אגח תלבונד

מצב
הנושא נעול.

segalniz

New member
אגח תלבונד

אגח תלבונד
למה יורדים הצמודים הקונצרניים בצורה חדה כל כך היום (בסביבות פלוס מינוס1%)? האם קיים "חשש" שהאינפלצייה הודברה?

יודע מה

New member
יש חשש מעליה בריבית וירידה באינפלציה

אגח תלבונד
למה יורדים הצמודים הקונצרניים בצורה חדה כל כך היום (בסביבות פלוס מינוס1%)? האם קיים "חשש" שהאינפלצייה הודברה?
. כשאמרתי את זה לפני כמה ימים היו כאלו שצחקו . נו טופ צוחק מי שצוחק אחרון

יודע מה

New member

אגח תלבונד

יודע מה

New member
קישורים - קשורים

קישורים - קשורים
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=29&MessageId=118587367 http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=29&MessageId=118552827 http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=29&MessageId=118537881

קרלטון

New member
באותו מידה שעלו בחדות...

אגח תלבונד
באותו מידה שעלו בחדות...
עוד דוגמא שמראה שפיזור חשוב, גם באג"חים.

יודע מה

New member
פששש "כל כך יפה" אתה מסביר היום למה יש ירידות

באותו מידה שעלו בחדות...
עוד דוגמא שמראה שפיזור חשוב, גם באג"חים.
למה גיחחת בתגובה ההיא ? הרי גם אז המדד עלה מהר והיה הגיוני לחשוב כמו היום שהמדד ירד ... מעניין מאוד,

קרלטון

New member
תודה על המחמאה ../images/Emo6.gif

למה גיחחת בתגובה ההיא ? הרי גם אז המדד עלה מהר והיה הגיוני לחשוב כמו היום שהמדד ירד ... מעניין מאוד,
תודה על המחמאה

voguemaster

New member
אותם חששות לעליית ריבית

אותם חששות לעליית ריבית
ואותם חששות לאינפלציה לא קיימים מאתמול וגם לא מהיום, אז למה דווקא אתמול הייתה הירידה כ"כ חדה ? אתה לא יכול לנפנף בסיבות ולהגיד שצדקת כשבעצם הסיבות שציינת כבר מזמן היו מגולמות בשוק.

יודע מה

New member
לא היו מאתמולאת אותם חששות

אותם חששות לעליית ריבית
ואותם חששות לאינפלציה לא קיימים מאתמול וגם לא מהיום, אז למה דווקא אתמול הייתה הירידה כ"כ חדה ? אתה לא יכול לנפנף בסיבות ולהגיד שצדקת כשבעצם הסיבות שציינת כבר מזמן היו מגולמות בשוק.
לא היו מאתמולאת אותם חששות
הכל התחיל ממתי שכתבתי את זה בפורום .

חגי

New member
הירידות נובעות מהירידות של אתמול

אגח תלבונד
יש כרגע בשוק שחקנים רבים שרוכבים על מגמה והם קיבלו אתמול איתות חזק לצאת. ביום חמישי האחרון ביצעו בשוק שפיץ למעלה באגחי התלבונד כשהתשואות בחלק מהאגחים ירד מתחת לתשואות ממשלתיות. השפיץ נעשה כדי להתחיל ולממש סחורה במחירים גבוהים ולתפוס רוכשים פוטנציאלים שחושבים שבאחוז ירידה יש להם מציאה ביד. עקב התחלת גל המימושים נרשמו אתמול ירידות שחרגו מעבר לסף המגמה העולה - הדבר גרם מיידית לגל ראשון של מוכרי תעודות סל שהבינו שמהלך הריצה המטורפת הסתיים. בקיצור - אין חשש שהאינפלציה הודברה - התשואות בשקלי המשיכו לעלות גם היום- החשש הוא שמחירי האגח ירדו כתוצאה מציבור רב שינסה לממש החזקות כדי להיפגש עם הכסף אחרי תקופה ארוכה של עליות מוגזמות.

אבל מה הצפי להמשך? גל שני?

יש כרגע בשוק שחקנים רבים שרוכבים על מגמה והם קיבלו אתמול איתות חזק לצאת. ביום חמישי האחרון ביצעו בשוק שפיץ למעלה באגחי התלבונד כשהתשואות בחלק מהאגחים ירד מתחת לתשואות ממשלתיות. השפיץ נעשה כדי להתחיל ולממש סחורה במחירים גבוהים ולתפוס רוכשים פוטנציאלים שחושבים שבאחוז ירידה יש להם מציאה ביד. עקב התחלת גל המימושים נרשמו אתמול ירידות שחרגו מעבר לסף המגמה העולה - הדבר גרם מיידית לגל ראשון של מוכרי תעודות סל שהבינו שמהלך הריצה המטורפת הסתיים. בקיצור - אין חשש שהאינפלציה הודברה - התשואות בשקלי המשיכו לעלות גם היום- החשש הוא שמחירי האגח ירדו כתוצאה מציבור רב שינסה לממש החזקות כדי להיפגש עם הכסף אחרי תקופה ארוכה של עליות מוגזמות.

חגי

New member
אכן הגיע גל שני - הציבור היום מימש אבל יש לי

חשד סביר שהמהלך מיצה את עצמו וביום ראשון נתחיל באיסוף מציאות ויציאת כיוון חדשה. התשואות בהחלט חזרו לרמות סבירות והאוויר הלוהט שמילא את התלבונד יצא בחתף של שלושה ימים. הסנונית הראשונה המסמנת את ההיפך היא כמובן חשמל שסיימה בעלייה היום!!!

יודע מה

New member
הנמוך היומי בחשמל היה 0.7% למטה !!

חשד סביר שהמהלך מיצה את עצמו וביום ראשון נתחיל באיסוף מציאות ויציאת כיוון חדשה. התשואות בהחלט חזרו לרמות סבירות והאוויר הלוהט שמילא את התלבונד יצא בחתף של שלושה ימים. הסנונית הראשונה המסמנת את ההיפך היא כמובן חשמל שסיימה בעלייה היום!!!
הנמוך היומי בחשמל היה 0.7% למטה !!
זה אומר על עצבנות גדולה במחיר . יש כוחות חזקים ומנוגדים . הייתי נותן להם לריב להתעייף ואז התרנוגולות הקטנים ישאר להם כמה פרורים עדיין לא הזמן ככה נראה לי .

voguemaster

New member
פירקו היום את שחרית 8

פירקו היום את שחרית 8
ירידה של 4 אחוז. לא עושה לי טוב לתשואה השנתית דבר כזה. מישהו השתגע שם ומכר במחיר מצחיק לגמרי...

NS101

New member
זו סתם עסקה אחת

פירקו היום את שחרית 8
ירידה של 4 אחוז. לא עושה לי טוב לתשואה השנתית דבר כזה. מישהו השתגע שם ומכר במחיר מצחיק לגמרי...
זו סתם עסקה אחת
אתמול ניסיתי לתפוס במחיר הזה. חבל, מעין חמק בין האצבעות שלי. בכל אופן, הרבה מובנים נסחרים במחירים נמוכים מפעם. אני לא רואה סיבה ששחרית ח' תהיה שונה מהם.

יודע מה

New member
דברי אלוהים חיים

דברי אלוהים חיים

בדרך כלל ישנו מתאם חיובי

אגח תלבונד
בדרך כלל ישנו מתאם חיובי
בין האג"ח של החברה לבין שער המניה שלה. לכן הסיכון באג"ח חברות נוטה להופיע ברגע הלא מתאים שבו יורד שער המניה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה