אבן כמתנה

MemphisRaines

New member
אבן כמתנה

יש לי ידידה ( לא בת זוג ) שמאד אוהבת את הנושא ובא לי לקנות לה אבן כמתנה - משהו סימלי איך בוחרים אבן למתנה האם זה בכלל מקובל המון תודה
שרון

stoneage

New member
אבן כמתנה

אבן היא מתנה נפלאה. המון המון אנשים קונים אבנים כמתנות גם לכאלו שבחיים לא נגעו באבן, והתוצאות מ-ד-ה-י-מ-ו-ת !! יש המון סיפורים נפלאים. אנחנו גם מאפשרים להחליף אבן שנתנה כמתנה אבל עד היום אולי שני אנשים באו להחליף (במשך 12 שנה) וזה היה פיספוס טוטלי איתם. בכל אופן לבחור לאדם אחר הכי מומלץ להסתובב במקום שנעים ושיש המון אבנים לחשוב על הבנאדם ולקחת מה שיוצא. זה עובד . כמובן שאנו גם עוזרים ומכוונים או לפי מטרה מסויימת שרוצים להעניק (מקבל המתנה זקוק ל..לימודים, אהבה, הצלחה בעבודה וכן הלאה) או שפשוט מכוונים למה שאנו יודעים שאנשים אוהבים - חשוב לנו לדעת אם מדובר באדם שמכיר אבנים או שהנושא חדש לו. אגב, יש אנשים שקונים למכרים שאינם קרובים להם אבן בשקלים בודדים ותמיד מספרים שההתרגשות מעצם הרעיון של מתנה כזו היתה עצומה - כאילו קיבלו מתנה ענקית.

Josie

New member
וגם לי יש שאלה...:)

מה המחיר הממוצע של אבן? כלומר, אבן לא ממש גדולה, לא קטנה, לא בצורה מיוחדת. והאם יש לכם בחנות אבנים מחוברות לשרשרת (עדיף חוט שחור, וקצת עבה, כמו שרוך)? אורית

stoneage

New member
מחיר אבן...

לשאול כמה עולה אבן זה כמו להכנס לחנות הבגדים הכי גדולה לשאול כמה עולה חולצה. חלוקי נחל סטנדרטיים 1-6 ש"ח בהתאם לגודל ולסוג, אותם חלוקים גדולים יכולים להגיע ל 10 שח או ענקיים ליותר. חלוקים מיוחדים כגון טורקיז טבעית, דנבורייט, רודוקרוסיט ועוד המון יקרים הרבה יותר ואבן קטנה יכולה לעלות גם 5 שח או אפילו 20 או יותר - תלוי בסוג (את אלו מרבית החנויות בארץ אינן מחזיקות). אבן גולמית - החל מכ 4 ש"ח ומעלה ומושבה לרוב הכי קטנות הן סביבות ה 8-10 שח ומעלה. שוב תלוי בסוג ובמשקל יש לנו מגוון תליונים בחנות ניתן להשחילן לשרשרת כסף או לחוט שחור רגיל או חוט עור:שחור, חום, כחול. אם את רוצה לדעת על תליון של אבן מסויימת אשמח לספר לך מה יש.

למעלה