט בלתי אפשרי. זו סדרה שאנחנו צריכים בה את ג'מאל ב110% בדומה ל33 נק מול הלייקרס אשתקד והוא בינתיים נע בין 80-85%, לא מספיק.

לא היה שום דבר חריג בהופעה שלכם שהתכתב עם פספוס הזדמנות. לא בקליעה ותכלס גם לא בהגנה.

Rapgamer

Well-known member
בסדר אחי הבנו שאתה עושה דאונפליי לקבוצה שלך. אחרי שרמסו את פיניקס בגיים 1 אמרת בגיים 2 הם יעשו התאמות אחרי זה גיים 3 וואי וואי הנה התחילה הסדרה וגיים 4 הם יבואו להילחם עוד לא גמור. זה רק לבל אחד מעל זה שסיננתי לעצמי 'הנה קיילב מרטין קלע שלשה עכשיו הם חוזרים מפיגור 30' 5 דקות לסיום מול בוסטון.
לא ניסינו לומר שהסדרה הוכרעה אלא שהקונצנזוס סביב מיני בבחירות היה מוטעה ואתם בכלל אמרתם דנבר ב6 שזה נשמע כמעט בלתי אפשרי. זו סדרה שאנחנו צריכים בה את ג'מאל ב110% בדומה ל33 נק מול הלייקרס אשתקד והוא בינתיים נע בין 80-85%, לא מספיק.

לא היה שום דבר חריג בהופעה שלכם שהתכתב עם פספוס הזדמנות. לא בקליעה ותכלס גם לא בהגנה.
וואלה לא מסכים איתך. הימרתי על מינסוטה נגד פיניקס אפילו שהיא נחשבה לאנדרדוג באתרי הימורים. נכון ציפיתי שזה יהיה יותר קשה ממה שהיה בפועל, לא זוכר שהיה כאן מישהו שצפה סדרה חד צדדית.

להסיק מסקנות לגבי הבחירות אחרי גיים 1 זה פשוט לא דבר נכון לעשות באופן כללי. אכן היה קונצנזוס בבחירה בדנבר, גם היה קונצנזוס שזו תהיה סדרה פתוחה ותחרותית. מאוד מובן לתת את האדג' לדנבר, זה שכולנו חשבנו שהם עדיפים בקצת לא אומר שהם עדיפים בהרבה.

כתבתי בעצמי שאם ג'מאל לא יגיע בשיאו מינסוטה עשויה לנצח. לא ברור על מה המחלוקת כאן.

לדעתי אם מינסוטה לא הייתה מנצחת את גיים 1 זה בהחלט היה פספוס הזדמנות. אנט נתן את אחד המשחקים הטובים שיהיו לו בסדרה, יוקיץ' ומורי את אחד החלשים.

Krit123

Well-known member
התכוונתי תוך כדי הסדרה מול הסאנס. לפעמים אפשר להסיק דברים מגיים 1 אם הם ממשיכים נרטיב שהתעצב. למשל זה שמיני לא מפחדת מהמעמד בכלל ושדנבר מאוד קצרה. אני חושב שתהיה פחות משמעות לתנודות ביכולת של יוק & מאל כצמד, משמע הם מסוגלים להפסיד כאלו שהם מצטיינים בהם, בכושר הנוכחי של מורי האימפקט שלהם כדואו פוחת, אני חושב שהסדרה תתבסס על תרומה רוחבית והתאמות, פחות על יכולת אישית.

המחלוקת פה היא לגבי הרמה שלכם בכללי נראה לי, חשבתי שהסדרה מאוד צמודה בכשירות מלאה. אם הייתי יודע שג'מאל לא התאושש הייתי מהמר אחרת. אין מחלוקת לגבי סלואו מו, שכחתי להגיד בפוסט ההוא, שחקן טוב שהסטט לא מצליח לשקף ושקבוצות שוויתרו עליו (ספרס/גריזליס) לא מצאו תחליף ראוי.

Rapgamer

Well-known member
התכוונתי תוך כדי הסדרה מול הסאנס. לפעמים אפשר להסיק דברים מגיים 1 אם הם ממשיכים נרטיב שהתעצב. למשל זה שמיני לא מפחדת מהמעמד בכלל ושדנבר מאוד קצרה. אני חושב שתהיה פחות משמעות לתנודות ביכולת של יוק & מאל כצמד, משמע הם מסוגלים להפסיד כאלו שהם מצטיינים בהם, בכושר הנוכחי של מורי האימפקט שלהם כדואו פוחת, אני חושב שהסדרה תתבסס על תרומה רוחבית והתאמות, פחות על יכולת אישית.

המחלוקת פה היא לגבי הרמה שלכם בכללי נראה לי, חשבתי שהסדרה מאוד צמודה בכשירות מלאה. אם הייתי יודע שג'מאל לא התאושש הייתי מהמר אחרת. אין מחלוקת לגבי סלואו מו, שכחתי להגיד בפוסט ההוא, שחקן טוב שהסטט לא מצליח לשקף ושקבוצות שוויתרו עליו (ספרס/גריזליס) לא מצאו תחליף ראוי.
באמת לא חשבתי שילך כל כך קל בפיניקס, הקבוצה ששנה לפני זה עשתה לכם את המוות במשחקים אצלה בבית. כן דיברתי על לעשות שם ספליט מתוך מחשבה של לסגור את הסדרה ב5.

בעיני אתם סתם caught up in the moment. מינסוטה לא מפחדת מהמעמד כרגע, זה לא אומר שהיא תשווה את קור הרוח של דנבר ברגעים המכריעים בסדרה. אנט לא מפחד מכלום אבל אתם עוד תוציאו לו את הכדור מהיד עם שמירות כפולות. הסדרה לא תמשיך להיראות אותו דבר ואנחנו לא כל כך יותר חכמים היום ממה שהיינו אתמול.

אתה לגמרי מוזמן לשנות את דעתך לגבי הסדרה. בעיני ההימור המקורי שלך (נאגטס ב7) הוא spot on.

anfield1

Member
באמת לא חשבתי שילך כל כך קל בפיניקס, הקבוצה ששנה לפני זה עשתה לכם את המוות במשחקים אצלה בבית. כן דיברתי על לעשות שם ספליט מתוך מחשבה של לסגור את הסדרה ב5.

בעיני אתם סתם caught up in the moment. מינסוטה לא מפחדת מהמעמד כרגע, זה לא אומר שהיא תשווה את קור הרוח של דנבר ברגעים המכריעים בסדרה. אנט לא מפחד מכלום אבל אתם עוד תוציאו לו את הכדור מהיד עם שמירות כפולות. הסדרה לא תמשיך להיראות אותו דבר ואנחנו לא כל כך יותר חכמים היום ממה שהיינו אתמול.

אתה לגמרי מוזמן לשנות את דעתך לגבי הסדרה. בעיני ההימור המקורי שלך (נאגטס ב7) הוא spot on.
מה ההימורים על אוקלהומה-דאלאס?

anfield1

Member
איזה מתנה מקבלת דאלאס פה.
אנחנו עשינו סוויפ אבל יושבים בבית בהמתנה כאילו מחכים לתשובה של החמאס.
רוצים לעזור לדאלאס? תעשו את זה פחות ברור מזה.

משחק 2 של מיניסוטה הלילה כבר ואנחנו עוד בבית.
בדיחה.

Rapgamer

Well-known member
האמת גם לי לא ברור למה גיים 2 של דנבר-מינסוטה צריך להקדים את גיים 1 של אוק-דאלאס. המאבס כבר קיבלו מנוחה סבירה מסוף הסדרה שלהם.

למעלה