שרשור פתיחה- הדברים שהלכו לאיבוד

YossihNew

Well-known member
סדרה מיוחדת, ראשונה אי פעם (מני רבות), בת שלושה פרקים על הטראומה של ה-7 באוקטובר.

מה יהיה: רונה, שאחותה הגדולה נרצחה במסיבת הנובה, מלאה בכאב וזעם. לקראת יום הזיכרון הראשון אחרי השבעה באוקטובר היא חוברת במפתיע לאורן, ילד שכול שונה ממנה לחלוטין, בתכנית סודית שתסכן את הטקס בבית הספר.

מי יהיה? אחינועם מויאל, ברק שמואל דרקסל, אופיר פרץ (דרימארס), ריטה שוקרון (השיר שלנו), מיכל ינאי, אוהד קנולר, עידו אליאלי (משמר הגבול, בת השוטר), אנה סטפני (פול ספיד), גל אמיתי (גאליס), דיוויד לוינסקי (פלמ"ח) ועוד.

דעת הצופה לפני צפייה? סדרת שכול מיוחדת, שכנראה תהיה דומה ל"כל עוד בלבב" לפני שנתיים. יהיה מעניין.

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
פרק 1- עד שהלילה נעלם:

אז איך רונה נפרדה מאחותה?

איזה מפגש משנה את דעתה?

ומה יקרה בהכנות לטקס?

YossihNew

Well-known member
אגב, אני לא יודע אם אתם יודעים, אבל אני כבר לא יכול לצפות בתוכניות של התאגיד ביוטיוב, עקב העובדה המצערת שכל הצפון עבר ללבנון בחודשים האחרונים.

כן, שמעתי את השיר הזה בסטורי אחד. אנה מככבת לאחרונה. מוזר לשמוע אותה דוברת עברית ולא איטלקית או אנגלית. אגב חבר'ה, תדעו שאל"ף בי"ת בסדרות על שכול ומוות, זה שמי שמת יריב עם יקיריו שנייה לפני. נכון, משפחת תמרי? לא, זה ממש מוזר לשמוע את אנה מדברת בעברית.

אוי, יש סצנות שתיקה ארוכות? מה אני אמור להגיד על סצנות שתיקה ארוכות?

זה בסדר, היא לא נסחפה, היא נחטפה. אה. בכל מקרה, בסדרות האלה זה תמיד החברים של נינט שהם בעייתיים. אבל ידעתם שריטה גרה בכפר עזה? היא ממש הייתה שם בזמן הטבח. רונה, רק שתדעי, שיש לי מישהי להכיר לך. קוראים לה שני. או בל. או יהודית. או... איך שהיא לא קוראת לעצמה היום. היא צינית כמוך. הדברים שהלכו לעיבוד? באר שבע? היא בכלל בקריית גת. כן, הוא AI. ולא לשרוף דברים כשאתם עובדים ביחד.

היי, אוהד. ידעתם שהוא ומיכל שיחקו זוג בהצגה? לא ראיתי, אבל הם היו ההורים של יובל שבח. מיכל ינאי כל כך מרגיעה.

כן, המון מאפיונרים ילדים יש כאן פתאום. אולי תעשי את השיטה של נעמי? שכחת את התעודה. סססאמא?! תשמעו, אני שמעתי בסדרה אחרת לילדים שאמרו בולבול. לא משנה.

המון סצנות שתיקה ארוכות.

עפולה? עפולה?! אז עם מי היא מדברת? אה, אני יודע. אני יודע עם מי...

אה, את לא מאלה. את מפחידה אותי. לא, לא קריפי כמו מיטה למי שמת. עזבו. היא סיכמה יפה את הטקס מהיזכור עד להמנון עם חווה באמצע. זמן שנחסך: שעה. וואלה, עבר עשור מאז.

אבל... עפולה?! זה האווירה של השבעה, אנשים אוכלים שם.

אבל היא שרה יפה, זה ידוע. לא יפה. נו, אמרתי, אל"ף בי"ת. תעשו קבוצת תמיכה עם התמריז.

אה, היא הקשיבה לה.

עפולה? אבל עפולה? היי, אחות של רני. גם לך יש קטעים עם האח. ריקוד מה? מה אנחנו פה, מקיף מילאנו? סבבה, סבבה כזה. לא כמו AI אבל... בחייכם. אחלה שיר. עם מילים בעייתיות. אבל אחלה שיר. לא הבנתי מה שורף לאסתי.

אני חוזר להצעה להכיר לה את שני. זה שתי דקות, רונה. שתי דק... אה, כן. זה קצת מסוכן.​

YossihNew

Well-known member
רשימת שחקנים מלאה:
אחינועם מויאל- רונה
ברק שמואל דרכסל- אורן
ריטה שוקרון- אסתי
יעל קרפלוב- זואי
יהלי אקוניס- החבר של אורן
אוהד קנולר- אבא של רונה
מיכל ינאי- אימא של רונה
אנה סטפני- דניאלה
גל אמיתי