אאוגניקה

LAYLA S

New member
יש דברים שאסור לסלוח עליהם

לבקש מילדי הגזזת לסלוח ל"ד"ר" מנגלה שלהם זה בדיוק כמו לבקש מניצולי השואה לסלוח להיטלר אולי פשוט יש בני אדם שצריכים לדעת איך להפסיק להיות גזענים ולדאוג שהמדינה הזאת תהיה שייכת לכולם ולא רק להם.

את רצינית עם נסיון ההשוואה הזה?...

אוקיי - ניצולי השואה מעולם לא נתבקשו לסלוח להיטלר, מה גם שהוא כבר בא על עונשו (ראה לפני מותו בעיניים כלות כיצד המזימה שלו מסוכלת). אבל דור שני ושלישי לניצולי שואה, מן הראוי שלא ירחשו שנאה מבעבעת כלפי גרמנים. העברת שנאה ונקמנות לדור הבא = הנצחת הפשע. וכל זה בהנחה שפרשת ילדי הגזזת, כפי שהצטיירה מסרטו של דוד בלחסן מבחינת ההיקף והחומרה - נכונה. אני אישית מתקשה להאמין שאפשר היה לבצע ניסויים אכזריים כל כך בכ- 100,000 ילדים, כאן בישראל, ולהעלים זאת מהציבור. האם את מכירה אישית משפחה שאחד הילדים שלה נלקח לניסויים כאלה ומת או נפגע שם? (את ד"ר מנגלה סבתא שלי פגשה, ואפילו קיבלה ממנו סטירה פעם, כך שיש לי יסוד להניח שהוא לא דמות מומצאת). וזה עוד לפני שמזכירים ניסויים רפואיים שמבוצעים עד היום בחיילים למשל (על ניסויים באנטרקס שמעת?).

LAYLA S

New member
מה זה השטויות האלו??

כן, בטח שאני מכירה אנשים שהובלו לחממת המוות של הרופא המהולל! איפה אתה גר? בלפלנד? אף אחד לא שונא את הצאצאים של אותם ציונים-גזענים, אבל כולם מגנים את אותם גזענים בעצמם ואת בניהם שנותנים להם לגיטימציה וממשיכים להאדיר ולהנציח את שמם של אלו בכל מקום אפשרי, כאילו הם לא פשעו מעולם... איך אתה מצפה מיהודי מרוקו להרגיש כאשר עומד מולם בית חולים ענק בתל השומר על שמו של אדון מנגלה - חיים שיבא, מנכ"ל משרד הבריאות דאז, שהתנגד לעליית יהודי המגרב לישראל, כי הוא "סבר" שהם יביאו עמם מחלות מדבקות, לכן הוא החליט לעשות להם שואה ב"מחנות ריפוי" ולחשוף אותם לקרינה רדיואקטיבית שהרגה אותם? איך אתה מצפה ממני, כבת ערב, להרגיש כשאני עוברת ברחוב "יוספטל" שקיים כמעט בכל עיר, שנקרא על שמו של אותו גיורא יוספטל, חבר כנסת ואחראי הקליטה בסוכנות היהודית, בור ועם הארץ, שנבח על העליות הערביות והאיסלאמיות - "זו עלייה בעלת משקל מוסרי ירוד, בעלת רמה תרבותית פחותה ובעלת מטען רעיוני דל, שעלולה להוריד את המדינה הצעירה אל מצולות של חברה לבנטינית, בדרגת שפל השווה לזאת של כל עמי האיזור"? (להזכירך - הוא זה שהיה אחראי על קליטתם של אותם "לבנטינים" בעלי "תרבות נחותה", אותה תרבות אליה אני ורוב בני האדם החיים פה משתייכים אליה). הנקודה היא - שבשביל לא "להנציח את הפשע", לא צריך לטשטש אותו ולהעלים אותו מעל דפי ההסטוריה. מה שנכון לעשות זה - למחות את זכרם של אותם פושעים מחיי היומיום שלנו (לא לקרוא למקומות על שמם), ובמקביל לכתוב, לזכור, לפרסם, וללמד את מעלליהם פן תחזור ההסטוריה (המודחקת בינתיים) על עצמה. הדור הבא של אותם ציונים צריך להתבייש במעשי אבותיהם, ולהפסיק לנהוג באותו קו חיפוי וסילוף המציאות. אחרי זה תוכל לבקש מהקורבנות לא להאשים את הצאצאים של הרשעים. אחרי הכל, עליהם חלה חובת ההוכחה שהם לא גזענים כאבותיהם.

חבל שאת משתמשת בכל כך הרבה דמגוגיה זולה

כי זה רק מרחיק אותך מהשגת המטרות. "מנגלה" ו"שואה", צ"ל לשמחתך, עברו אך ורק יוצאי אירופה. הטיפול במחלת הגזזת התברר אמנם בדיעבד כמזיק מאד - אבל לרפואה של אז לא היה פתרון טוב יותר, וגם לא לעולים עצמם. זו דמגוגיה זולה לטעון - או אפילו לרמוז - שחיים שיבא החליט לבצע טיפול כזה כדי להשמיד את יהודי ערב! ולמרות הדמגוגיה, שמתקרבת לרמות הדמגוגיה של כוכבה הקנדית - אני מסכים איתך בהחלט שיש להוקיע את כל מי שהיו ידועים בעיקר בזכות "פיתוח" אמירות ומעשים גזעניים. אני לא בטוח שחיים שיבא עונה לקטגוריה כזו, כי את התיאוריות הגזעניות שלו הוא הביא כנראה מלימודי הרפואה שלו באירופה הגזענית של אז. נהפוך הוא - המהפכנות באותם ימים, עד כדי סיכון עצמי, היתה שמורה למי שלא אמר דברים מהסוג שלו! וכאן אני מסכים איתך בעוד נקודה - בהחלט צריכים ללמד את העובדה שתיאוריות גזעניות כאלה היו נפוצות בקרב מי שהחשיבו עצמם ל"נאורים".

LAYLA S

New member
כמו שאמרתי

צאצאי הציונים סולחים לאבותיהם על הגזענות, האפליה וההתעללויות שלהם, ואחרי זה מצפים שהקורבנות יבינו אותם וישתתפו איתם במסע השיכחה אל העתיד הוורוד שם מדמיינים. הטיפול במחלת הגזזת לא התברר בדיעבד כמזיק מאוד. היה ידוע שהוא מזיק מאוד, והפושעים הגזענים האלו, תוך ידיעה ברורה של הפשע שהם עושים, השחיתו, רמסו ורצחו המוני ילדים יהודים ממוצא מוגרבי או ערבי, תוך כדי שהם מנפנפים במוצאם הארי האיכותי אל מול הגזע הנחות ממנו הגיעו הקורבנות. הסרט מגולל את סיפורם של 100 אלף ילדים עולי צפון אפריקה שנשלחו בתחילת שנות ה-50' למחנות ריפוי, שם בוצע בהם ניסוי רפואי אשר במהלכו נחשפו לקרינה רדיואקטיבית במשך שעות ארוכות. כל זאת בזמן שבארה"ב וביתר חלקי העולם המערבי חל איסור גורף על שימוש בקרני רנטגן לזמן ממושך. משרד הבריאות הפדראלי בארה"ב אשר נאלץ להפסיק את המחקר, בהשפעות קרני הלייזר על חולי גזזת, חיפש מקום בו יוכל להמשיך במחקרו. ישראל הצעירה והעניה שימשה כתובת נוחה לביצוע ניסוי רחב היקף במחלת הגזזת עבור האמריקנים - מה שהביא לזרימת כספים בסך של מאות מיליוני ש"ח לארץ. המתווך הישראלי של העסקה היה חיים שיבא, מנכ"ל משרד הבריאות בשעתו. שיבא, שהתנגד לעליית יהודי מרוקו בתואנה שאלה עלולים להביא איתם נגיפים ומחלות מדבקות, תיאר את משימתו כ"מסע צלב למיגור נגע הגזזת". כדי להציל את המדינה יצא שיבא לארה"ב כדי לגייס כספים להדברת הנגע ושם קיבל כ-300 מיליון לירות, סכום אסטרונומי בהתחשב בכך שכל תקציב הבריאות משנת 48'-58' הסתכם בכ-60 מיליון לירות. מהסרט עולה, כי הסכום גויס לצורך ביצוע רחב היקף במחלת הגזזת עבור האמריקנים. "ילדי העולים קיבלו מנת קרני רנטגן ששווה ל-35,000 פעמים צילום רנטגן של היום... ידעו שזה הורג, שתקו, והמשיכו בטיהור

שו יעני "צאצאי הציונים"?

אני לא יותר "צאצא של ציונים" ממך, להזכירך..... האם הכוונה למשפחתו של חיים שיבא? ואני לא רוצה שוב להיגרר לדמגוגיה הזולה שמשווה טיפול רפואי כושל ומזיק ל"שואה", שהיתה ניסיון מתועד להשמדת עם. רק אחזור ואומר שדבריו של שיבא לגבי תושבי מדינות האיסלאם היה פשוט Copy-Paste של מה שזכר מלימודי הרפואה שלו באירופה הגזענית.

LAYLA S

New member
זה מאוד מדגדג לי

איזה copy paste עשה השיבא כיהודי (או כמי שמתיימר להיות נצר ליהודים) הוא לא אמור ולא צריך להיות גזען. זה היופי בבני אדם - הם פשוט יכולים להגיד "לא" אחד קטן ולשנות את ההסטוריה, בייחוד כאלו שיש להם כוח רב בידיים... זה נחמד מצידך לחשוב שהוא היה טיפש שפשוט תרגם את כל מה ששמע באירופה הנאצית לעברית, לך תגיד את זה לכל אלו שהוא הרג... צאצא של הציונים יכול להיות רק אשכנזי, כי המיעוט הלא אשכנזי שהיה כזה בטל בשישים עם יחס מיוחד לאלו שהם צאצאים ישירים ידועים של הפושעים.

LAYLA S

New member
כל המרוקאים יודעים את זה

מי מהם שלא יודע - אחד שלא רוצה לדעת. העובדה שהציונים מסתירים דברים מהעם, לא אומרת שהעם לא מודע להם. אולי הוא משתף איתם פעולה ולא פותח את הפה (כל מי שזה לא נוגע לו אישית) אבל לדעת - כולם יודעים.

למה את מפזרת הטעיות שווא?

בתקופה שהסרט של בלחסן שודר, ערכתי בירור בקרב כל מי שהכרתי - *אף אחד* לא היה מודע כלל לסיפור. וגם עכשיו רבים (רובם לא אשכנזים כמובן) טוענים שהסרט מנפח את העניין מעל ומעבר לכל פרופורציות, במסגרת נסיון לזרוע שנאה בין אשכנזים ליהודי ערב (מה שגם את מנסה לעשות וכנראה לא ילך לך...)

LAYLA S

New member
מנפח הא?

לעשות הקרנות ישר למוח של 100000 ילדים זה כלום? אנחנו "מנפחים" את ה"עניין" מעבר לכל פרופורציות, כדי לזרוע שנאה כלפי אשכנזים??? מי אתם בכלל, האשכנזים, שבשביל לשנוא אתכם אנחנו נקריב כאלו קורבנות? נראה לי שקצת התבלבלת - אתה ושכמותך מגמדים את העניין ודוחקים אותו לפינה, ותוך כדי גם לא שוכחים להתבכיין כרגיל (כי זה הדבר היחיד שאתם יודעים לעשות) שכולם שונאים אתכם ואת המוצא שלכם, ומשום כך מעלילים על אבותיכם עלילות שווא... אתה רק שוכח שעדיין קיימים היום בני אדם שהיו שם, באותם ניסויים, הם עדיין פה, חיים ונושמים, אם כי בקושי כי יש להם מחלות מוזרות כמו סרטנים למיניהם, אבל הם עדיין פה ויכולים לדבר, לצערך.

את פשוט קוריוז עצוב של שנאה מבעבעת....../images/Emo101.gif

אין לי בעייה שתוציאי עלי את כל הכעס שצברת בחיים (מן הסתם בעיקר בגלל כשלונות אישיים שלך) , אם זה מה שיגרום לך להרגיש טוב יותר אפילו לרגע קט...... באמת שאני יכול לחיות עם זה
אבל אל תצפי ממני "להודות" ב"אשמה" שאין לי שום חלק בה. בטח לא כשהמטרה שלך היא סתם להשניא את האשכנזים המסכנים על כל היתר, שגם הם מסכנים . "צאצא של הציונים יכול להיות רק אשכנזי" - מה זה אם לא נסיון פתאטי להנציח שנאה? וכי מדינות המוצא של יהודי ערב לא התנערו מהם? (פרט למלך מרוקו שבאמת הגיע לו צל"ש) יהודי ערב לא הפכו ליותר ציונים מהציונים המקוריים? קחי קצת אחריות על "פשעייך", חביבתי. כשייתחשק לך פעם להגיב לעניין, תזכרי מה אמר בן שיחך ה"אשכנזי": 1. אני מסכים איתך בהחלט שיש להוקיע את כל מי שהיו ידועים בעיקר בזכות "פיתוח" אמירות ומעשים גזעניים" 2. "בהחלט צריכים ללמד את העובדה שתיאוריות גזעניות כאלה היו נפוצות בקרב מי שהחשיבו עצמם ל"נאורים"". ואיך את הגבת: "אתה ושכמותך מגמדים את העניין".. מה שמוכיח שהמסקנה שלי לגבייך - נכונה ומדוייקת מאין כמוה.

LAYLA S

New member
לבן שיחי האשכנזי

(למה במרכאות?) לא הבנתי מה אתה מנסה לומר... אתה מנסה לרדת לפסים אישיים, כדי להתחמק מהעובדות, שהן ניסוי מדעי של ציונים-אשכנזים גזעניים על בני המגרב, בתירוץ גזעני (כיאה להם) שאלו האחרונים נחותים מהם גזעית. אל תלך סחור סחור, ואל תתיימר להכיר אותי או את ה"כשלונות האישיים" שלי, ובכך לפתור לעצמך וליתר הציונים את הבעיה. זהו הנסיון הפאתטי של הציונים בכל פעם שמישהו מעיז לצאת נגד השקפת עולמם - הסבת הדיון לפגיעות אישיות. אנחנו כבר מכירים יותר מדי טוב את האסטרטגיות שלכם. אני מצפה מהציונים להודות באשמות שכתובות ומתועדות שחור על גבי לבן, ואם זה לא מספיק, אז יש גם ניצולים שיודעים לספר על כך ממקור אישי, ולא להודות בדברים בדיוניים. והתשובה שלך לעניין - "אין לי שום חלק בזה" לא מרגשת אף אחד. הארץ הזאת היא ארץ של ציונים. היא היתה ארץ של ציונים רשעים, והיא היום ארץ של בניהם הציונים שמנציחים את אבותיהם בכל מקום. להודות באשמה פירושה (במקרה הזה) להסיר את השמות האלו מחיי היומיום שלנו ולשלם פיצויים הולמים לנפגעים. אז מספיק כבר עם ההתבכיינות האשכנזית הזאת של "רוצים לאכול לי... רוצים לשתות לי..." כי נמאס לנו כבר לשמוע את זה ולהתחשב בכם (כי אנחנו אנשים רגישים), זה לא עובד יותר, אנחנו רוצים לראות תוצאות, לא סיסמאות. זה שמדינות ערב גרשו את יהודי ערב זאת בעיה פרטית של יהודי ערב עם מדינות ערב, לא שלך ולא של הציונים. זה שהציונים-אשכנזים גרמו ותרמו לגירוש הזה ולמלחמות שבאו בעיקבותיו, זאת בעיה שלנו עם הציונים-אשכנזים. תפריד בין העניינים בבקשה. אתה יכול רק להגיב למעללי הציונים ולא למעללי ארצות ערב, שכן כציוני-אשכנזי אתה לא חלק מהן. והעובדה שגורשנו משם, לא הפכה אותנו מעולם לציונים. אנחנו יהודי ערב וככה נשאר. הציונים ישארו לעד אלו שעקרו אותנו בכוח מאיזורנו הטבעי כדי להקים לעצמם מדינה שהם ישלטו בנו ובה.

קסימל'היייי נשמה, תמשיכי להילחם באשכנטוזים

הרשעים.....
ציטוט: אתה יכול רק להגיב למעללי הציונים ולא למעללי ארצות ערב, שכן כציוני-אשכנזי אתה לא חלק מהן. הרשי לי להזכיר לך, קסימל'ה, שבדיון פתוח בפורום פתוח - זכותי להגיב למה שארצה, איפה שארצה ובעיתוי הנוח לי. נוח לך לקבוע שבנושא מסויים אין לי חלק, ובנושא אחר כן - כשהאמת היא שאין לי חלק בכלום, והחלק שיש לי לא שונה במאום משלך (כמה שתצטדקי לא יועיל לך דבר). הבנתי שאת לא מסוגלת להתמודד עם הטיעון הנכון (=מדינות המוצא של יהודי ערב התנערו מהם - וחלאס עם בלבולי המוח ש"זה קרה באשמת הציונים". הנקודה היא שאותן מדינות התנערו מהם וזהו - וכתוצאה מכך רובם המוחלט הפכו לציונים גאים.) גם נוח לך לקבוע שאני מתחמק מתשובה - כשבינתיים חזרתי על התשובה לפחות פעמיים... את זו שמנסה לזרוע שנאה - אבל כאמור, זה לא יצליח לך. בטח לא בבית ספרי.

LAYLA S

New member
אף אחד לא הפך לציוני

ובטח שלא בגאווה. אף אחד לא רצה לבוא לכאן ולעזור לציונים להקים לעצמם מדינה שבה הם יהיו שולטים. לכן הם פנו בתחבולות שונות ומשונות, שכוללות גם רציחות, למדינות ערב, להקים אותם עלינו, בדיוק כמו שהאירופאים קמו עליהם. קשה להם להתמודד לבד, אז הם היו חייבים לגרור גם אותנו למעשייה של "כל העולם שונא את היהודים". מדינות ערב (לא כולן) היו טמעיות אז הן שיתפו פעולה עם הציונים למען בצע כסף, והפנו עורף ליהודי ערב ולפלסטינים. את הבעיה הזאת יהודי ערב והפלסטינים יפתרו עם מדינות ערב, לא עם הפושעים הציונים, להם אין חלק בעניין. הם היו רק הפתיינים במקרה הזה. הקונפליקט היחיד שיש לנו עם הציונים, ובו הציונים אמורים להשתתף ולהגיב, הוא - הרעיון ה"גאוני" להרוס ליהודים לא אשכנזים את החיים בארצותיהם ולגרום למלחמות של עשרות שנים בין יהודים לבין עמים שחיו עמם בשלום, רק כדי להקים לעצמם מדינה על טהרתם. יהיודי אירופה היו שנואים ונרדפים באירופה, אז הם באו לפה להשניא את עצמם גם על העולם הערבי ולקחת אותנו כקורבנות יחד איתם. על זה תענה, על מה שאתה יכול ומסוגל להבין, לא על החיים שלנו בארצות ערב, כי מה לך ולזה בכלל?

נתחיל מזה שאצלי אין בכלל "אנחנו" ו"אתם"

גם את וגם אני שייכים בדיוק באותה המידה ל"אנחנו" (את לא ילידת הארץ כמוני?), וכרגע אני במאבק על כך שהערבים נותרו בחלקם מחוץ לאותו "אנחנו". זכותך כמובן לטעון אחרת, אבל אם את רוצה שדעתך תתקבל (לפחות ע"י אותן עדות שבקרבן את פועלת לזריעת השנאה והפירוד) כדאי שתצמדי לאמת...... כי אם כולם משקרים - אני מעדיף להיצמד לשקרים של הציונים, שמנסים לאחד כוחות בין כל העדות - מטרה חיובית, מאשר לשקרים המגמתיים של האנטי ציונים שמטרתם להפיל כאן את המשטר (אפשר לחשוב איזו אלטרנטיבה הם מציעים... רק שנאה ועוד שנאה בין העדות, כמו בלבנון). "אף אחד לא רצה לבוא לכאן ולעזור לציונים.." - היית רוצה. מי שלא רצה, אף אחד לא חטף אותו לכאן, ואם נציגי המדינה בה הוא אזרח חטפו אותו או התנערו ממנו - זו היא אשמתם ופשען הבלעדי של אותן מדינות ערביות. את זה מבינים והבינו יהודי ערב החכמים, שעדיף גם להם להיאבק כאן בהצלחה כנגד הגזענות האירופית שראשוני הציונים היו נגועים בה, מאשר ללכת שבי אחר ריאקציונרים שהם בעצמם שקרנים וגזענים לא קטנים.

LAYLA S

New member
תשמע עופר

אתה לא יודע הסטוריה ולטשטש את ההסטוריה ולהמציא מציאות בדיונית רק כדי "לשמור על הסדר של הציונים" זה לא בא בחשבון אילו הציונים האשכנזים לא היו כל כך גזענים, לא היינו 60 שנה במלחמת קיום אם הם לא היו כל כך גזענים לא היינו שנואים על העולם הערבי ולא היינו חייבים לעזוב את בתינו המפוארים, משרותנו הרמות ותרבותנו העתיקה, ולבוא להיות פה אזרחים סוג ב' או ג' אם הם לא היו גזענים.... אבל בגלל שאנחנו לא מתעסקים באילו אלא במציאות שמתדפקת על מפתננו יום יום אז בוא נצמד להסטוריה האמיתית בבקשה ולא נספר סיפורים מדומיינים רק כדי להשקיט את המצפון הולך? (כל מה שביקשו ממך זה לפתוח ספר הסטוריה ולעיין בו קצת, ולא להיות מובל כמו עדר שטוף מוח.... מה כל כך קשה?)

האם את לא מטשטשת את ההיסטוריה?

כדי לחזק נראטיב מסויים (ומאד גזעני)? אני מכיר מקרוב (יעני בתוך משפחתי ה"אשכנזית") סיפורים אישיים של משפחות שאיבדו מהר מאד את כל מה שהיה להם במצרים. על מה שקרה בעיראק, באיראן ובתימן שמעתי מחברים ומשכנים. הסיפורים האישיים חזקים אצלי מכל סיפור מגמתי שאיזה היסטוריון חדש ינסה לספר, ובכל זאת אני קורא ומתעניין. לעולם לא אקבל את הטיעון המגוחך כאילו הציונים אשמים בהתנהלותן של אותן מדינות ערביות, שכלל לא הטרידה אותן העובדה שקרוב למליון "אזרחים שווי זכויות" עזבו אותן. "שווי זכויות"? יותר נכון לומר "שווי חוסר זכויות". זה מזכיר לי את הטענה שיהודי אירופה היו אשמים בהתנהלותן של המדינות שזרקו אותם אל ציפורני הנאצים.

למעלה