עונה לפתרונות

שמלת תחרה1

Well-known member
כשהם נפתחים לשם פרובוקציה ותופסים שליש מהעמוד הראשון של הפורום הם מפריעים.

הדלקת נרות שבת פעם בשבוע לא תופס שליש. ויש היוצאים נגד השירשור. מה אנחנו לא מדינה יהודית? לא מספיק שהיוונים הרומאים רדפו אחרינו, גם אנחנו נרדוף אחרי עצמנו? לא מספיק בסתר היהודים שמרו על סימני היהדות, גם בארצנו אנחנו נהייה הגורמים להסתרה?

זה מה שקרה בפעם האחרונה שהיתה כאן תזכורת יומית.
הדלקת נרות שבת פעם בשבוע לא תופס שליש. ויש היוצאים נגד השירשור. מה אנחנו לא מדינה יהודית? לא מספיק שהיוונים הרומאים רדפו אחרינו, גם אנחנו נרדוף אחרי עצמנו? לא מספיק בסתר היהודים שמרו על סימני היהדות, גם בארצנו אנחנו נהייה הגורמים להסתרה?
קשה לי להאמין שמי שרוצה להדליק נרות תחפש את שעת הדלקת הנרות בפורום...

Harrington

Well-known member
מנהל
פתיחת שרשורים מעניינים, למשל דיון בנושא כלשהו, על-ידי הגולשים (לרבות כאלו שרוב הפוסטים שלהם בפורום מתרכז בתגובות נגד משהו בלבד..), ימנע זאת על נקלה. כמובן שרצוי שאלו לא יהיו שרשורי סרק ילדותיים, אחרת המטרה לא רק שלא מושגת, אלא הפותח עושה בעצמו בדיוק את מה שהוא (כביכול לטעמי) מלין עליו. די פשוט למעשה :).
זה קשה לך להאמין לא אומר שאין גולשות וגולשים שדווקא למדים את שעת הדלקת הנרות מהפורום. בכל מקרה גם אם אין, זה יוצר אווירה מסוימת (אווירת 'תיכף שבת') שמפרסמת שעת ההדלקה כנראה מעוניינת בה ויש מצב שהיא ממש לא היחידה בקטע הזה. זכותה (בדיוק כמו שזכותו של גולש אחר לצאת נגד זה, ובלבד שהוא עושה זאת בצורה מכובדת וראויה, בניגוד למשל לנעשה בימים אלה בעניין שרשורי הספירה).

שמלת תחרה1

Well-known member
פתיחת שרשורים מעניינים, למשל דיון בנושא כלשהו, על-ידי הגולשים (לרבות כאלו שרוב הפוסטים שלהם בפורום מתרכז בתגובות נגד משהו בלבד..), ימנע זאת על נקלה. כמובן שרצוי שאלו לא יהיו שרשורי סרק ילדותיים, אחרת המטרה לא רק שלא מושגת, אלא הפותח עושה בעצמו בדיוק את מה שהוא (כביכול לטעמי) מלין עליו. די פשוט למעשה :).

זה קשה לך להאמין לא אומר שאין גולשות וגולשים שדווקא למדים את שעת הדלקת הנרות מהפורום. בכל מקרה גם אם אין, זה יוצר אווירה מסוימת (אווירת 'תיכף שבת') שמפרסמת שעת ההדלקה כנראה מעוניינת בה ויש מצב שהיא ממש לא היחידה בקטע הזה. זכותה (בדיוק כמו שזכותו של גולש אחר לצאת נגד זה, ובלבד שהוא עושה זאת בצורה מכובדת וראויה, בניגוד למשל לנעשה בימים אלה בעניין שרשורי הספירה).
|כן|

שמלת תחרה1

Well-known member

מפליא אותי שפתרונות לכל מתעסק בדווקא כמו שירשור מס' 1 מס'2, או במה שקרה אשתקד
מה לדעתך מחפשים בפורומים?
אם אלך לפי דעתך, כל נושא שאנשים ירצו לקרוא יחפשו במקום אחר. תפוז מיותר|פטיש|.

מפליא אותי שפתרונות לכל מתעסק בדווקא כמו שירשור מס' 1 מס'2, או במה שקרה אשתקד
מה לדעתך מחפשים בפורומים?
אם אלך לפי דעתך, כל נושא שאנשים ירצו לקרוא יחפשו במקום אחר. תפוז מיותר|פטיש|.
אותי מפליא הרבה יותר שיש גולשים שהדת חשובה להם ולמרות זאת הם פותחים שרשורי ריב ומדון שיוצרים אנטיגוניזם לדת.

Harrington

Well-known member
מנהל
אותי מפליא הרבה יותר שיש גולשים שהדת חשובה להם ולמרות זאת הם פותחים שרשורי ריב ומדון שיוצרים אנטיגוניזם לדת.
אין שום "שרשור ריב ומדון" בנושאי דת. יש שרשורי ריב ומדון לרוב על-ידי קבוצת התוקפים אחרים/דת/דתיים. זה משהו קצת לגמרי אחר :). אילו מתנגדי שרשורי התזכורת היו פשוט מתעלמים מהם או לחלופין פותחים דיון רציני, ענייני ומכובד בנושא, לא היה בנמצא שום "ריב ומדון" (גם כך, בדיוק כמו ברמה הלאומית, זה מגיע רק מקבוצה קטנה של אנשים, על אף שהיא קולנית למדי) ולא תמצא כזה גם בשרשורי תזכורת ספירת העומר. כמובן, אלא אם מי מחברי הקבוצה החליט לטנף גם אותם ;-).

אין שום "שרשור ריב ומדון" בנושאי דת. יש שרשורי ריב ומדון לרוב על-ידי קבוצת התוקפים אחרים/דת/דתיים. זה משהו קצת לגמרי אחר :). אילו מתנגדי שרשורי התזכורת היו פשוט מתעלמים מהם או לחלופין פותחים דיון רציני, ענייני ומכובד בנושא, לא היה בנמצא שום "ריב ומדון" (גם כך, בדיוק כמו ברמה הלאומית, זה מגיע רק מקבוצה קטנה של אנשים, על אף שהיא קולנית למדי) ולא תמצא כזה גם בשרשורי תזכורת ספירת העומר. כמובן, אלא אם מי מחברי הקבוצה החליט לטנף גם אותם ;-).
כולנו יודעים שאתה לא מודע למעשיך ושאתה חי במציאות מדומיינת.
לכן אין שום טעם להתייחס לשום דבר שהינך כותב, נאמן לאמירה זו לא אמשיך להגיב לך כאן.

Harrington

Well-known member
מנהל
כולנו יודעים שאתה לא מודע למעשיך ושאתה חי במציאות מדומיינת.
לכן אין שום טעם להתייחס לשום דבר שהינך כותב, נאמן לאמירה זו לא אמשיך להגיב לך כאן.
ראשית אשריך על היבחרך כדובר ״כולנו״ :). שנית אם אינך מסוגל להגיב עניינית, זה בסדר גמור. גם אם הנך נזקק לתירוץ ההשלכה השגרתי והשחוק (מזכיר לי מישהי…) :). איש איש ובעיותיו וצרכיו בחיים.

הרבה בריאות, מועדים לשמחה, ותודה על תגובתך זו.

שמלת תחרה1

Well-known member
השרשורים היומיים נשארים בעמוד הראשון רק אם מגיבים להם. כל יום נפתחים מספר מכובד של נושאים. אם לא מגיבים לשרשור כלשהו הוא עובר לעמוד השני תוך יום או יומיים. ככל שנכנסים להודעה היומית על ספירת העומר ומתדיינים על נחיצותה או דיוקה- היא תישאר בעמוד הראשון. לא מעוניינים בנושא מסויים? תתעלמו ממנו, ובכל מקרה- אל תגיבו לו. ואז בעמוד הראשון תופענה לכל היותר שתי הודעות יומיות כאלה.
דברי חכמה|כן|
אין שום סיבה שלא יהיה שרשור אחד בלבד שיעודכן בכל יום.

בעצם יש, בריונות מצד הכותב.

באקט של בריונות ננעל השרשור הראשון.
מה עם שאלתי הפתיחת השירשור?
נפתח שירשור תמים, מי שהפך אותו לריב ומדון הם מי שהגת מציקה להם. ושוב אשאל למה לנו כיהודים להסתיר סימני דת?

משתפרת1

Well-known member

השרשורים היומיים נשארים בעמוד הראשון רק אם מגיבים להם. כל יום נפתחים מספר מכובד של נושאים. אם לא מגיבים לשרשור כלשהו הוא עובר לעמוד השני תוך יום או יומיים. ככל שנכנסים להודעה היומית על ספירת העומר ומתדיינים על נחיצותה או דיוקה- היא תישאר בעמוד הראשון. לא מעוניינים בנושא מסויים? תתעלמו ממנו, ובכל מקרה- אל תגיבו לו. ואז בעמוד הראשון תופענה לכל היותר שתי הודעות יומיות כאלה.

דיברגנט חדש

Well-known member
הפורום הזה הוא לא פורום פעיל, לעתים תגובות נשארות שבוע בדף הראשי.

משתפרת1

Well-known member
הפורום הזה הוא לא פורום פעיל, לעתים תגובות נשארות שבוע בדף הראשי.
ממש לא. זה נכון לציפורי לילה, לא לכאן. אם תסתכל בעמוד הראשון תמצא שם רק הודעות שהגיבו להן הבוקר או בשעות מאוחרות יותר. לא תמצא הודעות שהתגובה האחרונה להן היא משלשום או מאתמול. מה שלא הגיבו לו היום (וזה יכול להיות גם משהו שנפתח היום) נמצא בעמוד השני ואילך. בימים פחות פעילים יתכן שתמצא בעמוד הראשון שרשורים שהתגובה אליהם היא בת יום וחצי.
תתעלמו מהודעות שעבורכם- חסרות ערך.

שמלת תחרה1

Well-known member
דברי חכמה|כן|

דיברגנט חדש

Well-known member

מתי יצאו נגד שרשור הדלקת נרות?
פעם בשבוע זה ממש לא מפריע לאף אחד, אך כפי שכתבת שזה מרפד את כל הדף באפסים, זה לא לעניין.
כיום, אנחנו בשבוע הראשון, חכי לשבוע השני והשלישי ותביני על מה אני מדבר.

משתפרת1

Well-known member
מתי יצאו נגד שרשור הדלקת נרות?
פעם בשבוע זה ממש לא מפריע לאף אחד, אך כפי שכתבת שזה מרפד את כל הדף באפסים, זה לא לעניין.
כיום, אנחנו בשבוע הראשון, חכי לשבוע השני והשלישי ותביני על מה אני מדבר.
דיב' כאמור קודם לכן: אם האדישים לנושא ידלגו על ההודעה ולא יתחילו להתנצח עם הכתוב והכותב- ההודעה תעבור לעמוד השני תוך יום-יומיים.

דיב' כאמור קודם לכן: אם האדישים לנושא ידלגו על ההודעה ולא יתחילו להתנצח עם הכתוב והכותב- ההודעה תעבור לעמוד השני תוך יום-יומיים.

Harrington

Well-known member
מנהל
הדשן הזה הוציא לי את החשק להגיב בשרשורים אחרים
בכך (אם נניח לרגע לצורך הדיון שיש אמת כלשהי בדבר), אתה פוגע במטרה שביקשת להשיג. אם במקום זאת תפתח מידי יום שני שרשורי דיון מעניינים בנושאים שעל הפרק או בכלל, כל הבעיה עליה אתה מצביע (התירוץ למעשה, אבל שוב, נזרום לצורך הדיון) כלל לא תבוא לעולם לכתחילה. ה"טרול" הרשע ייכשל ב"משימתו" (זאת שהמצאתם לעניין בכל אופן) והרווח שלך יהיה כפול ומשולש: גם מניעת השגת מטרות ה"טרול", גם השגת המטרות שלך, וגם רחמנא לצלן, שרשורי דיון ענייניים ומעניינים לרווחת כלל גולשות וגולשי הפורום.

אמנם כל זה רלוונטי רק אילו כל דבריך הם דברי אמת ולא סתם תירוצי סבתא כדי לתקוף ולהשמיץ, אבל כמובן שאני מניח שאכן זה המצב.

Harrington

Well-known member
מנהל

יש סיבה והיא פורטה אין ספור פעמים גם בדיונים הקודמים בנושא וגם הפעם. לגיטימי אם אינך מבין את התירוץ מתוך אי-הכרת המטריה, אבל לחזור שוב ושוב על הטיעון השקרי רק כדי שתוכל לכתוב שאני כביכול בריון? אין איזה דף מסרים חדש ומעודכן אצלכם שזה חייב להיות משעמם עד כדי כך?

למעלה