מסתבר שהשתלטות צה"ל על מעבר רפיח העזתי פוגע קשות בכוחו של חמאס, אז, מה עשו במשך 7 חודשים ?

מוטי חוף

Well-known member
חטפנו את טבח גיא הריגה בשואת עוטף עזה
בגלל אנשי כת דת שיטת תורת חוכמת הבייגל'ה הרשל'ה דרדל'ה שלא רצו לכבוש את רצועת עזה רפיח נצרים וגוש קטיף לפני 15 שנה.
הם גם לא רוצים לכבוש רצועת בטחון עמוקה בלבנון , לכן יש לחיזבאללה רצועת בטחון בישראל זה כולל את מטולה וכו' וכו'...
צריך לכבוש גם את מטולה וכו' בצפון , וגם את רפיח עד גבול מצרים בדרום באותו הזמן לאלתר לצמיתות .

# הטבח/השואה הבא/ה נמצאים מעבר לפינה #

Harrington

Well-known member
מנהל

מסתבר שהשתלטות צה"ל על מעבר רפיח העזתי פוגע קשות בכוחו של חמאס, אז, מה עשו במשך 7 חודשים ?​

כבשו ופעלו לטהר את כל שאר חלקי רצועת עזה, מעשים שפוגעים לא פחות בחמאס משההשתלטות על מעבר רפיח פוגע בו :). אם היית שואל מה עשו בחודשיים-שלושה האחרונים, הייתי חותם על שאלתך. אבל 7 חודשים? זה לא ברור וידוע?

אביב 2019

Well-known member
כתבתי את זה כבר באוקטובר 2023-ביבי הבטיח להתפטר יום אחרי סיום
המלחמה בעזה.הטיפשים הנאיבים חשבו שתהיה מלחמה חודש,חודשיים,
בסופה ביבי יקח אחריות ויתפטר.
ואני הבנתי-המלחמה בעזה לא תסתיים לעולם.
צדקתי.
נוכל נשאר נוכל.

Harrington

Well-known member
מנהל
כתבתי את זה כבר באוקטובר 2023-ביבי הבטיח להתפטר יום אחרי סיום
המלחמה בעזה.
ואללה? הוא יודע שהוא הבטיח זאת? היכן עשה זאת? כי אולי זה רק אני, אבל אני ממש לא זוכר הבטחה כזאת. הוא הבטיח לעסוק בנושא האחריות על אירועי שמחת תורה לאחר תום המלחמה. אבל זה משהו אחר לחלוטין כמובן, ממה שנראה כהמצאה שלך גרידא.
ואני הבנתי-המלחמה בעזה לא תסתיים לעולם.
צדקתי.
נוכל נשאר נוכל.
המלחמה ברצועת עזה בהחלט תסתיים, צר לי לאכזבך. זה שהיא התעכבה כעת מספר חודשים (לחינם לטעמי) מתוך כניעה לתכתיבים בינלאומיים, לא משנה זאת. בתכל'ס יש לצה"ל עוד לא מעט עבודה. עבור חלקה הוא נזקק להוראה מלמעלה, אבל את חלקה הוא פשוט לא מבצע נכון מסיבותיו שלו ועל אף שיש לו הוראות ביד מהדרג המדיני.

בכל מקרה, אם אכן נכנסנו הלילה לרפיח והפעולה לא תהיה מוגבלת במובן זה, שצה"ל יפעל לחסל את חטיבת רפיח של החמאס, הרי שלאחר מכן ניתן יהיה לומר שהמלחמה יכולה להיות קרובה לסיום.

בניגוד לאמירות של עוכרי ישראל ושונאי נתניהו, אף יהודי/ישראלי לרבות ראש הממשלה, לא מעוניין בהארכת המלחמה וסיכון חיילי צה"ל ותושבי ישראל רק כדי למשוך את כהונתו או לדחות את הקמת ועדת החקירה או משהו בסגנון הזה. פשוט לא. צריך להיות שטוף שנאה ברמות-על כדי לחשוב משהו כזה על מאן דהוא.

למעלה