אאאאאני בתור!! אניייייייייייי!!!

חיפושיט

New member
אאאאאני בתור!! אניייייייייייי!!!

עוד כחצי שעה...... ייפייייייייייייייייי *חיפו מתרגשת*

היה קצת חלש היום...

אבל היה מצחיק... אני רואה שפרידמן מתחרפן מיום ליום.. אהבתי את הקטע של המים.. (המבין יבין).. אגב מאיפה לעזאזל הם מוצאים את האנשים המוזרים האלו??? חח אחת שחושבת שהיא (אוףףףף שכחתי מה שמה של הזמרת הזאת!) וההוא מהמומחה.. אמאל´ה חחחח איזה מפחיד!! אגב איזה כוסייייי רז הזה..... וכמו תמיד נקרעתי מהקטע הזה: ח-אניייייייי הבא בתורררר ח-אניייייי!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח LOVE מעיינו´ש

Another Brick

New member
They lost it

לא היה משו בלכל ממש נהיו עלא פנים צחקקתי רק בקטע של אני בתור, וגם זה רק כי הרגשתי שהם יתאכזבו אם אני לא אצחקק בכלל.. אז זהו, פרידמן, קיציס, תתפרנסו מהמופע ומלגעת באוכל, כי החלומות SUX Face It!! אולי צריך שחיפושיט תהיה האורחת בתוכנית הבאה ומשו יסתדר שם, אנא ערף.. DO SOMETHING AND DO IT FAST! תודה מראש, אגף הגווייה מור- צופה מאוכזבת

~*~gaL

New member
אני דווקא אהבתיייייייייייייי

היה משעשע ביותר, ולראות את לגעת באוכל לא רק במחשב זה שונה. כלומר ראיתי את הפרק הזה במחשב, אבל גם לא הבנתי כל מילה, ו.. לא יודעת.. היה יותר מצחיק לראות את זה בטלוויזיה. היה קורע ביותר, ובסיידר גמור.

חיפושיט

New member
חיחיחיחיחיחחיחי

כיין, אני אהייה המומחה...בלעשות כלום או בלאכול את רוב המקרר וברביצה על ישבני המקסים.... כיין, אני עוד אהייה כוכבת....

למעלה