פינת הדמויות- 23- נועם לוגסי!

YossihNew

Well-known member
אנחנו שוב בפינת הדמויות!

פינת הדמויות היא פינה שקיבלתי את הרעיון לה (רק הושפעתי) מפינה דומה בתחום ההיאבקות שדירגה דמויות שונות של אותו מתאבק.

בעצם, אתם תבחרו שחקנים (מומלץ שחקנים ותיקים ומנוסים עם המון בשר וותק) ואני אדרג את הדמויות שהם שיחקו, מהגרוע עד לטוב ביותר. אני אכתוב מילות סיכום על כל דמות ואכתוב למה דירגתי אותה ככה. חשוב לציין שאני לא מדרג דמויות שאני לא מכיר.

אחרי שבשבוע שעבר דירגתי עבור רועי המתוסבך את דמויותיו של יון תומרקין, יונתן הציע שחקנית, והחלטתי להיענות לבקשתו...

1714818156351.png

נועם לוגסי! שחקנית שמלווה אותנו איזה עשור או משהו. לא ככה? מעניין איך היא תהיה...​

YossihNew

Well-known member
1714821532485.png

מקום שביעי: לילי (בתולות)

הדמות שתופסת את המקום האחרון ברשימת הדמויות שנועם גילמה, היא לילי. מי זאת לילי? האם מישהו זוכר אותה? מדובר בבת הדודה של שלי רג'ואן (מגי אזרזר), קצינת משטרה בגבול ישראל מצרים, ובתה של רותי (עירית שלג). היא חטפה את נועם, הילדה של שלי, כדי לתת לה חופש ולאפשר לה להיכנס לים. אני לא מכיר כל כך את הדמות והיא הייתה יחסית שולית, אז לא זכורה יחסית.​

YossihNew

Well-known member
1714821584908.png

מקום שישי: מפקדת (זאת וזאתי)

אה, צרת רבים! במקום הלפני האחרון שמנו את האכזרית מסוג זוממת, דמות חסרת שם שהייתה בזאת וזאתי, המפקדת של תותית ומילעל בצבא. המפקדת הזאת מתאכזרת לתותית ומילעל, לא מלמדת אותן את החוקות של הצבאות, משאירה אותן שבת, ולבסוף שוברת איתן דיסטאנס כשמסתבר שהיא טחונה בכסף. היא צנועה במידותיה מאוד, ולכן היא הסתפקה במקום השישי. למרות שלפי מה שנועם אמרה לי, היא לא סותרת שהמפקדת הזאת המשיכה הלאה...​

YossihNew

Well-known member
1714821644738.png

מקום חמישי: טליה ארמוזה (פאנץ')

מישהו זוכר את הסדרה הזאת? פאנץ' ניסתה לדמות את סצנת הסטנדאפ בישראל בשנות ה-90, והתייחסה בסיפור שלה לכמה סטנדאפיסטים מוכרים. טליה היא צאצאית למשפחת ארמוזה- לא זאת של לונה וגבריאל, הכוונה היא למשפחה שמקבילה למשפחת בנאי, למרות שגם הם ירושלמים. נועם בעצם עשתה פרודיה על אורנה בנאי. היא מנסה לפרוץ מהייחוס המשפחתי ומצליחה כשהיא מחקה פרחה (התייחסות ללימור). דמות מעניינת יחסית, אבל הסדרה לא השאירה רושם מדהים ובסוף נשכחה קצת.​

YossihNew

Well-known member
1714821696063.png

מקום רביעי: גילי פורת (השמינייה: הדור הבא)

עם כמה שאני סולד מהדור הבא, נועם הייתה מהיחידות שהיו טובות בו. היא שיחקה את גילי, נערה טובה, חמודה ותמימה, שמצטרפת לשמינייה החדשה. לגילי יש כוחות שהופכים אותה לבלתי נראה, והיא ביחסים מורכבים עם רפאל, שנגנב מתחת לאפה בידי הגר. גילי מאוד אהובה ויקרה לשמינייה החדשה ופעמים רבות היא היחידה שמתנהגת בצורה נורמלית שם. למרות כל הבעיות בסדרה, נועם בלטה בה במיוחד וכבר אז הוכיחה שהיא ממש טובה במה שהיא עושה. התחלה. בעייתית אבל התחלה לא רעה.​

YossihNew

Well-known member
1714821773670.png

מקום שלישי: שירה פור (נעלמים)

אח, שירה. הפעם הראשונה שנועם באמת פרצה בנעלמים. שירה היא בעצם הבת של דוד פור, השרת, והחברה הכי טובה של התאומים קליין כשאלו באים לאשמורת. לצערה, מצבה הכלכלי הקשה מאלץ אותה לגנוב, ומאלץ את חברתה הטובה יובל הופמן לסחוט אותה כדי שלא תיקח ממנה את איתי, בן זוגה. מכל המשולש המוזר הזה שירה הייתה היחידה שהתמידה בנעלמים- בעונה השנייה היא הלכה מתוך שינה וקיבלה את ג'וקי, ובעונה השלישית מגלים קצת יותר על המוות של אימא שלה ועל הסודות המשפחתיים. וכמובן, יש גם את העונה הרביעית, שבה... רגע... איפה שירה נעלמה בעצם בעונה 4? פחות משנה.​

YossihNew

Well-known member
1714821827042.png

מקום שני: הגר לוין (הרמון)

סדרה שמוזר שלא המשיכה. הרמון סיפרה על הכת של גואל רצון, ונועם שיחקה את הגר- אחותה הקטנה של מאיה (חן אמסלם). מאיה גרה בכת, והגר, שרוצה להתאחד איתה, מצטרפת גם היא לכת ונפרדת ממשפחתה. כל הסיפור בסדרה היה על הניסיון של אב המשפחה להחזיר את בנותיו אליו ולפרק את הכת, שמתפרקת מבפנים לאחר שרבות מהנשים מתחילות להרגיש את הבעיות בה. נועם הפליאה מאוד במשחק, זכתה לסצנות עם שחקנים מדהימים וכולם התאהבו בדמות שלה, של הילדה האבודה שמפתים אותה להצטרף לכת. ללא ספק, אחלה של דמות עבורה, מסדרה שאני מצטער שלא המשיכה עוד קצת, אבל הצליחה ביותר.​

YossihNew

Well-known member
1714821863304.png

מקום ראשון: טולי (המפקדת 2)

ס' מ"פ טולי בשבילכם! הדמות האחרונה של נועם היא הטובה ביותר ששיחקה. טולי מצטרפת בעונה השנייה לחבורת המפקדות, ומתחילה פתאום לעשות מהפכות שאף אחת לא מוכנה לקבל. היא מתחילה רומן עם צימר, היא נפרדת מצימר, מטרידים אותה מינית ובכלל היא שולטת כל העונה הזאת (פרט לסצנות של צליל כמובן). טולי תחזור בקרוב גם לעונה שלישית. מה שיפה בטולי היה שבמהלך הסדרה אנשים התחילו להתאהב בנועם, גם אנשים שראו אותה בשמינייה ולא אהבו אותה, ובעצם הדמות הזאת נתנה לה לפרוץ בגדול. היא שיחקה את טולי נהדר, מצד אחד היה בא לך לפעמים לתת לה סטירה מרוב הניסיונות שלה לנער את המערכת. מצד שני, היא ידעה גם לשחק אותה נפגעת ומסכנה, ואני חושב שזאת הדמות הטובה ביותר שהיא שיחקה, ולכן היא במקום הראשון.

כאן הסתיימה עוד פינת הדמויות. בשבוע הבא יהיה תורה של שיר לבחור שחקן, ו... אה, רגע, היא כבר בחרה בשחקנית. סבבה. עד אז!​

למעלה