אאורה מול טבע עדיף אאורה!!!

מצב
הנושא נעול.

דדר43

New member
אני כמו טמבל אראה ירידות ואצא

ממש לא הייתי רוצה כזה מזל
חפש אחר נאום הטלות המטבע של וורן באפט ותבין למה לא הייתי רוצה מזל. רמז: הסיכוי שהמזל הזה ישאר איתך בעתיד שקול לסיכוי שלך לזכות בפיס בכל שנה.
אני כמו טמבל אראה ירידות ואצא

שחר 82

New member
שלום

שלום לכם אני משקיע קטן ולא מבין הרבה בבורסה אבל: אני כמעט שנתיים בטבע מושקע וכפי שאתם יודעים אז רק דיבורים יש על טבע . לעומת זאת השקעתי במניית אאורה והיא עלתה לי רק בחודשים מעל 60% מה שאני רוצה להגיד שאני מחכה כמה ימים לראות עם טבע עולה בפועל!!!!!!!!אם לא אז אאורה תודה רבה
שלום
אני כבר חודש עוקב אחרי המניה אאורה. במה היא מתעסקת ואיפה אפשר לקרוא עליה כתבות???

25RKO

New member
תכנס לגלובס,תמצא אותה.. ולמעלה יש את פרופיל

שלום
אני כבר חודש עוקב אחרי המניה אאורה. במה היא מתעסקת ואיפה אפשר לקרוא עליה כתבות???
תכנס לגלובס,תמצא אותה.. ולמעלה יש את פרופיל
תכנס לגלובס,תמצא אותה.. ולמעלה יש את פרופיל החברה.. תלחץ ותגיע לאתר מאיה, שם יש לך מידע..

giladdb

New member
טבע בגמר

שלום לכם אני משקיע קטן ולא מבין הרבה בבורסה אבל: אני כמעט שנתיים בטבע מושקע וכפי שאתם יודעים אז רק דיבורים יש על טבע . לעומת זאת השקעתי במניית אאורה והיא עלתה לי רק בחודשים מעל 60% מה שאני רוצה להגיד שאני מחכה כמה ימים לראות עם טבע עולה בפועל!!!!!!!!אם לא אז אאורה תודה רבה
טבע בגמר
באופן סטטיסטי לפחות 50% שטבע תגדיל את הפער באופן ניכר כחברת התרופת הגנרית בעולם והעולם שותק..המניה ממשיכה לדשדש ואתם ממשיכים להתיחס אליה כאתמול שלשום http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3396672,00.html

מי שנפטר ממנה ב-1% - יקנה מחרתיים ב-5% +

טבע בגמר
באופן סטטיסטי לפחות 50% שטבע תגדיל את הפער באופן ניכר כחברת התרופת הגנרית בעולם והעולם שותק..המניה ממשיכה לדשדש ואתם ממשיכים להתיחס אליה כאתמול שלשום http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3396672,00.html
מי שנפטר ממנה ב-1% - יקנה מחרתיים ב-5% +

דדר43

New member
באופן מציאותי אני מופסד עליה

טבע בגמר
באופן מציאותי אני מופסד עליה
ולא מעניין אותי כל הדוחות שאומרים עליה תכלס לא יצא כלום ממנה

lernery

New member
טבע היא נכס שנסחר בדולרים

אח שלי תסביר ל י בבקשה
באופן כללי למרות שהיא חברה "ישראלית", המחיר הדולרי שלה הוא זה שמשקף את שוויה האמיתי, מכיון שההכנסות שלה הן בדולרים וכך גם רוב ההוצאות. המחיר הדולרי של טבע עלה בשנה האחרונה, ונתן תשואה של 22% מאז השפל הגדול שהיא הייתה בו (ב-30 דולר). לעומת זאת, הדולר עצמו ירד, ולכן למרות העליה הדולרית התשואה בשקלים נמוכה הרבה יותר.

דדר43

New member
כן נו את הכיס שלי זה לא מעניין

באופן כללי למרות שהיא חברה "ישראלית", המחיר הדולרי שלה הוא זה שמשקף את שוויה האמיתי, מכיון שההכנסות שלה הן בדולרים וכך גם רוב ההוצאות. המחיר הדולרי של טבע עלה בשנה האחרונה, ונתן תשואה של 22% מאז השפל הגדול שהיא הייתה בו (ב-30 דולר). לעומת זאת, הדולר עצמו ירד, ולכן למרות העליה הדולרית התשואה בשקלים נמוכה הרבה יותר.
אני רוצה כסףףףףףףףףףףףףףףףףףףף ולא תרומות או הסברים על הדולר שיורד

lernery

New member
אז אל תשקיע בדולר

אני רוצה כסףףףףףףףףףףףףףףףףףףף ולא תרומות או הסברים על הדולר שיורד
אז אל תשקיע בדולר
או שהיית קונה את טבע יחד עם פוטים על הדולר

biz man

New member
את הכיס שלך מעניין כסף

אני מחר שם 15000 באאורה רק לשבועיים
את הכיס שלך מעניין כסף
גם אדם שזכה בלוטו מעניין אותו הכסף שנכנס לו לכיס. אם כך מה ההבדל בין לב לבייב לבין אדם שזכה בלוטו? את שניהם מעניין אותו כסף בדיוק. אם היית מבין את זה, היית מגן על ההשקעה שלך מפני ירידה של הדולר. אני לא מדבר על חס וחלילה להפעיל את גלגלי המוח החלודים בלנסות להבין את נפחי החברה, חס וחלילה.. זה שלא תעז לעשות שמא יתחמם לך המוח לטמפ' גבוהה מדי. לחשוב היא לא מילה גסה, נסה פעם זה יכל להועיל לך לא רק בהשקעות.

דדר43

New member
עזוב אותך מדיבורים אני צריך לקנות

את הכיס שלך מעניין כסף
גם אדם שזכה בלוטו מעניין אותו הכסף שנכנס לו לכיס. אם כך מה ההבדל בין לב לבייב לבין אדם שזכה בלוטו? את שניהם מעניין אותו כסף בדיוק. אם היית מבין את זה, היית מגן על ההשקעה שלך מפני ירידה של הדולר. אני לא מדבר על חס וחלילה להפעיל את גלגלי המוח החלודים בלנסות להבין את נפחי החברה, חס וחלילה.. זה שלא תעז לעשות שמא יתחמם לך המוח לטמפ' גבוהה מדי. לחשוב היא לא מילה גסה, נסה פעם זה יכל להועיל לך לא רק בהשקעות.
טיטולים דיבורים יש בפולטיקה ואני הקטן נלחם כל יום על כל גרוש אח שלי אני רוצה לקנות בית עם 4 חדרים

tomi32

New member
את הכסף של הטיטולים אתה משקיע לשבועיים?

טיטולים דיבורים יש בפולטיקה ואני הקטן נלחם כל יום על כל גרוש אח שלי אני רוצה לקנות בית עם 4 חדרים
כולם כאן מנסים להסביר לך את ההבדל בין הימור להשקעה, אבל אתה מתעקש שבגלל ש"כולם" מרוויחים (ואכן לאחרונה כל מטאטא יורה), גם לך "מגיע". שיהיה לך בהצלחה, אבל האם יש לך גם יכולת לספוג הפסדים, או שהילד ייאלץ לעבור גמילה מוקדמת כי אבא שלו הפסיד את הטיטול בבורסה? בלי להעליב אותך, אבל אנשים בלי הבנה שמשקיעים לטווח קצר ובלי יכולת לספוג הפסדים הם בשר התותחים של שוק ההשקעות. בדרך כלל כשהם נכנסים לשוק במאסות גדולות, זה סימן שהירידה בפתח.

דדר43

New member
או או הבחור הרציני ה1

כולם כאן מנסים להסביר לך את ההבדל בין הימור להשקעה, אבל אתה מתעקש שבגלל ש"כולם" מרוויחים (ואכן לאחרונה כל מטאטא יורה), גם לך "מגיע". שיהיה לך בהצלחה, אבל האם יש לך גם יכולת לספוג הפסדים, או שהילד ייאלץ לעבור גמילה מוקדמת כי אבא שלו הפסיד את הטיטול בבורסה? בלי להעליב אותך, אבל אנשים בלי הבנה שמשקיעים לטווח קצר ובלי יכולת לספוג הפסדים הם בשר התותחים של שוק ההשקעות. בדרך כלל כשהם נכנסים לשוק במאסות גדולות, זה סימן שהירידה בפתח.
או או הבחור הרציני ה1
שהפחיד אותי שפו ועוד פעם שפו אבל אני לוקח את הסיכון כי הרווחתי באאורה

la DVD

New member
אם אתה צריך טיטולים תקנה טיטולים

לא מניות

דדר43

New member
אני הקטן עושה יותר כסף מכל ברוקר

לא מניות
אני הקטן עושה יותר כסף מכל ברוקר
שלמד באיזה מכללה והעתיק מחבר שלו את העבודות אני הקטן מהמר ולומד את האותיות הקטנות אני הקטן המנהל של עצמי

מצב
הנושא נעול.
למעלה