תדע כל אמא עברייה כי הפקידה גורל ילדיה בידי הנהגה פסיכופתית . עשרה חיילים וקצינים התאבדו מאז תחילת המלחמה, חלקם עוד במהלך הקרבות בעוטף.

Cranio

Well-known member
אין כמובן לאף גורם ישראלי אינטרס להאריך את המלחמה שלא לצורך. מבין כל ההשמצות שהרל"ב ממציאים, זאת אחת העלובות ביותר שספק אם גם המשמיעים אותה מאמינים בה (ואם יש כאלה שבאמת מאמינים בשטויות שהם מדברים, ליבי עליהם).
החרא הרינגטון זחל שוב לפורום כדי לחטוף כאפות.

Harrington

Well-known member
מנהל
החרא הרינגטון זחל שוב לפורום כדי לחטוף כאפות.
הממ... מצער שאתה בוחר להצהיר בריש גלי שהחרא עדיין ממלא את ראשך ולמרבה הצער, אף את פיך. אמנם מובן, בנסיבות מצבך, אבל בכל זאת מצער.

נקווה שבורא עולם ישלח לך רפואה שלמה ומהירה, רפואת הנפש ורפואת הגוף, ותצליח להתגבר על בעיה כאובה זו (בין שאר בעיותיך).

הרבה בריאות ואנא סלח לי אם לא אתייחס לתגובתך הבאה בתת-השרשור הזה או אקרא אותה.

Cranio

Well-known member
הממ... מצער שאתה בוחר להצהיר בריש גלי שהחרא עדיין ממלא את ראשך ולמרבה הצער, אף את פיך. אמנם מובן, בנסיבות מצבך, אבל בכל זאת מצער.

נקווה שבורא עולם ישלח לך רפואה שלמה ומהירה, רפואת הנפש ורפואת הגוף, ותצליח להתגבר על בעיה כאובה זו (בין שאר בעיותיך).

הרבה בריאות ואנא סלח לי אם לא אתייחס לתגובתך הבאה בתת-השרשור הזה או אקרא אותה.
חרא היית וחרא תישאר.

אתה טועה.
היציאה למלחמה לא מתוכננת והפמפום המטומטם כפסע מהניצחון רק מוכיחים:
1. שהנקמה חשובה לממשלה הזאת בגלל פגיעה בכבוד .
2. שהם זיהו הזדמנות לסתום לעם את הפה באמירה המטופשת שבזמן שהתותחים רועמים השתיקה הכרחית ומתוך מחשבה שכך הם יוכלו למשוך את המצב חודשים ארוכים ואפילו שנים .

אבל הם לא לקחו בחשבון שרוב העם מאס בהם ורוצה בחירות עכשיו.
לא היו שום תותחים רועמים,הייתה שלווה מוחלטת והתכוננו למלחמה.

אתה גם תמכת בלצאת למלחמה אני מניח.

Cranio

Well-known member
לא היו שום תותחים רועמים,הייתה שלווה מוחלטת והתכוננו למלחמה.

אתה גם תמכת בלצאת למלחמה אני מניח.
די מספיק עם הקשקושים שהייתה שלווה .
ולא , אני אמרתי מייד באותו יום שצריך:
1. לשחרר את כל החטופים חיים ומתים למחרת האסון , ב8 לאוקטובר ובכל מחיר. מלחמה רק אחרי שחרורם.
2. להדיח את נתניהו ולמנות לו מחליף אפילו זמני עד לבחירות (אז לא חשבתי על הקדמת הבחירות )

היום אני רק אומר : אמרתי לכם .....

די מספיק עם הקשקושים שהייתה שלווה .
ולא , אני אמרתי מייד באותו יום שצריך:
1. לשחרר את כל החטופים חיים ומתים למחרת האסון , ב8 לאוקטובר ובכל מחיר. מלחמה רק אחרי שחרורם.
2. להדיח את נתניהו ולמנות לו מחליף אפילו זמני עד לבחירות (אז לא חשבתי על הקדמת הבחירות )

היום אני רק אומר : אמרתי לכם .....
כל הכבוד,לא היית בפורום אז אי אפשר לדעת.

אני לעומת זאת הייתי בפורום ורשמתי משהו דומה לסעיף 1

Topale1

Active member
ימח איסמם הערבים ומי שאשם במלחמה הזו
שיקבלו את שמגיע להם
לא לוקחים אחריות
אנשים פח

למעלה