אביזר מין לא שגרתי...

אביזר מין לא שגרתי...

לא יודע איך זה אצלכם, אבל אצלי... כשקופצת החלונית של המסנג'ר ו-C שולחת לי שם פרצוף של חיוך הפוך, לב או נשיקה... מדהים! שיחה של כמה דקות איתה הופכת אותי חרמן כמו ששום אביזר מין מוחשי לא יכול לעשות, לפחות לא בכזו מהירות. אני קורא לאביזר הזה מCנג'ר. פשוט להיט! לא ידעתי שאני מסוגל לגמור מול המסך בעבודה, רק משיחה. זה לא אביזר, זה. זה השטן בהתגלמותו! ואוי כמה שהוא נעים... C - חולה עלייך. מת עלייך. שלך לעד. אל תפסיקי לעולם לפרפר לי את הלב...

Cגלית

New member
חייכת אותי../images/Emo25.gif

ברוך הבא
ותודות על הפתיח המחשמל

כל מילה אמת

אם אחרי כל האושר שאת גורמת לי המעט שאני יכול לגרום לך הוא לחייך - אשריי ואשרי חלקי.

מציע להפוך את זה לאשכול אביזרי מין לא שגרתיים

לי עצמי יש עוד כמה... בגלל שהאישה לא מעוניינת בתחביב המיני שלי - BDSM - אני נאלץ לאלתר, בכדי שלא "תעלה" עלי (ולא, זה לא תרתי משמע לצערי). להלן הרשימה האלטרנטיבית שלי: - במקום מצבטי פטמות אפשר להשתמש באטבי כביסה, אבל היות רובם אינם מכאיבים כלל, אני משתמש באטבים משרדיים כגון זה. מצאתי שככל שהם קטנים יותר, הם מכאיבים יותר. הרבה יותר. תענוג צרוף! כשאתה עושה את זה בהוראה מרחוק של מישהי ששולטת בעוצמת הכאב - אפשר להגיע לספייס מטורף! - במקום דילדו אנאלי, קניתי במגה מברשת שיער פשוטה עם ידית עגולה. בחרתי כמובן את זו עם הידית הארוכה ביותר. :) בפעם הבאה אני אספר על קניית הרצועה לכלב בהום סנטר ששימשה אותי כקולר...

Cגלית

New member
אפשר גם

חולצה עם שרוול ארוך לגאג וקשירת עינים. או כמובן תחתון סקסי,משומש ביותר
ונרות חנוכה לשעווה. וששת מטבחי לשימוש כיד הדימיון.

לקשירת עיניים

אני משתמש פשוט בכיסוי עיניים של אל על! :) לגבי שעווה - עדיין לא ניסיתי...

Dan_Kap_

Active member
כיסוי העיניים המושלם

סרט בד רחב מקטיפה במבחר גוונים, עם קטע קצר של גומי. נמכר במרבית החנויות, תחת שם הקוד "סרט לשיער".

Tיפוס

New member
לא בדיוק

תחתון משומש כגאג זה משפיל ומחרמן, אבל ישנה סכנת בליעה , נרות חנוכה אלו הנרות שעושים כוויות, ששת מטבחי הוא אחלה , רק לשים לב לאיכות החומר - אם זה משהו זול שישבר או עץ זול שינעץ שבבים- לא מומלץ

Tיפוס

New member
אה

ולשים לב שנרות חימום גם לא מומלצים, הפתיל נמצע על לוחית מתכת ויש לו נטיה ליפול . נרות מדונג דבורים הם הכי טובים, שעווה באחוזים גבוהים , ופחות צבע = פחות כימיקלים = פחות חם .

Tיפוס

New member
בחנויות סקס,

בחנות המפעל של מנורה בדרום ת'א, בחנויות מיסטיקה למינהן, לעיתים גם ברשתות שיווק,- אבל פשוט לשים לב להרכב ( יש תוית על תחתית הנר ) ואת הנרות הדקורטיביים שעשויים כמעיין ג'לי -אסור אסור אסור ! (אלא אם אתם מחפשים תירוץ להגיע למיון - ושם "לרכוש" צעצועים נוספים )

למעלה