אביבה - לא העצמה ולא בטיח!

wannalive

New member
אביבה - לא העצמה ולא בטיח!

אני לא בטוח שאת מבינה מה זו העצמה אישית (אני לא, אבל ממה שקראתי בפורום גם את לא...) לכל היותר זה נראה כמו "העצמת (בניית) האגו על סמך אשליות" מהתגובות שלך להודעות של אנשים נראה כי את לא אדם אינטרוספקטי, במילים אחרות, את לא בוחנת את מעשייך או חושבת על היבטים שליליים בעצמך. כל הודעה שכללה גישה אינטרוספקטית נשללה לחלוטין על ידייך בטענה שאי אפשר לדעת מה נכון ומה לא. אנשים לא יכולים לשפר את חייהם ע"י בריחה מהבעיות שלהם או ע"י לחיות באשליה. הדרך לשיפור עצמי אמיתי מתחילה בהתבוננות פנימה על מה שמפריע לנו, וגם על מה שמפריע לאחרים בנו - ראייה אמיתית, לא של שחורות הזויות וגם לא של חיים ורודים ומושלמים (כפי שאת מצטיירת לעשות). אני ממליץ בחום שלא תגיבי על הודעות הכוללות אינטרוספקציה, כי את רק מפריעה לאנשים להתקדם ולהתפתח. רצית לעצמך פורום כדי לעזור לאנשים ? - כדאי שתקחי קצת אחריות על כך ותיזהרי בדברייך.

SHAHAF UZI

New member
אורן תקשיב,אני מגיב בשם עצמי

ואני סבור שלאביבה יהיו יותר מתשובה אחת טובה,עבורך. אז אני מביע רק את דעתי,בלי לנסות להגן על אביבה שאני מכיר במקצת את עמדותיה,מתכתובות רבות,לא רק בפורום הזה שהיא מנהלת. ובכן,חשוב שתדע,שלשופט היושב על כס המשפט יש "אינטרוספקציה" "אינטרוספקציה"היא דבר שיש לכל אדם ממש כמו שיש לו נשמה,לב,אוזניים,ואף. אני לא סבור שהמקום הזה(הפורום)הוא מקום שבו מנהלת פורום אמורה לבחון היבטים שליליים בעצמה. א נ י ס ב ו ר , ש: " א י ב ד ת מ ש ה ו ב ד ר ך " מעבר לכך שאתה בכלל לא פוגע,אתה לדעתי לא מבין את המהות של מה שאתה מדבר עליו. מנהלת פורום,לטעמי,אמורה להיות בין היתר,מנחה של הפורום וכמנחה,היא לעיתים מנסה ובצדק, ל ב ד ו ק א פ ש ר ו י ו ת א ח ר ו ת שאצלך זה נתפס כדבר שעלול לגרום נזק. לדעתי אין לך שום מושג,ותקן אותי,במה שעשוי או לא עשוי לגרום נזק למי שמדבר על ההוויה הפנימית שלו,באמצעות הפורום. נ ה פ ו כ ו , לדעתי להפריע לאנשים להתקדם מלהתפתח,זה "לקבע אותם בתוך תבנית,ששמורה רק להם"-וכאן טמונה לדעתי הטעות הפטאלית שלך.אם אתה בן 19 וזהו גילך האמיתי,אזי אתה צעיר מדי בכדי להסכים עם דברי. אם אתה מבוגר הרבה יותר מכפי שציינת בכרטיסך,אתה צריך לדעתי לחשוב שוב על הדברים. זו רק דעתי,ואין אני מגן על אף אחד כאן,זהו לא תפקידי. אני מבקש ממך לא להגיב ,לפני שנשמע מה יש לאביבה לאמר. תודה והמשך יום נעים לכולם

שלום לך

אני רואה שכבר אבחנך, תייקת, קיטלגת ומיינת אותי ואתה יודע בדיוק מה אני יודעת או לא... אז אני לא מתכוונת להזיז אותך ממה שהבנת... לא הבנת את הדרך, וזה בסדר גמור, אין כאן שום עניין עם חיים ורודים... אתה חסר סבלנות ומלא בדיעות קדמות מקובעות אז,,, תראה מה נעשה כדי שלא נמשיך להתווכח. אני לא חושבת שאתה צריך להסכים אותי או עם דרכי. אתה מוזמן לתת את דיעותיך בכבוד, בלי לתת הוראות לאף אחד מה לעשות כן או לא. אני לוקחת אחריות רק על מה שאני אומרת! מה שאתה עושה עם זה, או הבנת... ממש לא באחריותי! אל תטרח לצטט, או להסביר, אני לא מתווכחת, תרצה תהיה כאן, לא אז לא... כאן מאוד פשוט, לא מסובך, ומה לעשות, קוראים לזה העצמה... ערב נעים

למעלה