All in the Family מאי 2024 – סיכום חודש 🐇🥭🪂🧻🖋️🏓🐢

didalf

Well-known member
סתם זה משחק כזה לאנשים משועממים שמתמכרים למשחקים כמוני.
אוי ואבוי:-D
זהו סיימת את כל המשחקים המטופשים בעולם אז התחלת לייצר אותם לעצמך?
אפשר להוריד את זה?

לא, אבל השאלה היתה כללית!
טוב שימי רוטב פטריות על סלט|שפם|
🤷‍♀️ במעמקי האוקינוס יש כל מיני חייזרים כאלה.
ווי8-*

אתה לא תגיד לי שזה לא ממש מורכב, כי אני אביא לך חידות שלא יתנו לך לישון שנתיים ואגיד לך שהן קלות ואיך אתה לא מצליח!|שפם|
זה נראה לי מהדברים שאתה חושב שהם לא מורכבים כי אתה המצאת אותם ויודע את התשובה, אבל לאף אחד אחר זה לא משהו שיעלה אי פעם בראש.
הדבר היחיד שברור לי זה שתמיד אתה מזכיר שם משהו מהחג של אותו חודש.
לא את אסון:-D

אהההה הבנתי! |טמבל|
יפה מאד!

אה אוקיי עכשיו נזכרתי באמת שיש לך נעליים שחורות.
בגלל שאני כמעט תמיד הולכת עם לבנות אז זה לא מסתדר לי בראש גרביים שחורות, אלא אם כן אני במגפיים (שכן יש לי שחורות).
חחחחחח עדיין לא הבנתי למה החלטת ששחור זה לגברים:-D
(ואיך לא מתלכלכות לך נעליים לבנות זה אף פעם לא הבנתי)

יש מעט דברים יותר אמריקאים מאשר שכשמישהו אומר "מדינה" לחשוב שהוא מתכוון למדינה בתוך ארה"ב.
וואווו כל כך!!:-D
תמיד בחול אני אוהבת לעשות סיורים מודרכים ביעד וכל הקבוצה אומרים מאיפה הם ואנשים כזה: "גרמניה" "ישראל" "ספרד" "שיקגו"|פנים|

LeAnnDyIan

Well-known member
וואווו כל כך!!:-D
תמיד בחול אני אוהבת לעשות סיורים מודרכים ביעד וכל הקבוצה אומרים מאיפה הם ואנשים כזה: "גרמניה" "ישראל" "ספרד" "שיקגו"
זה כי ארה״ב כל כך ענקית שזה נשמע כל כך מגוחך לענות על השאלה מאיפה את/ה ב- ״מארה״ב״.
מבחינתי זה על אותו עיקרון שמישהו יענה שהוא מאירופה. לייק יש לנו פאקינג הפרשי שעות בין מזרח למערב. איך אפשר להכליל את הכל כמקום אחד??

חוץ מזה שיש יריבויות ממש גדולות בין מדינות וערים אז שלא בטעות יחשבו שאת ממקום נחות בארה״ב😂
מה גם שבדוגמה שלך חשוב לציין את העיר כי מי לעזאזל יודע איפה זה אילינוי? שיקגו זה יותר מוכר.

didalf

Well-known member
זה כי ארה״ב כל כך ענקית שזה נשמע כל כך מגוחך לענות על השאלה מאיפה את/ה ב- ״מארה״ב״.
מבחינתי זה על אותו עיקרון שמישהו יענה שהוא מאירופה. לייק יש לנו פאקינג הפרשי שעות בין מזרח למערב. איך אפשר להכליל את הכל כמקום אחד??

חוץ מזה שיש יריבויות ממש גדולות בין מדינות וערים אז שלא בטעות יחשבו שאת ממקום נחות בארה״ב😂
מה גם שבדוגמה שלך חשוב לציין את העיר כי מי לעזאזל יודע איפה זה אילינוי? שיקגו זה יותר מוכר.
כי אתם חיים בסרט שם בארה"ב שמחוץ לארה"ב גם מבדילים בינכם לפי מדינות. לא. כולכם אמריקאים תרגעו.

LeAnnDyIan

Well-known member
כי אתם חיים בסרט שם בארה"ב שמחוץ לארה"ב גם מבדילים בינכם לפי מדינות. לא. כולכם אמריקאים תרגעו.
זה בסדר שמבחינתכם כולם אמריקאים. אבל אנחנו מחויבים לעשות הפרדה.
זה כמו שלכל מי שלא ישראלי, כל מי שמישראל הוא מת״א.
אני באופן אישי תמיד נעלבתי מההנחה הזאת כי ת״א זו העיר הכי דוחה בעולם.

didalf

Well-known member
זה בסדר שמבחינתכם כולם אמריקאים. אבל אנחנו מחויבים לעשות הפרדה.
כי אתם חיים בסרט שאתם הדמות הראשית של העולם.
זה כמו שלכל מי שלא ישראלי, כל מי שמישראל הוא מת״א.
זה לא שכל מי שמישראל גר במדבר ומתנייד על גמל?:-D
אני באופן אישי תמיד נעלבתי מההנחה הזאת כי ת״א זו העיר הכי דוחה בעולם.
ת"א זאת העיר הכי טובה בארץ.

LeAnnDyIan

Well-known member
גם מעלות בפרנהייט נשמעות גיהינום! אנשים שחיים ב-70 מעלות!
70 זה דווקא נעים.
אני באמת משתמשת בפרנהייט כשאני רוצה להדגיש כמה חם. כי נגיד 38 שלכם זה 100 שלנו. ומאה נשמע הרבה יותר חם מסתם 38.
לעומת זאת כשקר אני משתמשת בצלזיוס כי נגיד 0 מעלות נשמע הרבה יותר קר מ-32😂

didalf

Well-known member
70 זה דווקא נעים.
אני באמת משתמשת בפרנהייט כשאני רוצה להדגיש כמה חם. כי נגיד 38 שלכם זה 100 שלנו. ומאה נשמע הרבה יותר חם מסתם 38.
לעומת זאת כשקר אני משתמשת בצלזיוס כי נגיד 0 מעלות נשמע הרבה יותר קר מ-32😂
העיקר להיות דרמטית:-D

LeAnnDyIan

Well-known member
כי אתם חיים בסרט שאתם הדמות הראשית של העולם.
כי זה נכון.
זה לא שכל מי שמישראל גר במדבר ומתנייד על גמל?:-D
לא. או לפחות לא האנשים שאני נתקלתי בהם.
מה שכן היו כמה שפשוט הניחו שכולם גרים בקיבוץ שזה אפילו יותר שערורייתי מזה שיניחו שאני מהחוף המזרחי😬
ת"א זאת העיר הכי טובה בארץ.
ת״א זו אפילו לא העיר הכי טובה בגוש דן.

טוב אני צריכה ללכת לעבודה. ביי.

Lhuna3

Well-known member
יש לי להוסיף שאלה, והיא ספציפית למילניאלים: האם אתם יודעים לנהוג על הילוכים?
(זה בעקבות מם שראיתי הרגע)

didalf

Well-known member
לא.
למדתי על הילוכים ואני לא זוכרת כלום זה היה סיוט ובזבוז של זמן וכסף. עכשיו אין סיכוי שאני מתקרבת אליהם.
(האואבר: אחותי כן יודעת. היא גם לא כזה זוכרת ומעדיפה שלא אבל מתישהו שהייתה צריכה היא הצליחה)
מה המם? והאם את יודעת?

Lhuna3

Well-known member
לא.
למדתי על הילוכים ואני לא זוכרת כלום זה היה סיוט ובזבוז של זמן וכסף. עכשיו אין סיכוי שאני מתקרבת אליהם.
(האואבר: אחותי כן יודעת. היא גם לא כזה זוכרת ומעדיפה שלא אבל מתישהו שהייתה צריכה היא הצליחה)
מה המם?
1714670864717.png
:-D
והאם את יודעת?
למדתי ונהגתי על הילוכים ברכב הראשון, אבל מאז כבר מזמן מאוד שלא.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גם סין, רוסיה, ברזיל והודו הן ענקיות, אבל בחיים לא יהיה מצב של מי מהם שכשהוא בחול וישאלו אותו מאיזו ארץ הוא אז הוא יפרט ויגיד מאיזה חלק במדינה.
רק אמריקאים חושבים שמעניין מישהו מאיפה בתוך ארה"ב הוא מגיע.
רק כי משקל בפאונד נשמע ממש הרבה😂
את זה אני יכול להבין.
לחלוטין הייתי שמח להשתמש בפיט ואינצ'ים בשביל הגובה שלי כי זה נשמע הרבה. כלומר אם זאת לא הייתה שיטה מטומטמת לחלוטין.
כלומר לפחות אם היו אומרים 5.9 פיט. אבל הם בעצם יעדיפו להגיד 5 פיט ועשר וחצי אינצ'ים.
ואם יש לך 200 מוטות של 10 פיט כמה זה... 0.38 מייל.

פרנהייט זה קנה המידה האמריקאי היחיד שהוא לא דפוק באופן בסיסי.

didalf

Well-known member
גם סין, רוסיה, ברזיל והודו הן ענקיות, אבל בחיים לא יהיה מצב של מי מהם שכשהוא בחול וישאלו אותו מאיזו ארץ הוא אז הוא יפרט ויגיד מאיזה חלק במדינה.
יאפ|כן|

LeAnnDyIan

Well-known member
זו השוואה מגוחכת כי בואו לא נעמיד פנים שמישהו מכם יודע למנות 3 מדינות בתוך סין, רוסיה, ברזיל או הודו (הייתי צריכה בכלל לגגל כדי לדעת אם יש להם בכלל מדינות או שזה סתם טריטוריות)
ועובדתית כל פעם שמישהו עונה שהוא אמריקאי הפולואו אפ תמיד יהיה ״מאיפה בארה״ב?״ והסיבה היא לא בהכרח כי לבן אדם ששואל אכפת באמת מאיפה בארה״ב הוא, אלא כי לאנשים יש איזה צורך לא מוסבר להניח שמישהו הוא מהמקום היחיד שהם מכירים באותה ארץ. ומכיוון שאנשים שהם לא אמריקאים כן מכירים מדינות בארה״ב תמיד יש איזשהי ציפיה/הנחה שהתשובה תהיה ניו יורק/קליפורניה/פלורידה או איזה מקום אחר שהם מכירים/היו בו.
וזה תקף לרוב האנשים עם רוב המקומות בעולם.

LeAnnDyIan

Well-known member
בתשובה לשאלתך- לא. אני לא יודעת לנהוג על הילוכים. שזה לפעמים מציק כי השותפה שלי נוהגת על הילוכים ולפעמים אני צריכה להזיז את הרכב שלה כדי להוציא את שלי ואני לא יודעת איך מפעילים את זה|שפם|

ואגב אם כבר מילניאלים, הבסטי החדשה שלי (הפסיכולוגית/זמרת) חשבה בהתחלה שאני ג׳ן אקס וקצת נעלבתי כי מה אני אליהו כמו לונה|שפם| אבל בסדר זה רק כי צחקתי עליהם שהם בומרים🤭

Lion_Heart

Well-known member
השאלון

|1תו|שם
:זיגפריד
|1תו|תעודת זהות:1
|1תו|מספר כרטיס אשראי:

|שי|סדרות החודש:CRITICAL ROLE farming life in another world
|שי|סרטי החודש:GHOSTBUSTERS-FROZEN EMPIRE
|שי|שירי החודש:
|שי|ספרי החודש:
|שי|דמויות (אהובות) החודש: ריינה אהרן
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש:
|שי|שחקני החודש:לורה ביילי
|שי|קראשי החודש:לןרה ביילי
|שי|ציטוט חודשי:"לעולם אל תשחק סטריפ פוקר עם דרקונים"
|שי|סיבה למסיבה:
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש:
|שי|למה אתם מצפים בחודש מאי:

NLהיום, 1 במאי, הוא חג הפועלים. לטובת/נגד מה/מי אתם פועלים ואיך?TBH שאני פועל שלחתולתי יהיה מספיק סלמון ושלאחייניתי לא יחסר כלום

NLאיזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה?STAR TREK כי זה מרגיש כמו קומוניזם שעובד

NLספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם: איזה צבעי גרביים יש לכם? האם כולן אותו דבר? כולן באותו אורך? האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן? האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות? האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים? האם יש לכם גרביים עם חורים שאתם ממשיכים ללכת איתן בכל זאת? ואם כן - למה? וכמה זוגות גרביים בערך יש לכם?גרביים שחורות

NLמי הסופר/ת האהוב/ה עליכם ביותר, או שקראתם הכי הרבה ספרים שלו/ה?טרי פראצ'ט

NLמהי מטרת העל שלכם בחיים?

NLבאיזו מדינה (לא ישראל) הייתם בוחרים להיוולד אם יכולתם לבחור, ולמה דווקא שם? כל כך הרבה שאלות...האם בסיטואציה הזאת...האם אני נולד לאותם הורים, רק מדינה אחרת? או שלגמרי מקומי? כי יפן!!!
NLמה הרוטב הכי טוב שיש?פונזו

NL מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון? ראיתי את WATERWORLD אז לא , ובכלל, אני לא בקטע של פיראטיות!

|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/משהו שבא לכם לחלוק איתנו?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ארנב, כי הוא pluffy.
ארנב רשמית מוביל.
ובכלל, אני לא בקטע של פיראטיות!
כמובן שלא. אף אחד כאן בפורום לא בקטע של פיראטיות.
פשוט יש לנו דודים נדיבים.

זו השוואה מגוחכת כי בואו לא נעמיד פנים שמישהו מכם יודע למנות 3 מדינות בתוך סין, רוסיה, ברזיל או הודו (הייתי צריכה בכלל לגגל כדי לדעת אם יש להם בכלל מדינות או שזה סתם טריטוריות)
ועובדתית כל פעם שמישהו עונה שהוא אמריקאי הפולואו אפ תמיד יהיה ״מאיפה בארה״ב?״
זה לא משנה אם זה טריטוריות או מדינות.
ונכון שבגלל מדיה אז רוב האנשים יודעים שבארה"ב יש ניו-יורק, וושינגטון ולוס אנג'לס, אבל מעט מאוד יותר מזה.
אז נכון שמישהו שמכיר את ארה"ב יותר טוב, למשל מכיר את שיקגו אז ירצה לדעת אם האדם משיקגו. אבל אותו דבר נכון לישראלי שהיה בהודו ואם מישהו יגיד לו שהוא מהודו אז ישאל אותו מאיפה.
ובעניין הזה אם תגידי למישהו מחוץ לארה"ב שאת היית רוצה להיות ילידת וושינגטון 95% מהאנשים יחשבו שאת מתכוונת לDC וחלק גדול מהם יופתעו שבכלל יש מדינה אחרת בתוך ארה"ב שנקראת וושינגטון.

למעלה