תודה לאל. הם נשואים כבר חמש וחצי שנים. באמת לא הבנתי מה קורה עם זה והתחלתי לדאוג. עכשיו אני רגוע. רק חבל על הילד שיצטרך לגדול בלי אבא ☹️

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה מתכנן לרצוח אותו?
השתגעת? אני אחד ממאות מיליוני המעריצים שלו :D

האמת, שזה השלב שבו הייתי מצרף עכשיו תמונה שלו לתגובתי זאת, כדרכי בקודש לצרף תמונות שונות לחלק ניכר מהשרשורים שלי, אבל לא רציתי לצאת הומו |נחמה|

זאת הרי ממילא אחת מעשרות שמועות הכזב השקריות שהומצאו עליי על-ידי מעריצים ומתנגדים כאחד כתוצאה מהעניין העצום שאני מעורר אצל כולם בעקבות הפופולאריות העצומה שלי בתפוז ובכלל ובעקבות המסתורין הרב שאני אפוף בו, ומוטב שלא להוסיף שמן למדורה |אש|

__צילום מסך_18-5-2024_142216_www.tapuz.co.il.jpeg

בכל מקרה, בנוגע לג'סטין, לא רק שאני לא מתכנן לרצוח אותו (פה כבר באמת ירדת מהפסים. אני נשמה טהורה ועדינה מאין כמוה. אני רואה שההתקף הפסיכוטי שבמסגרתו אחת מגולשות תפוז, אישה מתמודדת, כתבה עליי שאני מאיים ברצח על גולש אחר [תזכיר לי אחר-כך להוסיף את זה לרשימת השמועות עליי 😂] ממש הצליח להשפיע עליך, אבל לא צריך לקחת יותר מידי ברצינות את דבריהם של אנשים שעם כל הכבוד, באמת עם כל הכבוד, הם וערני31 קורצו מאותו החומר) אם כבר, אז ההפך הגמור, אני רוצה להציל אותו :unsure:

הוא הביטלס של הדור שלי, אתה יודע? הוא ה...נו...מי עוד יש?...הוא המייקל ג'קסון של הדור שלי. הוא הרולינג סטונז של הדור שלי. אני גדלתי על המוזיקה שלו כמו מה שאתה גדלת על המוזיקה של הביטלס או מה שלא יהיה.

תקרא לי סנטימנטלי או איך שאתה לא רוצה, אבל בשבילי, זה אומר משהו.

אז...כן. יש לי מן רעיון מצחיק כזה. זה מטורף לגמרי, אבל בעיקרון, בא לי להציל אותו 🤷‍♂️

שכמובן זה BIG NO NO בחוקים הלא כתובים של מה שאסור לאנשים שיודעים את העתיד לעשות, אבל כאילו...זה המוזיקאי שגדלתי עליו, אתה יודע? כלומר, יש עוד, אבל לא גדלתי עליהם כמו עליו, וכאילו, לא יודע, בא לי כאילו להגיד "יאללה על הז*ן שלי" ופשוט לעשות את זה.

במיוחד אחרי הכתבה שוברת הלבבות במאקו מלפני כמה ימים על למה הוא והיילי לא הביאו ילד עד עכשיו:

מקורבים חושפים: זו הסיבה שג'סטין והיילי לא הביאו ילד עד עכשיו (mako.co.il)

__צילום מסך_18-5-2024_124617_www.mako.co.il.jpeg

אבל האם הוא באמת יקשיב לי? טוב, אני מניח שכן, אם אני אראה לו הוכחות שאני באמת יודע את העתיד 🤷‍♂️

אני הסיכוי הכמעט יחיד שלו. אחרת, המוזיקאי החשוב ביותר של המאה ה-21, לא יגיע לגיל 40.

למעלה