אדם בראיון רדיו חדש

lama ken

New member
נצל"ש - ראיתם מה לידי גאגא כתבה בטוויטר? ../images/Emo13.gif

Tel aviv was amazing, thankyou for being such an incredible crowd, I felt so much love during the show..back to london. you little monsters. והסיבה שבכלל נכנסתי לטוויטר שלה עכשיו זה כי אדם ציטט טת הטוויט האחרון שלה: They can't scare me, if I scare them first. X

nini18

New member
את מה שלידי גאגא רשמה על תל אביב ראיתי.

את מה שהיא רשמה עכשיו ואדם העתיק לא הבנתי למי היא התכוונה

InbarKiii

New member
חבל שהוא לא העתיק את הטויט על תל אביב חחח

משהו כמו "יאייי עכשיו בא לי גם לבוא לתל אביב!" היה משמח אותי חח

lama ken

New member
../images/Emo13.gif גם אני חשבתי משהו דומה

לא ציפית שיכתוב, אבל הוא בטוח קרא את זה, אז אולי לפחות זה גרם לו לחשוב את מה שכתבת.

mayarel

New member
לא הכרתי אותה בכלל לפני ההופעה שלה באיידול

ואחר כך כשאדם דיבר עליה. האמת היא אחלה אני ממש מחבבת אותה. קשה לעשות פופ טוב... היא מגניבה.

InbarKiii

New member
כן השירים של כפיים :)

ואני הכי מתרחטת בעולם שלא נסעתי להופעה שלה.. הייתה צריכה יום כיף כזה

InbarKiii

New member
אני וחברה שלי רצינו

ורצינו לשתי הימים אבל לא יודעת.. ויתרתי על זה באיזשהו שלב.. ויום לפני זה נזכרתי שממששששששששששששששש בא לי ללכת. אני נזכרת מאוחר מידי
ולא יכלת לסחוב את גיא? D:

nini18

New member
חחחחח חשבתי דווקא שלא

חשבתי שמחקת אותו חח
וכן גם אני רציתי שהוא יעתיק את זה , אבל תחשבי על משהו אחר לפחות הוא קרא את זה ויודע שכיף פה, חח גם משהו.

InbarKiii

New member
נראה לך?../images/Emo3.gif

כן, עיצבן אותי.. אבל זה לא מוריד מכמה שהוא מתוק ומהמם וכל דבר אחר שהוא חח..מתה עליו, אבל גם אדם למברט צריך לדעת לסגור את הפה לפעמים
[ואיך שאני יראה וידאוים מההופעה שתהיה היום, אני דיי בטוחה שאני ישכח מהראיון הזה
] מאוד מקווה שהוא קרא והפנים :p

heart1soul

New member
חח זה מה שאני חשבתי. יש מצב לאדם בארץ?

אם הוא יוציא אלבום.. ונגיד האלבום הזה יהיה מצויין..(נקווה...) אתם חושבות שהוא יכלול את ישראל בהופעות שלו, או לא? בכל זאת הוא יהודי.. אף פעם לא היה בארץ.. כנראה הכל תלוי בכמות המעריצים שהוא יאסוף כאן. כשזה יקרה אני כבר אמרתי לחבר שלי שלא אכפת לי כמה זה יעלה.. אני להופעה הזאת הולכת!!

Lady in red2

New member
../images/Emo45.gif מה עם ה-gig עם קווין?

כמובן שאני מחכה לאלבום סולו + טור עולמי לבד, אבל אני ממש ממש ממש רוצה לראות אותם על במה אחת במשהו חד פעמי...

למעלה