מי שילם על הקמפיין הזה? לא חבל על הכסף?

xyxy210

Active member
לשיקולך אם מיצינו או לא. משהדיון עבר לשעות היום אין לי שום בעיה לקיים איתך דיון מדע בדיוני ואני רואה כידוע וכאמור מעלה חשיבות בהתכתבות הזאת מולך. לגופם של דברים צר לי לאכזבך, אך אין לי צורך או כוונה להיות שריף במקום כלשהו. לא באיו"ש ולא באזח"ע. שמח שאתה מסכים עם הקריאה לבורא עולם שגוש קטיף המתחדשת יקום במהרה. שמח גם ש"נקבל" (לא יודע מי אלו לשון הרבים שאתה מדבר עליהם, אבל אני זורם) את רצועת עזה, אם כי אנחנו לא זקוקים לכולה. די לנו בשליטה ישראלית בכולה ובהתיישבות נרחבת ומפותחת לצד האוכלוסיה הערבית במקום.

אי"ה, כל הנ"ל במהרה בימינו כאמור (ולמען הסר ספק, אני מדבר על חיבור כל הנ"ל למדינת ישראל הריבונית כמובן. ההפרדה שאתה מבקש לעשות בין יהודים ליהודים שייך לחלק הבדיוני בסיפור כמובן).
ואללה, יכולת החפרנות הגרפומנית שלך עוברת כל דימיון.
כשאני כותב פוסט, אני בכוונה כותב שורות קצרות בכדי שהפוסט יראה "ארוך".
אצלך, כל שורה ארוכה כאורך הגלות....
נ.ב זה פוסט בנושא אנטרופולוגי.....

Harrington

Well-known member
מנהל
ואללה, יכולת החפרנות הגרפומנית שלך עוברת כל דימיון.
לעומת הצורך הנפשי שלך לכתוב את זה? לא נראה לי. אגב, אין לי שום התנגדות לאמירה הזאת כמובן, אבל היא די שחוקה וממש לא מקורית. אין לך אפשרות להמציא משהו חדש? משהו משלך אולי? סתם כך כדי שה'דיון' הזה יהיה לא רק מעשה חסד חשוב אלא גם קצת מעניין פה ושם.
כשאני כותב פוסט, אני בכוונה כותב שורות קצרות בכדי שהפוסט יראה "ארוך".
סתם להשכלה כללית, זה מעיד על אי-הבנה של כתיבה במרשתת. אבל זכותך כמובן. כל אחד וגישתו. אתה רואה איזה קטע, אפשר לקבל את זה שלכל אחד יש גישה שונה בדברים שונים :). כאילו, סתם כך לא להתייחס כלל לצורת הכתיבה שלך וכשאתה מציין אותה, לקבל זאת כמובן מאליו שזו שיטתך. נסה את זה פעם, במקום להרגיש צורך לתקוף ולהשמיץ על כל פוסט ופסיק. יש מצב שזה ישפר את מצבך ואת הרגשתך פלאים.
אצלך, כל שורה ארוכה כאורך הגלות....
החיים קשים. נסה להתמודד. אם קשה לך מדי, אתה תמיד יכול ומוזמן לדלג על השורות הארוכות שקשה לך לקרוא. האמן לי, לא אחזיק זאת נגדך.
נ.ב זה פוסט בנושא אנטרופולוגי.....
אם אתה הבנת את המשפט הזה וחשיבותו, דיינו.

xyxy210

Active member
לעומת הצורך הנפשי שלך לכתוב את זה? לא נראה לי. אגב, אין לי שום התנגדות לאמירה הזאת כמובן, אבל היא די שחוקה וממש לא מקורית. אין לך אפשרות להמציא משהו חדש? משהו משלך אולי? סתם כך כדי שה'דיון' הזה יהיה לא רק מעשה חסד חשוב אלא גם קצת מעניין פה ושם.
הרינגטון, אם לא היית מצחיק, היה ממש עצוב לקרוא אותך. לתשומת ליבך.
"חפרנות" לא מספיק מקורי עבורך ?
"חפרנות וגרפומניה צוזאמען", יותר מקורי ?
או
"חפרנות, גרפומניה, מרחנות ושקרנות - אלע צוזאמען , מתאים.
סתם להשכלה כללית, זה מעיד על אי-הבנה של כתיבה במרשתת. אבל זכותך כמובן. כל אחד וגישתו. אתה רואה איזה קטע, אפשר לקבל את זה שלכל אחד יש גישה שונה בדברים שונים :). כאילו, סתם כך לא להתייחס כלל לצורת הכתיבה שלך וכשאתה מציין אותה, לקבל זאת כמובן מאליו שזו שיטתך. נסה את זה פעם, במקום להרגיש צורך לתקוף ולהשמיץ על כל פוסט ופסיק. יש מצב שזה ישפר את מצבך ואת הרגשתך פלאים.
הרינג היקר, למרות השכלתך הגבוהה בכתיבה ברשת [אני מניח שאתה כותב בעמידה על שולחן גבוהההההה.....]
משום מה, עדיין לא מצאתי ולו חבר פורום אחד [למעט יבגני] שיש לו איזה מינימום של הערכה לחפרנות שלך.
אגלה לך סוד - בד"כ אינני קורא את כל ההגיגים שלך.
הם מוגדרים כ "איסטרה בלגינה - קיש קיש קריא" ובתרגום חופשי, קשקושי מילים ותוכן ? אין.
לגבי "הצורך לתקוף" כדברייך.
כבר אמרתי לך יותר מפעם אחת ואחזור על כך במיוחד עבורך :
אני בָּז לך.
אין בזאת שום התקפה אלא חוות דעת .
החיים קשים. נסה להתמודד. אם קשה לך מדי, אתה תמיד יכול ומוזמן לדלג על השורות הארוכות שקשה לך לקרוא. האמן לי, לא אחזיק זאת נגדך.
אם חייך קשים, אני מרחם עלייך.
אולי אם תמעיט לחפור, למרוח, ולשקר , תשפר את איכות חייך.

אם אתה הבנת את המשפט הזה וחשיבותו, דיינו.
אם לא הבנת את המשפט הזה, אזי יש לך בעיה .
אבל זה משפט שלא ניתן להסבר.
תתאמץ אולי תצליח.
רמז - הפוסט הזה שלי אינו רק בנושא אנטרופולוגי, אבל חלקו בהחלט כן.

Harrington

Well-known member
מנהל
הרינגטון, אם לא היית מצחיק, היה ממש עצוב לקרוא אותך. לתשומת ליבך.
"חפרנות" לא מספיק מקורי עבורך ?
"חפרנות וגרפומניה צוזאמען", יותר מקורי ?
או
"חפרנות, גרפומניה, מרחנות ושקרנות - אלע צוזאמען , מתאים.

הרינג היקר, למרות השכלתך הגבוהה בכתיבה ברשת [אני מניח שאתה כותב בעמידה על שולחן גבוהההההה.....]
משום מה, עדיין לא מצאתי ולו חבר פורום אחד [למעט יבגני] שיש לו איזה מינימום של הערכה לחפרנות שלך.
אגלה לך סוד - בד"כ אינני קורא את כל ההגיגים שלך.
הם מוגדרים כ "איסטרה בלגינה - קיש קיש קריא" ובתרגום חופשי, קשקושי מילים ותוכן ? אין.
לגבי "הצורך לתקוף" כדברייך.
כבר אמרתי לך יותר מפעם אחת ואחזור על כך במיוחד עבורך :
אני בָּז לך.
אין בזאת שום התקפה אלא חוות דעת .

אם חייך קשים, אני מרחם עלייך.
אולי אם תמעיט לחפור, למרוח, ולשקר , תשפר את איכות חייך.

אם לא הבנת את המשפט הזה, אזי יש לך בעיה .
אבל זה משפט שלא ניתן להסבר.
תתאמץ אולי תצליח.
רמז - הפוסט הזה שלי אינו רק בנושא אנטרופולוגי, אבל חלקו בהחלט כן.
סורי חמוד, אבל על אף שתגובתך הבאה ברורה (ומן הסתם כבר כתובה אצלך ללא קשר למה שאכתוב או לא) מראש, דבריך ארוכים מכדי שאשקיע זמן ואנרגיה לקרוא אותם. אם היית מעניין מבחינתי או שהדיון היה ענייני (בנושא כלשהו), זה היה כמובן משהו אחר. אבל מאחר ואני מתכתב איתך רק כדי לסייע לך להיות מועסק וכו' והדברים ידועים, ומאחר וממילא מן הסתם כל קורא ובכל מקרה אני יכול לנחש על נקלה מה אתה כותב עלי גם בלי לקרוא, צר לי, אבל אין לי את הכוח להשקיע עד כדי כך.

עמך הסליחה. אולי תנסה לאתר את בת השכנים שתהווה בייביסיטר במקומי עד שהמטפל/ת הקבוע יחזור לשחק איתך?

Harrington

Well-known member
מנהל
לא תאמין, אבל גם אני אשמח שתגור בגוש קטיף.
ותשמור על עצמך שם ...בלי אף חייל מהקפלניסטים.
חיילים יהיו שם בדיוק כמו שיש בכל מקום לשמור על ישראלים. נזכיר בהזדמנות זו שרוב כוחות הצבא באיו"ש נמצאים באזור כדי להגן על 'ישראל הקטנה', זו שממערב לקו הירוק. זה לא צפוי להיות שונה משמעותית ברצועת עזה, אם כי בשיעור כוחות מעט שונה.

אבל מבחינתי אין לי שום בעיה לשמור על עצמי, הסר דאגה מליבך. עם זאת, גם הקפלניסטים מוזמנים מבחינתי בכיף :).

דגלמנגל

Well-known member
חיילים יהיו שם בדיוק כמו שיש בכל מקום לשמור על ישראלים. נזכיר בהזדמנות זו שרוב כוחות הצבא באיו"ש נמצאים באזור כדי להגן על 'ישראל הקטנה', זו שממערב לקו הירוק. זה לא צפוי להיות שונה משמעותית ברצועת עזה, אם כי בשיעור כוחות מעט שונה.

אבל מבחינתי אין לי שום בעיה לשמור על עצמי, הסר דאגה מליבך. עם זאת, גם הקפלניסטים מוזמנים מבחינתי בכיף :).
עכשו בוא נחזור למציאות - לא תהיה התישבות בעזה.

evglev1

Well-known member
מנהל
נכון בהחלט.
מיליונרים ישראלים.
אין צורך בכאלו מחו"ל.
יש מספיק כאן בארץ.
אתה רק טועה בקשר לתוכנית.
התוכנית היא להיפרד מממלכת יהודה.
לשלוח אותך ושכמותך לאיו"ש.
כי...............
הבעיה אינה עם הממשלה.
הבעיה היא אם אלו שהביאו את ממשלת האסון הזאת לעם ישראל.
לכן גם הטיפול יהיה טיפול שורש.
לא הפלת הממשלה אלא להיפטר מהפרזיטים .
וישא"ק.
ד"א ארזת לבד ? אתה מיועד לגוש קטיף ברצועה, לא לאיו"ש.
בדיוק בגלל דיבורים כאלה החמאס בחר ביטוי ההתקפה כי הם חשבו שאנחנו על סף מלחמת אחים בין מדינת יהודה למדינת ישראל.

רוב הזמן נח

Well-known member
מן הסתם מי שמשלם על כל קמפיין קפלן בשנה האחרונה. קרי מליונרים ישראלים שמאלנים ביחד עם ארגוני שמאל מחו"ל, שהגו בשנים האחרונות את תוכניתם להפלת שלטון הימין ורכבו על נושא הרפורמה המשפטית (בהצלחה יתרה גם מעבר למה שהם עצמם ציפו כנראה) להשגת מטרה זו. מבחינתם לא חבל על הכסף, שכן כל מה שמסייע לקדם את השגת המטרה, שווה את הכסף. לדידם יצירת אווירה שהממשלה לא לגיטימית, מצדיקה זאת ומבחינתם שלטים אלו, גם אם מכוונים נגד שר אחד בלבד בממשלה כולה, משיגים זאת.
עשירים שיוקר המחייה לא מטריד אותם.

ayb1

Well-known member
מן הסתם מי שמשלם על כל קמפיין קפלן בשנה האחרונה. קרי מליונרים ישראלים שמאלנים ביחד עם ארגוני שמאל מחו"ל, שהגו בשנים האחרונות את תוכניתם להפלת שלטון הימין ורכבו על נושא הרפורמה המשפטית (בהצלחה יתרה גם מעבר למה שהם עצמם ציפו כנראה) להשגת מטרה זו. מבחינתם לא חבל על הכסף, שכן כל מה שמסייע לקדם את השגת המטרה, שווה את הכסף. לדידם יצירת אווירה שהממשלה לא לגיטימית, מצדיקה זאת ומבחינתם שלטים אלו, גם אם מכוונים נגד שר אחד בלבד בממשלה כולה, משיגים זאת.
אלו 2 קבוצות שונות
זאת שתוקפת את גלנט היא כנראה קבוצה ימנית הקוראת לעצמה אחים.יות לנשק
זאת שתוקפת את הנאשם נתניהו
היא כנראה מהמרכז וקוראת לעצמה אחים לנשק

ai27

Well-known member
קח למשל את אוקראינה
ניתן לטעון שעידוד ההפיכה שם לא היה זול,
אבל מאז, משטר הבובות מאפשר להשתמש באוקראינה ואזרחיה כ"פיון" במלחמת פרוקסי
וכמעט בלתי אפשרי להחליף את השלטון חזרה

אמנם המעצמות משלמות על נשק ותחמושת
אבל אין להם הרוגים ופליטים (לאוקראינים יש מאות אלפי הרוגים ומעל 10 מליון פליטים)
ואת הנזק של טריליון דולר לתשתיות שנגרם במלחמה
לא הם ישלמו
אז זה בהחלט רווחי לכל מי שמאוד רצה את המלחמה הזאת
והרווח הזה, הוא על חשבון תושבי אוקראינה שהשתלטו להם על המדינה

רוב הזמן נח

Well-known member
מצד שני, יש כאלה שלא שילמו וקישקשו נגד החוק בכל מיני מקומות דברים הרבה יותר הזויים ומטורפים.

למעלה