πQ

מורנא007

New member
πQ

וברכות ללהקה לרגל הוצאת האלבום הראשון. בקשר לאלבום: לדעתי האלבום די מגובש, נשמע טוב ומתחבר בחלק הפורמלי שלו. שירי הבונוס שבאלבום אינם עומדים באותה רמה כמו השירים הפורמליים. אולי הלהקה היתה צריכה לא להכניס אותם או לעבוד על שירי הבונוס קצת יותר ולצאת עם גירסא טובה יותר (אני סמוך ובטוח שהם יכולים להוציא גירסא טובה יותר). בקשר להופעה: אחרי איחור של שעה (זמן מטכלי?) היו למעשה שלוש הופעות. שתי ההופעות הראשונות היו חימום ואחר כך היה הדבר שלכבודו נסעתי מגדרה להרצליה. ההופעה הראשונה היתה של להקה צעירה ואלמונית (גיל בית ספר) של רוק/מטאל עם סולנית שקצת הזכירה את המכשפות. ההופעה השניה היתה של להקת Fאנק/רוק/מטאל עם שני סולנים, היא להקת האוסטרי, להקה יותר בוגרת מהלהקה הראשונה יש להם להיטים כמו חמניות: http://www.youtube.com/watch?v=pLQyOCuy3Ts לדעתי יש להם פוטנציאל בשוק הלהיטים המוקמי. אחריהם הופיעו πQ. כמי שמטאל אינה כוס התה שלו, אכתוב רק שאת הקטעים המקוריים אהבתי, ואת הקאברים לאליס, פורקפיין טרי וכו' פחות. ח'ברה יש לכם חומר טוב, תתמקדו בו
הסאונד היה סביר, קצת חזק מידי עבורי בקטעי הקאבר ללהקות המטאל, אבל למזלי המקום לא היה עמוס ואפשר היה לצאת למסדרון עם הרעש חזק מידי. הגישה למועדון היא נוחה מאוד, ולא חסרים מקומות חניה.

Gezunthait

New member
תודה רבה על הביקורת :)

כל כך מחמם לשמוע את הלב לשמוע שנסעת להופעה מגדרה בשבילנו. פרוג זה עניין חשוב :) האלבום הזה הוא בעצם מיני-אלבום ראשון, שישמש גם קצת בתור דמו שלנו לחברות תקליטים, לייבלים וכו'. כשיצא האלבום המלא הראשון, אנחנו מבטיחים שיהיה מוקפד יותר, אחיד יותר, ומגוון יותר. הכוונה בכלליות היא לא ליפול להגדרת הפרוג מטאל - אלא לעשות מוזיקה מתוחכמת, אלטרנטיבית, אקלקטית שיודעת מאיפה היא באה ויודעת לאן היא הולכת. לא יודע אם הצלחנו, אבל אני מקווה שכן. וחוץ מזה, אם יש לך כח - אשמח לביקורת יותר מפורטת :) בכל מקרה - תודה רבה רבה.

מורנא007

New member
בסך הכל נהנתי מההופעה

אני לא יודע לאמר הרבה, אני לא מוסיקאי אלא רק אוהב לשמוע מוסיקה. אבל בכל זאת יש מה לכתוב: הסולנית מזכירה לי את לינט מה- Red Masque : http://www.youtube.com/watch?v=rr9Ne6OyKo0 היא לא שרה כמו האני האסלם וזה בסדר, היא לא צריכה לשיר כמו האני, למען האמת אני לא מכיר האני שניה. אהבתי את העבודה של הקלידן על המיני מוג? והגיטריסט. היה איזה קטע של סימפול או מלוטרון של כינור בשיר הראשון של הדיסק שאני אוהב. אני לא סופר ביטים כאשר אני שומע מוסיקה, לכן קשה לי לבקר באסיסטים או נגני תופים. לא נתקלתי במשהו חריג לרעה.

למעלה