אדם בראיון רדיו חדש

Lady in red2

New member
אני לא אעמוד בזה ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

too good to be true...

Lady in red2

New member
../images/Emo3.gif

דמעות של אושר.
הם פשוט להקה כ"כ אדירה... אין עוד להקה כמותם. אז עוד לראות אותם מופיעים עם אדם... שיש בו מהסגנון של הגלאם רוק של פעם, פשוט צריך להיות מדהים.

nini18

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif

lama ken

New member
בגלגל"צ יש כבר נראה לי עורך מוסיקלי או שניים

שמעריצים אותו, מה שאומר שיש סיכוי שהם יטחנו את הסינגלים שלו כשהם יצאו, מה שאומר שיש סיכוי שיצבור פה עוד מעריצים, גם מקרב אלו שלא ראו איידול (שזה רוב המדינה), מה שאומר... שנראה לי שיש סיכוי...
האמת שלא ידעתי שלליידי גאגא יש פה כזה קהל, אבל מסתבר...

MIDNIGHT SKY

New member
../images/Emo41.gif טוויטים חדשים של אדם !

adamlambertPittsburgh is gonna rock tonight! I LOVE MY FANS!! please ignore those in the press who seek attention by trying to put words in my mouth. adamlambertYou smell... Like roses!!!! :) אני חושבת שכולם מגזימים בקשר לראיון.אבל זו רק דעתי :)

nini18

New member
הנה הוא רשם עכשיו ../images/Emo26.gif

adamlambertPittsburgh is gonna rock tonight! I LOVE MY FANS!! please ignore those in the press who seek attention by trying to put words in my mouth.

mokasosex

New member
הראיון באמת היה מקוטע ולא ניתן היה לשמוע טוב

והוא גם התפרסם כמה ימים אחרי שהוא נעשה ואין תצלום של זה או משהו. משום מה, מוזר לי לחשוב שאדם ידבר על סירחון של מעריצים, למרות שלפעמים הוא מספר כמה הם יכולים להקשות על חייו. אולי באמת התעסקו עם המילים שלו קצת .. וגם אם הוא באמת אמר את זהאפשר להבין אותו , זיעה ועוד של אנשים זרים אחרי שאתה נתת את ה- הופעה של הערב זה מגעיל\:

t r e c o o l

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifחחחחחחחחחחח

הוא אמר שהמעריצים מסריחים?????? אווויייי הוא הורג אותי! אבל אני לא מצליחה לראות את זה
יש יוטוב?

lama ken

New member
רק ראיון רדיו, אין וידאו.

יש בקישור רק מד התקדמות כזה של הקובץ שמע. תחכי כמה שניות ותראי אם את שומעת.

למעלה