על הבעיות שבפרשנות המקובלת לממצא של צ'רי-מאמר מדעי של מאור פז, גאון בפסיכולוגיה.

Maor Paz

Member
אצלו מי שנחשב מבין הוא רק מי שמהלל אותו ואם חס וחלילה תיתן לו בקורת בונה, הוא יגיד שאתה לא מבין כלום.
לא. אצלי מי שנחשב מבין זה מי שקרא, והבין. האם האדם היחיד שקרא והבין, לאחר שקרא והבין, חלק שבחים ומחמאות? נכון. והאם זה צירוף מקרים שהאדם היחיד שאני מקבל את דעתו, זה הבן-אדם היחיד שחלק שבחים ומחמאות? לא, זה לא צירוף מקרים, אבל לא בגלל השבחים והמחמאות, אלא בגלל שקרא והבין, אני מקבל את דעתו. ובכל זאת, עצם זה שהוא קרא והבין, ועצם זה שהוא היחיד שחלק שבחים ומחמאות, זה לא צירוף מקרים. למה זה כך? תחשוב לבד :)

ומי שלא הבין ולא קרא, מן הסתם לא מבין כלום.
השלב הבא זה להגדיר אותו כמעריץ שלו :-D
הוא מוגדר ככזה ממזמן, בהתחשב בהערצתו אותי, באמונו בי, באמונו ביכולות הניהול שלי, בחיסולי את משה, ובשלל הדברים החיוביים שהוא חושב עליי וכל ההישגים שלי, עוד הרבה מלפני מה שיש להגדיר אותו ככזה בגלל מגוון השבחים והמחמאות שקיבלתי ממנו כעת על המאמר הגאוני החדש שלי.

פולגאר

Well-known member
לא. אצלי מי שנחשב מבין זה מי שקרא, והבין. האם האדם היחיד שקרא והבין, לאחר שקרא והבין, חלק שבחים ומחמאות? נכון. והאם זה צירוף מקרים שהאדם היחיד שאני מקבל את דעתו, זה הבן-אדם היחיד שחלק שבחים ומחמאות? לא, זה לא צירוף מקרים, אבל לא בגלל השבחים והמחמאות, אלא בגלל שקרא והבין, אני מקבל את דעתו. ובכל זאת, עצם זה שהוא קרא והבין, ועצם זה שהוא היחיד שחלק שבחים ומחמאות, זה לא צירוף מקרים. למה זה כך? תחשוב לבד :)
היה אפשר לקבל את טיעונך, אם זה היה מתרחש אך ורק במגילות שלך אבל זה מתרחש בשאלות קיטבק קצרות שלך ושם מי שהגיב לך כנראה כן קרא את תגובתך כי היא קצרה.
בקיצקץ, נסה תירוץ אחר :-):
ומי שלא הבין ולא קרא, מן הסתם לא מבין כלום.
לקח לך שבוע להשיב לי, לכן נראה לי שאתה "קצת" איטי ואחרון שיכול להטיף לאחר.
הוא מוגדר ככזה ממזמן, בהתחשב בהערצתו אותי, באמונו בי, באמונו ביכולות הניהול שלי, בחיסולי את משה, ובשלל הדברים החיוביים שהוא חושב עליי וכל ההישגים שלי, עוד הרבה מלפני מה שיש להגדיר אותו ככזה בגלל מגוון השבחים והמחמאות שקיבלתי ממנו כעת על המאמר הגאוני החדש שלי.
האם הוא מסכים לזה או שגם הוא מעריץ אותך בסתר כפי שטענת על סופרמן?

Maor Paz

Member
היה אפשר לקבל את טיעונך, אם זה היה מתרחש אך ורק במגילות שלך אבל זה מתרחש בשאלות קיטבק קצרות שלך ושם מי שהגיב לך כנראה כן קרא את תגובתך כי היא קצרה.
בקיצקץ, נסה תירוץ אחר :-):
אתה יכול להביא קישורים כדוגמה?
לקח לך שבוע להשיב לי, לכן נראה לי שאתה "קצת" איטי ואחרון שיכול להטיף לאחר.
זה כי אני גאון אדיר מימדים בעל מחויבויות ועיסוקים מרובים, שביכולתנו למקמו באותה השורה ביחד עם לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס (למרות שאני יותר חכם גם מהם) ושכשהוא לא עושה תואר ראשון בפסיכולוגיה חד-חוגי באוניברסיטה הפתוחה (בגלל טיפשותה של האנושות, שבגללה אני עושה תואר ראשון באוניברסיטה הגרועה בישראל, במקום זאת הראויה עבורי, זאת הטובה בעולם, הרווארד שבמסצ'וסטס), הוא כותב את העבודות המדעיות והספרותיות החשובות ביותר בהיסטוריה, ושכשהוא לא עושה את זה, הוא צריך גם לקחת לעצמו גם קצת זמן לנשום-קצת סינמה, קצת מסעדות, קצת קניונים, קצת בנות, קצת פה, קצת שם, ושוב אני מוכן ומזומן לעבודה.

לקח לי שבוע להגיב לך בגלל עיסוקיי הרבים כגאון אדיר מימדים שחי במקצב גבוה, ואתה עשית ממני אידיוט שאינו חכם מספיק בשביל שיהיה לו משהו חכם או בעל ערך להגיד ושלכן צריך לחשוב זמן רב לפני תגובתו, כדוגמתה של הכוכבית המצויה. הצחקת אותי 😂

כפי מה שנכתב רק ביום רביעי, אני האדם החכם ביותר בתפוז (וגם זה היה רק מתוך צניעות. העובדות הפשוטות הן שאני האדם החכם ביותר בעולם [אני מודה, שידוע עליו "בלבד", אבל גם זה לא בדיוק בא ברגל |פנים|]):

אני האדם החכם ביותר בתפוז. נקודה. סוף סיפור. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

ורק בשרשור הזה פרסמתי את אחד המאמרים הגאוניים ביותר והחשובים ביותר בהיסטוריה של הפסיכולוגיה הקוגניטיבית.

אני לא האחרון שיכול להטיף לאחרים בנושא חוכמה ושכל, אלא הראשון.

מי ש"איטי" פה, אם יש פה כזה, זה כנראה זה שחושב שהעולם קיים חמשת אלפים שנה ושאם הוא ישים שמיכה על הראש פעם ביום, זה מה שיפתור לו את הבעיות בחיים.

giphy.gif

צחוק בצד, החינוך שקיבלת, והחינוך שממשיכים לקבל החרדים והדתיים, הוא פשע נגדכם, כאנשים שנגזר עליהם להיות אנשים ברמה נמוכה, ופשע נגד המדינה, כמדינה שאחר-כך צריכה להתמודד עם מיליוני אנשים ברמה נמוכה.

אחר כך מה הפלא שאתם מסכנים שאין להם לא שכל, לא אנגלית, לא כסף ולא בנות ואז אתם מקנאים ושורף לכם על אלו שיש להם?

1713104142378.png

1713105511263.png

1713103927551.png

אפשר ללמוד הרבה על אנשים, ועל האוכלוסיות שהם מגיעים מהן, לפי הקנאה שלהם. כל מה שראיתי אותך מקנא בי בגללו, אלו דברים שאין לך עצמך, כמו גם לאוכלוסייה שאתה מגיע ממנה, וזאת בעקבות החינוך שקיבלתם.

ילדים, ובמיוחד החינוך שלהם, צריכים להיות שייכים למדינה, ולא לקבוצה כזאת או אחרת. הילדות היא התקופה הקריטית, וזה הזמן ללמוד ולצבור ערך לקראת חיים יצרניים בבגרות.

הבעיה היא שאצלכם לומדים הרבה שטויות, ואצלנו לומדים מה שצריך. זה למה לכם אין שכל ואנגלית וכסף ובנות ולנו יש.

מאחל מכל הלב לך ולאנשים שלך שהמדינה בסופו של דבר תתאפס על עצמה, תאחד את הזרמים השונים בחינוך, ותכפה את החינוך הממלכתי-החילוני, על שלושת הזרמים האחרים בחינוך-הערבי, הממלכתי-דתי והחרדי, כפי מה שהיא צריכה לעשות וכפי מה שהיא הייתה צריכה לעשות מזמן, כדי שגם אתם תלמדו מה שצריך, תכילו בתוככם ערך רב, תגיעו למשהו בחיים, ואז לא תהיו מסכנים שאין להם וכואב להם שלאחרים יש.

ואם אתם עדיין רוצים להתעסק בממבו-ג'מבו החרדי שלכם? אין בעיה. עשו זאת בחייכם הפרטיים אל מחוץ לשעות בית-הספר, ובבגרותכם ולאחר הגעתכם לגיל 18, אבל את החינוך, עליכם למסור לידיה של המדינה. הדתיים, החרדים והערבים. כולכם צריכים לעשות את זה. זה הסיכוי היחיד שלכם כיום ובעתיד לחיים נורמאליים, נכונים, מהוגנים ושפויים, כמו גם הסיכוי היחיד של ישראל להישאר מדינת עולם ראשון ולא להפוך למדינת עולם שני, כמו מדינות מזרח אירופה, ואנחנו גם כך כבר המדינה הגרועה ביותר בעולם הראשון, אז אין הרבה זמן וצריך להתחיל לעבוד.

לא סתם רק ביום שלישי האחרון כתבתי שאם הייתי ראש ממשלת ישראל, ישראל הייתה מושלמת תוך חודש, ושאם הייתי הנשיא של העולם, העולם היה מושלם בתוך שנה.

אם הייתי ראש ממשלת ישראל, ישראל הייתה מושלמת בתוך חודש. אם הייתי הנשיא של העולם, העולם היה מושלם בתוך שנה. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

בהיותי מאור פז, ובחוכמתי האדירה, אני יודע בדיוק מה צריך לעשות בשביל לתקן את ישראל, כמו גם את העולם כולו.

בצניעותי הרבה, מאוד לא נעים לי להגיד, אבל מה לעשות, לפעמים צריך, והאמת היא, שאני ממש ממש חכם.

1697310955333.png
האם הוא מסכים לזה או שגם הוא מעריץ אותך בסתר כפי שטענת על סופרמן?
הוא מסכים לזה בגלוי. סופרמן מצדו עודנו מתבייש, ומעריץ אותי בהיחבא. באמת לא הבנתי מי נדמה לו שאני שהוא חושב שזאת בושה ופדיחה להעריץ אותי. מי הוא חושב שאני שהוא חושב שהוא צריך להתבייש בהערצה שלו אותי? טיילור סוויפט?

skynews-taylor-swift-eras-tour-movie_6269175-600x600.jpg

נערך לאחרונה ב:

Maor Paz

Member
אתה ממש לא ציגלר.

בלאומליך הרבה יותר.
זה שאתה חושב ככה, ובהתחשב בגאונותי המופלגת, רק מראה עד כמה לאנשים יש אפס יכולת להעריך כמה שכל יש לאנשים אחרים. ומילא שלאנשים מהשורה יש אפס יכולת כזאת, אבל עצם זה שגם למומחים בתחום, כלומר הפסיכולוגים, יש אפס יכולת כזאת, זאת הבעיה האמיתית.

רק לאחרונה טענתי בעוד אחד מהמאמרים הגאוניים שלי, שהיכולת לקבוע כמה חכמים אנשים אחרים, זה ההישג המדעי הגדול ביותר שעדיין לא הושג, וזה מכיוון שברגע שנדע להגיד כמה חכמים אנשים אחרים, כל אדם יוכל ליפול בדיוק אל המשבצת הנכונה עבורו בחברה ובמשק, כמויות עצומות של פוטנציאל יפסיקו להתבזבז, ייתכן שחשוב מכך-אנשים בלתי כשירים יפסיקו לקבל עבודות חשובות ועמדות מפתח, וכל העולם יהפוך להיות מקום הרבה יותר טוב ויעיל.

למזלה של האנושות, בהיותו נער מתבגר, הגאון אדיר המימדים מאור פז, שחוכמתו האדירה עולה על חוכמתם של אלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס, כתב את מבחני השכל הראשונים בהיסטוריה. עכשיו אני רק צריך לשחרר אותם. יש למה לצפות.

מה שכן, אני מזמין את יתר האנושות לנסות ולכתוב מבחני שכל נוספים, מכיוון שמבחני שכל, כאלו שעובדים, הם ההישג המדעי הגדול ביותר שעדיין לא הושג, ועלינו לנסות ולכתוב רבים ככל שנוכל.
אז אל תצפה שדבריך יהפכו BEST SELLER.
עוד מעט כבר יש על הפוסט הזה 40 תגובות.
אם נראה לך הגיוני יותר שהקהלים שלך יפתחו ספרים על מנת לקרוא מאמרים שלך, תאלץ להפוך פרופסור עם מוניטין בעצמך קודם. וגם אז סטודנטים יעשו זאת רק במידה ומאמריך ישמשו אבן בוחן למעבר קורס זה או אחר. מוכרת לך הסיטואציה , הלא כן? גאוניות של ממש היא לא להיות שטחי מדי מחד, אך לא כבד מדי מאידך.
המאמרים שלי הם ברמה שהם צריכים להיות. לא פחות. לא יותר. מי שקשה מידי בשבילו? כנראה שזה לא לרמה שלו/לא מגיע מהתחום ושלא יקרא, גם זה בסדר. אף-אחד לא עושה לי טובה.
אבל מי שעדיין צריך לפרוץ את דרכו אינו יכול לתרץ שהקהל אשם. לא ממש יעניין את הקהל. למען האמת גם לא כל המרצים שלך יבינו במה אתה מדבר. אבל כן יפגע בך. לא תכיר את הקהל שלך, הוא לא יכיר אותך.
אם זה מאמר שאין בו שום בעיה, אבל הקהל לא ברמה של המאמר, אז כן, הקהל אשם. נכון, יכול להיות שרוב האנשים בפורום אקטואליה זה לא בשבילם אז אולי זה אני שמצא את הקהל הלא נכון (בעיקרו), אבל גם זה בסדר, כי לא ידעתי מי יבין עניין ומי לא אז פשוט פרסמתי בפומבי, ולמזלי גיליתי כך את ai27 בתור שותף טוב לשיחות בנושא :D
חצוף! המרצים שלי באוניברסיטה, בדיוק כמו ai27, היו מבינים כל מילה!
ואם אתה רוצה לשלוח את הדברים לכתבי עת מדעיים כדאי שלא רק תגיד, אלא תצרף עדויות אמפיריות המגבות אותך.
לא הבנתי. עדויות אמפיריות בשביל כתבי העת המדעיים שמגבות את הנאמר במאמר שלי או עדויות אמפיריות בשבילכם בשביל להוכיח ששלחתי את המאמר לכתבי העת המדעיים כשאשלח אותו? 🤷‍♂️
כאן בדיוק הזלזול. היית עסוק בעצמך במקום באיך לעזור להם להבין.
לא. כמו שכתבתי, אי-אפשר להכין את אותו המאמר עשר פעמים בעשר דרגות קושי שונות בשביל עשר קהלים שונים. צריך להיות מאמר אחד בגירסה אחת, אלא אם כן אני מכין טיוטות שבהן אני משתפר מפעם לפעם, שזה משהו אחר.

המאמר הוא לא בשביל כולם, אבל לא ידעתי מי מבין עניין ולא רציתי לפספס אף-אחד, אז פרסמתי בתפוצה נרחבת, על גבי דפי הפורום.

אני מבין את הטיעונים שלך, אבל מכיוון שהמאמר הוא לא "מדע פופולארי" להמונים, וסליחה אם זה שפרסמתי אותו ככה כאילו שהוא "בשביל כולם" הטעה אותך בנושא, אבל האמת היא שבשביל מי שמגיע מתחום הפסיכולוגיה, הדברים שלא הסברתי הם דווקא מובנים מאליו, אז בניגוד לטענותיך, ואני אמנם מודה לך על הביקורת הבונה, אבל אני דווקא לא צריך להסביר מה זה "גלאי", מה זה "פילטר" ומה זה שאר הדברים שכתבת שאני צריך להסביר. מדובר בפסיכולוגיה קוגניטיבית בסיסית ואלמנטרית ביותר. זה פשוט אתם שלא מגיעים מהתחום. עמכם הסליחה 🤷‍♂️

מה שכן, אני כן לא צריך לפתוח את המאמר ב"כולם" אלא ב"כולם בפסיכולוגיה הקוגניטיבית", אז גם אתה עזרת במשהו :)

בכל מקרה, מצאתי את ai27 כשותף טוב לשיחות בנושא, ורק בשביל זה, זה הכול היה שווה את זה :D
אין בעיה. שיהיה לך בהצלחה. מקווה שהוא באמת יעזור לך.
הוא כבר עוזר המון :D

ולא רק עם העבודה הזאת, אלא עם עבודה נוספת שלי :D

אני גאון בפסיכולוגיה ועבודותיי בנושא יהיו החשובות ביותר בהיסטוריה של המדע הזה. תתכונן לשמוע עליי הרבה בחדשות ובעיתונים בעתיד, בהקשר זה ובהקשרים נוספים 😁

אלפיני

Well-known member
לא הבנתי. עדויות אמפיריות בשביל כתבי העת המדעיים שמגבות את הנאמר במאמר שלי
בינגו.

זה שאתה חושב ככה, ובהתחשב בגאונותי המופלגת,

רק לאחרונה טענתי בעוד אחד מהמאמרים הגאוניים שלי,

למזלה של האנושות, בהיותו נער מתבגר, הגאון אדיר המימדים מאור פז, שחוכמתו האדירה עולה על חוכמתם של אלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס, כתב את מבחני השכל הראשונים בהיסטוריה.

נערך לאחרונה ב:

Maor Paz

Member
אז לא הבנת. תיאורטית, יש עשרות סוגים של מאמרים, אבל יש שני סוגים עיקריים כשכל שאר עשרות הסוגים זה כאילו ממש בקטנה...

מבין שני הסוגים העיקריים, הראשון הוא מאמר עיוני, שזה מאמר הגותי בעיקרו של בן-אדם שחשב ובא ואמר מה נראה לו ומה הוא חושב והוא מחדש בעיקר באמצעות התבונה והוא מביא נקודת מבט חדשה וכדומה'. הסוג השני הוא מאמר מחקרי/אמפירי, שזה מאמר שמישהו ממש הלך ועשה מחקר ואז כתב מאמר על המחקר שלו והתגליות שלו במחקר שלו ואיך זה מתיישב עם מה שכבר ידוע והוא מציע כיוונים להמשך וכדומה'.

המאמר הנ"ל, כמו כל המאמרים שלי עד כה, הוא מאמר עיוני. זאת אומרת שאין מחקר. זה אני פשוט בא, מתיישב ומדבר על מחקרים ישנים אך מפורסמים ומציע נקודות מבט והסתכלות חדשות, ושופך אור אחר ושונה על הדברים.
אני מרחם על ההיסטוריונים על היחס והתגובות שקיבלתי מאנשים פה ושהם ייתקלו בהם כשהם יעברו על כל האתר הזה כי כתבתי פה, ובין היתר, על הסרטון המגוחך ששמת.
וכמה כסף עשית מזה עד עכשיו?
גם הכסף עוד יבוא.
יש סיבות לתגובות רבות. לקחת לעצמך את תפקיד מושא "לאתנחתא קומית". :cool:
לא. אני לא אתנחתא קומית. הרבה אנשים מגיבים לי כי אני מעניין וחכם ומוכשר :D

Maor Paz

Member
הם לא בני אלמוות וכפי שהוא ציין את בני 50
הם לא "בני 50". הם בשנות ה-50 לחייהם. זה יכול להיות עד 9 שנים יותר. זה הבדל גדול.
ומרגישים זקנים יותר מבני 80 כפי שאבי ציין בפניו בתגובה #54 שלו שבראש דף 3.
לא אני ולא אבי מעולם לא כתבנו שהם מרגישים זקנים יותר מבני 80. בסה"כ כתבתי שיהיה קשה להם ללכת לשלוש מקומות שונים ביציאה אחת, ולכן ברוב טובי איני שולח אותם אל חנות הבשרים, אלא אל הסופר, הירקנייה והביתה.

אבי גם אינו בן 80. הוא כתב שהוא מתקרב לכך. בכל מקרה, לא משווים אל בן-אדם בן 75-80 אחד. אם אלו הסטנדרטים שלך, מעניין איזו צורה יש למחקרים שלך, אבל זה הרי לא צריך להפתיע אותנו. אקדמאי חדש וכל זה, כמה "מפתיע", בדיוק ביחד עם תהליך זילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון שהתחיל בתחילת שנות ה-90. מעולם לא ציפינו ממך ליותר מידי.
אם כך, זאת עוד הזייה שלך
עובדה שלא. גם הסברתי לך מספיק פעמים שזה שאתה מקנא בי וכואב לך כל הגוף מההצלחה שלי, החוכמה שלי, הכישורים שלי, כל השבחים והמחמאות שאני מקבל על כל אלו, וצבא המעריצים שלי, זה שכואב לך על כל אלו, לא יהפוך אותם ללא-אמיתיים, רק כדי שלא יכאב לך, אבל אתה לא שיא השכל כפי מה שגילינו לפנימספר חודשים, אז לא באמת ציפינו ממה שאנחנו מנסים ללמד אותך "להחזיק" או "להיתפס". בן-אדם לא-חכם זה בן-אדם לא-חכם לא משנה כמה נוזיל את ההשכלה הגבוהה וכמה תארים ומחקרים ניתן לו לעשות.
כפי שחשבת שכותבים עליך דוקטוראט |נחמה|
אבל עובדה שהוא כותב עליי דוקטורט. עובדה גם שנאלצת להודות בכך לאחר שעומתת עם העובדה שהוא כותב עליי דוקטורט, הושפלת עד אפר ונאכלת על-ידי בלי מלח. אך אתה, מבלי לדעת ולהבין מתי הפסדת ומתי הגיע הזמן ללכת הביתה, המשכת לעשות צחוק מעצמך, ולאחר שנאלצת להודות בעובדה שכותבים עליי דוקטורט, ניסית להפחית בערך העובדה שכותבים עליי דוקטורט על-ידי לעג שאינו במקומו לכותב הדוקטורט עליי, וטענה שזה "לא כזה וואו" שהוא כותב עליי דוקטורט כי הוא מזכיר עוד כמה אנשים.

לא חשבתי שאתה יכול להיעשות עוד יותר פתאטי מזה, אבל הנה, הצלחת. לאחר שהכחשת את העובדה שכותבים עליי דוקטורט, נאלצת להודות בעובדה שכותבים עליי דוקטורט לאחר שעומתת עם הראיות החותכות אך ניסית להפחית מחשיבות ההישג שלי להיות בן-אדם כל-כך חכם, כל-כך מוכשר וכל-כך מוצלח שכבר בהיותי בן 25 כותבים עליי את הדוקטורט הראשון עליי מבין מאות ואלפים של דוקטורטים שייכתבו עליי, הנה אתה חוזר לאחור ושוב מכחיש כליל את העובדה שכותבים עליי דוקטורט, שכאילו שזה לא היה מספיק פתאטי כאשר עשית זאת לראשונה, וכאילו שזה לא מספיק לא עבד כאשר עשית את זה לראשונה, אתה לא מבין שעכשיו זה רק עוד יותר פתאטי ועוד יותר לא עובד כאשר אתה עושה זאת בפעם השנייה, אחרי שכבר נאלצת להודות בעובדה שכותבים עליי דוקטורט :ROFLMAO:

יש אותך ביותר פתאטי? אני מפחד לגלות 😂

בסופו של דבר, לא משנה איך נהפוך את זה, העובדות הפשוטות הן שמה שבאמת קורה פה זה שאתה פשוט מקנא בי על זה שאני כל-כך חכם, כל-כך מוכשר וכל-כך מוצלח שאני שווה שיכתבו עליי דוקטורט בהיותי בן 25, בשעה שאתה לא תהיה שווה שיכתבו עליך דוקטורט לעולם, זאת בשעה שעד ה"לעולם" הזה, עליי כבר יכתבו מאות ואלפים של דוקטורטים. זה פשוט מדהים, ובעיקר פשוט מאוד עצוב, לראות כמה שהקנאה אוכלת אותך 😂

האם אני יכול להציע אלוורה לקירור, ריענון והרגעה של העור?

7290102740376.jpg
בשביל לקבל שבחים, תטצרך לפרסם את זה בירחונים נחשבים ושיעבור בקורת עמיתים
עובדה שכבר קיבלתי 😂

מזל שלפחות שפע השבחים והמחמאות של ai27 מופיעים כאן ולא בשרשורים אחרים, אחרת אתה וכוכבית, בקנאתכם, הייתם מכחישים גם את השבחים והמחמאות האלו 😂
ולא ביקורת הזייתית מדימיונך |נחמה|
כפי מה שכתבתי מוקדם יותר בהודעה זאת, זה שכואב לך כל הגוף והיית רוצה שהדברים לא יהיו נכונים כדי שלא כל-כך יכאב לך מרוב קנאה, זה לא הופך את הדברים ללא נכונים, הזייתיים או דמיוניים. צר לי 🤷‍♂️

כל מה שאני יכול להציע לך הוא התמרחות טובה עם האלוורה.
ההבדל בינינו שאתה מתרברב על אוויר
עובדה שאני לא מתרברב כי עובדה שאין התרברבות (אתה גם מוזמן לחפש פה התרברבות שלי ולהראות לי) ועובדה שלא על אוויר, בהתחשב בכל שפע השבחים והמחמאות שקיבלתי, בין היתר מאיש הייטק המשתכר 40,000 בחודש בעל הון של 6,000,000 שקל לפני גיל 45, ופסיכולוגית מורשית שבאמתחתה שני תארים בפסיכולוגיה.
ואילו אני לא מתרברב למרות שבניגוד אליך זה לא על אוויר.
אצלך, ובניגוד אליי, זה כנראה כן על אוויר. אתה אקדמאי חדש. כלומר מישהו שמגיע ממשפחה חסרת השכלה אקדמית קודמת, כמו גם מישהו שגדל במשפחה שמגיעה ממעמד סוציו-אקונומי שהולם את רמת ההשכלה של ההורים (כלומר נמוכה עד בינונית, שזה הדבר שבאמת קובע כמה שכל וכישרון יהיה לאנשים שיצאו מאותה משפחה, ולא ההשכלה האקדמית שלהם בשלב מאוחר יותר הודות לזילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון החל מתחיל שנות התשעים, וכפי מה שהוסבר לעומק במאמרים קודמים), כמו גם מישהו שלא היה מתקבל ללימודים גבוהים לפני זילות ההשכלה הגבוהה בישראל בפרט ובעולם הראשון בכלל מאז תחילת שנות התשעים.

זה מאוד חמוד שאתה משלה את עצמך שיש לך על מה להתרברב אילו היית רוצה, אבל תואר-שניים שלא היית מתקבל ללמוד אותם לפני זילות ההשכלה הגבוהה, זה לא נקרא דבר להתרברב בו. תחשוב לעוד כמה אנשים יש תארים ראשונים ואפילו שניים עכשיו, כשהוזילו את ההשכלה הגבוהה מתוך חוסר הבנה של הרעיון השוויוני ושתלו את הזרעים של חורבן העולם במאה ה-21. להיות מרצה באוניברסיטה, כאשר ללא זילות ההשכלה הגבוהה לא היית מגיע לכך, זה גם כן לא דבר להתחשב בו, כאשר ביחד עם זילות ההשכלה הגבוהה, תחשוב עוד כמה הרבה מגיעים לכך ומהי רמתם שלהם. לעשות מחקרים קטנים, אנונימיים וחסרי חשיבות, זה גם כן לא משהו "וואו". גם לפרסם אותם בכתבי עת זה לא.

אולי בתור מישהו שהגיע מכלום ושום דבר, אולי בתור מישהו שהגיע מתוך ממש המיץ של הזבל (בניגוד גמור אליי עצמי לדוגמה. על כן, מה הפלא שאתה מעיף בי רק את המבט הקל שבקלים וכבר אתה כולך נטרף מרוב כאב וקנאה? 😂), יש לך הגדרות מאוד מאוד מקלות למה זה "משהו להתרברב בו". אם אתה רוצה לראות וללמוד, נמלה קטנה, דברים להתרברב בהם מהם, אתה יותר ממוזמן להעיף מבט קליל בהיסטוריה של משפחתי שלי.

רק מתוך צניעותי הרבה, שאני כל-כך מפורסם בה, שאותה אתה מכחיש בצורה כל-כך מגוחכת באמצעות טענות מדומיינות על "התרברבות", ושהינה תכונה כה בולטת שלי עד כדי כך שחבריי לכיתה כתבו עליה גם בתוך החמשיר שנכתב עליי על-מנת להכניסו לספר המחזור של סוף כיתה י"ב לצידה של תמונתי, לא אספר לך מהי אותה היסטוריה, ומהם אותם הישגים. אם אתה רוצה לשמוע עליהם, תצטרך לבקש במיוחד.

דיברגנט חדש

Well-known member
הם לא "בני 50". הם בשנות ה-50 לחייהם. זה יכול להיות עד 9 שנים יותר. זה הבדל גדול.
לעומת 80 יש עדיין מרחק רב, אך ככה זה שמטפלים הילד בעל צרכים מיוחדים, מזדקנים, לרוב גם משפחות מתפרקות מזה, מחלות ועוד ...
כולי אמפתיה בשבילם |נחמה|
לא אני ולא אבי מעולם לא כתבנו שהם מרגישים זקנים יותר מבני 80. בסה"כ כתבתי שיהיה קשה להם ללכת לשלוש מקומות שונים ביציאה אחת, ולכן ברוב טובי איני שולח אותם אל חנות הבשרים, אלא אל הסופר, הירקנייה והביתה.
לא זוכר את הניסוח המדויק שלך וזה גם לא משנה, כתבת שבשל גילם המופלג, הם כבר לא יכולים.
הטיעון שעכשיו הבאת הוא לא קשור גיל, כך שתזיין את המוח למישהו אחר וחוץ מזה, אני עם מספרים חזק וכתבת שני מקומות ולא שלוש, אז, שוב, שיקרת|?| |פינוקיו| אח"כ תייבב שאתה לא שקרן :)
אבי גם אינו בן 80. הוא כתב שהוא מתקרב לכך. בכל מקרה, לא משווים אל בן-אדם בן 75-80 אחד. אם אלו הסטנדרטים שלך, מעניין איזו צורה יש למחקרים שלך, אבל זה הרי לא צריך להפתיע אותנו. אקדמאי חדש וכל זה, כמה "מפתיע", בדיוק ביחד עם תהליך זילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון שהתחיל בתחילת שנות ה-90. מעולם לא ציפינו ממך ליותר מידי.
ברור שלא משווים לבן 80, כי ההשוואה לא הגיונית, זה לא כוחות וכאן זה מראה לך כמה זה אבסורד שבן 80 יכול ואילו הוריך שצעירים במעל עשרים שנה לא יכולים, משמע קיצרת להם את החיים :(
עובדה שלא. גם הסברתי לך מספיק פעמים שזה שאתה מקנא בי וכואב לך כל הגוף מההצלחה שלי, החוכמה שלי, הכישורים שלי, כל השבחים והמחמאות שאני מקבל על כל אלו, וצבא המעריצים שלי, זה שכואב לך על כל אלו, לא יהפוך אותם ללא-אמיתיים, רק כדי שלא יכאב לך, אבל אתה לא שיא השכל כפי מה שגילינו לפנימספר חודשים, אז לא באמת ציפינו ממה שאנחנו מנסים ללמד אותך "להחזיק" או "להיתפס". בן-אדם לא-חכם זה בן-אדם לא-חכם לא משנה כמה נוזיל את ההשכלה הגבוהה וכמה תארים ומחקרים ניתן לו לעשות.
לא הסברת כלום, אלא חזרת כמו |ציפור| על אותם דברים פרי דימיונך.
אבל עובדה שהוא כותב עליי דוקטורט. עובדה גם שנאלצת להודות בכך לאחר שעומתת עם העובדה שהוא כותב עליי דוקטורט, הושפלת עד אפר ונאכלת על-ידי בלי מלח. אך אתה, מבלי לדעת ולהבין מתי הפסדת ומתי הגיע הזמן ללכת הביתה, המשכת לעשות צחוק מעצמך, ולאחר שנאלצת להודות בעובדה שכותבים עליי דוקטורט, ניסית להפחית בערך העובדה שכותבים עליי דוקטורט על-ידי לעג שאינו במקומו לכותב הדוקטורט עליי, וטענה שזה "לא כזה וואו" שהוא כותב עליי דוקטורט כי הוא מזכיר עוד כמה אנשים.

לא חשבתי שאתה יכול להיעשות עוד יותר פתאטי מזה, אבל הנה, הצלחת. לאחר שהכחשת את העובדה שכותבים עליי דוקטורט, נאלצת להודות בעובדה שכותבים עליי דוקטורט לאחר שעומתת עם הראיות החותכות אך ניסית להפחית מחשיבות ההישג שלי להיות בן-אדם כל-כך חכם, כל-כך מוכשר וכל-כך מוצלח שכבר בהיותי בן 25 כותבים עליי את הדוקטורט הראשון עליי מבין מאות ואלפים של דוקטורטים שייכתבו עליי, הנה אתה חוזר לאחור ושוב מכחיש כליל את העובדה שכותבים עליי דוקטורט, שכאילו שזה לא היה מספיק פתאטי כאשר עשית זאת לראשונה, וכאילו שזה לא מספיק לא עבד כאשר עשית את זה לראשונה, אתה לא מבין שעכשיו זה רק עוד יותר פתאטי ועוד יותר לא עובד כאשר אתה עושה זאת בפעם השנייה, אחרי שכבר נאלצת להודות בעובדה שכותבים עליי דוקטורט :ROFLMAO:

יש אותך ביותר פתאטי? אני מפחד לגלות 😂

בסופו של דבר, לא משנה איך נהפוך את זה, העובדות הפשוטות הן שמה שבאמת קורה פה זה שאתה פשוט מקנא בי על זה שאני כל-כך חכם, כל-כך מוכשר וכל-כך מוצלח שאני שווה שיכתבו עליי דוקטורט בהיותי בן 25, בשעה שאתה לא תהיה שווה שיכתבו עליך דוקטורט לעולם, זאת בשעה שעד ה"לעולם" הזה, עליי כבר יכתבו מאות ואלפים של דוקטורטים. זה פשוט מדהים, ובעיקר פשוט מאוד עצוב, לראות כמה שהקנאה אוכלת אותך 😂

האם אני יכול להציע אלוורה לקירור, ריענון והרגעה של העור?

צפה בקובץ המצורף 101412
העובדה היחידה כאן שאתה לא יודע מה הפירוש של המילה 'עובדה' ומשתמש בה, הוא לא כתב עליך כלום וסתם לעג לך ולראיה אין לך שום תימוכין לכך.
אם היה כותב עליך את התזה שלו, היית צריך לקבל העתק, היית צריך לראות את שמך בה, לפחות בתודות, אך במקום זאת יש ניל.
עובדה שכבר קיבלתי 😂

מזל שלפחות שפע השבחים והמחמאות של ai27 מופיעים כאן ולא בשרשורים אחרים, אחרת אתה וכוכבית, בקנאתכם, הייתם מכחישים גם את השבחים והמחמאות האלו 😂
עפ"י מה שראיתי, אפילו, ai27, שאתה כ"כ מהלל אותו, כתב לך בקורת וממש לא שבחים ואני מצטט מתגובה #35 כאן למעלה בשרשור "נשמע שגם המודל שלך פגום
כ"כ מצער..." ופסקה נוספת מאותה תגובה "ועכשיו חזרת לדבר שטויות". (המרקרים שלי :))
כפי מה שכתבתי מוקדם יותר בהודעה זאת, זה שכואב לך כל הגוף והיית רוצה שהדברים לא יהיו נכונים כדי שלא כל-כך יכאב לך מרוב קנאה, זה לא הופך את הדברים ללא נכונים, הזייתיים או דמיוניים. צר לי 🤷‍♂️

כל מה שאני יכול להציע לך הוא התמרחות טובה עם האלוורה.
כולי הכלה אליך, אל חייך האומללים, כלוא במעצר בית בחדר בבית הוריך בפחד תמידי מהסביבה החיצונית.
עובדה שאני לא מתרברב כי עובדה שאין התרברבות (אתה גם מוזמן לחפש פה התרברבות שלי ולהראות לי) ועובדה שלא על אוויר, בהתחשב בכל שפע השבחים והמחמאות שקיבלתי, בין היתר מאיש הייטק המשתכר 40,000 בחודש בעל הון של 6,000,000 שקל לפני גיל 45, ופסיכולוגית מורשית שבאמתחתה שני תארים בפסיכולוגיה.
כפי שכתבתי מס' רב של פעמים, לרבות בפיסקה למעלה בתגובה זאת, שהעובדה היחידה היא שאתה לא יודע מה המשמעות של עובדה.
אצלך, ובניגוד אליי, זה כנראה כן על אוויר. אתה אקדמאי חדש. כלומר מישהו שמגיע ממשפחה חסרת השכלה אקדמית קודמת, כמו גם מישהו שגדל במשפחה שמגיעה ממעמד סוציו-אקונומי שהולם את רמת ההשכלה של ההורים (כלומר נמוכה עד בינונית, שזה הדבר שבאמת קובע כמה שכל וכישרון יהיה לאנשים שיצאו מאותה משפחה, ולא ההשכלה האקדמית שלהם בשלב מאוחר יותר הודות לזילות ההשכלה הגבוהה בעולם הראשון החל מתחיל שנות התשעים, וכפי מה שהוסבר לעומק במאמרים קודמים), כמו גם מישהו שלא היה מתקבל ללימודים גבוהים לפני זילות ההשכלה הגבוהה בישראל בפרט ובעולם הראשון בכלל מאז תחילת שנות התשעים.

זה מאוד חמוד שאתה משלה את עצמך שיש לך על מה להתרברב אילו היית רוצה, אבל תואר-שניים שלא היית מתקבל ללמוד אותם לפני זילות ההשכלה הגבוהה, זה לא נקרא דבר להתרברב בו. תחשוב לעוד כמה אנשים יש תארים ראשונים ואפילו שניים עכשיו, כשהוזילו את ההשכלה הגבוהה מתוך חוסר הבנה של הרעיון השוויוני ושתלו את הזרעים של חורבן העולם במאה ה-21. להיות מרצה באוניברסיטה, כאשר ללא זילות ההשכלה הגבוהה לא היית מגיע לכך, זה גם כן לא דבר להתחשב בו, כאשר ביחד עם זילות ההשכלה הגבוהה, תחשוב עוד כמה הרבה מגיעים לכך ומהי רמתם שלהם. לעשות מחקרים קטנים, אנונימיים וחסרי חשיבות, זה גם כן לא משהו "וואו". גם לפרסם אותם בכתבי עת זה לא.

אולי בתור מישהו שהגיע מכלום ושום דבר, אולי בתור מישהו שהגיע מתוך ממש המיץ של הזבל (בניגוד גמור אליי עצמי לדוגמה. על כן, מה הפלא שאתה מעיף בי רק את המבט הקל שבקלים וכבר אתה כולך נטרף מרוב כאב וקנאה? 😂), יש לך הגדרות מאוד מאוד מקלות למה זה "משהו להתרברב בו". אם אתה רוצה לראות וללמוד, נמלה קטנה, דברים להתרברב בהם מהם, אתה יותר ממוזמן להעיף מבט קליל בהיסטוריה של משפחתי שלי.

רק מתוך צניעותי הרבה, שאני כל-כך מפורסם בה, שאותה אתה מכחיש בצורה כל-כך מגוחכת באמצעות טענות מדומיינות על "התרברבות", ושהינה תכונה כה בולטת שלי עד כדי כך שחבריי לכיתה כתבו עליה גם בתוך החמשיר שנכתב עליי על-מנת להכניסו לספר המחזור של סוף כיתה י"ב לצידה של תמונתי, לא אספר לך מהי אותה היסטוריה, ומהם אותם הישגים. אם אתה רוצה לשמוע עליהם, תצטרך לבקש במיוחד.
תמונה אחת שלך שווה יותר מאלף מילים:
סוריקטה.png

Maor Paz

Member
לעומת 80 יש עדיין מרחק רב,
זה לא משנה כי בכל מקרה לא משווים לבן-אדם אחד. גם לא הגדרנו את רמת המאמץ של אבי, לעומת מה שכן הגדרנו את רמת המאמץ של אמי ואבי, שלאחר רמת המאמץ הזאת, קשה להם (קניות בסופר ואז קניות בירקנייה). הוא גם לא בן 80. אבל מה משנות העובדות כשכואב בכל הגוף, ומוכנים לעשות הכול לשם הקלת הכאב הנורא, תחושת השריפה בעור והגירודים הבלתי פוסקים?

אלוורה?

7290102740376.jpg
אך ככה זה שמטפלים הילד בעל צרכים מיוחדים
מה לעשות שאני מלך ושלמלכים יש צרכים מיוחדים?

992a6a233979481f98be0aa50c6a6279.jpeg
מזדקנים, לרוב גם משפחות מתפרקות מזה, מחלות ועוד ...
כולי אמפתיה בשבילם |נחמה|
אין שום השפעה מיוחדת של היותי מלך ועל כל מה שהם צריכים לעשות בשבילי בגלל זה על הבריאות שלהם. הם היו בריאים באותה המידה כמו מה שהם עכשיו גם בלעדיי. למזלם, הם התברכו בי. הם התברכו במלך בתור הילד שלהם. אין מה להגיד. הם באמת זכו בחיים.

0804HOTDS01-f1f48e3.jpg
ברור שאתה לא זוכר. אתה לא זוכר כלום. אתה קופסה ריקה ואין כניסה כמו מה שלא ראיתי מאז SupermanZW שעד המציאות לא הכתה בפניו בעוצמה רבה, הוא נשאר חסר מושג לחלוטין אפילו כשהאמת העובדתית והפשוטה נאמרה לו שוב ושוב ובמילים פשוטות. מאז אני האלוהים השני שלו.
את הניסוח המדויק שלך וזה גם לא משנה,
ברור שזה משנה. הניסוח זה הכול. השאלה של מה היה הניסוח זאת בעצם השאלה של מה בעצם נאמר. רק תראה כמה שאתה אידיוט |פנים|

אני מרחם על עצמי שאני מדבר איתך ועונה לך בכלל |פנים|
כתבת שבשל גילם המופלג, הם כבר לא יכולים.
מעולם לא אמרתי שגילם מופלג ומעולם לא אמרתי שהם לא יכולים. אמרתי שהם בשנות החמישים לחייהם ואמרתי שלאחר שני מקומות, קשה להם, ולכן אני לא שולח אותם למקום שלישי מסוים, אפילו שהייתי רוצה. תודה רבה על הוכחת הנקודה שלי על כך שלא רק שהניסוח משנה, אלא הוא הכול.
הטיעון שעכשיו הבאת הוא לא קשור גיל, כך שתזיין את המוח למישהו אחר
ברור שקשור לגיל. לאנשים מבוגרים יותר מן הסתם יותר קשה. רק תראה כמה טיפש אתה |פנים|
וחוץ מזה, אני עם מספרים חזק וכתבת שני מקומות ולא שלוש, אז, שוב, שיקרת|?| |פינוקיו| אח"כ תייבב שאתה לא שקרן :)
מפגר היית ומפגר אתה תישאר |נחמה|

לא משנה כמה דברים יסבירו לך, זה לא משנה, כי תמיד יהיה את הדבר הבא שלא תדע, לא תבין, לא תזכור.

עץ עקום אי-אפשר ליישר, וזפת לא נעשה חלב |נחמה|

לכן גם נשארת טיפש, ובאופן כללי אוכלוסיות טיפשות נשארות טיפשות, גם אם בהמשך החיים מוציאים אותם מהעוני, הקושי והדלות, ואפילו נותנים להם השכלה גבוהה ומעניקים להם עבודות נחשבות.

גם בשרשור ה"שניצל" בפורום חורזים וכותבים וגם כאן נאמר שבמהלך הקניות בשכונה ההורים שלי הולכים לשני מקומות. גם בשרשור ה"שניצל" בפורום חורזים וכותבים וגם כאן נכתב שהייתי רוצה לשלוח אותם למקום שלישי אך שאיני עושה זאת בגלל היותם בשנות החמישים לחייהם, ושני מקומות זה מספיק.

אני לא שקרן. אתה פשוט מפגר.

כפי מה שהוסבר והוכח פעמים רבות |פנים|
ברור שלא משווים לבן 80, כי ההשוואה לא הגיונית, זה לא כוחות וכאן זה מראה לך כמה זה אבסורד שבן 80 יכול ואילו הוריך שצעירים במעל עשרים שנה לא יכולים, משמע קיצרת להם את החיים :(
לא אני ולא אף-אחד אחר לא קיצר להוריי את החיים, וכפי מה שנכתב מוקדם יותר בהודעה זאת, מעולם גם לא נכתב שהם לא יכולים, הם יכולים ועוד איך. פשוט בגלל היותם בשנות החמישים לחייהם ובגלל שהם כבר הולכים לשני מקומות, איני שולח אותם למקום שלישי.

אבי לא בן 80. הוא מתקרב לכך.

לא משווים לבן-אדם אחד לא משנה מה. עד כמה שידוע לך, הוריי יכולים להיות בריאים לחלוטין ואף יותר מכך, בהשוואה להיותם בשנות החמישים לחייהם, ואבי בן יכול להיות מצדו בן ה-75 עד 79 הבריא ביותר עלי אדמות.

רק הוכחת את רמתך הנמוכה כחוקר וכאקדמאי. מה הפלא שזרקו אותך מהמחקר האקדמי ושאתה נאלץ לחקור עבור חברה פרטית?

בעולם המתוקן שמלפני זילות ההשכלה הגבוהה, לבן-אדם כל-כך טיפש כמוך, ושמגיע מהמקום בחיים שאתה מגיע ממנו, אפילו תואר ראשון לא היו נותנים לעשות.
לא הסברת כלום
עובדה שהדבר הוסבר מספר פעמים. צר לי.
אלא חזרת כמו |ציפור|
אם היו פעמים וזמנים שחזרתי על דבריי כמו תוכי, ואני מודה שאכן היו דברים, זה רק כי אתה כל-כך טיפש שהייתי צריך לחזור על דבריי שוב ושוב, ושוב ושוב לא הבנת. כיום כבר למדתי לוותר עליך ועל הבנתך |נחמה|
על אותם דברים פרי דימיונך.
עובדה שהדברים אינם פרי דמיוני.
העובדה היחידה כאן שאתה לא יודע מה הפירוש של המילה 'עובדה' ומשתמש בה
עובדה שאני כן יודע מה משמעות המילה עובדה, ועובדה שאני משתמש בה נכון. עובדה גם שהוסבר לך מספר פעמים שזה שכואב לך כל הגוף מרוב קנאה וכעס על עליונותי עליך, זה לא הופך את העובדות ללא עובדות וללא קיימות רק כדי שתוכל לשקר שאני הרבה פחות מדהים מאשר מה שעובדה שאני, רק כדי שלא יכאב לך כל-כך מרוב קנאה וכאב.

את אותו הדבר נאלצתי להסביר בזמנו גם ל-SupermanZW בעל שם המשתמש האירוני.
הוא לא כתב עליך כלום
עובדה שכן.
וסתם לעג לך
עובדה שלא.
ולראיה אין לך שום תימוכין לכך.
עובדה שיש לי. גם עובדה שההוכחות והראיות לעובדה שהוא כותב עליי דוקטורט גם הוצגו בפניך ועובדה שנאלצת להודות בעקבות כך בעובדה שהוא כותב עליי דוקטורט, ונסוגת בצורה עלובה ופתאטית לטקטיקה חדשה של הכחשה מתוך קנאה וכאב: ניסית להפחית בחשיבות ההישג שלי להיות בן-אדם כל-כך חכם, כל-כך מוכשר וכל-כך מעניין שכבר בהיותי בן 25, כותבים עליי את הדוקטורט הראשון שנכתב עליי מתוך עשרות, מאות ואלפים של עבודות דוקטורט שעוד ייכתבו עליי בעתיד.

עצם חזרתך בך, לאחר שכבר נאלצת להודות זה מכבר בעובדה שכותבים עליי דוקטורט, ואז ניסית בצורה עלובה ופתאטית ומתוך קנאה וכאב להפחית בחשיבותו של המאורע האדיר, רק הופכת אותך לאפילו עוד יותר פתאטי ומגוחך.
אם היה כותב עליך את התזה שלו, היית צריך לקבל העתק, היית צריך לראות את שמך בה, לפחות בתודות, אך במקום זאת יש ניל.
הסטודנט לתואר שלישי באוניברסיטה נחשבת בארצות הברית שכותב עליי את הדוקטורט שלו בסוציולוגיה עוד לא סיים.
עפ"י מה שראיתי, אפילו, @ai27, שאתה כ"כ מהלל אותו, כתב לך בקורת וממש לא שבחים ואני מצטט מתגובה #35 כאן למעלה בשרשור "נשמע שגם המודל שלך פגום
כ"כ מצער..." ופסקה נוספת מאותה תגובה "ועכשיו חזרת לדבר שטויות". (המרקרים שלי :))
אני לא "כל-כך מהלל אותו". מדובר באדם מרשים באופן יחסי.

הוא כתב ביקורת כי שום עבודה אינה מושלמת. אין הדבר מפחית מערך השבחים והמחמאות שקיבלתי ממנו.

ואני מצטט:

"סיכום נחמד של מה שלמדת", "אהבתי", "אתה מדבר לעניין", "אתה מתקרב לאמת", "נעבוד ביחד".

רק ש"בטעות", את כל אלו שכחת.

אוי, הקנאה, הקנאה. כמה שאתה נשרף |אש|

האם אוכל להציע איזו אלוורה טובה?

7290102740376.jpg
כולי הכלה אליך, אל חייך האומללים, כלוא במעצר בית בחדר בבית הוריך בפחד תמידי מהסביבה החיצונית.
אתה באמת נשרף חי מרוב קנאה וכאב, הא? |אש|

מפנטז וממציא לי חיים חלופיים ואלטרנטיביים שבהם אני מסכן עלוב כדי שפחות יכאב לך וישרוף לך מרוב הקנאה והכאב על כך שיש לי את החיים שהיית רוצה לעצמך 😂

מן הסתם מי שעף על החיים, אוכל, מסעדות, סרטים, בגדים, בנות, חנויות ועוד, הוא לא "כלוא במעצר בית בחדר בבית הוריו בפחד תמידי מהסביבה החיצונית" 😂

אבל תמשיך להמציא לי את סיפור חיי בהתאם לכאב ולקנאה שך בי. אתה קורע אותי מצחוק 😂

הייתי מרחיב באשר לחיי המדהימים, אבל קצת רחמים על המסכן שכל-כך מקנא בי שהוא צריך להמציא לי חיים חלופיים ונוראיים כדי שפחות יכאב לו, הא? 😂
כפי שכתבתי מס' רב של פעמים, לרבות בפיסקה למעלה בתגובה זאת, שהעובדה היחידה היא שאתה לא יודע מה המשמעות של עובדה.
עובדה שאני כן יודע מה משמעות המילה עובדה. אתה ממציא שאני לא יודע בניסיון כושל ועלוב לערער את עובדת עצם היותן של העובדות שאני מדבר עליהן, עובדות אמתיות.

אתה בסה"כ עוד אחד מהקנאים, כמו "סופרמן" ("סופרמן", כן? |יעני|) ופולגאר 😂

מה הפלא? אתה מסכן כמוהם. לכן כמוהם, אתה מעיף בי את המבט הקל שבקלים, ואתה כולך נשרף. לא סתם אני דוחף לעברך עם מבט של רחמים בעיניים ואמפתיה בהבעת הפנים, את בקבוק האלוורה 😂

התמרחות נעימה 😂

7290102740376.jpg
תמונה אחת שלך שווה יותר מאלף מילים:
סוריקטה.png
אם ניסית לשים תמונה שלי, נראה לי שהתכוונת לשים את התמונה הזאת:

HD-wallpaper-the-king-animal-crown-lion-wild.jpg

אתה רשאי להתחיל להשתחוות.

Maor Paz

Member
אם היתה לך קצת יושרה היית מקשר למה שהיא כתבה.
אני מאור פז. ביחד עם שכל, כישרון, סקסיות, טוב לב וצניעות, יושרה היא אחד הדברים האחרונים שחסרים לי, כפי מה שהוכח פעמים רבות בעבר, כאשר גם כשאמרתי דברים שנשמעו מטורפים לחלוטין, כמו "אני הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים", עדיין הסתבר בסופו של דבר כעובדה סופית ומוגמרת שדיברתי אמת לפני מה שהסתבר ששיקרתי. שוב פעם וכהרגלך הוכחת שיכולת שיפוט האופי שלך היא אפס עגול.
ברור שאתה לא עושה את זה כיוון שאתה לא רוצה שנראה את הפער בין מה שהיא כתבה באמת לבין מה שאתה מציג שהיא כתבה.
אני לא עושה את זה בגלל צניעותי הרבה, שאני כה מפורסם בה, ושכה מאפיינת אותי, עד כדי כך שהיא אוזכרה כאחת מהתכונות הבולטות שלי ביחד עם השכל, הכישרון והסקס אפיל המטורף, בחמשיר שכתבו עליי יחדיו שאר תלמידי הכיתה בשביל הספר מחזור של סוף כיתה י"ב.

‏‏20170919_021449 - עותק.jpg

שגם אותו דרך אגב, ומתוך צניעותי הרבה, לא הראיתי לכם החל מהרגע שהגעתי לאקטואליה במרץ של 2022, ובמשך שנה וחצי שלמות של קללות, עלבונות וזלזול מתוך קנאה וכעס על עליונותי עליכם, עד שלאחר שנה וחצי של אותן קללות, עלבונות וזלזול מנותקים מהמציאות מתוך קנאה בי, סוף-סוף שמתי את צניעותי הרבה בצד והעליתי את התמונה הזאת, תוך כדי שבכך אני קוטל אתכם בהינף יד בודד.

ובלי חלילה להעליב או לפגוע, אבל אם כולם היו צריכים לקלל אותי, לעלוב בי עלבונות ולזלזל בי במשך שנה וחצי לפני ש"נכנעתי" והעליתי בסה"כ את התמונה המסכנה הזאת, שהיא עדות אחת מיני רבות לערכי האמיתי והרב, כמו גם אחת מהפחות חשובות שבהן, אז עם כל הכבוד, באמת עם כל הכבוד, יידרש הרבה יותר מאשר ההכחשות מתוך קנאה את עובדת הפסיכולוגית שחלקה לי מחמאות ושבחים על מאמר קודם, מצדם של מתמודדת נפש במצב אנוש שככל שהיא הולכת ומזקינה כך דעתה רק הולכת ונטרפת עליה, והעבירות הפליליות שלה במרחבh המרשתת רק מחמירים, ואתיופי-אפריקני-אקדמאי חדש שהוכיח את טיפשותו פעמים רבות ושבדיוק כמו הוריו לפניו לעולם לא היה מתקבל ללימודים גבוהים לפני זילות ההשכלה הגבוהה, כדי לגרום למאור פז, שצניעותו היא אחת מן התכונות הבולטות שלו, להניח בצד את צניעותו הרבה ולשים תמונה או קישור של דברי הפסיכולוגית שהיללה אותו על גאונותו. אישה אחת מני רבים שעשו זאת.

מצחיק שאת ודיברגנט חושבים שאתם נמצאים בכלל בעמדה בשביל להעיר לי איזשהו משהו על כך שבצניעותי הרבה לא צירפתי את דבריה, ולטעון שעשיתי זאת מתוך כוונת זדון כדי שלא יראו איזשהו הבדל מדומיין בין מה שאני אומר שהיא אמרה למה שהיא אמרה, או בשביל לטעון שמעולם לא היו דברים מלכתחילה. הצחקתם אותי. מי אתם חושבים שאתם בכלל? לפני מאה ועשר שנים, אנשים כמוכם לא יכלו בכלל לפנות אל אנשים כמוני ברחוב. מדהים לראות כמה התהפך העולם בתקופה כה קצרה |פנים|

מה קרה לימים שבהם אנשים כמוך סגרו בתוך מוסדות סגורים ואנשים כמוהו היו עובדי עבודות שחורות בשכר מינימום? |פנים|

הכול בגלל אידיאולוגיות השוויון שאין להן מקום. "שוויון! שוויון!" זועקים יפי הנפש חסרי הבנת הסדר החברתי ונחיצותו, וממלאים את הרחובות באנשים שמקומם במוסדות סגורים ואת מסדרונות האקדמיה באנשים טיפשים, מבלי להבין שיש גם דבר כזה "חוסר שוויון צודק", ושבהצפת המרחב הציבורי במשוגעים ואת מסדרונות האקדמיה בטיפשים, בכך לא מתקנים את העולם, בכך הורסים אותו. וזאת אחת מהסיבות המרכזיות להיותה של המאה ה-21 המאה הגרועה ביותר מבין כל המאות, גם חמישים מאות שנים לאחור ואחורה יותר מכך.
ההודעה שהגבת אליה אינה ערוכה!
אם הייתה לך טיפת יושרה היית מודה שכבר כתבת תגובה קודמת שמחקת ושבה כתבת "מ. ש. ל.".

ברור שאת לא עושה את זה כי את מתביישת בעצם כך שגם לאחר שעות רבות של חשיבה, כל מה שהיית מסוגלת לו וכל מה שיכולת להגיע אליו, והתגובה ה"משופרת" שלך, הייתה בסה"כ עוד "פחחחחחח" טיפוסי לך.

מה הטעם בלדבר עברית "תקינה לחלוטין", כמו העברית שאת כה מתגאה בה, אם את אף-פעם לא חכמה מספיק בשביל שיהיה לך משהו בעל טעם להגיד? |פנים|

"מ. ש. ל."? "מ. ש. ל."??? ואז עוד שעות ארוכות של חשיבה עד ליום המחרת?????? רק בשביל להגיע ל"פחחחחחחח..."???????????? |פנים|

לכי הביתה כוכבית. לכי הביתה. פשוט לכי הביתה |פנים|

למעלה